Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

poszly do Was dziewczynki. tylko jedno narazie, jak domyje markera to przesle cos bardziej ogarnietego.;) Emi szkoda ze sie nie zobaczymy:( ja dzis juz sie tak dobrze czulam,ze nie bylo sensu zostawac. moze jeszcze kiedys bedzie okazja aby sie zobaczyc na kontrole sie razem wybierzemy i przy okazji na kawe?:) Trzymam kciuki za rozmowe o prace! ps mnei tez ogarniala po kapieli Pani Stasia.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
MM dzięki za fotkę napisałam ci maila pozdrawiam ŻYCZĘ WSZYSTKIM CUDNEGO SŁONECZNEGO DZIONKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Wam za maile i mile slowa. :) jestem taka szczesliwa ze sie zdecydowalam to zrobic. a jak jestem bez stanika to mam wrazenie ze mi moga wypasc hehe.;) dzis pierwsza noc w domu, przespana cala. od ok 24 do 8 rano, przebudzilam sie aby wziac tabletke i dalej spalam do 10. widac w moim przypadku nie jest tak ciezko. jedyne co to lapia mnie krotkie skurcze, taki klocie czuje, wlasnie najgorzej jest po wstaniu zaraz trzeba sie rozruszac. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczyny. chcialabym dolaczyc do waszego grona. bylam w poniedzialek na konsultacji u Dr grazyny Jurek. na poczatku zaproponowala mi jakies male wkladki i powiedziala ze to bedzie duze B male C. ja jej od razu powiedzialam ze chcialabym raczej duze C male D:) powieddziala mi 300 cc. ja jak od niej wyszlam to wiedzialam ze wezme 350cc. teraz po waszych wypowiedziach wacham sie miedzy 350 a 375cc. zaproponowala mi wkladki sylikonowe mentora model 323(wysoka projekcja, srednia wysokosc). dziewczynki jak piszecie jaka pojemnosc to koniecznie mowcie tez jaki model ulatwia to bardzo sprawe bo przy tych modelach jest napisana szerokosc wysokosc i projekcja implantu. Ja waze 55 kg, wzrost 167. mam raczej rozmiar biustu duze A, a chcialabym male D. dziewczyny jesli macie podobne wymiary albo macie wkladki o podobnych pojemnosciach to bardzo proszę o zdjecia na moj e-mail: igaa1234@gmail.com Bardzo potrzebuje waszej pomocy bo nie chce wydac tyle pieniedzy i miec za male:/ bardzo prosze o pomoc. termin operacji mam wyznaczony na 18. 04 z gory bardzo dziekuje za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeelll sprawdź pocztę podesłałam ci fotki, o które prosiłaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Iga, ja mam wzrost ten sam waga roznie sie, o 3 kg jestem ciezsza i mi dr wsadzil 390 ml HP anatomy mentora . to maks to sie we mnie zmiescilo, wyszlo male d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, dziekuje ci za informacje. a moglabys mi przeslac zdjecia przed i po albo tylko po i powiedz mi jaki mialas wyjsciowy rozmiar. Marta czy moglabym od Ciebie tez otrzymac zdjecia?? i tez proszę o informacje o wyjsciowym rozmiarze. dziekuje z gory adres e mail: igaa1234@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qamilla, widzialam ze Ty masz 345cc.. ja wstepnie tez na takie sie zdecydowalam. dokladnie mentor model 323, 345cc. moglabys mi powiedziec jakie mialas przed i jakie masz teraz i czy masz ten sam model jak ja mam wybrany?? z gory dziekuje zazdrosze wam ze macie to juz za soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane! mm Super, że tak szybko wracasz do formy. Tylko się oszczędzaj i dbaj o cycuszki:))) Poproszę o fotki:))) cindyxx@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mm Dziękuję za zdjęcie, są śliczne:))) Odpisałam maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi a czy moglabys mi przeslac zdjecia po ych 2,5 misiaca? bede bardzo wdzieczna. dziekuje z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cindys, dziekuje bardzo. :) na pewno przesle wiecej jak mi mama pstryknie.:) Emi to bardzo sie ciesze ze wszystko ok.:):) a powiedz kiedy przestalas czuc jakiekolwiek dolegliwosci po operacji? jak dojde do siebie to bierz swoja dzidzie i jakos sie umowimy.:) Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
EMI jak masz swieże fotki to chętnie zobaczę jak teraz wyglądają twoje Skarby,tym bardziej,że są w bardzo podobnym rozmiarku do moich i napisz jeśli znajdziesz chwilkę czy jeszcze czujesz jakiś ból? Pozdrawiam dawidfilip@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angels
Hej dziewczyny:) we wtorek ściągnięto mi szwy:) jeszcze troszkę czasem kłuje, lekkie skurcze... ale do przodu:) a dede co u Ciebie? mm jesteś dzielna:) dr Wilgus 17 marca 2010r. Mentor 350cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewdzynki, MM Angles i Mariczka, czy mozecie mi przeslac swoje zdjecia i napiszcie odrazu jakie mialyscie implanty. dziekuje z gory bardzo potrzebuje bardzo waszej pomocy igaa1234@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co dziewczynki.... przed chwilą skończyłam masować moje skarby, spojrzałam w lustro i popłakałam się ze szczęścia... jakie to cudowne uczucie mieć takie piękne, sterczące i duże cycuchy, dobrze wyglądać w czymkolwiek i pozbyć się tych cholernych kompleksów :) jak o dobrze mieć to już za sobą i cieszyć się pieknem piersi :) myślę, że Wy właśnie doskonale mnie rozumiecie... pozdrawiam Was kochane :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igo napisałam do Ciebie maila ale znów mam jakiś problem z pocztą i gdyby nie doszło to proszę napisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Madzia, niestety nic nie doszlo. bardzo proszę sprobuj jeszcze raz. dziekuje i pozdrawiam igaa1234@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, Bylam znowu na konsultacji z anatomow zmienilam na okragle o wysokim profilu.. miedzy 275cc a 295cc lekarz na stole bedzie sie zastanawiał... czy jest jakas dziewczyna o podobnych wymiarach co ja i zrobiła sobie podobne peirsi?? jesli tak poprosze chociaz jedna fotke bo niewiemjak to ebdzie wygladalo... BArdzo prosze ryfelek@o2.pl pod 68cm w piersiach 73cm szerokosc piersi 11... waga 50kg wzrost 165cm ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu doskonale rozumiemy.:) ja narazie chodze w wielkiej bluzie dresowej, stekam przy wstawaniu z lozka i panicznie boje sie kichania.:P ale to niewazne,pozbylam sie okropnego kompleksu i to sie liczy. mimo tymczasowych niedogodnosci jestem szczesliwa.:) ahh my to mamy farta,ze moglysmy zrealizowac swoje marzenie.:) milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki u mnie dzisiaj mija 3 latka od op,ale ten czas leci:)Porobiłam z tej okazji fotki,jak któraś z Was chce to mogę przesłać:) Emi i Madziu sprawdzcie pocztę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
BECIA chetnie obejrzę twoje skarby dawidfilip@onet.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
BECIA dzięki napisałam Ci maila. IGA1234 wysłałam Ci fotki ŻYCZĘ CUDNEGO DZIONKA DZIEWCZYNY DEDE odezwij się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Becia ja rowniez chetnie zobacze.:) mm100488@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Beatka... imponujacy widok.:) az mniej mnie boli jak na nie patrze.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, no ja po poprawce, miałam dreny i byłam już załamana, że wszystkim te operacje przechodzą tak gładko, a ja ta cholerna poprawka, asymetria, 3 tyg w domu, ale już jest lepiej, dreny mi wczoraj wyjęli, piersi miękkie, ale nadal delikatnie asymetryczne, czekam na lepsze rezultaty jak się piersi "ogarną". Zbiera mi się płyn pod lewą torebką, muszę je bardzo mocno bandażować, dobrze, że pogoda śliczna, od razu samopoczucie lepsze. Nic nie piszę, ale ciągle Was czytam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariczka, niestety nic nie dostalam. sprobuj jeszcze raz:( beti od ciebie tez poprosze zdjecia. dziekuje igaa1234@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×