Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Cindys moze troche to wyolbrzymiam :p za bardzo. Ogladalam kiedys taki program i tambylo jak laska miala operacje i wszystko czula a nie mogla sie ruszyc. ale mam schiza :P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewwka_marchewka mysle, ze da sie to zrobic :) tak jak napina sie skore twarzy (sciaga sie ja ) tak mozna chyba i piersi sciagnac. Mysle, ze powinnas wybrac sie na konsultacja z pogadac z lekarzem :) on wie najlepiej co i jak :) i co sie da zrobic w Twoim przypadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a czy ktoras z was slyszala cos o zmniejszaniu piersi, u mnie akurat taki problem jest. marzy mi sie miseczka B i zeby moc chodzic bez stanika, mam duze piersi i to ciezar i meczy mnie to okropnie, napiszcie jak cos wiecie, juz kilka lat o tym mysle , ale boje sie bolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arpad17 w kafeterii masz chyba nawet temat zmniejszanie piersi :) wpisz wgoogle i cosCi znajdzie:) np. adresy gabinetow i tam sprawdzisz czy cos takiego robia ;) a robia napewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Milly posprawdzam , moze az tak mi sie nie spieszy, bo boje sie jakis operacji i narkozy, ale odkad pamietam takie mam marzenie, male cycki, A lub B aby bez stanika, nie lubie piersi, nigdy nie lubilam, bo byly duze od zawsze, chyba dlatego. Poczytam ,pomysle , moze kiedys sie zdecyduje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to jest dziwne Ty masz i nie chcesz miec a my tutaj nie mamy i chcemy miec... wszystko na odwrot :/ powinnysmy chyba dziekowac Bogu za to, ze jestesmy zdrowe mamy rece nogi itd. Czasem nie kumam tego wszystkiego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam 70 A - maluszki moje... po co zmniejszac piersi? takie duże są śliczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanie z innej beczki ale zależy mi na szybkiej odpowiedzi a wy jesteście bardzo aktywne czy poziom libido da sie sprawdzić jeśli tak to jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktywne w kwestii tematu powiększenia piersi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj wcale nie jest dziwne to że Arpad chce zmniejszyć biust...Po prostu my mamy/miałyśmy problem z małymi piersiami...ale duży biust też może być problemem...... ech, to wszystko takie pokręcone :)tak jak milly pisze - dobrze, że zdrowe jesteśmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawaliscie! :/ lekarz mi nie odp jeszcze na meila odnosnie wiekszych implantow! a pisalam do niego tydzien temu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem...z piersiami jak z włosami...każda co ma proste chce mieć kręcone a kręcone proste, co prawda są prostownice, ale jak pokręcić druty?? ja mam ten problem :///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milly24 nie stresuj się. może po prostu spróbujesz do niego zadzwonić? a z włosami to właśnie tak jest...gorzej, jeżeli ktoś ma włosy ni kręcone ni proste......tylko takie byle jakie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałąm mu smsa z prosba o odpisanie na meila i odpisal i to pozytywnie :) :P hehe beda przygotowane dla mnie 350cc JUPI! przymierze jeszcze przed zabiegiem i sie zdecyduje na cos :) Odnosnie wlosow to mam proste i jestem brunetka a jak bylam mala milam moze z 5 czy 6lat to mowilam pod blokiem, ze jak sie urodzilam to bylam blondynka o kreconych wlosach :P heheh zawsze mialam ale do wlosow ale nauczylam sie je lubiec w przeciwienstwie do piersi :P hehehe nie sa az tak cienkie ale szalenstwa to nie ma :P hehehe P.S. Blond kompletnie mi nie pasuje! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milly Super, że skontaktowałaś się z lekarzem. Życzę Ci podjęcia słusznej decyzji, tak żebyś była zadowolona:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Milly, widzisz...nie trzeba było się zamartwiać:) wystarczył jeden mail i smsik do doktorka :) i załatwione :) to teraz tylko czekać na operację !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruszka_piertruszka
Dziewczyny tylko cenic i trzymac sie takiego lekarza,który własnie potrafi nawet telefonicznie dodac otuchy i podtrzymac na duchu.Ja tez tak miałam,zreszta po zabiegu dzwoniłam jak oszalała do dr Wiatroszaka,a ten chyba przyzwyczajony dzielnie to znosił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle,ze mogl nie zauwazyc mojego meila w WIELKIM tlumie innych meili :P Ja mam zabieg juto dlatego sie stresowalam :P 3majcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milly Kochana, trzymam mocno kciuki za Ciebie:))) Napisz ja już będziesz po zabiegu:))) Całuski!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cindys napisze napewno :) Zaczynam sie troche bac takze jutro o 15:00 sie modlcie ;P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milly nie ma sie czego bac i wiedz,ze na pewno warto to zrobic.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powodzenia Milly! Trzymaj się - zobaczysz, że wszystko się uda i obudzisz sie z pięknym biustem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) zyje hehe wczoraj przed wieczorem bylam juz w domu :) wszystko ok ale bez ketonalu nie da sie :P he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milly Gratuluję czerwcowa cycolinko!!! Teraz dużo odpoczywaj i dbaj o cycuchy..:))) Napisz jakie implanty wybrałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leze duzo, troche chodze, cwicze rekami :) wybralam 295ml! przynierzylam 330 i 350 ale wygladalam jak pamela :/ implanty wychodzily mi poza klatke piersiowa :/ wygladaly sztucznie i nie podobalo mi sie. te sa ladne ;) jeszcze ich tak nie widzialam dokladnie :P po jakim czasie zejdzie opuchlizna? zobaczymy jak wtedy beda wygladac. Lekarz powiedzila,ze co chce to mi wsadzi. Bylam z chlopakiem i oboje zdecydowalismy ze 295. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milly GRATULUJE ! oszczedzaj sie:) pierwsze 5 dni jest trudniejsze, pozniej juz jest ok.:) opuchlizna mi zeszla w pelni po ok 2 tygodniach. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mm88 po zejsciu opuchlizny bardzo Ci zmalaly piersi czy to az nie jest tak duza roznica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×