Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Madziu moje gratulacje i trzymaj się:) Dede czy to nie za szybko na poprawkę,przecież piersi potrzebują sporo czasu na ułożenie się.A poza tym tak narkoza za narkozą czy to jest dobre?Co mówiła Twoja dr,że tak z miejsca Ci zrobi poprawkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno piersi się nie ułożą, bo są w innym miejscu jakby włożone- prawa pierś jest 1 cm niżej niż lewa, przez co górna część lewej piersi jest lekko wyżej, a prawy sutek 1 cm wyżej, bo lewy sutek "patrzy" w dół, a drugi w górę- poprawką NIEUNIKNIONA, czy to za szybko- tego nie wiem, pewnie nie. Ja się zastanawiam jak to z kosztami wymiany implantu, co do poprawki to jestem zdecydowana na 100%- teraz tylko kwestia JAKA POPRAWKĄ interesują mnie takie kwestie prawne- kto ma za to płacić, czy za te implanty nowe mam placić, czy operacja jest płatna, FUCK masakra, dziewczyny, za tydzień poprawką, muszę szybko działać, chcę się dowiedzieć jak najwięcej żeby wiedzieć jakie kroki podjąć- wiadomo że dr sama z siebie nie wyskoczy i powie OCH SUPER TO JA CI ZA DARMO WSZYTSKO ZROBIĘ- muszę z niej to wydusić. TYLKO JAK. Proszę o pomoc, zorganizowana akcja przyniesie najlepisze i najszybsze informacje ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dede skoro ona spieprzyła tą operacje to powinna zrobić poprawkę za darmo.Odnośnie większych implantów,to z tego co się orientuje,to będziesz musiała za nie zapłacić.Ale jeszcze się dowiedz jak to wygląda u Twojej dr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, ze za samą korektę zmiany położenia piersi nie będziesz musiała płacić, niestety jak chcesz zmienić implanty to na 100% będziesz jmusiała płacić, 3maj się strasznie Ci współczuję;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za info, jak któraś z Was jeszcze coś wie to oczywiście piszcie-dla mnie to teraz jedyny sens istnienia, żeby się jak najwięcej o tym dowiedzieć- przeglądam fora i czytam, że dziewczyny robią poprawki, niektórzy robią za darmo inni każą płacić, najlepsze są informacje od osób, które TEŻ TAK MIAŁY- cholerka, naprawdę aż mnie głowa boli- wyobraźcie sobie- po operacji, szwy zdjęte, implanty już miękkie całkiem całkiem, wracam do aktywności fizycznej i...BUM tak informacja. Stąd moja panika :( HEEELPP mEEE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej DEDE, bardzo Ci wspolczuje.:( moja znajoma robila poprawke bo jej sie implant przesunal,ale niestety placila. z tego co mi mowila,to zalezy od kliniki,moze jak tak krotko po zabiegu to nie bedziesz musiala,bo to ewidentnie spaprana robota chirurga. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DEDE...za korektę nie powinnas płacić ale za wymianę implantow na większe to napewno ale musisz zapytać swojego dr czy za 2 op tez masz płacić czy tylko za implanty? Z tego co wiem to każdy dr zadzi się swoimi prawami! U jednego płacić się tylko za nowe implanty a u innego normalnie jak za cala op! A mo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DEDE...za korektę nie powinnas płacić ale za wymianę implantow na większe to napewno ale musisz zapytać swojego dr czy za 2 op tez masz płacić czy tylko za implanty? Z tego co wiem to każdy dr zadzi się swoimi prawami! U jednego płacić się tylko za nowe implanty a u innego normalnie jak za cala op! A może zajrzysz na "Beauty w Polsce"? Tam jest dużo wątków i o rożnych lekarzach i o roznychbsytuacjach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANGELA :-) MADZIA :-) gratuluje nowych cycuszkow i Witajcie wsród "marcowych" NUSIA...gratuluje z calego serduszka dzidziusia w brzuszku, uważaj na siebie bo pierwsze m-ce są najważniejsze :-) Ps.to Twoje pierwsze dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deedee - mam ważne pyatnie :) dlaczego jak u niej byłaś to nie zapytałaś jak jest z tym płaceniem??? przecież to bardzo ważna sprawa. podobnie jak dziewczyny myślę, że za sam zabieg nie będziesz płacić, ale jeśli zażyczysz sobie większe implanty to na pewno, a jeśli takie same to możesz powalczyć o gratis. Przesledź dokładnie umowę, tam powinno być wszystko napisane !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
Dziewczynki powysyłałam wam fotki moich 2,5 tygodniowych Skarbów pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deedee ale kurcze Ci sie przytrafiło!! szkoda, że musisz teraz mieć poprawkę. Ale ciesz się, że jest szybko i nie musisz się długo męczyć z nierównymi piersiami! ale ja na Twoim miejscu teraz nie gdybałabym i nie szukałabym na forum ile poprawka może kosztować, ale zadzwoniłabym do lekarki i wszystkiego się dowiedziała. Moim zdaniem nie powinnaś płacić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.:) Mariczka, dzieki za fotki. widze,ze elegnacko sie goja, nie widac blizn! :) jak sie tak napratrze na takie ladne fotki, to przestaje sie bac.:D Pozdrawiam, buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angels
dede trzymaj się... będzie dobrze:) Dziewczyny czy Was też tak bolał żołądek po zabiegu? Jestem szóstą dobę po i jak coś zjem to brzuch i żołądek mnie boli? Nie wiem czy to reakcja po narkozie, czy te leki co brałam w klinice.... sama od wyścia ze szpitala może cztery ibuprom max zażyłam? Czy to podświadomy stres na to jak moje piersi wyszły? Bo jeszcze ich w całej okazałaości nie widziałam:( jeszcze mam bandaż:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
AGNES- a czy twój brzuch nie jest opuchnięty,albo wiekszy i twardy.Mój był taki przez dwa tygodnie i bolał,az wreszcie poszłam do lekarza.Okazało się,że przez te wszystkie kroplówki moja wątroba i trzustka ucierpiały,dostałam leki i jest znaczna poprawa.Może u ciebie też leki coś podrazniły.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny! Mariczka Dziękuję za fotki. Twoje cycuszki są coraz ładniejsze z dnia na dzień, dbaj o nie Kochana:))) Angels i MadziaZZZ gratuluję Kochane:))) Teraz się oszczędzajcie i dbajcie o swoje skarby:))) dede Mam nadzieję, że wszystko się ułoży po Twojej myśli, życzę Ci tego z całego serca:))) Dominika Biuścik masz coraz ładniejszy, cieszę się, że już czujesz się dobrze:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angels
Dziewczyny!!! Od wczoraj wieczora żle się czuję, było tak dobrze... a teraz ogarnia mnie panika , że jest coś nie tak.... cały czas zwalam to na te taśmę czy plaster , którymi w około mam piersi oklejone, boli, piecze itd. ale w nocy i dziś chciałam wstać i bolą mnie piersi i pod ramionami :) jak po ciężkich ćwiczeniach w siłowni a to w końcu 7 doba? ręce jak wcześniej dźwigałam to teraz czuję ból:( dziś o 16.00 jestem u mojego lekarza mam dziś ubrać stanik i już się nie mogę doczkać... bo naprwdę popadam w strach, że może za dobrze się czułam i może przesadziłam z pracami domowymi ale były lekkie... mam nadziję, że nic złego się nie dzieje.... wieczorem Wam napiszę jak było u lekarza Buziaki dla wszystkich: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kobiety pomozcie prosze!!!! Jestem 2 lata od zabiegu powiekszania piersi ale teraz w jednej (w lewej) mam powazne dolegliwosci, bole kłócie, czasem pieczenie a do tego łapie mnie skurcz w nocy, cała lewa reka wtedy mnie boli, wydaje mi sie ze żyły zaraz eksplodują ;( boje sie ze mam guzy ze to moze byc nowotwor ale nie moge zrobic mammografi bo to niz nie da przez implanty ;( teraz sie wstydze isc do lekarza.... i prosic go o skierowanie na rezonans magnetyczny - TYLKO ZE NIE WIEM DO JAKIEGO SIE UDAĆ??? czy moze ktos mi pomoc? bo nie mam juz ani grosza zeby sama sobie zafundowac POMOZCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angels
moja droga nie masz się czego wsydzić!! Nikomu nie muszisz się tłumaczyć dlaczego sobie powiększyłaś piersi... guzik im do tego... jesli Cię nie stać iść na jedną wizytę do lekarza który wykonywał Ci zabieg to idź normalnie do lekarza rodzinnego po skierowanie... nie zwlekaj i nie czekaj!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć cycolinki :) u mnie 3 dzień, nie jest źle, ale dziś pierwsza noc w domu i mało spałam, ale to przez ból pleców. W klinice dostawałm silne leki,a w domu biorę ketonal więc ból troszkę większy, ale do zniesienia. Brzuch też mam twardy i jakby spuchnięty. Szwy mnie troszkę ciągną, ale do zniesienia. Ogólnie wszystko jest do zniesienia jak na nie patrzę. Dawajcie maile,powysyłam Wam pierwsze foty :) myślicie, że mogę na noc wziąć jakieś tabletki ziołowe nasenne, żeby lepiej się spało??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jestem 6 dobę po zabiegu. Jest bardzo dobrze. Troszkę ciężko się oddycha ale jest super. Jestem bardzo zadowolona z kliniki i doktorka. Mam piękne D 390 cc pod mięsień wysoki profil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Madziu!! ciesze sie,ze jakos to znosisz.:) trzymaj sie.ja poprosze fotki.moj adres mm100488@wp.pl POZDRAWIAM!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki :) Cieszę się ,że marcowych co raz więcej -w końcu sama jestem marcowa ;) Jestem 3 tygodnie po operacji i czuję się baaardzo dobrze. Chodzę do pracy, w domu sprzątam, dźwigam itd. -nic nie boli :D Poproszę o fotki kama8i8@wp.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"pomocy!!"Ty zamiast siedzieć w domu, szoruj do lekarza, nawet rodzinnego lub pierwszego kontaktu. On na pewno będzie wiedzieć co dalej zrobić! najgorzej to siedzieć w domu i czekać aż samo przejdzie ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu, mm100488@wp.pl moj mail. kurde,co za pech... mam nadzieje ze dojdzie.:) ja juz odliczam godziny.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
MASERA fotki wysłane pozdrawiam MADZIA chętnie zobacze Twoje skarby podaje maila dawidfilip@onet.pl z góry dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane! MadziaZZZ Super, że czujesz się dobrze:))) Ja też poproszę fotki cindyxx@wp.pl pomocy Nie ma na co czekać. Idź jak najszybciej do lekarza. Napisz jak już będziesz po wizycie!!! Trzymam kciuki. Będzie dobrze:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angels Może się trochę przeciążyłaś po tych porządkach. To, że po operacji czujesz się dobrze nie znaczy, że możesz się forsować. Wszystko w środku jeszcze długo będzie się goiło i trzeba o tym pamiętać. Napisz co powiedział lekarz:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×