Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Cindys dzieki :) Mam dylemat :( Moja lewa piers jest troche inna. Mam krzywe szwy na niej :( Npisalam do doktora i wyslalam m zdjecia. Strasznie sie martwie, ze tak juz zostanie. Narazie nie wysle zdjec bo musze najpierw rozwiazac moj problem. A mialy byc idealne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci kochana, że u mnie dopóki nie odpadły strupki też blizny nie wyglądały na ładne i równe. Dzisiaj są mało widoczne, a za dwa miesiące, myślę, że będą wyglądały super. Więc nie martw i daj im trochę czasu na wygojenie:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cindys ale ta piers jest inna :( z boku mam taka skore a na prawej piersi tego nie ma :( przesle Ci fotke ok? Napisz co myslisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nic nie doszło, może rano będzie łatwiej przesłać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.S. Cindys co do tej skory to jak minimalnie ja naciagne w strone szwu doslownie z0,5 cm moze nawet i nie to piers jest idealna. Szew zle poszedl :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agablue, a dlaczego miałyby ci się przesunąć? :) nie martw sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agablue witaj:) każda życzliwa osoba jest mile widziana :) wiesz, wątpliwości przed operacją każda z nas miała....to jak najbardziej normalne :) wkładki nie powinny Ci się przesunąć. powinnaś myśleć ze wszystko Ci się uda i nie będzie żadnych nieciekawych niespodzianek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agablue nie martw sie bo nie ma czym :) Jesli bedziesz sluchac sie zalecen lekarza to nic sie nie stanie :) Musialabys chyba dzwigac ciezkie rzczy i zaczac uprawiac sport wczesniej niz Ci lekarz zezwoli na to. Ja jestem zadowolona :) Tez mialam duzo watpliwosci jak kazda z nas tutaj :) Ale glowado gory i mysl pozytywnie :) Jak zrobie normlane zdjecia to Ci wysle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, dzieki za dobre słowo :) Fajnie że jest ktoś z kim można swobodnie porozmawiać na ten temat :) Mam jeszcze jeden dylemat, lekarz powiedział mi że szfy po zabiegu są wielkości 4 cm, na początku nie zwróciłam na to specjalnie uwagi ale teraz jak sie zastanowię to wydaje mi sie że to jest strasznie dużo ... napiszcie mi proszę jakiej wielkości macie szfy i czy mocno je widać. Mam takie obawy bo przy mojej budowie 4 cm z każdej strony to jest chyba trochę za dużo... ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agablue Ja mam cięcie pod piersiami i u mnie tych blizn wogóle nie widać, trzeba się przyjrzeć z bliska, żeby je zobaczyć. Myślę, że dlugość blizny nie jest aż tak istotna, jak samo cięcie i szycie wykonane przez lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cindis to mnie pocieszyłaś :) przecież z tego co widzę to jestes niedawno po zabiegu to super ze tak szybko blizny sa niewidoczne. Mam nadzieje ze mój lekarz też się spisze ... :) I jeszcze jedno, przemyslałam temat i chyba zmienię wkładki na okrągłe .... w sumie to mam jeszcze troche czasu do zabiegu ... mam nadzieje tylko że piersi nie będą wyglądały sztucznie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o kształt implantów, to weź pod uwagę opinię lekarza, ponieważ okrągłe implanty nie u każdej kobiety wyglądają ładnie:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samiramis
Agablue rodzaj wkładek zależy od kondycji piersi przed zabiegiem tzn. czy są brzydko mówiąc obwisłe po karmieniu czy może nie rodziłaś jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agablue - nie panikuj, tylko pytaj i rozważ racjonalnie każdą opcję, tak jakbyś kupowała samochód, musi być ładny ale musi jeździć i pasować do twoich potrzeb a nie innych ludzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samiramis
dodam jeszcze że ja miałam piersi po karmieniu, ma okrągłe i efekt jest niespecjalnie zadowalający...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też miałam piersi po dwóch karmieniach i mam okrągłe implanty, które wyglądają bardzo naturalnie. W takie kwestii najlepiej skonsultować się z lekarzem. Mój od razu na konsultacji powiedział, że będą mi pasowały anatomiczne i okrągłe. Wybrałam okrągłe i jestem MEGA zadowolona. Życzę wszystkim przyszłym cycolinkom dobrych i świadomych wyborów i pełnej satysfakcji z zabiegu:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już po karmieniu dwójki dzieci, dlatego się zdecydowałam na zabieg... Jak karmiłam to piersi miałam idealne, jędrne, okrąglutkie no idealne ale niestety ten efekt przeminął - nie to że mam jakieś obwisłe piersi, tylko po prostu zrobiły się takie rodzyneczki jak u dziecka z podstawówki :( Żeby ubrać bluzkę bez biustonosza to normalnie nie ma mowy..... :( Lekarz zasugerował mi na konsultacji te anatomiczne...i ładnie to wyglądało jak przykładał mi wkładki , ach im więcej człowiek czyta to normalnie zaczyna panikować... bo znalazłam na internecie informację, że jak wkładki okrągłe się np. przekręcą to nic nie widać a jak anatomiczne to może być problem i dlatego mam dylemat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samiramis - a jaki miałaś rozmiar piersi przed zabiegiem? i jeżeli mogę zapytać to dlaczego nie jesteś zadowolona z zabiegu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agablue ty sie szwami
nie zamartwiaj i blizną! Ja ja miałam cesarkę a blizna ma 14cm i uwierz mi,ale po 3latach jest juz ona praktycznie niewidoczna:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samiramis
Agablue, ja jestem niezadowolona z zabiegu, ponieważ mama wkładki okrągłe pod mięsień i jak pisałąm moje piersi były bardzo opadające; wkładka jest utrzymywana przez mięsień a skóra i gruczoł brzydko po implancie opada dając efekt mocnego wypełnienia, uwypuklenia w górnej części piersi a mniejszego w dolnej; poza tym brodawka opada wraz ze skórą i efekt jest naprawdę nieciekawy... nie twierdzę, że u Ciebie musi być tak samo, ale rozważ i taką możliwość i porozmawiajz lekarzem, żebyś później nie była rozczarowana jak ja zerknij sobie na to zdjęcie i wszystko będzie jasne http://www.breastsurgeryrevisions.com/before-after-photos/Breast-Surgery/Snoopy-Deformity/case147.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samiramis
chodzi mi o zdjęcie dolne z lewej strony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samiramis Myślę, że przy tak mocnym opadnięciu piersi implanty powinny być większe, żeby ładnie wypełnić opadające piersi i nadać im piękny kształt. Moja koleżanka miała bardzo obwisłe piersi i lekarz zaproponował jej anatomiczne, ponieważ ładnie wypełnieją biust od dołu, i rzeczywiście efekt jest super. Dobranie odpowiedniego kształtu i rozmiaru implantów jest decydujące w końcowym efekcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samiramis
Cindys, teraz to i ja o tym wiem, dlatego sugeruję dziewczynom z opadającymi piersiami anatomy, naprawdę dobrze należy przeyśleć dobór imlantów żeby potem nie było rozczarowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×