Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Hej dziewczyny!!!! Wita Was majowa cycolinka:))) Jestem szczęśliwa i zaj.... zadowolona z moich cycuszków. Ale wszystko od początku. Do kliniki przyjechałam około 15-tej. Doktor powiedział, żebym wzięła prysznic, po czym dokładnie mnie wymierzył i porysował. Okazało się, że ma asystować przy operacji syn doktora, bardzo miły i kontaktowy młody lekarz. Skorzystałam z chwili czasu przed operacją i zasypałam doktora lawiną pytań.. Potem wywiad z anestezjologiem i zaproszenie na "drinka" przed zabiegiem, którego wpuściła mi dożylnie pielęgniarka. Stresowałam się niesamowicie, ale po drinku poczułam się rozluźniona i obojętna. Położyłam się na łóżko, lekarz przyłożył mi do ust maskę i kazał wziąć głęboki odech, jeden, drugi... i potem usłyszałam, że już jest po. Nie mogłam uwierzyć...Czułam ból w klatce piersiowej, ale nie był taki mocny. Po trzech godzinach już sama wstałam do toalety. Na drugi dzień lekarz wyciągnął dreny, wypisał receptę na antybiotyk i leki przeciwbólowe. Sama poszłam do apteki, żeby wykupić leki, potem zamówiłam taxi i pojechałam do hotelu. Sama na drugą i trzecią dobę przychodziłam spacerkiem do kliniki na zmianę opatrunku(około 1,5km od hotelu). Leki przeciwbólowe brałam przez dwie doby. Dzisiaj jest czwarta doba i gdyby nie fakt, że widzę moje skarby to nawet nie pomyślałabym, że jestem po operacji. Dzisiaj wróciłam do domu pociągiem i poszłam do sklepu, żeby kupić biustonosz na zmianę i z dumą kupiłam 75E!!! Brak mi słów na to moje szczęście:))) Życzę wszystkim kobietom takiego samopoczucia po zabiegu. Eh... ale się rozpisałam. We wtorek jadę ściągnąć szwy:))) Pozdrawiam wszystkie obecne i przyszłe cycolinki..:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igaa We wtorek jadę na ściągnięcie szwów i wyślę fotki:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cindys zazdroszczę że jesteś już po, ja też poproszę o fotki, też robię operację u dr. jarlińskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudii01 Kochana, już niedługo dołączysz do grona cycolinek:))) Fotki wyślę we wtorek:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mart_gotowa_przed
DZIEWCZYNY MAM PYTANIE: Jak długo tak naprawdę można żyć z implantami( nie mówię o solnych) tylko o mentor, mcghan, eurosilicone, zanim trzeba bedzie je wymienić na nowe? Zakładam, że nic nie bedzie sie w tym czasie działo. Co wasz chirurg powiedział i jakie macie informacje?? Bardzo proszę niech mi ktoś odpowie, bo to jest jedyna rzecz, przez którą odciągam to w nieskończoność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mart_gotowa_przed
zapomniałam dodać, że mam 35lat i wolała bym już zyć z nimi do konca,albo przynajmniej wymienić je w bardzo odległej przyszłości, np. po 20 latach- tak sobie gdybam narazie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Portal Feelbeauty.eu
Dziękujemy wszystkim głosującym na nasz Portal w konkursie na Złotą Stronę Roku 2010 tygodnika Wprost. WYGRALIŚMY Dziękujemy za Wasze wsparcie, za każdy oddany głos, który jest dla nas niesamowitym dopingiem w tworzeniu serwisu. Zapraszamy do zapoznania się z listą nagrodzonych użytkowników, którzy oddawali na nas swoje głosy. http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/49/nasz-portal-zlota-strona-roku-2010-wprost-dziekujemy-.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to nie trzeba ich w ogóle wymieniać, implanty mentor mają dożywotnią gwarancję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można z nimi żyć, mają dozywotnią gwarancję, chodzi tutaj o to, że skóra z czasem robi się mniej elastyczna i zaczyna opadać, a implant, który znajduję się pod mięśniem, pozostaje w tym samym miejscu. Zaczyna to nieestetycznie wyglądac po prostu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cindy, ciesze sie ze u ciebie wszystko w porzadku. no i ze w miare dobrze przeszlas ta operacje. czekam z niecierpliwoscia na zdjecia crazzyyyy, przestraszylas mnie bo dlugo sie nie odzywalas, a pamietalam ze mialas dzien po mnie. dobrze ze jestes. 3 dni temu bylam u pani dr i powiedziala ze juz moge biegac jezdzic na rowerze i plywac na basenie. ze jest wszystko w porzadku i nie ma ci sie oszczedzac:) wiadomo, ciezarow dzwigac nie moge. po za tym ja juz po 3tyg bylam na basenie:) w biuscie mam 92 a pod 71:) takze jest ciekawie:) pani Dr powiedziala mi ze blizny mam sliczne. ze bardzo dobrze sie zagoily ze sa cieniutkie i ze niczym nie trzeba smarowac bo i tak to nic nie da, ale dla wlasnego samopoczucia jak pani chce to niech pani smaruje:) kazala mi tylko natluszczac np kremem z wit A w aptece za 2 zl:) piszcie dziewczynki. jesli chcecie zdjecia to piszcie to wam przesle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
włąnie ...tu nie chodzi o implant bo one są do końca w dobrym stanie tylko o sama pierś...no niestety wszystkie sie starzejemy...póki co trzeba po prostu o piersi dbać, nawilżać, masować, smarować, chudnąć i ttyc rozsadnie..tak jak z każda inną częścią ciała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igaa Fajnie, że już tak dobrze funkcjonujesz:))) Mi lekarz pozwolił iść na basen po dwóch miesiącach. Jutro jadę na ściągnięcie szwów i wyślę fotki. Poproszę o zdjęcia Twoich skarbów:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iga ja poprosze twoje fotunie..no i rzeczywiscie sie twoj biuscik musi niezle prezentowac jak na 92 i pod 71;O az musze te cudenka zobaczyc;) co do jezdzenia na rowerze i basenu to fajnieee..o tym marze bo czuje sie naprawde swietnie a blizny mozesz mi kochana tez wyslac chce do swoich porowonac jesli chodzi o kolor skory..ah a same piersi to fajnie juz drgaja gdy sie czlek porusza co do wymiany implantu, czy to niepewnosci strachu..chce zyc tu i teraz! na to postawilam, przeszlam cale to zamartwianie, myslenie czy na pewno tego chce i kazda z nas to musi przejsc... jest cudnie... buzialee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Crazyyy trzeba wychodzić z założenia, że wszystko będzie ok i że szybko to nie będziesz musiała wymieniać implantów!:) i będzie cudownie :D ja się wczoraj pierwszy raz opalałam, a moje cycunie pięknie prezentowały się w nowym kostiumiku :D ajjjjjj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed operacja ciagle o tym myslalam o tej wymianie itp. teraz ciesze sie ze sie na to zdecydowalam, znow ciesze sie kazda chwila i to jest warte tego... MYSLE pozytywnie i bede sie martwic jak bedzie trzeba... cale zycie takie jest , dzis bierzesz kredyt a jutro tracisz prace , czy wszystko da sie przewidziec? mozna planowac ale nie zawsze jest tak jak chcemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już o to pytałam dziewczyny ale coś mi nie odpowiedziałyście:), po jakim czasie można się opalać, korzystać z solarium? 2 miesiące wystarczą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jucds
Dziękuję za odpowiedzi, a i tak jestem zdecydowana bo już nie ma sensu dłużej czekać. Mój rozmiar wyjściowy to jest 73A. igaa1234 czy mogła byś i mi przesłać Twoją fotkę, też myślałam o 300-350cc. Ciekawa jestem jak by to u mnie wygladało jo.ana@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mart_gotowa_przed
Dziękuję za odpowiedzi, a i tak jestem zdecydowana bo już nie ma sensu dłużej czekać. Mój rozmiar wyjściowy to jest 73A. igaa1234 czy mogła byś i mi przesłać Twoją fotkę, też myślałam o 300-350cc. Ciekawa jestem jak by to u mnie wygladało jo.ana@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi, dokladnie tak myslalam ze tak moze byc dlatego zalozylam inny mail. co za idiotka!! wspolczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam inny mail. a co do tej debilki to wyrazy wspolczucia Emi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IGA, poprosze zdjecia. :) mm100488@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi nie denerwuj się tak, szkoda nerwów. Skoro Twoja szwagierka tak zrobiła to weź z nią pogadaj albo po prostu olej to bo nie warto się przejmować takimi rzeczami ...:) najwidoczniej to ona ma problem ze sobą a nie Ty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojego e-maila prywatnie nikt nie zna, a Ciebie Emi28 zapewniam, że nie jestem Twoją tłustą szwagierką;) Wiem, że głupio prosić kogoś o zdjęcia cycków, ale myslę że nikt przy tym twarzy chyba nie fotografuje. Z resztą z drugiej str.jakby jakiemuś zboczkowi podszywkowi zależało na takich fotkach to w necie są ich miliony. Ja poprosiłam igaa1234 tylko dlatego, że mam tę samą wyjściówkę jo.ana@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, jak bede miala swieze zdjecia to wam wysle, bo szczerze powiem ze od dawna nie robilam. teraz mam remont w mieszkaniu i koczuje u znajomego, ale jak tylko bede miala okaZje to odrazu zrobie. mysle ze w przyszlym tyg. buzka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×