Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość felicitaaa
Dzięki za odpowiedzi. ja jestem niecałe dwa miesiace po zabiegi u dr żukowskiej. Piersi wyszły bardzo ładne i wszystko przebiegło dobrze a opieke miałam doskonałą. Najbardziej wspierająca, mądra i niesamowicie ciepłą osobą jest asysyentka dr Zukowskiej. Do samej dr nie mam zastrzeżeń. a to, że operacja się nie udała, to chyba każda wie, że od wielu czynników zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felicitaaa
Jeśli chodzi o rozmiar to warto bardzo dokładnie przemyśleć, pooglądać zdjęcia i odpowiedzieć sobie na pytanie: czy chcę mieć duże piersi, czy nieduże ale np takie jakie udawał mój stanik wypchany. By się nie odznaczało i rzucało w oczy po zabiegu. Ja optowałam za tą drugą wersją, ale sugerując sie waszymi wpisami "wolałabym żeby były większ i tp" wybrałam większe wkładki. I co? Piersi są piękne. Rozmiar b/c 70 pod biustem, zależy od stanika. Ale żeby nie było widać to nie powiem. Ludzie/głównie koleżanki? się patrza, ale żadna nie spyta co się stało a jak pyta to glindze o tyciu, wieku, hormonach, lekach które biorę..i każda chce te same leki.. No cóż, decyzja trudna bardzo. Wcześniej ukrywałam swój mizerny biust a. Teraz ukrywam piękny b/c. najważniejsza cierpliwość. on się cały czas zmienia i raczej maleje, mięknie. na to ostatnie rok do dwóch słyszałam, że trzeba czekać. Już są coraz przyjemniejsze w dotyku. pozdrawiam wszystkie wytwałe, którym chciało się to czytać buźka 360 HP Eurosilicone, dr Żukowska, czerwiec 2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milly Wygladasz prześlicznie :) dziekuję za zdjęcia. No i co najważniejsze jest bardzo naturalny az trudno byłoby się domyślić że jest sztuczny :) JA CHCĘ MIEC TAKI SAM !!!!!! :) :) :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milly, duuuze ci wyszly jak na takie male implanty:) ekstra. a powiedz mi jaki rozmiar ci z tego wyszedl??? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
MILLY również poproszę o fotki pozdrawiam SHAMIRA 435 ml anatomiczne nic dalej nie wiem a jestem teraz na wczasach,więc nie mam książeczki od implantów przy sobie.Nic więcej ci nie powiem pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariczka wybacz ,że tak drążę temat,a jaki rozmiar Ci z tego wyszedł i jaki miałaś wyjściowy ? Bo mnie coś ,,ściemniają " w klinice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shamira a powiedz mi jakie chca ci wlozyc implanty? wiesz wszystko zalezy tez od budowy ciala. jaki masz wzrosc, wage, i obwod pod biustem?? powiem ci ze ja mam 345ml i calkiem spore mi wyszly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
SHAMIRA nie ma żadnego problemu ja też pytałam dziewczyny przed operacją i cieszę się bo podjęłam dobrą decyzję własnie dzięki temu że pytałam i jeszcze raz pytałam.Po to tu wszystkie jesteśmy żeby sobie doradzać.Mój wyjściowy rozmiarek to mikre bardzo mikre b a wyszedł mi z tego D duże D. Nie należę do szczuplasków bo mam 165cm wzrostu i 66kg wagi noi pod biustem sporo bo 80cm,dlatego mimo tak dużego implantu nie wyszedł zbyt obfity ten mój biuścik. Mogę ci tylko doradzić bierz większe bo ja zastanawiałam sie nad mniejszymi 385 ale dzięki temu że tu trafiłam wzięłam wieksze i nie żałuje, bo teraz to bym wybrała jeszcze o jeden rozmiarek większe.PYTAJ kochana jeśli tylko będę mogła odpisać to to zrobię pozdrawiam IGAA twoje cycuchy są przesliczne i ogromniaste pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, jest któraś może o podobnych wymiarach jak ja i ma podobne implanty? Mogłabym porównać Wasze biusty z tym co mnie wyszło? 158/47 kg i 65 pod biustem, przed op byłam PŁASKA. beap2@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Mariczka:* mnie czeka wymiana implantów ,,spaprana robota",ale lekarz jakoś nie chce się dać namówić na większe implanty niż 260ml przy moim A to nie wiem co z tego wyjdzie;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Funia...no co Ty mówisz?! ja też wyszłam spod noża dr Żukowskiej i wręcz przeciwnie...jejku co się stało? a może po portu ja jako tak szczęśliwie tak trafiłam....hmm to była przemyślana decyzja...... Kurcze to niefajnie! będziesz miała poprawki? kiedy miałaś operację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shamira, podaj mi twoje wymiary tak jak cie poprosilam to ci powiem czy lekarz sciemnia. bo naprawde wszystko zalezy od twojego wzrostu wagi i obwodu pod piersiami. wiadomo ze ja sie nie znam za bardzo, ale duzo czytalam duzo sie radzilam dziewczyn i mniej wiecej wiem co i jak milly juz wysylam.. chce ktos jeszcze??? Konstancja ty pewnie masz ogromne bo jestes drobniutka, wyslesz mi fotki, to ja ci zaraz wysle swoje. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje ci Mariczka. moglabys mi wyslac twoje bo dawno ich nie widzialam:) bede wdzieczna. buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
MILLY śliczne cycunie,minimalnie mniejsze od IGAA ale równie piękne.Fotki wyślę jak wrócę z wczasów,bo nie mam ze sobą kabla do kompa. SHAMIRA napisz nam co sie stało że czeka cie wymiana implantów(jakie masz teraz opisz swoją historię chyba że nie masz ochoty o tym pisać to rozumiem) i koniecznie napisz swoje wymiary,(tak jak pisała IGAA )bo według mnie to chyba jesteś kruszyną skoro lekarz zaproponował ci takie małe napisz tez jakie okragłe czy anatomiczne bo to duża różnica pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
to wyżej to jest do MM a nie do MILLY sorki dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
MILLY już podaje jak tylko będę w domciu to wyśle fotki podje maila dawidfilip@onet.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje Kochane właśnie,że nie jestem drobna 65kg to raczej dużo przy wzroście 168cm.Moja historia nie jest ciekawa .Po operacji wszystko było dobrze ,ale jakis tydzień po zabiegu zaczęło się wydzielać jakieś paskudztwo z rany ,bolało mnie jak nic w życiu ,ruszyć się nie mogłam,aż mnie ciarki przechodzą jak sobie to przypominam,okazało się że jest infekcja-bakterie i tak walczyłam z nią dwa miesiące i nic ,aż doprowadziła mnie do takiego stanu,że nie potrafiłam w ogóle funkcjonować,chodzenie ,,spanie to był koszmar.Decyzja wyciągamy implant.Nie miałam wyjścia bo to poważna sprawa -zagrożenie dla życia.Znowu zabieg,dreny,ale ból minął i zapalenie ustąpiło,ale z bakterią ciągle się zmagam.Teraz czekam na kolejny zabieg ,żeby implant znowu był na swoim miejscu:(..Przeżyje to jakoś chociaż znowu kłaść się na stół brrr...tylko ten rozmiar mnie dobija 260ml..Stan wyjściowy 75A i co tu robić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
SHAMIRA ogromnie ci współczuje napisz proszę ile masz pod biustem i w biuście noi jakie implanty obecnie,bo jak dla mnie to 260ml to mało nawet przy implantach okrągłych,noi oczywiście jakie implanty okrągłe czy anatomiczne ja mam 435ml anatomiczne i ważę 66kg w tej chwili chcesz to również jakieś stare fotki od razu po zabiegu mogę przesłać (świeżych nie mam) i sama zobaczysz że nie są ogromne pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariczka teraz mam jednen implant 260ml +drugi wzcigneli..,anatomiczne,lekarz nie chce nawet słyszeć o większych i to mnie zalamuje ,mój e-mail shamira21"wp.pl bylabym wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pod biustem mam 78 w biuscie teraz ciezko powiedziec..poszlabyzm do innego lekarza ,ale nie stac mnie zeby znowu tyle placic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shamira nie ma takiej opcji, nie daj sobie wcisnac 260 bo sie zalamiesz. to jest zdecydowanie za malo. 260 bo bedzie nawet nie pelne B wierz mi. lepiej powiedz ze zaplacisz za wieksze implanty ale bedziesz chociaz zadowolona. ja mam 350 ale jestem raczej drobniejsza bo gore mam malutka tzn w obwodzie mam 66cm. takze zastanow sie. i powiem ci szczerze na zdjeciu wygladaja na wielkie ale w rzeczewistosci sa w sam raz. skoro jak mam normalna bluzke to nikt sie nie zorientowal, nawet rodzina, to musi to o czyms swiadczyc. kochana jak mam ci doradzac bierz wieksze bo sie ponownie zalamiesz. lepiej wez dodatkowe pieniadze nawet na kredyt maly i miej gwarancje ze bedziesz zadowolona. tyle juz sie nacierpialas wiec nie zrob bledu i nie cierp ponownie. to co mowisz jest bardzo przykre. a masz jakies zdjecia swoich cucuchow po zabiegu? bede mogla ci mniej wiecej cos powiedziec. chetnie ci pomozemy. naprawde bardzo ci wspolczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
SHAMIRA wysłałam ci maila,uważam ,że IGAA ma rację pomyśl o tym Kochana pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane jesteście dziewczyny...Mariczka dziękuje za fotki ,świetne też takie chce jak tak patrze to faktycznie wydaje mi się,że ten mój lekarz jest jakiś niepoważny Iga masz rację ,dziękuje mam nadziej,że uda się wymienić na większe implanty Niestety nie mam,żadnych zdjęć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×