Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

do flowerrrrr ja mam stanik firmy NUHA Made in Spain. Z tylu sie zapina a z przodu na zamek, bardzo jest wygodny. Kosztował 200 zł. do igaa1234 czy możesz mi wytłumaczyć jak można plastrami smarować blizny? dziewczyny ja właśnie stosuje plastry SILON są podobno rewelacyjne, polecił mi je mój lekarz i choc są dosyc drogie to po wyliczeniu i tak wychodzą prawie tyle samo co maści. jak na razie nie widać efektów ale stosuje je dopiero kilka dni, jakie będą efekty później napisze. Z pewnością są o wiele wygodniejsze niż maści bo nie brudzą ubrań czy stanika, przemywam je codziennie po kąpieli i przyklejam - zdecydowanie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka a ile zaplacilas?? i na ile taki plaster wystarcza?? POZDRAWIAM !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka, chodzi o to ze to jest masc ktora sie smaruje. ale jak sie posmaruje to po 3 minutach robi sie z tego plaster. i moim zdaniem to jest lepsze niz plastry. i jest bardziej wydajny. ale kto jak woli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no takie plastry są fajne...i nie brudzą bielizny jak maść.... a na efekty to zdecydowanie trzeba poczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem takim leniwcem,ze jak dobrze pojdzie to raz dziennie posmaruje te blizny.:P ehhh i co poradzic.;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mm88, ja zapłaciłam za dwa plastry wielkości 8 cm x 4 cm 170 zł. Można je stosować id 1,5 do 3 miesięcy. tu znalazłam sklep który sprzedaje wieksze plastry które mozna sobie odpowiednio przyciąć do wielkości blizny http://www.vena-vita.pl/produkt,id,65454,plastry+silikonowe+%22silon+oleeva+clear%22+13+x+13+cm+%28nr+kat.+3525%29. Może są gdzies tansze, nie szukalam, kupiłam od razu w aptece w Bielsku bo lekarz powiedzial mi w której sprzedają i ze w innych ciężko je dostać. Dziewczyny jezdzilam dzisiaj na rowerze, juz nie wytrzymalam, nie była to długa bardzo trasa bo tylko na plac zabaw z dzieckiem, ciekawe co na to powie moj lekarz bo za pare dni mam kontrole :) Ale spokojna jazda na płaskim terenie nie powinna zaszkodzic... mam nadzieje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka....myślę, że skoro nic Cię nie boli po jeździe na rowerze to wszystko powinno być w porządku!:) ale lepiej uważaj ze sportem po operacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie nie udalo mi sie pokochac swoich malych piersi ... pomimo prob ktore trwaly latami.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zdecydowanie nie pokochałam swoich malusich piersi....rodzynki są bleeeeeeeeeee :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też...ale wydaje mi się że na początku trzeba popróbowac żeby decyzja o zabiegu była naprawde świadoma i ostateczna :) czyli kochajmy swoje małe piersi a jak się nie da to zróbmy sobie duże :DDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie tak Tippy, podpisuję się pod tym całkowicie. Decyzja o operacji powinna być bardzo dobrze przemyślana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce być jak stara ciotka, ale mam pewne watpliwości czy dziewczyny w wieku np. 18 lat powinny sie decydowac na zabieg. Sama nie wiem co o tym myśleć, ale wydaje mi się że lepiej byc oswojoną ze swoją kobiecością. Z reszta jak to woli...ehhh :////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka ja jestem 4 tyg po, i wlasnie od wczoraj one sa o wiele miekszejsze...sie zdziwilam bo dzien wczesniej dotykalam je i ewidentnie byly twardszze,hmm zaczynaja sie poruszac, troszke moge je zblizyc do siebie.. pozatym tydzien wczesniej wlasnie zaczely mnie bardzo bolec sutki...noo myslalam ze sie wsciekne i bez stanika byloby ciezko(chodzi o obcieranie materialu)ale wlasnie pomyslalam ze moze to czucie wraca...teraz juz jest lepiej z nimi ale przy dotyku bol czuc.. pozatym tez dobrze to znioslam..porody przezylam to i to nie bylo takie straszne, juz nie pamietam tego bolu..i niemocy poruszania rekoma;) Iga ile masz w biuscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plastry możesz używac od kiedy blizna jest już różowa a nie zaczerwieniona. Tak mi powiedział lekarz. Są ponoć super, bo może już przy nich nosić stanik z fiszbinami ( oczywiście przynajmniej po 2 m-cach od op), bo chodzi o to, że ten silikonowy plaster chroni tą bliznę przed otarciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Becia żyjesz?? Gdzie się podziałaś ?? :))) wybieramy się na kawkę więc się odezwij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
crazyyyyy no widzisz, teraz Twój biust będzie z dnia na dzień coraz fajniejszy. U mnie minęło sporo czasu zanim zmiękły, ale jak tylko coś wyczułam to byłam wniebowzięta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koralka uu ty to juz masz fajnie cooo;) Malutka ja sie zastanawiam nad seksem bo to chyba podobnie co do trzesawki hmm no czlek szaleje..wiecie emocje i po chwili sie zastanawia czy sie nic nie stanie he no ale wlasnie nie wiem ile ty jestes po operacji.. dzieki za odpowiedz co do plastrow :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
crazyyyyy, ja miałam operacje 22 marca, plastry zaczęłam zakładać od 19 kwietnia, musiałam poczekać aż odpadną strupki i jak dobrze pamiętam rana była już zagojona. Plastry bardzo dobrze się nosi i można na nie ubrać stanik z fiszbinami, te plastry chronią przed otarciami one są w dotyku takie jak silikon :) Ja noszę jeszcze ten stanik ze szpitala do wizyty u lekarza, on zadecyduje czy mogę już szaleć z bielizną. Tyle czekałam na ten zabieg ze mogę jeszcze się trochę pomęczyć. Co do plastrów to jeszcze nie mogę wypowiedzieć się jak działają bo nie stosuje ich wystarczająco długo, jak na razie blizny są jakby zaczerwienione Do dzisiaj jeszcze odczuwam ból przy dotykaniu sutków ale już taki niewielki. A co do seksu to jak na razie bez szaleństw, taki spokojny namiętny... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka jestes 8 tyg po ... i nie mozna jeszcze jezdzic na rowerze hm? ja bardzo bym chciala za niedlugo, dzieciaka z tylu i hejaa a nie za 4 tyg dopierooo;/ ja juz moglabym juz no ale...jak mus czekac chodze w staniku sportowym w dzien, na noc sama opaska...i bez niego jest ok nic mi nie ciazy jak to bylo przy wstawaniu z lozka..teraz to juz jakby ich nie bylo a to ze swobodnie leze na boku tez jest problem? staram sie nie spac tak ale zaczynam to robic instynktownie w nocy,.,budze sie a ja na boku jestem;/;/;/ strupkow nie mam od tygodnia ale jeszcze poczekam z tymi plastrami;) aha i jakis bol jeszcze dlugo mozna czuc...to juz zmartwienia ida w dal dziekuje kochana:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja szyję sobie sukienkę, bo mam w tym roku 3 wesela znajomych i trzeba się w coś ubrać. Bede miała górę gorsetową, cycuszki mi tak ładnie wystają ze nie wiem,,,ale oczywiście bez przesady. Ale muszę powiedzieć, że wyglądam apetycznie :) dziewczyny, mowie wam to po tych wielu miesiącach - własnie w takich chwilach wiesz że warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
crazyyyy ....teraz to już są fajne :):):) poza tym jak już nie masz strupków, jak Ci poodpadały to moim zdaniem możesz przykleić plasterki. Tylko zobacz czy ładnie się blizny zagoiły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrz żeby nie było już zaczerwienienia mocnego i wtedy przyklejaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Portal Feelbeauty.eu
Dziękujemy wszystkim głosującym na nasz Portal w konkursie na Złotą Stronę Roku 2010 tygodnika Wprost. Wygraliśmy! Dziękujemy za Wasze wsparcie, za każdy oddany głos, który jest dla nas niesamowitym dopingiem w tworzeniu serwisu. Zapraszamy do zapoznania się listą nagrodzonych użytkowników, którzy oddawali na nas swoje głosy. http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/49/nasz-portal-zlota-strona-roku-2010-wprost-dziekujemy-.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny termin mojej operacji jest już bliżej niż dalej i zaczęło nasuwać mi się więcej pytań, to do dziewczyn, których piersi już są ruchome: widziałam na filmiku jak dziewczyna z implantami skakała i piersi skakały a implanty się pod nimi odznaczały i pozostawały nieruchome:/ mam nadzieje że tak nie jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudiii ....nie spokojnie, tak nie jest ze implant sie odznacza:) nie stresuj się :) może laska była w krótkim czasie po operacji a wtedy biust jest taki twardy i nie ruchomy....z czasem robi się miękki i "zachowuje" się jak naturalny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
Witajcie dziewczynki dawno mnie tu nie było ale nadal was czytam.OJestem prawie 3 miesiace po operacji i czuję się super,biegam bez stanika ale nie bez przesady na noc jeszcze zakładam sportowy.Wspaniałe uczucie mieć takie duże cycuchy i nie pocić się w wypychaczach w tak piekną pogodę .Na początku czerwca idę do mojego doktorka na kontrole niech obejrzy moje skarby .DEDE co u Ciebie Kochana nic nie piszesz.IGAA jak samopoczucie? Pozdrawiam Was cieplutko i Tobie Klaudii życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×