Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

dziewczyny dajcie spokój. " Cosmopola rules" i tak będzie pisać i wprowadzać zamieszanie...bo ma pewnie niezłą zabawę z tego.Najlepiej to nie reagować na to :) Nusia Ty nie szalej tak z tymi porządkami i pracami! oszczędzaj swoje cycunie :d rozumiem ze nic nie robienie jest okropne, bo sama to przechodziłam...ale jednak dla dobra sprawy trzeba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pralineee thankss , ja juz wkrotce tez przestane , jak mi sie tubka skonczy .... tylko mi ciagle blizny widac , malo , ale widac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusia2552
Moje powyższe wnioski powstały pod wpływem diagnozy samej siebie. Tak mnie to gnębi, ze postanowiłam przypisac własne objawy komus innemu. Wreszcie nadarzyła się okazja. Chyba cos w tym jest pozytywnego, bo poczułam się taka dowartościowana i jeszcze psychologię studiowałam...to teraz juz wszyscy wiecie :) Nie odpisujcie tej dziewczynie, bo to nie ma sensu...to chora osoba jest, bardzo wyobcowana i krzyczy o pomoc...sory ale już to pisałam. Chyba to gdzieś zgłoszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, napisała do mnie Nusia2552 na GG , że jakaś debilka podszyła się pod jej login, , nie zwracajcie uwagi co teraz pisze ta Nusia2552 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .j,mnbsxdcfvgbhnj
dziewczyny to ja nusia2552 od tej pory będę pod innym nickiem bo ta smarkula podszyła się pode mnie. Złamała hasło. Słuchaj no gówniaro nie wiem czy wiesz ale to co zrobiłaś, złamałaś czyjeś prywatne hasło, podszyłaś się pod czyjeś dane i naruszyłaś moją nietykalność osobistą. Złamałaś kilka paragrafów i podchodzisz pod kodeks cywilno prawny, napisałam do administratora i koleżanko będziesz miała ciepło, znam już Twoje dane personalne i zgłoszę to komu trzeba. Kobieto ja pracuję w kancelarii prawniczej mąż jest informatykiem ty chyba nie zdajesz sobie sprawy jakiego bałaganu sobie narobiłaś. Koniec smarkulo z Twoimi wygłupami, ostrzegałyśmy cię ale miarka się przebrała. Więcej z Tobą dyskutować nie zamierzam. Możesz być pewna, że do twoich drzwi zapuka pracownik sądowy z wezwaniem, bo się doigrałaś. Jeśli myślałaś, że w necie możesz bezkarnie lawirować no to się pomyliłaś!!!! radzę Ci również zastanowić się bo mogę się założyć że masz nielegalne oprogramowania tak więc teraz przemyśl czy warto było.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda ze z tego forum robi sie takie g..wno :-( kurcze czytac sie nie chce ... dziewczyny jestemy sobie same winne , bo odpisujemy na durne posty, szkoda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nusia brawo!!!!!!!!!! Pojechałaś po niej jak po szmacie. hmmm... to doskonałe porównanie nieprawdaż? :D A co do Twoich bóli to zobaczysz że niedługo miną. Mój mail: cosmopola@tlen.pl Boobsie nie jesteśmy winne. Często się tak mówi, ale nigdy nie należy brać odpowiedzialności za czyjeś chamstwo. Nie ma ku temu żadnego, ale to żadnego powodu, bo chamstwa nic nie usprawiedliwia i mam nadzieję że ta laska od Nusi po dupie dostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boobsi ja winy w nas nie widze zadnej jestesmy na tym forum jak mała rodzina a taki WYSUSZ wejdzie i bedzie obrażac jenda z nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boobsie blizny i tak i tak będą trochę widoczne. U mnie minimalnie widać...a z czasem to już tak się przyzwyczaisz do nich, ze nie będziesz w ogóle na blizny zwracać uwagi :) a jaką maść stosujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pralinee , ale jakbysmy nic nie odpowiadaly , ignorowaly to by takie pipy nie pisaly ;-) koralka uzywam VERADERM .....moj problem nie sa blizny pod biustem , mam takie 2 pieprzone czerwone kropki po drenach ...to mnie wkurza ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, troche mnie tu nie bylo..i az czytac sie nie chce!pisalam Wam, nie odpisujecie, nie ma z kim dyskutowac,do rozmowy trzeba miec partnera! KTO PONZIA SAM JEST NISKI I DARUJMY SOBIE! A z innej beczki, te ktore wiedza to wiedza o moich perypetiach sercowych, dwa dni temu otwieram dzwi...i kto stoi ..moj ex,na herbate wpadl ;(zablokowalam go juz w tel-to wrocil z wakacji, wpadl na herbate, oczywiscie jak pisalam ze byl przeciwny cyckom, ale piewsze na co zwrocil uwage byly wlasnie one,zazartowal;"co sie stalo zTwoimi piersiami" nie komentowal ich w sumie, nie mowil ze sa ladne, nawet spytalam go czy moga byc, bo nic nie mowil, i wiecie co...jestem walnieta...zostal bardzo dlugo, chcial mnie tylko przytulac i calowac, dlugo gadalismy, na poczatku bylam oschla ale On rozwala mnie na lopatki,mowil ze na wakacjach,lezac na lezaku myslal o mnie,ze starsznie marzyl o tym jak sie przytuli itd....po czym stwierdzil,ze chcialby zebym poszla z nim na wesele naszych dobrych znajomych, ja na to ze nie bardzo, a On ze bardzo mnie prosi,zaczelam pytac jak On to dalej widzi, a on ze wiesz sytuacja patowa, pol roku prawie nie bylismy razem, i ze blizej mu do tego zeby sie odciac od siebie, bo to latwiejsze, ale moze zebysmy sie pospotykali, dali szanse na nowo rozbudzic uczucie-ja zwariowalam, mysle sobie, to przyjechal do mnie bez konkretow, bez przemyslen,ze moze narobi mi nadzieje,ze moze znow bede cierpiec.Dostalam smsa nastepnego dnia ze teskni i ze nie zapomni tego dnia,a ja sobie mysle kurde nad czym On sie ma teraz zastanawiac?...albo sie cos czuje wedlug mnie albo nie, albo ludzie czegos chca mocno albo nie, nie ma chyba szacowania i analiz, wiec odzwonilam do Niego i pytam jak mam to rozumiec a On ze blziej mu jak dalej zeby sie wycofac, bo tak latwiej, bo od pol roku byl sam o nikomu sie nie musial tlumaczyc, ale zaskoczylo go to jak mu bylo u mnie dobrze, jak nie chcial dlugo wychodzic, ale ze najbardziej boi sie siebie, ze poklocimy sie o cos i zrazi go jakas sytuacja i znowu wszystko sie rozwali,przepraszm ze z innej beczki ale nie mam sie komu wygadac, nie wiem co o tym myslec,jest mi strasznie zle....jestem rozbita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eteryczna , najpierw odpowiedz sobie na pytanie : Czy ja chce z nim byc ? wiesz ja mialam troche podobna sytuacje , poznalismy sie BUMMMMM wielkie LOVE , nogi z gumy etc obydwoje ...po 4 miesiacach on zrywa , ja zalamka , wogole szok !!! po 3 miesiacach on nagle , ze teskni , ze bla bla ( jak typowy facet ) , ja nie wiem co robic - bo go nadal strasznie kocham , ale slucham serca i dajemy sobie szanse i ..........teraz jestesmy ze soba 4 lata i jest super , teraz sie ciesze ze zerwalismy , w naszym przypadku to tak naprawilo nas , dalo mi kopa ! czasami nie wiadomo ;-) , wiesz sluchaj serca , absolutnie rad , ja nie posluchalam rad ( bo oczywiscie wiekszosc mi radzila , daj sobie spokoj , palant zerwal , tak cierpialas etc..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boobsie kochac go kocham, ale nie wiem czy On mnie wystarczajaco tez, skoro zastanawia sie nad tym, szacuje, chce dac nam czas a nie odrazu podjemuje decyzje ze chce wrocic,u nas sytuacja byla ze mysmy sie juz kiedys rozstali na miesiac, potem wrocilismy na pol roku i obecnie nie jestesmy ze soba pol roku prawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eteryczna , hmmm niestety nie moge ci nic doradzic :-( , nie znam ciebie ani jego ani tez sytuacji ...wiesz masz swoj rozum , wybierzesz dobrze .. nie rozmyslaj za duzo , bo to tylko doluje , pospotykajcie sie troche , czemu nie , ale tylko jesli tobie to odpowiada..w tym momencie musisz byc egoistka..faceci to dziwne stworzenia , moze on rzeczywiscie zrozumial ze tylko ty jedyna , ale nie chce wskoczyc znowu w zwiazek predko , chce sie pospotykac , zobaczyc jak bedzie etc ... ale jak to zrobisz nie zakladaj od poczatku , ze bedziecie in love razem do konca , bo mozesz sie przejechac i znowu bedziesz cierpiec ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusia ty jestes gupsza niz
ustawa przewiduje-to eteryczna,diagnoza:schizofremia paranoidalna-trudne do leczenia-polowa nikow z jednej reki tu wychodzi:D a prawdziwe cycatki naiwne jak dzieci:Ddawajcie sie dalej robic w ch:D aaaapiiiiniaaaaaaaa tez podszyw:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem ze i COSMOPOLA I JUSTARIES nie moga byc na NC?ja w sumie tez nie bardzo, ale dojade po 24godz czyli zostaje: RENATKA800 KASINKAAA AGUTKA78 NUSIA2552 ... tak?potwierdzac badz sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Eterycznej:) co do rad to i tak nic nie da bo kazda sytuacja jest inna.ale ja Ci powiem tak: posluchaj serca ale nie trac rozumu. Mysle ze Ty juz wyczulas jak ta sytuacja sie rozwinie.Nie bylam przy Waszej rozmowie ale prosze Cie nie obiecuj sobie za duzo bo lepiej sie mile zaskoczyc niz rozczarowac.Ja bym dala mu pole do popisu i niech sie stara. a jesli nie bedzie sie staral albo oleje sprawe to sytuacja sie sama rozwiaze:))) Madziula pamietaj ze jestes super laska tylko ten Twoj facet jakis zdziecinnialy.Pamietaj im bardziej musisz sie starac przy polowaniu tym zdobycz cenniejsza!!!! a zrobisz co tylko bedziesz chciala:)) Patrz tylko na siebie bo potem znow bedzie smutno:((( buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki witajcie,trochę miałam zaległości,ale nadrobiłam:) Widzę,że komuś bardzo się nudzi,ale odkąd jestem na tym topiku,to zawsze znalazł się ktoś,kto nam ubliżał i mącił,ale zasada była taka,żeby nie wdawać się w dyskusję,bo to nakręca. Boobsi pytałaś jak długo smarować blizny-ja akurat używałam plasterki silikonowe i stosowałam je około 4,5msc,jak już blizny zrobiły się blade to przestałam naklejać plasterki:) Któraś z Was pytała,kiedy zacząć stosować coś na blizny-jak odpadną strupki i blizny są suche:) Sarenka i Bonitka prosiłyście mnie o fotki,obiecuję,że jutro Wam wyślę:) Cosmo do Ciebie miałam napisać,przepraszam,ale zabrakło mi na wszystko czasu,jutro na pewno będziesz miała ode mnie wiadomość na skrzynce:) Pozdrowionka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Miałam dzisiaj bardzo ciężki dzień, trochę się nadźwigałam, trochę za szybko kierownicą kręciłam i trochę mnie pobolewa... Eteryczna ja też miałam takiego gościa co to swoje odejścia tłumaczył swoją wrażliwością i że nie chce się angażować żeby nie cierpieć i że nie potrafi rozmawiać, a jak był grubiański to tłumaczył się że on taki jest i inny nie potrafi. Nic do niego nie docierało. Odchodził, potem mu się o mnie przypomniało... z reguły wtedy mu się przypominało gdy ja o nim zaczynałam zapominać. Boobsie ma rację nie słuchaj nikogo. Tylko Ty wiesz czy chcesz z nim być i czy warto. Powiem tylko że na drugą szansę trzeba sobie zasłużyć. Bądź czujna i weź sobie do serca to co kiedyś pisałam na temat facetów. Ja mojego męża bardzo kocham i niejednokrotnie daję mu to do zrozumienia ale szczerze przyznaję: jestem dla niego niedobra, kapryśna, obrażalska, nigdy nie dźwigam zakupów bo od tego jest on ja mogę co najwyżej nosić kwiaty, z imprezy wychodzimy wtedy kiedy ja chcę (jak nie to wychodzę sama, a on i tak potem leci za mną :) ), jak mi zrobi jakąś przykrość to odpokutuje to podwójnie, jest już tak wyszkolony (a nie był) że wie że ma zauważać kiedy pięknie wyglądam i trzymać dziób na kłódkę jak wyglądam beznadziejnie. Myślę że mężczyźni potrzebują takiego traktowania, bo to przecież da nich ciągle nowe wyzwania, a i dajesz w ten sposób do zrozumienia że Ty nie jesteś kobietą którą się rzuca (chyba że na łóżko :D ) rzucić to Ty go możesz jak będziesz miała taką ochotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocham Was dziewczynki!i dziekuje za rady,wiecie On napisal dzis smska po 22: "jak po imprezie ?jak bylo?)(bo wczoraj bylam z kolezanka na malym party w klubie, a On o tym wiedzial)i napisal ze nasz wspolny pies, bo go wzial na tydzien oki sie czuje i tyle, mysle sobie ze chce zebym poszla z nim na wesele i tylko dlatego pisze, caly dzien milczal, po imprezie tez cisza,teraz mu po godzinie odpisalam i nic-milczy, moze spi, moze nie chce odp.ale mysle ze jakos tak oschly jest...nie napsial przeciez ze teskni itd...wiem wiem to forum o piersiach ale nie mam z kim Kochane o tym ;)...oszaleje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eteryczna moich ust ,nic nie odpisalas wiec nie wiem,a tym bardziej,ze pierwszy mail nie doszedl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janess teraz przejrzałam emaila mam go w spamie;( ale mam;) bardzo aldne te usteczka;) z innej beczki:napsial jak juz wspominalam napisal smsa wieczorem-po calym dniu jak sie nie odezwal,zapytal: jak impreza i napisał, ze pies ok, ja odpisalam ze dobrze sie bawilam i czy pies za mna nie teskni i je(bo zwykle strajkuje i gloduje)On ze tak piesek daje sobie rade itd.zero o nas slowa, zero jakiegos ciepla, pelna dyplmomacja, nie wiem co robic czy isc z Nim na to wesle czy zadzwonic i powiedziec,ze nigdzie nie ide.....nie mam pojecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Becia foteczki mam:) ale wieeeelkieeee...przy wyjsciowce tak malenkiej sa poprostu przeogromne:))) Eteryczna trzymaj sie i nie zabiegaj o Niego.Kobieta musi byc zdobywana.jak sie nie odzywa to olej to.Tym bardziej nie pisz pierwsza. Najgorsze jest to ze po Twoich opisach widac jak bardzo Go kochasz:(((( a powiedz wrocila juz lekarka z urlopu??? Cosmo to nie dobrze ze sie tak nadzwigalas:((( odpoczywaj teraz na maxaaaa a co do meza=super tresura=gratuluje:)))))) ja tez malymi kroczkami ale wychowuje sobie grzecznego chlopca hihiih buziaki laseczki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarenka mi na początku też wydawały się wielkie,ale się przyzwyczaiłam,no i na pewno nie powiem,że mam za małe:)Przy moim wzroście 178cm są oki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
becia czyli jak jestem nizsza o 2 cm i lzejsza o kilka kilo to 350 beda mi tez chyba wystarczajace co?? bo chcialam 400 cc hp ale lekarz powiedzial ze beda mi sie wylewac na boki to na moja klatke to za szerokie podstawy.a mam pod biustem 70:((( a szkoda:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiona1
Czy po operacji mialyscie jakies watpliwosci co do ulozenia sie implantu? czy jezeli wyczuwam zgrubienie w wewnetrznej czesci piersi( i wem jest to implant) i jest to troche widoczne,ale jest. Czy jest mozliwosc ze zmieni swoja finalowa pozycje i nic nie bedzie wystawalo? Pisalam do kliniki, odpisali mi,zeby poczekac kilka tygodni az implant sie umiejscowi dokladnie i zeby nie panikowac. Panikuje czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×