Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Ja mam dwulatkę i po dwóch tygodniach normalnie już ją nosiłam. Starałam sie tylko nie przyciskać jej do piersi tylko nosić bokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaaaa
dzieki dziewczynki za odp:D jak bede miala wiecej czasu o co trudno przy dziecku:) to Was troszke podczytam... rozmawialam dzisiaj z mezem i w razie czego pojdzie na l4:) mamy w ie takiego lekarza ktory daje kazdemu na bol plecow:) ale to tylko na tydzien jak bedzie mial miec druga zmiane zeby mi pomogl w kapieli malej i wlozyl do lozeczka, a w dzien jak bedzie miala pierwsza zmiane jakos sobie poradze:) mala sama sie wspina na lozko i wchodzi po schodach tak ze nie powinno byc zle:) mam tylko jeszcze jeden problem... mialam bardzo duze znamie na piersi ( 2 na 2cm) i tydzien temu mialam to usuniete, dzisiaj sciagneli mi szwy i mam blizne na 4 cm... dr jarlinski powiedzial ze bedzie musial zobaczyc ta blizne... myslicie ze operacja bedzie mozliwa z czyms takim po niecalych 2 mies? tak bardzo sie nastawilam na moj wymarzony biust... i nie za bardzo bede miala kiedy indziej to zrobic poniewaz mieszkamy za granica... ech, a myslalam ze latwiej bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg1982
cześć dziewczyny, ja wprawdzie jestem przed zabiegiem, mam na 9 września, ale mam bardzo nurtujące pytanie, proszę powiedzcie mi jak to wszystko wygląda od strony prawnej, gdyby coś nie tak poszło podczas operacji lub gdy efekt nie bedzie taki jak oczekiwany?? co wtedy, kto ponosi odpowiedzialność???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko i wyłacznie ty ponosisz odpowiedzilnosc oni umywja rece podpisujesz zgade w niej masz wszystko wyszczególnione.jedynie gdyby silikony były ferelne co sie raczej nie zdarza jest na to gwarancja.ale głowa do gory nic złego sei nie stanie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg1982
wiem wiem ,że klinika nie ponosi odpowiedzialnosci, bo dzisiaj się dokładnie wczytałam w papiery które mam podpisać, ale musiałam się upewnić , czy tak wszędzie jest. Ehh, im bliżej tym większy strach. Ja powiększam sobie piersi w Krakowie u Dr. Kasprzyka. przewertowałam całego neta na jego temat, nic złego nie znalazłam, czy to rzeczywiście chirurg bez skazy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meg1982 spokojnie, nie mozęsz mysleć ze coś może pójść nie tak :) będzie dobrze:) zresztą chyba każda z nas miala wątpliwości i obawy.ale to normalne,jak najbardziej ;) a to ze nie ma złych opinii na temat dr kasprzyka to tylko się ciesz. to chyba znaczy ze nie ma niezadowolonej dziewczyny wychodzącej spod jego noża :] będziemy trzymać kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg1982
dziękuje za ciepłe słowa :-)))))) ale żeby być tak całkiem pewnym, idę jeszcze na konsultacje do innej kliniki, zobczę jak tam to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg1982
koralka a jak ty to wspominasz?? jakieś rady na przed i po operacji??? u mnie sytuacja jest taka że mam makukie piersiątka ,ledwie miseczka A, malo tej skóry na piersiach i jeszcze bez tkanki tłuszczowej, tka więc mam wkladki 255ml, wiem że to nie za dużo(nie chce większych,bo jeszcze nie mam dzieci),ale mam nadzieję,że jakieś małe C wyjdzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaks
hej wam, szukam nainternecie ale nie umiem znalezc- jak dlugo trzeba spac na plecach?? Mam implant pod miesien i juz mi 6 ydzien idzie od operacji. Z gory dziekuje za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki ja na chwilke wyszły mi wymiary:75d,375ml allergan tsx,w biuscie mam 90,pod 70,wczesniej mialam 80,81.Wiecie ale i tak wydaja mi sie nieduze ;-).Jak macie pytania jakies to piszcie z chęcia odpowiem...Chociaż drobna jestem bo wzrost mam 160,waga 45kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie moze po jakim czasie od operacji mozna pójśc do solarium,oczywiscie chodzi mi o opalaniew biustonoszu czy to nie zaszkodzi,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety musisz poczekać,stanik nic Ci nie da,najważniejsze żeby cycki w środku się wygoiły,a na to jak wiadomo potrzeba trochę czasu i nie ma co ryzykować,bo możesz sobie problemów narobić.Jesteś bardzo krótko po op więc dbaj o swoje nowe nabytki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meg ja bym radziła Ci wziąść większe. 255ml to bardzo mało. Nie ma szans żeby Ci wyszło małe C Ja też miałąm bardzo małe piersi prawie wcale i wziełam 290g - to było max co mi lekarz mógł włożyć i uważam że są za małe :( co prawda staniki muszę mieć C a nawet D ale naprawdę nie są duże. NAPRAWDĘ. Przy silikonkach chyba ta rozmiarówka inaczej się kształtuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meg ja tez miałam ledwo miseczke A i mam wkładki 300ml sadze ze wyszłe srednie C wiec wez wieksze w biuscie mam ok 84cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY JESTEM 5 DNI PO OPERACJI CZY TO NORMALNE ZE PIERSI SIE POWIEKSZAJA CZUJE JAKBY MI ROZRYWAŁO KLATKE PIERSIOWA S ATAK JAKBY MOCNO NAPUCHNIETE CZY TO NORMALNE???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet82
Mamazuzanki...,tak,to normalne:).Niewiem jakie Ty masz szwy,ja np mialam normalne i dopiero po zdjeciu szwow bylo ciut lepiej...,aczkolwiek klate mi rozsadzalo tak do 2 tyg:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sweet82 dzieki.ja mam szwy rozpuszczalne we wtrorek jade tylko na ściagniecie w tych miejscach gdzie był dren.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde te cycki mi tak puchną!!i bolą zwłaszcza ten wiekszy lewy!czuje jak by w nim coś drgało dziwne uczucie !nie długo w depresje wpadne!Jak by mi je rozsadzało!za tydzien dopiero wizyta kontrolna !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny.Ja robiłam sobie powiększanie piersi 5 dni temu i powiem Wam że myślałam że będzie gorzej-z dnia na dzień mniej boli-jutro jadę na zdjecie opatrunków-nie moge sie doczekać:-)Mam nadzieje że trochę mi ulży bo w tym pancerzu w takie upaly nie jest lekko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamazuzanki -tak jeszcze mam trochę opuchnięte i trochę bolą-ale da się wytrzymać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisia.......
Pink zadzwon do swojego lekarza i przedstaw mu swoj problem.Moze przyspieszy Ci wizyte albo uspokoi ze nic sie nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pink to podobno normalne, że lewy bardziej boli. Ja jestem prawie 5 tygodni po operacji i prawie już nic nie boli, ale czasem czuję coś właśnie w lewej piersi. Tak, że głowa do góry - to wszystko trzeba poprostu przeczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×