Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość Angels
dede trzymam kciuki!! Dziś kupiłam sobie stanik Triumph energy N tak jak mi radziłyście dziewczyny i jest mega wygodny:) ale bez konsultacji z moim lekarzem mam nadzieję, że sobie sama nie zaszkodzę? We wtorek pozbędę się szwów:) :) jeszcze mam odrętwiałe moje skarby pod brodawkami...:( dr Wilgus 17 marca 2010r. Mentor 350cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, jestem 4 dzień po operacji u dr. Sirka w Bielsku. Cały przebieg operacji przekroczyl moje oczekiwania. Bardzo bałam się narkozy, ale DR SIREK juz w dniu konsultacji bardzo mnie uspokoil wszystko wytłumaczył, doradził. Miałam tylko przyjechać z dobrym nastawieniem. Narkoza....a co to jest? zasnęłam..obudziłam się i nawet nie poczułam ze byłam operowana. Cala ekipa czuwała nade mną od momentu kiedy przekroczyłam próg kliniki do chwili kiedy z niej wyszłam. Personel rewelacyjny doglądał mnie cały czas i dzięki temu czułam się bardzo bezpiecznie. Dr Sirek ma świetne podejście do pacjentki, jest miłym, cierpliwym i sympatycznym człowiekiem. Bardzo dobry z niego lekarz, zna się na rzeczy i wie co robi. Od jednej pielęgniarki usłyszałam że jeżeli DR Sirek doradził mi dobrać wkładki to bede zadowolona. I tak też jest, nie umiałam zdecydować się jaki rozmiar wybrac, DOKTOR doradził mi jakie będą pasowały do mojej budowy ciała - jestem bardzo zadowolona i przeszczesliwa. Jeśli chodzi o niemiłosierny ból opisywany przez pacjentki byłam na niego przygotowana cały czas i do tej pory powiem szczerze to bardziej boli mnie kręgosłup od leżenia. Ból w klatce piersiowej mogę porównać do bólu mięśni po ćwiczeniach. Muszę dużo odpoczywac. Pozdrawiam Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marto p. to nie będzie takie znieczulenie, że ja będę świadoma- dożylne jakieś, ale nie ta narkoza, którą miałam na operacji. NIe wiem co to będzie, dr powiedziała, że coś lżejszego, ale skoro mówisz, że to mega boli to ja z tą dr porozmawiam, bo bólu się boję straszliwie..to może ja się na tę normalną narkozę zdecyduję tylko mniejszą dawkę żeby nie spać 2 godziny... ona na pewno wie co mi tam wstrzyknąć... A do tego przeziębiłam się- dzisiaj cały dzień w łóżku, glut do podłogi, myślę, że jak jutro jeszcze się wygrzeję to w poniedziałek będzie super- ale czy można robić zabieg jak się jest przeziębionym? Jakie są w ogóle możliwe komplikacje... Czytałam, ze dziewczyny strasznie panikują jak czują że będą chore przed operacją, albo jak im opryszczka wyskakuje. No ja mam ewidentne przeziębienie, kicham sto razy dziennie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deedee a to pewnie dostaniesz tą 20 minutówkę...ona jest taka ze cie nie intubują ale i tak usypiasz tylko nie tak mocno..pewnie to miała na myśli dr. bo ani miejscowe ani głupi jaś nie wchodzą w grę raczej a na głupim jaśku ja czułam i tak mega ból i nigdy bym sobie nie dała na tym nic więcej zrobic!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze mam nadzieję, że dr będzie wiedziała co mi dać, żeby dobrze było. Jak zobaczy moją smutną minkę w poniedziałek to na pewno z litości mnie nie skrzywdzi :) i da coś extra na sen :) Moja koleżanka miała jakąś wyjątkowo niebezpieczną operację wszczepiania rozrusznika serca i bali się, że się nie obudzi, to miała taki specyfik, że nic nie czuła a była świadoma- podobno masakra- słyszysz jak Ci ktoś w środku grzebie. Mówiła, że te odgłosy najgorsze- bo bólu zero. No WIĘC JA CHCĘ SPAĆ I NIC NIE SŁYSZEĆ. W takim razie żadnych głupich jaśków, narkoza standardowa, tylko jakoś krócej. Dzięki za info marta p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
DEDE życzę ci powidzenia Kochana z całego serducha,musisz coś dopłacić czy to masz w grartisie (POWINNAŚ!!!) fotki doszły? POZDRAWIAM ciepło kuruj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki napiszcie proszę jak długo brałyście leki przeciwbólowe, jak długo Was bolało i jak długo miałyśce skurcze?? Myślicie, że będę w stanie za 3 tyg pojechać z koleżanka na kilka dni do Pragi?? Bo ona musi wiedzieć to teraz, żeby wziąć wolne w pracy a ja nie potrafię jej odpowiedzieć MM trzymam za Ciebie kciuki kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny55
Dziewczyny, proszę o opinie i pomoc! jestem ponad rok po powiekszenie piersi Poczatkowo piersi wygladaly slicznie, teraz widzę,że mi opadły na tyle, ze jak leze rozlazi sie wsz na boki, malo tego, bez stanika nie wyjde - mam opadłe piersi (na dole tylko okragle). Wkurzona jestem, dałam tyle pieniedzy... Jak to jest u Was???/Czy piersi macie podniesione, twarde???Az wierzyc mi sie nie chce,zeby chirurg cos spierniczyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angels
Madziuzz kochana jestem 10 dzień po operacji i przeciwbólowych nie biorę...tzn. jak wyszłam z kliniki na drugą dobę to tylko trzy może tabletki wzięłam ibuprommax, ale z drugiej strony mam bardzo wysoki próg bólu... każdemu powtażam każda z nas jest inna i indywidualnie przechodzi to.... Skurczy nie miałam jeszcze... cały czas towarzyszy mi uczucie jak bym wróciła z siłowni i lekkie klócia raz lewa raz prawa... Zawsze rano lekko boli jak wstaje ale to normalne... dede trzymam kciuki, ale przyznam, że przeczytałam wszystkie Twoje posty i przerażjące było to , że miałaś te masaże? Gdzie kolwiek nie wejdziesz na fory, albo na opinie specjalistów to masaże zaczyna się robić 2-3 tyg. po zabiegu dwa razy dziennie przez 5 min. i chociaż Ty jesteś wysportowana to sory ale na parę dni po zabiegu posiadając szwy to jakaś masakra...chociaż Cię nie bolało..ale czy przez te masaże nie masz tej poprawki? może coś zostało przesunięte i zrobiła się asymetria sutków.. mimo wszystko nie ma co gdybać..życzę, Ci jak najlepiej ale może po tym zabiegu zastanów się czy warto od razu masować i choć trochę się pooszczędzaj? Sama wiem po sobie, że szybko doszłam do siebie bo mam dwa skarby, ale robiłam i robię wszystko powoli i uważam, żeby z czymś nie przesadzić... do pracy wracam jutro, ale pracę mam papierkową bardziej się martwię czy wysiedzę 9 godzin? Ale sie rozpisałam całuje wszystkie wasze cycuchy:) dr Wilgus 17 marca 2010r. Mentor 350cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Dzieki Madziu.:):):) to dziwne,ale dzis w ogole sie nie stresuje.:) mam nadzieje,ze juz we wtorek bede mogla zdac Wam relacje.:P AAAAAAAAAAAA to juz jutro! poziom podekscytowania + 100 :D Pozdrawiam,jutro do Was wreszcie dolacze!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariczka 1979- za poprawkę nie płacę, jedynie za anestezjologa (400pln), fotki doszły- wszystko ślicznie :) !!! MadziaZZZ- każda inaczej ten ból znosi- ja dostałam jakiś ketanol i czopki, było ciężko na początku- ale w rezultacie tylko 3 dni je jadłam, teraz mam zapas na całe życie chyba :) Angels- masaże były do wytrzymania, dr miała taką koncepcję, masażysta mówił, że bardzo rozsądną, ja się nie znam- bolało, ale w rezultacie piersi taki rozgrzane się robiły i są stosunkowo miękkie już, więc może o to chodziło. To nie masaże spowodowały asymetrię- ona była od początku, tylko ja nie byłam pewna co to jest. Jak 3ego dnia powiedziałam koleżance że podejrzewam, że jest nierówno, to mi powiedziała, że kobiety mają czasem różnice w wysokości sutków i że nie zauważają tego, ale ja na pewno nigdy nie miałam, więc na wizycie porozmawiałam z dr i ona potwierdziła że to nie przez opuchliznę, no zdarza się, po prostu umieszczone są nierówno. Poprawkę robi gratis, więc pewnie sama bije się w pierś i żałuje za grzechy- tak to jest- lekarz podczas operacji powinien podnosić pacjentkę do siadu a nie tylko w pozycji leżącej- piersi wtedy trochę opadają i wszystko widać, są nawet lekarze, którzy operują w pozycji siedzącej- chyba w IQmedica w Warszawie jak dobrze pamiętam (coś mi się o uszy obiło), no nic, pogodziłam się już z tym ponownym cięciem, to już jutro... trzymajcie kciuki mm88- jutro idziemy razem, trzymam za Ciebie kciukasy a Ty trzymaj za mnie :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DEDE dzieki,oczywiscie trzymam rowniez kciuki za Ciebie. damy rade,silne z nas kobietki.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie martwi to, że sama nie mogę się podnieść jak leżę bo towarzyszy temu ogromny ból... :( jestem 5 dni po op

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angels
Madziuzz może jestes bardziej delikatna i naprawdę ma prawo Cię jeszcze boleć, ja do dziś tak jak pisałam mam lekki ból rano jak wstaje z łóżka... głowa go góry... parę dni i będzie ok:) a jeśli Cię to niepokoi zapytaj lekarza:) dede- trzymam kciuki i za wszystkie , które idą jutro pod skalper:) będziecie śliczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję Angels, chyba jestem po postu niecierpliwa. Ja już bym chciała latać, wszystko robić a nie leżeć bezczynnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
DEDE,MM powodzenia Kochane trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny!!! dede i mm trzymam kciuki i życzę powodzenia:))) Wracajcie na forum jak najszybciej z pięknymi skarbami:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
MADZIA ja jestem 3,5 tygodnia po operacji i jak czytałaś mnie bolało strasznie 7 dni,po około 2 tygodniach robiłam juz sporo a teraz to już jest super,kilka razy dźwigłam mojego dwulatka i odpukać nic się nie dzieje.Myślę,że spokojnie dasz radę wyjechać z koleżanką.POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
MADZIA co do tego bólu przy podnoszeniu to ja miałam okropny nawet do 1,5 tygodnia a później z dnia na dzień ustąpiło,więc pewnie u Ciebie też tak będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MESERA
MadziaZZZ dziękuje za fotke, są ślicznie:) mam pytanko jaką miłaś wyjściówke?? Op mam 7 kwietnia i zastanawiam się czy przy moim małym B okrągłe wkładki będą (300) będą wygładąly tak naturalnie jak u Ciebie, boję się że osiągnę efekt dwóch "piłek" ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia nie martw się ! dasz rade, niedługo przestanie boleć i będzie skakać, biegać i jeździć gdzie chcesz ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia, może Cię jeszcze boleć, także nie martw się tym. Każda znosi ból inaczej!:) Zobaczysz, że niedługo przestanie Cię już boleć i będziesz mogła sama wszystko robić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję dziewczyny za słowa wsparcia, od razu mi lepiej :) to forum to złota rzecz :) dziś już czuję się znacznie lepiej Masera wyjściówkę miałam A, podaj email to Ci wyślę zdjęcie wyjściówki miłego dnia cycolinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. 13 kwietnia mam operacje powiększenia piersi anatomiczne 260cc, powiedzcie mi jak się przygotować do operacji?? ile godzin przed narkozą nie moge jeść i pić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deedee84 mam do ciebie pytanie bo widze ze podobne implanty:) jaki rozmiar ci wyszedł?? ile masz pod biustem i w biuscie teraz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
AJSZ87 jeść nie mozna tak około 6-8 godzin przed zabiegiem, piżamkę weź najlepiej rozpinaną ,ja wzięłam dres i tez było spoko.Piszesz,ze masz mieć anatomiczne dede ma okrągłe a one wychodzą większe niz anatomki.Jesli chodzi o Twój rozmiarek to malusi,ale wszystko zależy jaką masz wyjściówkę,budowę,wagę i jaki chcesz mieć biuścik po operacji.POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARICZKA1979 HEJ.. no podobno mam bardzo mała wyjściówkę bo: pod biustem mam 68cm w biuście obecnie 73cm talia 64cm biodra 82cm jakieś tam wymiary były chyba szerokość biustu 10. wazę 50kg mam 165cm.. obecnie mam chyba rozmiar stanika AA ale nie jestem pewna chciałabym pełne B.. ale podobno nie da mi sie włożyc 300cc. Juz niby wedlug tabelki te 260cc to juz ledwo co. Anatomiczne 260cc o bardzo wysokim profilu... hm cos czuje,że nie bede zadowolona. Lekarz uważa że są duze jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jesli któraś z was ma zblizone wymiary do moich i jest po operacji, prosze podeslijcie mi zdjecia. bo chyba zaczne naciskac na lekarza zebym miala 300cc bo tak czytam i czytam i chyba anatomiczne wysoki profil 260cc to są malutkie naprawde. a mi sie marzy pełne B małe C.. prosze o fotki pomożecie mi bardzo ryfelek@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
AJSZ jesteś drobna,więc te 260 mogą być odpowiednie dla ciebie,poza tym dużych wymagań co do wielkości tez nie masz tylko B małe C jak dla mnie to maleństwa. Uważam,ze B to wyjdzie ci na bank.POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×