Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość do pomocy
wydaje mi sie , ze to co piszesz to klamstwo poprostu chcesz nastraszyc dziewczyny te przed i te po .. opisujesz takie objawy jakbys byla tydzien po op prosisz o pomoc ,tylko lekarz moze ci jej udzielic a co my mozemy zrobic ..jak ci pomoc... mozemy tylko powiedziec idz do lekarza , a czego tu sie wstydzic jak robilas biust to nie wstydzilas sie lekarza chirurga.. nie strasz tu nikogo , bo nie damy sie na to nabrac!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
MADZIU nic nie dostałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co się dzieje ale chyba coś nie tak z moją pocztą :( później pstaram się wysłać jeszcze raz :) MM Tobie dwa dni zostały?? Nic się nie bój, nie ma czego :) będzie ok i będę za Ciebie mocno kciuki trzymała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
MADZIA dzieki za fotki wysłałam Ci maila pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
DEDE odezwij się martwimy się o ciebie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Madzia ! sa boskie, jest sie czym chwalic, ja tak:D moj dzien prawdy nastapi 28 marca czyli w poniedzialek... nie ma sie czego bac prawda ?? :D najgorsze sa wieczory,jak sie poloze do lozka i przed snem zaczynam o tym myslec to mnie paralizuje... jak Wy sobie radzilyscie ze stresem przed op.??? POZDRAWIAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mm kochana nie bój się :) nie napiszę Ci, że się nie bałam, bo byłoby to kłamstwo. Starałam się po prostu o tym nie myśleć, przed op miałam dużo pracy, więłam się za remont przedpokoju, robiłam wszystko, żeby tylko nie mieć czasu na rozmyślanie. Jak już byłam w klinice, to chwila moment, odleciałam, mam wrażenie, że twało to 3 minutki i mnie obudzono. Opiekę miłam rewelacyjną, pielęniarki dbały o mnie, troszczyły się i mówiły " jeszcze troszkę perełkoio nie będzie bolało " :) nie bój się, to tylko chwilka, wszystko będzie dobrze a później już będziesz się cieszyła ślicznymi cycuszkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia jestes kochana.:):):) dziekuje. nigdy nie mialam narkozy,boje sie ze obudze sie w trakcie operacji :D ( wiem wiem glupie ;)) tchorzyk ze mnie.:P ale jakos powinnam dac rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
MM ja tez miała po raz pierwszy narkozę i muszę Ci powiedzieć,że ta cała narkoza to przyjemnosć jeden zastrzyk i odleciałam obudziłam się już w swojej sali i pierwsze kogo zobaczyłam to swojego męzusia. Sama niedługo bedziesz się z tego śmiała.Ja przezywałam operację z miesiąc przed,a przed samą operacją pełen luz aż sama byłam zdziwiona,że dzień przed przespałam cała noc i nawet się nie budziłam,po prostu juz nie mogłam się doczekać dnia i godziny,Poza tym dziewczyny pisały że to nic strasznego i wszystko się potwierdziło,więc wyluzuj Kochana bo na pewno będzie dobrze.POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy nawet nie wiecie ile dla mnie znacza Wasze slowa.:) wierze, ze jest tak jak mowicie. nie moge zreszta okazywac paniki,bo jeszcze bardziej przestrasze moja Mame.;) Mariczko odczuwasz jeszcze jakis bol? Ogolnie wszystko ok? a czy Twoi synkowie cos zauwazyli ?:) Pozdrawiam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
MM zapomniałam dodać że ja też najbardziej bałam się narkozy,a z tej całej operacji to jest chyba najprzyjemniejsze,Jeśli chodzi o ból już jest luzik,czasem cos zakłuje ale to nic,juz wszystko robię oprócz dźwigania tego będę unikała myślę,że około 2 miesięcy.Chcę żeby wszystko się ułożyło tak jak powinno.Chłopcy są za mali żeby coś zauważyć.(2 ,4 latka).Trzymaj sie Kochana,bo niebawem do nas dołączysz i będziesz miała przed sobą coś o czym marzyłaś a cycuchy warte są najwiekszego cierpienia,bo jak wiesz mnie bolało bardzo a i tak zrobiłabym to poraz drugi.POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ze mnie matoł, zapomniałam, ze to taki małe szkraby. :D oszczedzaj sie, slusznie.:) ja mam taki zamiar, po operacji wyjezdzam na 2 tyg nad morze,aby sie obijac hehe.:) jeszcze raz dzieki,za wszystko. buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MadziaZZZ Dziękuję za fotki, są śliczne. Napisałam do Ciebie emaila:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzoa....
ja tez poprosze o wyslanie pieknych skarbow joanna176@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angels
MM nie martw się, ja panicznie się bałam narkozy, że się nie obudzę... tym bardziej, że jestam młodą wdową z dwójką dzieci i martwiłam się co z nimi będzie jak mi się coś stanie.. nawet myślałam o testamencie ale wsparcie przyjaciół uzmysłowiło mi, że ważne są nasze marzenia, nadzieje i ogromne pozytywne myślenie!!!!! Codziennie moi znajimi rozśmieszlai mnie i nie pozwolili bym myślała, że może pójść coś żle.... I tak się stało..:) Kochane wczoraj byłam u lekarza, wszystko wporządku trochę się przeforsowałam i dlatego bolało.. ale dziś jest już dobrze:) Dostałam stanik tylko przeraża mnie , że jego fason powoduje, że piersi idą na boki? albo to moje dziwne odczucie bo takiego jeszcze nie nosiłam nigdy, dodatkowo dr obandażował mnie właśnie po to by były bliżej siebie.... myślę o zakupie dodatkowego innego stanika tylko nie wiem jakiego? Buziaki dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestescie kochane dziekuje !!!! :) naprawde mnie uspokoilyscie. :* Emi, poniewaz Ty tez robilas u Pastuchy, powiedz prosze czy na konsultacji przed operacja, moge jeszcze zmienic zdanie co do wkladek? teraz zaczelam sie zastanawiac nad okraglymi...:P Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mm ja też najbardziej bałam się narkozy, a z tego wszystkiego to ona była najprzyjemniejsza :) wydawało mi się, że spałam 3 minutki a poźniej jak mnie obudzono to bardzo świadomie rozmawiałam i wszystko pamiętam :) nie bój się :) za chwilę będzie po wszytskim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angels ja ma stanik triumph triaction energy N i wczoraj zamówiłam sobie drugi taki, bo jednak jeden to mało a Ty jaki masz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
ANGELS super że wszystko ok,ja tez polecam stanik triumph triaction n energy,mam i jest super ładnie zbiera piersi do środka,biust fajnie się w nim układa dziś kupiłam drugi i jeszcze raz polecam.Ja oprócz stanika noszę jeszcze dodatkowo opaskę która ma za zadanie delikatnie obniżyć biust.POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angels
Madziuzz nie mam pojęcia jaki to stanik? Dostałam go za darmo w cenie operacji od dr i nawet nie ma metki ani rozmiaru??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narkoza nie jest taka zła. Każdy się jej boi, a to nic strasznego nie jest. Zastrzyk i zasypiasz :) nawet nie wiadomo kiedy...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Wam !!!! :) jestem spokojniejsza dzieki temu co piszecie. eh no ja juz nie wiem, sprobuje zagadac z doktorem o te okragle... wczesniej jak koresponodowalam z nimi to pisali,ze konsultacja i wybor implantow moze byc niby nawet w dzien zabiegu,wiec moze sie uda.;) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mm mi mowili dokładnie to samo, że ostateczną decyzję podejmiemy w dniu zabiegu i przecież tak było, bo doktorek stwierdził, że wkładamy 350 bo 375 się nie zmieści. Oni mają z tego co mi mówili wszystkie implanty na stanie i na bieżąco uzupełniają więc napewno w dniu op będziesz mogła zmienić zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, obiecałam, że wczoraj napiszę, ale złapało mnie przeziębienie i szybko wskoczyłam pod kołderkę, bo przecież mam w poniedziałek poprawkę. Co do mojej poprawki właśnie to stanęło na tym, żebym nie wymieniała implantów na większe tylko opuściła ten implant, który jest za wysoko wstawiony. Podobno operacja nie jest tak ciężka jak poprzednia, nie będzie tak bolało, ale trochę na pewno. Dzisiaj byłam w sklepie- kupowałam sukienkę i w żadną mi biust nie wchodził hhahah pomimo tego, że mam 250 tylko, więc dobrze, że ustaliłyśmy z dr żeby tych 300 nie pakować ;) noszę rozmiar 34 i uwierzcie że już chyba nigdy nie znajdę sukienki dla siebie ale, paradoksalnie, aż skakałam z radości :) Trzymajcie za mnie kciuki w poniedziałek, kolejnej narkozy nie chciałam i chyba dostanę tylko "głupiego jasia", podobno po nim bardziej boli, nie wiem czy to prawda- ale chodzi o to że zabieg już nie 2 h tylko 20 min, więc raczej nie ma się co truć znowu narkozą. zniosłam ją świetnie- żadnych dolegliwości,nawet mi niedobrze nie było, tuż po zabiegu napiłam się wody i to sporo i nawet przez myśl mi nie przeszło żeby wymiotować, ech PODEJŚCIE DRUGIE PRZEDE MNĄ AAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe czy mi zwroci kase, bo zaplacilm za anatomiczne. ale w sumie juz mam to wszystko gdzies,chce tylko zeby wygladlay tak jak sobie wymarzylam.;)) Dede, trzymaj sie, wspolczuje Ci. Ale tak jak powiedzialas to 20 minut i bedzie idealnie.:) tez bym chcial pojsc do sklepu i powiedziec ze cos jest na mnie za male w biuscie.:D w poniedzialek tez jest moj czas, dzieki Wam przestalam sie juz tak bac. jupiiii bede miala swoj biust hehehe. :P Zycze Wam wszystkim milego weekendu ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MESERA
MARICZKA1979 dziękuje za foteczki, już nie mogę się doczekać jak ja będę mogła się pochawalić takim biuścikiem:) widze, że nie tylko ja boję się narkozy i ciągle się zastanawiam czy anatomki czy okrągłe:) ja ustaliłam z dr że zdecydujemy w dniu operacji.... a co do narkozy to mój brat mnie pociesza że to nic strasznego on od 3 roku życia ciągle ma na coś operację, trochę mi to pomaga, i mam wrażenie że im bliżej op to mniej się boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deedee ciekawa jestem jak ty sobie wyobrazasz ten zabieg bez narkozy?? ja bym chyba oszalała .... bo takie coś w miejscowym znieczuleniu robić??... ja miałam czyszczenie po poronieniu na głupim jasiu i większego bólu w życiu nie przeżyłam choć miałam 2 cesarki potem i powiększenie piersi...bede miała podniesienie otoczkowe w miejscowym ale to nie to co cięcie i obniżanie implantu....jeśli zrobic to bez narkozy to bede cie podziwiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×