Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość rudka123
dziewczyny, macie może link do strony na której było cos w rodzaju kalkulatora rozmiaru implantów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Praline dzięki! Bardzo proszę o fotki. Jestem ciekawa jak wyglądają. Jeszcze nie wiem ile zapłace na stronce pisało 11 tys. Zobaczymy. W piątek nie umówiłam się bo byłam zawalona robotą więc będę dzwoniła dziś. SAAS pocieszyłaś mnie dziękuję. Mam nadzieję że wszystko dobrze pójdzie. Ja też o fotki poproszę :) czyli 2 m-ce po zabiegu już wygląda się normalnie? Boję się że w tym bezruchu po zabiegu przytyję i będę wyglądać jak reklama Michelin :( podobno 3 miesiące - zero aktywności :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anika ja też mam nadzieję że termin dostanę w miarę szybko. A co do diety to łączę się z Tobą w bólu :D hehe ale cóż tak to już jest. Praline mówisz że miałaś robione powłoki brzuszne. To Ty odważna jesteś ja się strasznie boję tej operacji, ale muszę ją w końcu zrobić. Z tego co piszesz to chyba wszystko w porządku po tych operacjach. Obyło się bez komplikacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cosmopola podaj meila:) robiłam u niej piersi bo z brzucha jestem strasznie zadowolona lekarka jest bardzo dokładna i bardzo zwraca uwage na to zeby czasem nie bylo powikłan to mnie w niej ujeło jest starsza babeczka.Jak byłam po op to co godzine dzwoniła jak sie czuje. Napisz jake chcesz wkładki okragłe czy anatomiczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za Waszą namową umówiłam się na konsultację do Bromy-idę 12.04.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAMELA mam pytanie długo miałas wrazliwe na dotyk sutki? nie moge sie nawet recznikiem porzadnie wytrzeć ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feelbeauty.eu
http://www.feelbeauty.eu/ Zapraszam!!! MEGA PORTAL chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna. Powiekszanie piersi , powiekszanie ust, opercaje nosa, korekcje uszu....sex porady Autora najlepszych felietonow w internecie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pralinee czułe były w sumie około miesiąca, tak jak opuchlizna schodzi to coraz lepiej, teraz jest ok. Ptysiag - trzymam kciuki. chociaż to jeszcze miesiąc.:) nie daj się i walcz o dobry rozmiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ale jestem przejęta!!!!!!!! Wizytę mam 22 kwietnia!!!!!! Ptysiag tydzień po Tobie :D Nie spodziewałam się że tak szybko myślałam że poczekam ze 3 miesiące. A na zabieg czeka się podobno ok miesiąca :o Jak dobrze pójdzie to w te wakacje po raz pierwszy w życiu założę bikini :D Teraz muszę zbierać kasę. Pralinee podaję maila: cosmopola@tlen.pl :) dzięki! Nie wiem jeszcze jakie wziąść wkładki. Jakie mi polecacie? Pamela co dokładnie jest na tej stronce nie znam ąż tak dobrze angielskiego, więc niewiele mogłam się z tamtąd dowiedzieć :( Pamela jesteś już ponad miesiąc po operacji. Jak się czujesz. Możesz już wszystko robić? Czy Twoje piersi już wyglądają naturalnie? Ja się najbardziej boję tej niedołężności po zabiegu. Brak aktywności mnie zabije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuszki, wpadlam sie przywitac i powiedziec ze zyje ;-) jeszcze .....;-) bol coraz mniejszy , spanie jeszcze do dupy...najgorzej rano po obudzeniu , wtedy boli najbardziej , tez tak mialyscie ? Cosmopola gratuluje !! napisz swoje wymiary towtedy mozna cos o wkladkach powiedziec , ja mam anatomiczne i jestem zadowolona . a pozatym to twoj lekarz bedzie wiedzial najlepiej... aa i pralinee, pestka, yagusia , dani pozdrowionka i buziaki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boobsi ma racje, najgorsze poranki, żeby się rozruszać... a potem już z górki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamelaa do tej pory tak masz ????? jezu mam nadzieje , ze nie ..ja mysle ze jeszcze kilka dni i juz bolu nie bedzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boobsi najgorsze poranki mialam do 10dni ale tzrymaj sie dzielnie i jak bedziesz sie dobrze czuła wyslij fotki:) buziole trzymaj sie dzielnie:) Cosmopola wysyłam foty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pralinee oczywiscie ze wysle , na razie mam w telefonie , ale wkrotce zrobie sobie aparatem ... pocieszylas mnie z tym bolem , np dzisiaj mi sie o wiele lzej wstawalo niz 2 dni temu , musi byc juz tylko lepiej...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boobsie bedzie uwierz ja jedynie jeszcze z tymi sutkami sie mecze a pozatym sprzatam odkurzam myje podłogi i nosze zakupy jest super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cosmopola super że tak szybko jesteś przyjęta! Do dr Sirka o ile dobrze zrozumiałam?? Dziewczyny przed i po powiedzcie co dzieje się z piersiami po urodzeniu dziecka. Chcę zrobić sobie silikonki przed urodzeniem dziecka. Dzidziuś może za jakieś dwa lata. No i mam pytanie, czy jest pewne że trzeba będzie zrobić drugą operację powiększania?? Czy biust pozostanie ładny?? Co mówią lekarze na ten temat. Proszę napiszczie jeśli wiecie? No i jakie wkładki w tej sytuacji byłyby najlepsze? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie,jestem nowa,tzn.przeprowadzilam sie tu z poprzedniego topika,bo jak doczytalam tu teraz jest Pensjonat Cyckowy:) Czytalam tamten watek od poczatku,dzielnie dobrnelam do 100strony a potem na sam koniec przeszkoczylam. Troche juz wiem,ale bardzo licze na Wasza pomoc,moze wkleje to co nagryzmolilam w starej chalupce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cysia A czesc dziewczeta, od paru lat mysle o zabiegu powiekszenia piersi, dopiero teraz zaczynam czytac i dowiadywac sie wiecej szczegolow i tak trafilam do Was zaczelam czytac od poczatku tematu,zeby nie powtarzac pytan, no i zeby cos wiedziec Mieszkam 50km od Poznania i mysle nad lekarzami z tego miasta: dr Bielecki dr Kubasik dr Skupin dr Chiciak tyle z mojego czytania Waszego topiku do tej pory wiem Nie trafilam na wiele opinii o w/w lekarzach, oprocz tych na portalu : "znany lekarz". Bardzo prosze o opinie a tymczasem wroce do czytania topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cysia A dziewczyny,jestescie skarbnica wiedzy!Tylko,ze dla mnie to wszystko jeszcze niejasne rodzaje wkladek,wysoki czy niski profil,musze jeszcze duzo przeczytac. Moze na wstepie dokonam autoprezentacji,tzn.podam swoje wymiary wyjsciowe:wzrtost 165,waga 48,75A chudzielec-widelec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cysia A becia769,slicznie dziekuje za odpowiedz,moze pojawi sie jakas dziewczyna od Kubasika, a na jego stronie w necie jest info ze nie konsultuje do kwietnia. Czytam dzielnie topik,notuje sobie pytania jakie chce zadac na konsultacji,tylko ze jeszcze nie wiem do kogo na te konsultacje isc wyjasnia mi sie coraz bardziej,ale strach mnie troche ogarnia,przed bolem,komplikacjami, same pewnie wiecie,bo przeciez same jestescie po. tylko czemu taki maly tu ruch?Jak czytam wczesniejsze posty to jakbym na autostradzie byla pozdrawiam slilikonowe siostrzyczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapisiorek
cześć dziewczęta zastanawiam się nad operacją i mam takie pytanie: czy to prawda że wkładki Eurosilicone są większe niż Mentor tzn. Euro325 to Mentor400??????(czy jakoś tak)...:o patrząc na zdjęcia po operacji widać nieraz różnice w wyglądzie, przy podobnej wyjściówce wychodzą różnej wielkości piersi... Dziewczyny "PO"- jak ja wam zazdroszczę....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz wiem czemu maly ruch,bo sie przeprowadzilyscie:) doczytalam,ze jest pare dziewczyn z podobnymi wymiarami do moich, dodam jeszcze,ze mam asymetrie:( jedna jakby male B a druga A:( i zastanawiam sie jaki rozmiar wyjdzie,gdybym zdecydowala sie na 300cc? a z tymi profilami to jeszcze zielona jestem..no i nie wiem czy okragle czy anatomiczne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapsiorek kto Ci takich bzdur naopowiadał:P to jest nie prawda eurosilicon jest wiekszy od mentora ale nie tyle!!! róznica nie jest wielka chyba 25ml czyli objetosc 1cm na rozmiarze:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cosmpola dostałas foty to sa mentory 300cc okrągłe wysoki profil a fotki 7 dni po op:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapsiorek a róznice widac dlatego ze kazda z nas ma inna wyjsciówke jedna ma A a druga B miseczke i dlatego niektóre sa wieksze a inne mniejsze. CYSIA jak masz asymetrie to w piersi wiekszej powinien Ci włozyc mniejszy implant a w mniejszej wiekszy jak Cie wymierzy to powie Ci pewnie to samo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihi no nie Boobsi, też bym się załamała, chodziło mi o to że były najgorsze poranki, tak z 2 tygodnie, teraz to już jest pikuś, czasami poczuję jakieś ukłucie, ale ogólnie bardzo dobrze się czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pomóżcie. cały czas się zastanawiam czy dobrze zrobiłam umawiąc się do Bromy. chociaż to tylko konsultacja-operować się u niego nie muszę-zwłaszcza ze operacje mogę zrobić dopiero za rok-teraz mieszkamy jeszcze z teściami i nie mam ochoty tłumaczyć im się ze ide do szpitala zrobic cycki. ale nie o tym chcialam. macie jakies aktualne opinie o Bromie i o model-medzie. szczerze mowiac czytalam zle-ale one sa sprzed paru lat wiec moze cos sie zmienilo....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny.Od dłuższego czasu sledzę ten topic.Czytałam ale nie udzielałam się.Jestem w trakcie zbierania kasy na nowe cycuchy i pod koniec roku zamierzam poddać się operacji.Widzę że największym problemem jest dobór implantów...niby taki sam rozmiar a u każdej inny wyjściowy wymiar wychodzi..No i którego lekarza wybrać..no masakra jakaś...Jestem matką trójki dzieci więc można się domyśleć jakie ja mam "pryszczyki":( Pod biustem mam 75 cm a w biuście 82..takie małe ale wiszące flaczki...Pamiętam jak nosiłam biustonosz w rozmiarze małe D (oczywiście podczas karmienia) i takie cycuchy własnie mi się marzą...Tylko zastanawiam się czy dałoby radę takie cuda zrobić z tych moich pryszczy...;/ Serdecznie Was laseczki pozdrawiam i miłego dzionka życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×