Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

ma akurat dosyc sporo, bo ten stanik pooperacyjny jest teraz na mnie luzny.ale to u kazdego inaczej chyba.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj maila to Ci przesle zdjecie robione dzien po operacji, porownasz z tamtymi co Ci przeslalam wczesniej.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milly, wyslalam :) jest roznica,moze o rozmiar.nie wiem dokladnie juz sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co jakis czas mam takie odczucie jak gdyby mi tak lekko wibrowalo w lewej piersi. w jednym miejscu. czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wibrowało czy trzeszczało jak zmrożony snieg ? bo jak trzeszczało to powietrze pod skóra-nic groźnego tez miałam i za parę dni przejdzie a wibracji nie miałam to nie wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zoska123 nie wiem moze to trzeszczenie nie wiem do czago to porownac :P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milly zrób tak...delikatnie dotknij skóry w miejscu wibracji i naciśnij -jak poczujesz takie właśnie trzeszczenie -nie wiem jak to inaczej opisać-to powietrze i minie, jestes zaraz po zabiegu -nic sie nie przejmuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milly Nawet tego nie odczułam, mam nadal 75E i bardzo się cieszę:))) Jeżeli chodzi o trzeszczenie, pieczenie i przelewanie w piersiach, to zupełnie normalne. Ja tego nie miałam, ale lekarz uprzedził mnie, że jeżeli wystąpią takie objawy, to mam się nie martwić. Więc Kochana, głowa do góry i pierś do przodu:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli nie wiele sie zmienia od tych co mam teraz to bede prze szczesliwa! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cindys i milly teraz wypatrzyłam , ze miałyście operacje u tego samego lekarza równo z miesięczym odstępem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przelewanie i wibrowanie to nic, gorzej jest jak kłuje, więc sie nie ma co przejmować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak oddycham to tak boli dziwnie :/ po jakim czasie mozna spac na boku? moje marzenie :D hehe Cindys ty tez mialas piersi oklejone "dookola" taka tasma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milly Jesteś 4 dni po, więc może Cię jeszcze boleć. Ja nie byłam obklejona, miałam tylko opatrunki na szwach. O spanie na boku zapytaj lekarza. Mi pozwolił po miesiącu, ale jeszcze śpię na plecach:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze jestem tak zaklejona dlatego,ze mam anatomy ? a jak z myciem? lekarz powiedzial mi, ze nie musze sie bac i ze moge myc piersi tylko nie po tych szwach i delikatnie ale ja sie boje bo ta woda jednak splywa. Cindys smrowalas czyms piersi? balsam albo olejek? a zmienialas opatrunek? albo przemywalas go spirytusem salicylowym? bo lekarz mi nic nie mowil ale dal mi takie papiery (Tobie pewnie tez) i tam pisze zeby wlasnie zmieniac i przemywac to miejsce. noi nie wiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milly24 ja tez po jakimś miesiącu probowałam spać na boku. na poczatku to nawet startowałam - nie chciałam żeby coś sie stało z moimi cyuszkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milly Ja myłam się pod prysznicem od pasa w dół, a piersi myłam gąbką, dopiero je zamoczyłam po ściągnięciu szwów. Szwy codziennie przemywaj spirytusem i rób opatrunki z gazików. Codziennie smaruję piersi kremem masło kakaowe z firmy Ziaja. Bardzo dobrze natłuszcza i nawilża:))) joana To prawda, że na sutki wystarczy położyć waciki, to daje dużą ulgę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie zauważyłam ze zjadłam wyrazy w poprzednim moim poście...miałam na myśli ze nawet nie startowałam do tego żeby spać na boku :) a co do mycia no to początkowo piersi przemywałam wodą, ale uważałam żeby nie moczyć blizn. Cindys dobrze nawilża także balsam oliwkowy Ziaja...także polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, dlugo mnie nie bylo, ale caly czas sledze wasze wypowiedzi.ja jeszcze mam twarde cycochy(oczywiscie troche mi zmiekly) ale mam nadzieje ze mi zmiekną bardziej. minelo juz dwa miesiace. ja mam 345ml anatomy ale wiem ze nie zalowalabym jakbym wziela 390 ml. mam teraz 75D. bardzo ladne. podobaja mi sie strasznie. teraz jestem w myrtle beach w USA i powiem wam szczerze ze jeszcze ladniejszych cycochow od moich na plazy nie widzialam. zupelnie inne zycie. jestem bardziej pewna siebie, moja samoocena wzrosla o 100%. wiec jesli ktos sie jeszcze waha to niech juz skonczy. po prostu warto! pozdrawiam waz wszystkie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iga gratulacje-zawieś na stoju flagę bialo-czerwona niech wiedzą gdzie robią najpiękniejsze piersi na świecie!!!!!!!!!!!!!!!!:) ale ci zazdroszczę tej plaży...ja jeszcze miesiąc w pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iga Miłego wypoczynku:))) Zoska Moje cycuszki sa już z dnia na dzień bardziej miękie, ale jeszcze trzeba troszeczkę poczekać, żeby były bardziej naturalne:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cindys czekaj kochana cierpliwie...zmiękna i będziesz je traktowac jak część swojego ciała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będą takie sliczne, że bedziesz chciała się tylko w nie wtulac i się nimi bawić, jak faceci, cały czas ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
Witajcie kobietki ale tu nowych dziewczyn cycolinek i tych przed pozdrawiam was wszystkie ,dawno nie pisałam ale ciągle Was czytam. IGA ale masz cudownie tylko pozazdrościć,ja też kochana czuje się teraz rewelacyjnie,oczy męzczyzn skierowane sa na moje cycki hi hi . Byłam na kontroli u swojego doktorka wszystko jest ok a to najwazniejsze.Pozdrawiam cie cieplutko i zycze udanego wypoczynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×