Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

kolezanko widocznie co lekarz mówi co innego jesli chcesz wiedziec szukaj w internecie i wszedzie pisze ze profil wysoki jest na waska klatke piersiowa sredni na szesza a płaski na szeroka i niestety nic nie pisze o tym ze ma to znaczenie na bliskosc piersi bo miedzy piersiami musi byc odstep 3cm jesli piersi beda blisko siebie to jak beda wygladac w biustonoszu po scisnieciu ich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZAŁAMANAAAAA pamela ma racje czy nosiłas pas to jest bardzo wazne po op. Juz jedna dziewczyna pisała pare stron wczesniej ze ma nie równe piersi.Dziewczyny przed op pytajcie lekarzy o ten pas! moja lekarka nawet o nim nie wspomniała poprostu go zamówiła i musiałam go nosic,mamrówniutki cycuchy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAŁAMANAAAAAAAAAA ;((((
Dziekuje za zainteresowanie...tak nosiłam BANDO i to codziennie, nawet w nim spałam przez około 7 miesiecy...potem przestałam....wogole to po zabiegu miałam wielkie C, prawie D a teraz małe B ;(((, po prostu lewy implant został w gorze czyli nad sutkiem nam wiecej implanta niz pod...a prawy opadł całkiem w dol i wyglada jak naturalna piers.......nie pojde do lekarza bo chyba bym ja tam ZABIŁA!!!!!!!! zniszczyła mi zycie. nie moge nosic zadnego stanika to jakis koszmar ;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAŁAMANAAAAAAAA ;(((
Znacie moze jakis masaz ktory umozliwi zeby tamten implant opadl? bo mysle ze noszenie znowu banda nic nie da ;( Albo czy pytała ktoras z Was lekarza co zrobic w takim przypadku...byłabym bardzo wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bandaz napewno juz nic nie da ale moim zdaniem niema sie co unosic złoscia bo to jest Twój wyglad i pieniadze tylko zadz do tej lekarki i zapytac czy jej zdaniem mato własnie tak wygladac jak mówisz.Ja bym jej tego nie podarowała.Od poczatku masz takie nie równe piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konkurs feelbeauty.eu
Konkurs na portalu www.feelbeauty.eu -ZAPRASZAMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marokanskie naczynia tajin
zapraszamy do obejrzenia nowej kolekcji marokanskich naczyn do tagine ... Egzotyczne gotowanie marokostyle.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAŁAMANAAAAAA :((((
nie, najpierw byly na tej samej wysokosci ale pozniej prawa zaczela opadac...wiec myslalam ze prawa tez opadnie i bedzie wygladac ok...ale nic z tego lewa została wyzej a prawa poszła w dol...poza tym czy to mozliwe ze az o 2 rozmiary sie zmniejszyły?? chciałam pełne C a mam malutkie B ;((( a tyle pieniedzy zapłaciłam...jestem zrozpaczona bo moj facet teraz nie dotyka moich piersi i kocha sie ze mna w podkoszulku....wogole nie ma ochoty go saciagnac...to jest najwieksza poraszka zyciowa ;( boje sie ze lekarka powie mi ze musze wymienic implanty a no to juz mnie nie stac ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAŁAMANAAAAAA :((((
nie, najpierw byly na tej samej wysokosci ale pozniej prawa zaczela opadac...wiec myslalam ze lewa tez opadnie i bedzie wygladac ok...ale nic z tego lewa została wyzej a prawa poszła w dol...poza tym czy to mozliwe ze az o 2 rozmiary sie zmniejszyły?? chciałam pełne C a mam malutkie B ;((( a tyle pieniedzy zapłaciłam...jestem zrozpaczona bo moj facet teraz nie dotyka moich piersi i kocha sie ze mna w podkoszulku....wogole nie ma ochoty go saciagnac...to jest najwieksza poraszka zyciowa ;( boje sie ze lekarka powie mi ze musze wymienic implanty a no to juz mnie nie stac ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAŁAMANAAAAAA ;(((
Przepraszam za to zacielo sie i wyskoczyło dwa razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Załamana bardzo mi Cie szkoda:( ale piersi sie b robia mniejsze jak zejdzie opuchlizna jaki wzielas roz? ja na Twoim miejscu i tak bym do niej zadzwoniła i zapytała daczego tak sie stało zobaczysz co Ci powie wtedy mozna pomyslec i sie dowiedzec jak mozna zadziałac bo teraz bidulo nic sie nie da zrobic. Zadz do niej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAŁAMANAAAA ;((((
wziełam wkładki 375ml tzn ona mi takie kazała ja chciałam miec pełne C bo przed zabiegiem nie miałam nic wogole tylko sutki na prostej klatce, nie chciala sie zgodzic na wieksze bo powiedziała zebeda za duze...ale wiadomo ze jak sie ma jakies tam swoje piersi A lub małe B to jak dojdzie implant to sie robia duzo wieksze niz u osoby ktora nie ma tam nic wogole....No i teraz nie sa nawet na szerokosc bioder...masakra, poza tym przez to ze jedna poszła do gory to odstep miedzy nimi jest ok.5cm, a moze nieco wiecej....po prostu moze jesli jakims cudem zdobede kase to pojde gdzie indziej juz na pewno nie tam teraz tylko kazdy dzien zaczyna sie od beczenia jak musze isc do lazienki sie umyc i widze sie w lustrze.... POwiedzcie prosze......bo ja si enie orientuje...kto jest dobry jesli chodzi o takie zabiegi? mozecie mi kogos polecic?? i ile wymiana kosztuje? tyle co zwykły zabieg czy moze wiecej??...poniewaz mam ograniczony dostep do netu to nie mam jak przysiasc i poszukac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny , piszecie ze pas jest bardzo wazny i zeby go caly czas nosic , ale ja nie moge caly czas , bo jak ide do pracy to ten pas bedzie widac przez ubranie ( dzis moj 1wszy dzien w przcy po op.) i nie zalozylam , tylko mam gorset ..hmmm czy musze pas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietko noś pas koniecznie!! Absolutnie nie wolno Ci go ściągac na dłużej niż 1 h w ciagy doby, czyli i w dzień i w nocy bezwzględnie, pod spodem tylko miękki stanik, bez żadnych fiszbin. Ja miałam dwa razy zabieg powiekszania piersi , za pierwszym razem nosiłam pas przez dwa m-ce od zabiegu , teraz jestem dwa i pół tygodnia po zabiegu i tez nie rozstaje sie z pasem. Jestem właśnie w pracy i mam pas pod golfem:) i nic nie widać , kup sobie cieniutkie golfiki Gatty na przykład:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
załamana słyszałam ze jesli sie idzie na poprawke to płacisz za op nie za wkladki bo juz je masz chyba ze chcialabys wieksze ale nie jestem tych informacji pewna na sto procent zadz do jakiegos chirurga i zapytaj.Napisz gdzie mieszkasz i u kogo robiłas op? gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boobsi musisz miec pas ubierz go na stanik i bluzke na góre bo mozesz sama sobie zaszkodzic piersi moga byc nie równe ja jesem miesiac po op i musze przynajmniej 2 godz dziennie miec pas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszą operację miałam 6 lat temu , ponieważ mój własny rozmiar to było A , to miałam wkładki Mentora 225 okrągłe wysoki profil. Lekarz wtedy nie zdecydował się wsadzić większych, kilka lat temu było trochę inaczej niż dzisiaj, a o anatomach to w ogóle wtedy nie słyszałam . Piersi wyszły bardzo ładne i równe, jednak za małe do mojej figury (kobiety gruszki), poza tym anatomy bardziej mi się podobały , bo wyglądały bardziej naturalnie, więc zdecydowałam się na wymianę na anatomiczne Mentora 440 też wysoki profil. Przy wymianie już można wsadzić o wiele większe, za pierwszym razem niestety nie, więc u mnie trzeba było na dwa razy:) zanim osiągnęłam upragniony efekt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Florka a robias u tego samego lekarza? jakie ciecie Ci zrobił w tym samym miejscu? noi jak ból bolało mniej jak przy pierwszej op?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boobsie adres podawaj ! Jak wpadnę po tyłku natrzepię ! Masz nosić pas żeby niewiem co .Masz takie zalecenioe i musisz przestrzegac .Chyba ,że chcesz mieć swoje nowe cudka pod broda i jechac na poprawkę .Nie żartuję ! Praca ? Zwolnienie bierz albo urlop jak nie możesz zakładać . Twoje zdrowie najważaniejsze! Becia z Yagusią mi się kontakt urwał :( Kawka chetnie .Kwiecien Kochanie jedzie nach Szczecin więc mam nadzieję się zabrać ;) Buziaki Yaguś no co z Tobą :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, pierwszą operację robił mi dr. Skupin z Pozniania, a drugą dr. Pastucha ze Szczecina. Cięcie było dokładnie w tym samym miejscu a bolało zdecydowanie mniej, za pierwszym razem ból był nie do opisania, za drugim było przynajmnjei o połowę lżej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalamana niestety przesunal Ci sie implant, to zazwyczaj wina lekarza, ktory zrobil za mala kieszen pod implant i on sie wymsknal, oczywiscie lekarka sie do tego nie przyzna, ale poprawke powinna Ci zrobic za darmo albo za same koszta, implantu nie bedziesz musiala brac nowego, bo na pewno nie jest uszkodzony, jestem w takiej samej sytuacji jak Ty, mam przesuniety impalnt w prawej piersi, bylo gorzej teraz nie jest az tak zle, troche sie obsunal w dol, ale calkowicie na pewno na mce nie wroci, wlasnie ze wzgledu na za mala kieszonke, w piatek mam poprawke, u innego lekarza bo nie robilam w kraju..mysle, ze noszenie pasa nie ma tu nic do rzeczy, tylko umiejetnosci lekarza, w rzadnym kraju tych pasow nosic nie karza tylko u nas..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotek czpiotek co Ty opowiadasz moja kuzynka robiła w niemczech i nosiła pas przez 6 tygodni jej przyjacółka robiła w innej czesci niemiec i tez nosiła pas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAŁAMANAAAAAAAAAAA ;(((
Ja robiłam w Łodzi u Żukowskiej...powinnam byla sie domyslec ze bedzie jedna wielka kicha...na samo wejscie usłyszałam ze jestem 8 pacjentką w ciagu 3 godzin...poraszka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAŁAMANAAAAAAAAAAA ;(((
a mieszkam w Rzeszowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAŁAMANAAAAAAAAAAA ;(((
zapomniałam dopiesac wczesniej ze jeszcze na jednej piersi mam zwykle ciecie na 2 mm a na drugiej 3 razy widac ze jest ciete w tym coraz wyzej i blizna ma 5,5 mm... jestem bardzo niesmiałą dziewczyna i boje sie ze nie bede umiała zawalczyc o swoje....boje sie ze jak zaczne jej mowic ze to jej wina to ona wygłosi jakas lekarską teorie i powie ze moja.. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAŁAMANAAAAAAAAAAA ;(((
KOTEK CZPIOTEK I PRALINEEE dziekuje Wam bardzo za wszystkie odpowiedzi. Pralineeee a gdzie kupowałas pas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do załamana
niezłą antyreklamę robisz Żukowskiej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAŁAMANAAAAAAA ;(((
to nie jest antyreklama, tylko realia, pytały sie dziewczyny gdzie i u kogo to napisałam...nie mowie ze kazdej to zrobila ale akurat mnie tak. Moze to jakas przestroga dla innych i kogos tym uratuje. Przepraszam jesli kogos urazilam ale po prostu napisalam prawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANTYREKLAMA sa chirurdzy i patałachy ona widocznie takim lekarzem jest. Załamana głowa do góry jakies wyjscie sie znajdzie a takimi tekstami jak wyzej nie przejmuj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×