Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

igaaa - kochana trzymam kciuki bankowo !!! nic sie nie martw !!! :)))) śliiczneee cycuszki są w drodze :) elll- rozumiem twoje wątpliwości i przy całym szacunku jaki masz do lekarza, nie rozumiem po co ci jakieś argumenty żeby go zapytać o tą pieczotkę - ty jesteś pacjentka, chodzi o twoje zdrowie, płacisz za to, poza tym normalnie z ciekości pytasz, niech ci wyjaśni i już !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MadziaZZZ no to dobrze że odciął ten szef, już wszytsko jest dobrze. W naturze kobiety jest tak, że ma jedną pierś ma ciut większą od drugiej...tak więc widzisz....masz tak zrobione piersi, że nawet lekka asymetria jest zachowana :D żarty żartami, ale moim zdaniem za jakiś czas nie bedziesz tego widzieć ani o tym pamiętać!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyki, wrocilam:)) co prawda tragicznie sie czuje. lekarka powiedziala ze mialam dduuuuzo zrostow po macrolanie i dlatego moze mnie tak bardzo bolec. sadzae ze gdyby nie ten kwas to mniej bym cierpiala. mysle ze do swiat juz bedzie calkiem dobrze. przynajmniej na to licze. ale strasznie to przeszlam, szczegolnie do czasu wyjecia drenow. teraz juz jestem w domciu. dziekuje za wsparcie dziewczynki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
IGAA kochana gratuluje,na pewno bedzie coraz lepiej.Ja jak pamietasz też zniosłam to tragicznie i nie miałam żadnego macrolane,ale dziś byłam w triumphie i kupiłam pierwsze dwa staniki rozmiarek 75E a drugi 80D ,kurcze nawet nie wiecie jaka byłam happy nareszcie nie proszę o mikre B. To uczucie jest po prostu suuuuuper.IGAA trzymaj się Kochana i wracaj do formy jak najszybciej.POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iga trzymaj sie i badz twardzielem, z dani na dzien bedzie lepiej.:) :* Mariczka kupilas stanik z fiszbinami???? POZDRAWIAM!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
MM tak kupiłam staniki z fiszbinami w końcu zaraz minie 7 tygodni.Narazie założe tylko w święta i tak od czasu do czasu a po wizycie u mojego doktorka zobaczymy co on na to.MM uczucie rewelacyjne tak iśc do sklepu i poprosić o taki rozmiar,przymierzyłam chyba z 15 staników i były małe hi hi.POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki dobrze ze jestescie. mialam chwile zwatpienia. pytania typu" po co mi to bylo" teraz tyle cierpie itd, ale jak was czytam to od razu mi lepiej. bralyscie po operacji antybiotyk?? ile czasu? mi kazala brac 10 dni ze wzgledu na te zrosty przez macrolane:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igaa1234 spokojnie, ból przejdzie tak jak już dziewczyny pisały z dnia na dzień będzie lepiej :) niestety z antybiotykiem Ci nie pomogę bo nie brałam :) Igaa gratulacje!!!!!!! kolejna szczęśliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARICZKA aaaaale super :D:D:D:D jak sie ubierze do tego bluzeczke to dekolt jak malowany, prawda ??:D ja jeszcze chodze w bluzkach po szyje ze wzgledu na pas uciskajacy. ale juz niedlugo przyjdzie i moj czas na stanikowe szalenstwo haha.:D zrob fotki w takim staniku przy okazji jakbys cykala cos nowego.:P POZDRAWIAM !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
MM zaraz ci wyślę nowe fotki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
MADZIA przypomnij mi swojego maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
MADZIA wysłane znalazłam twojego maila ,jak będziesz miała fotki to również czekam pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mm88 pas zdejmiesz i wybierzesz się na zakupy bielizniane...zobaczysz jaki to szał!! ja jak poszłam kupić sobie nową bieliznę to tak się obkupiłam...że jak zobaczyłam ile wydałam to prawie nie zemdlałam :D heheh ale warto było! teraz się pięknie prezentują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, macie jakis sposob na bolący kregosllup?? juz juz nie daje rady. nie wiem jak spac, jak siedziec. masakra. strasznie mnie boli. juz nie tak bardzo cycki, jak kregoslup:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Koralka nie moge sie doczekac kiedy wyrusze na takie zakupy.:D sadze ze tez sie nie pohamuje.;) juz zacieram rece.:P Madzia i Mariczka dziekuje za fotki. :) jak patrze na Wasze i swoj biust to naprawde utwierdzam sie tylko w przekonaniu,ze to jest jedna z lepszych decyzji w zyciu jakie mozna podjac.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też plecki bardzo bolały, po pierwsze bo byłam przygarbiona i nie mogłam się wyprostować, a po drugie, bo nie byłam przyzwyczajona na spania na plecach. Ja po prostu prosiłam przyjaciółkę by mnie chociaż chwilę pomasowała i troszkę było lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki! iga Gratuluję i nie martw się bidulko, teraz będzie już tylko lepiej:))) Dużo odpoczywaj i oszczędzaj się! MARICZKA Kupiłaś już biustonosze z fiszbinami? Super! Ja też poproszę o aktualne zdjęcia Twoich skarbów:))) Madzia O Twoje fotki też proszę:))) mm Ty też już wkrótce wyruszysz na szaleństwo zakupowe:))) Dziewczyny ale wam zazdroszczę! Buziaki:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mm88 zobaczysz jaka to wielka frajda kupować sobie staniki w większym rozmiarze niż A :D iga może masz kogoś kto zrobiłby Ci masaż...myślę, że to mogłoby pomóc:) albo śpij na płaskim i twardym.... hmm kurcze bolący kręgosłup to rzeczywiście problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, moze ktoras z was kupowala sobie jakis inny biustonosz pooperacyjny na zmiane?? mozecie mi podac namiary ( jesli to byl zakup przez internet), albo marke?? dziekuje:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłam ten sam, który dostałam w klinice, tylko w innym kolorze. Triumph Triaction Energy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! :) od mojej op. minal prawie miesiac, myslicie ze moge skoczyc jutro na godzine na basen ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do igaa1234 mnie tez bardzo bolał kręgosłup bo mam skolioze, żadne tramale i inne przeciwbólowe nie pomagały, poszłam do neurologa i przepisał mi takie tabletki że juz w pierwszą noc nie wiedziałam co to jest kręgosłup i przespałam całą noc do rana. Jestem juz miesiąc po operacji i do dzisiaj nie wiem co to bol kręgosłupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Postanowiłam dołączyć do tego tematu, ponieważ od niedawna co raz poważniej myślę o operacji. Przejrzałam ten wątek i kiedy widzę jak zadowolone jesteście ze swoich 'nowych' piersi zastanawiam się czy nie warto w końcu się zdecydować. Myślę o niedużych piersiach (jestem dość drobna więc zależy mi na zachowaniu proporcji ale także na tym, aby znajomi się nie domyślili - obecnie noszę staniki usztywniane, z push upem, i jakoś to wygląda). Zastanawiam się tylko jaki rozmiar implantów jest najmniejszy? Pozdrawiam i od razu życzę wszystkim wesołych Świat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
IGAA również polecam stanik triumpha energy triaction mam dwa i są super,świetnie zbierają piersi do środka pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane cycolinki i przyszłe cycolinki :) życzę Wam spokojnych, pełnych radości Świąt i wiele wiele uciechy z naszych skarbów hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sedative, nie ma co brac najmniejszych, bo najmniejsze to naprawde sa male i nie bedziesz miala zadnego efektu (najmniejsze to moga byc nawet 100 ml). ja tez za wielka nie jestem a mam 345ml. moje wymiary to: 167 cm wzrostu, 55 kg wagi, 71 pod biustem. tez chce ukryc to przed znajomymi, nie wiem czy mi sie to uda, ale szczerze na to licze, szczegolnie przed rodzicami. jeszcze się z nimi nie widzialam ale musze sie jakos zakamuflowac. mega się stresuje. dziewczynki a tak na marginesie, to teraz mam 95 w biuscie:/:) haha nie wiem skad to sie wzielo:) Wszystkiego dobrego na swieta cycoliny!!:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iga, dziękuję za informację. Obecnie ważę 45 kg (staram się przytyć), mam 158 wzrostu. Wymiary pod biustem to 69/70 a w biuście 81... Mam kilka staników, jeden np w rozmiarze 65B, inny 65D (dopasowany). Wszystkie powiększające. Niedawno mierzyłam zwykły stanik no i owszem, widać było pod bluzką, że jakiś tam biust mam, ale mimo wszystko chciałabym większy - lecz nie za duży, taki akurat, żeby nie budził wątpliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×