Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Nitka_gda, naparwde polecam ci dr Zdzitowieckiego. jest profesjonalny, informuje cie ow szystkim, ale jest tez mily w obejsciu. nie chce sie cackac ze soba, ale fajnie keidy spotykasz kogos zyczliwego. Waze 55 kg, mam 158 wzrostu, mam 70A a bede miala 70 C, biore 300 ml, HP. Cena...to wszystko zalezy od implantow i ilosci konsultacji , ja bede placic ok 12 tys jakbys miala jakies pytania to wal smialo, ale naparwde polecam lekarza. mam zabieg na 20 sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, ja sie wybieram w ciągu następnych dni na konsultację do dwóch lekarzy żukowskiej i pisera, szkoda że żadna z Was w tym roku nie miała operacji w Łodzi, może by mi coś doradziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny.Mam pytanie czy któraś z Was chorowała po operacji powiekszenia piersi chodzi mi o przeziębienie ,angina węzły chlonne??jestem ponad 3 tygonie od operacji mam powiekszone wezly chlonne pod pachami oraz w gardle.bralam antybiotyk który mi nie pomógl,został zamieniony na inny.Jutro mam wizyte u laryngologa,nie boli mnie gardlo jedynie czuje ze jest tam coś nie tak przy połykaniu śliny.Wczoraj byłam u swojego lekarza który troche mnie nastraszyl ze pry jakiej kolwiek chorobie moze dojsc do infekcji co grozi róznym powikłaniom nawet powtórnej operacji czy wyciagnieciu implantu,bo bakterie moga gromadzic sie własnie wokó implantu.Naprawde mam dosc i płakac mi sei chce,tak sie boje.Słyszałyscie cos na ten temat.Mi jeszcze mówiła ze przy kazdej chorobie musi byc podany antybiotyk ze wzgledu na obce ciało.byłyscie moze w takiej sutuacji,chorowałyscie po??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamazuzanki piersi to w sumie już mnie nie bolą,tylko nadal czuję że mam baloniki w środku:-)a poza tym jest nieżle-prawie wszystko roię-z wyjątkiem dżwigania,itd-jak doktorek kazał:-)a Ciebie bolą jeszcze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milenus77 jak je dotykam to troche bola i jak s ie obracam z boku na bok to czuje lekki ból a tak poza tym nie,jedynie czuje ze sa cięzsze ile jestes po operacji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamazuzanki dzisiaj mam 3 tygodnie po'mnie też bolą najbardziej jak się z boku na bok obracam a mam już dość spania na plecach i próbuję na bokach ale jeszcze się boję. dzisiaj coś mnie boli rana pod prawym cyckiem i zauważyłam że w jednym miejscu jest troche mokra-nie wiem czym mam to posmarować:-(a Tobie sie nic takiego nie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg1982
hejka dziewczyny, ja mam moment oczekiwania na operacje (9wrzesień) i chcę was o coś zapytać, mam przed samą operacją zabiegi rehabilitacyjne na kolano( elektroterapia, jonoforeza) czy może to jakoś wplynąć na przebieg operacji?? czy lepiej przełożyć tą rehabilitację?? proszę o odp to bardzo wazne dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg to pytanie do lekarza...niby kolano od piersi daleko, ale elektroterapia działa m.in na krążenie krwi, lepiej zadzwoń i sie upewnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milenus77 ja nic takiego nie mam ,na poczatku smarowałam maścia alatan plus po to zeby je natłuścic zeby strupki zeszły teraz smaruje veraderm ta próbka co dostałam z gwarancją.Ale od jutra juz nie smaruje zakupiłam plastry na blizny tak mi poleciła doktorak sa do wielokrotnego uzytku tzn na 3 miesiace .Nakładasz je na 23 godziny potem ściagasz myjesz je woda z mydłem i na nowo zakładasz.Mnie tez bola troche rany ale to normalne.Na boku juz spie ale uwazam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia_gdynia
Hej dziewczyny... dziś mam konsultacje u dr Skwiercz w Gdyni... czy ktoraś robiła może u niej piersi?? jak wrażenia? mam 174 cm, ważę 52 kg... piersi mniejsze niż 0 :( czy mogłabym otrzymać zdjęcia waszych nowych nabytków...? bagpiper@o2.pl . Galerie , które są w internecie są podejrzewam wyselekcjonowane, żeby nei straszyszć klientek... Proszę o pomoc. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mangoooo
to ze tzreba smarowac po to wiem, moj dr juz mi mowil, ale w sumie nie zapytaalm sie czy pzred tez czyms tzreba smarowac - wiecie zeby przygotowac skore czy cos. ja mam na tym punkcie malego fisia tzn. staram sie natluszczac, nawilzac, zeby byly gladziutkie i sprezyste, a przynajmniej te malenstwa jakie mam. w koncu po zabiegu bedzie tego wiecej :)) jeszzce 14 dni i bede je miala!!! musze w poniedzialek ostatecznie wybrac implanty...300 czy 325 ? jakies rady? chcialam 300...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ze tzreba smarowac po to wiem, moj dr juz mi mowil, ale w sumie nie zapytaalm sie czy pzred tez czyms tzreba smarowac - wiecie zeby przygotowac skore czy cos. ja mam na tym punkcie malego fisia tzn. staram sie natluszczac, nawilzac, zeby byly gladziutkie i sprezyste, a przynajmniej te malenstwa jakie mam. w koncu po zabiegu bedzie tego wiecej :)) jeszzce 14 dni i bede je miala!!! musze w poniedzialek ostatecznie wybrac implanty...300 czy 325 ? jakies rady? chcialam 300...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po operacji2009
WItam wszystkie Panie Mialam op powiek peirsi w lutym 2009 u Dr Brzuchanskiego niestety strasznie ciezko sie z nim skontaktowac wiec prosze was o pomoc. Od op lewa piers mnie zawsze bardziej bolala taki jakby bol naciagajacego sie miesnia ale ostatnio to jest norma codziennie ..szczegolnie z rana obawaiam sie niestety ze to moze cos byc wspolnego z ta otoczka zaciskajaca sie wokol implanta :((((czega sie starsznie boje . Czy ktoras z was ma moze takie dolegliwosci po operacji????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ??? zdecydowalam sie na 375 !!! szalenstwo ma projekcji chyba 5,6 cm a szerokości 12,4 cm jakos tak beda naparwde konkretne :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamazuzanki.... troszę sie pomniejszyły ale wydaje mi się ze to wynika z tego ze przede wszystkim zeszła opuchlizn no i implant "ułożył się" ;) Mangooooo warto smarować skórę przed operacją, żeby później nie było rozstępów! Najlepiej jakimś dobrym balsamem lub oliwką. Poza tym witaj w klubie dużych cycuszków - tez wybrałam 375!!!!! Pozdrawiam gorąco! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm jakos nie moge sobie wyobrazic ich takich wielkich :))) a cycuszki smaruje codziennie :)) mam taki balsam oliwkowy bo to najlepiej nawilza, oliwka sama w sobie sie lepi za bardzo i mnie wkurza...:) ciakwi mnie strasznie jakie one beda w dotyku - bardziej twarde? gumowe? hmmm :)) ale rozkmina :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mangooooo e tam, nie są aż takie wielkie...w porównaniu do mojej całej budowy to nie jest to wielki rozmiar ;) Co do balsamów to ja kupowałam nawilżające i ujędrniające. Dla mnie takie były najlepsze :) A w dotyku cycuchy na początku są twarde...ale później miękną i są jak naturalne :) tylko trzeba troszkę na ten efekt poczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi28 wydaje mi się, że zima to dobry termin! do lata wszystko się zagoi i będziesz mogła korzystać z uroków lata! Ja mialam operację w maju ..no i nie do końca mogłam w ciepłe dni czuć się swobodnie:) ale to już całe szczęscie za mną :D To ile czeka się na konsultację i operację to zależy od lekarza! Ja robiłam w Łodzi u dr Zukowskiej i jest baardzo zadowolona, zarówno z tego jakie miała podejście do mnie jak i z wkładek które mi poleciła:) Ae wydaje mi się, że masz szanse wyrobić się do zimy z operacją:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet82
Koralko-czy ja moglabym poprosic o Twoje zdjecia??Tez mam 375,wiec jesli chcesz moge Ci tez odeslac swoje.Ile masz teraz w obwodzie cycek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
F ???? jestes tego pewna???? ja musialam sie dlugo namyslac nad moim 375 . wazysz tylko 55 kg - jejku jestes pewna??? jak tak to super, ale zastanow sie jeszcze nad mniejszym rozmiarem :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaaaaa
czesc dziewczynki pisalam niedawno odnosnie operacji i opieki nad dzieckiem, ale jako ze mialam niedawno zabieg usowania znamienia z piersi lekarz nie byl pewnien czy bedzie mogl zrobic operacje we wrzesniu... dzisaj bylam na konsultacji i 6 wrzesnia bede miala nowe cycuchy!!! jak ja sie ciesze... mam 160 i waze 54kg... powiedzial ze da mi tylko 295- anatomy... ale i tak sie ciesze ze bede miala cokolwiek... no i mysle ze on dobrze wie co robi.. a tak a propo lekarza- czy ktos mial operacje u jacka jarlinskiego we wroclawiu? a moze jest ktos kto mam operacje w ten sam dzien co ja? moze powiecie mi co mam zabrac ze soba do kliniki? bo z tego wszystkiego zapomnialam zapytac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaaaaa
mamozuzanki i jak po operacji? jak sobie dajesz rade z mala? kiedy zaczelas ja podnosic ( wkladac do wanny i do lozeczka) ? bo ja jeszcze sie stresuje jak dam rade... mama miala leciec ze mna do ie ale jak na zlosc lecimy 16 a ona ma podpisac kuroniowke 17:( a ze to pierwszy raz to nie wiemy jak to obejsc a mama na l4 nie chce isc:(??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet82
Martusia-ja mialam u dr Jarlinskiego:).A co takie male??Nie zgadzaj sie!wez chociaz 3120!Chciaz lezalam z dziewczyna ktora miala 275 wsadzone i byly niezle wcale!A drobniutka byla,wzrostu ze 160 i 46 kilo.....,a co do dziecka to ja swojego dalam babci na przetrzymanie-ciezko bylo,ale tylko na dobre mi i jemu wyszlo:):).Ja doszlam do siebie tak po ok mscu...,przez ok 2tyg z lozka sama nie dalam rady wstac.Ale pamietaj ze kazda z nas inaczej to pzrechodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×