Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość nowa37
U mnie spokojnie zrobiłam EKG i reszte wyników jeszcze chce zrobic USG piersi w poniedziałek .Lekarz polecił mi brac ARNIKE i powiem Wam ze chyba dzieki niej taka spokojna jestem ,najbardziej martwie sie najmłodszym synkiem bedzie musiał zostac z moja mama na dwie noce a to taki cycuch mimo ,ze ma trzy latka.Maż tez nic niewie ,że termin operacji przyspieszyłam:)pracuje na wyjezdzie od poniedziałku do piatku wiec jak wróci to juz bedzie po wszystkim mam nadzieje ze sie ucieszy bo stresował sie bardziej niz ja JESZCZE PIEĆ DNI i znowu bede kobieta!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniuchna no to super! Prawda ze buszowanie po sklepach z bielizną jest najlepsze?:) Nowa synkami się nie przejmuj - będzie to lekcja samodzielności. Mamusia nie będzie mogła już tak pomagać:) Dobrze będzie. Wydaje mi się ze im szybciej zrobisz, tym szybciej przestaniesz się zadręczać pytaniami i obawami:) Głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie, Mam jeszcze jedno pytanie - czy ktoras z Was byla zszywana szwami rozpuszczalnymi? Ja mam zalozone wlasnie rozpuszczalne,zebym nie miala dodatkowego stresu z wyciaganiem, i zastanawiam sie po jakim czasie one calkowicie sie rozpuszcza, bo oczywiscie na zewnatrz nic nie widac,ale w srodku je jeszcze troche czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie, Mam jeszcze jedno pytanie - czy ktoras z Was byla zszywana szwami rozpuszczalnymi? Ja mam zalozone wlasnie rozpuszczalne,zebym nie miala dodatkowego stresu z wyciaganiem, i zastanawiam sie po jakim czasie one calkowicie sie rozpuszcza, bo oczywiscie na zewnatrz nic nie widac,ale w srodku je jeszcze troche czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa37
TRZY DNI SZOK jestem bardzo podeksytowana niemoge sie doczekać no i troche łapie mnie stres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nowej
trzymaj sie cieplutko wszystko będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa37
DWA DNI:))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa37, u kogo robisz operację, to już jutro tak? krótko czekałaś, z tego co widzę. Mam nadzieję, że dokonałaś dobrego wyboru, a lekarz jest sprawdzony. Obyś była zadowolona. Znajoma czeka właśnie na operacje, ale będzie ją robił dobry i znany chirurg, więc termin ma dopiero na marzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ammorek - ja miałam szwy rozpuszczalne ale chyba nie jestem w stanie Ci odpowiedzieć na to pytanie:) a dlaczego to Cię interesuje:) ja po prostu czekałam aż zagoi się blizna z zewnątrz i wychodziłam z założenia ze jeżeli wszystko na zewnątrz się goi to i w środku też jest ok. poza tym byłam bardzo ostrożna i dbałam o moje piersi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koralka 3 Zastanawiam sie, bo na zewnatrz juz wszystko ladnie sie zagoilo i wyglada nienajgorzej,a w srodku w jednym miejscu jakbym czula koncowke tej nici(zylki) i jak dotykam to mnie kluje. Na pewno jest to koncowka tego szwa,tylko dlaczego sie nie rozpuscil? Nowa 37 - trzymam kciuki i przesylam usmiech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa37
Robie zabieg u DR Macieja Pastuchy bardzo dobry i znany lekarz w mojej okolicy .Widziałam piersi jego dwóch pacjetek na własne oczy-piekne.Był dyrektorem prywatnej kliniki w Szczecinie przez wiele lat .Niedawno otworzył swoja klinike i jeszcze pacjetki nie wszystkie go znalazły dzieki temu udało mi sie znalesc u niego szybki termin .Pierwsze moje kroki tez były do kliniki w której wczesniej pracował nikt niechciał mi powiedziec czy gdzies przyjmuje .Zdecydowałam sie na konsultacje u nich i podjełam decyzje o operacji mimo wielu wątpliwosci ,w miedzy czasie DR Pastucha udostepnił strone swojej nowej kliniki i tak go znalazłam po konsultacji u Dr odrazu rozwiały sie moje watpliwosci i w ten sam dzień wpłaciłam zaliczke.Mam nadzieje ,ze wszystko pójdzie dobrze i sprawnie niewiem własciwie czemu ale UFAM MU .ZABIEG MAM 30 RANO o ile niedostane okresu bo cos zaczynam plamić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeniaaaa
Hej dziewczyny, nie wiem czy mnie pamitacie, kilka razy zadawalam tu pytania. Zabieg mam 4 stycznia i wlasnie wzielam sie za robienie tych badan, ktore mozna wykonac wczesniej. Stad moje kolejne pytanie, czy robiac sobie badanie na obecnosc HIV potrzebowalyscie skierowania? Bo ja sie dzisiaj dowiedzialam ze takowe jest mi potrzebne i nie wiem skad mam je niby dostac. Pielegniarka powiedziala ze najlepiej zebym je miala od lekarza kierujacego na badania, a przeciez nie pede jechac specjalnie do krakowa po skierowanie. Od lekarza dostalam jedynie kartke z wyszczegolnionymi badaniami. Acha, powiedziala tez ze wystarczylaby nawet pieczatka na tej kartce z badaniami, ale tam nie ma pieczatki. Zreszta ja madra wycielam sobie z tej kartki te badania, ktore chcialam zrobic dzisiaj bo nie chcialam zeby widziala ze chodzi o operacje cycow. To jest mala miejscowocs i wszyscy plotkuja. Prosze o odpowiedzi od tych ktore robily to badaie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa37
czesc dziewczyny ja juz po jest ok jedyne co to ciezko z łóżka wstac, no i kaszlec :)jesli teraz ma byc tylko lepiej to zrobienie piersi to pestka przy porodzie pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa37 - świetnie, że całkiem dobrze się czujesz po operacji :) Jeniaaa - wydaje mi się ze na badanie na HIV nie jest potrzebne skierowanie. JA osobiście nie miałam takiego...ale moja znajoma robiła takie badanie tak ooo i nie mówiła nic o skierowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Zapisałam się dziś na operację powiekszenia biustu. Oczywiście miotają mną różne wątpliowści, ale to pewnie naturalne. Forumowiczki!!! Podzielcie się ze mną doznaniami pooperacyjnymi? Zastanawiam sie czy każda z Was miała mdłości po znieczuleniu, czy ból był rzeczywiście u każdej bardzo duży? Po jakim czasie można w pełni dojść do fizycznej sprawności? Dodam, że uprawiam czynnie sport... Ach...chciałabym mieć to już za sobą... Czy ktoś miał operacje u dr Kolasińskiego ze Swarzędza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xmas
ja mam termin an 19 grudnia ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xmas
ja mam termin an 19 grudnia ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xmas - taki świąteczny prezent sobie zrobiłaś:) AINA6 - możesz mieć po narkozie mdłości, jak to po narkozie i nie zawsze jest ogromny ból....raz mniejszy raz większy - to jest indywidualna sprawa:) a co do sportu to tak z 3 miesiące będziesz musiała poczekać....oczywiście od razu nie wrócisz do intensywnego sportu...tylko tak powolutku powolutku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa37
Ja mdłosci nie miałam i kolezanka z lóżka obok tez nie miała ale nie pozwalali nam pic nawet po zabiegu jeden łyk co godzine czystej wody.Ból sprawa indywidualna ,ale wielkosc implantów ma znaczenie czym wiekszy implant tym mięsień musi sie bardziej naciagnac i9 to wiem napewno ja prawy mam 40ml wiekszy i jeszcze czuje a prawy jakby nie był po operacji nawet szwy mi nie dokuczaja jestem 6 dni po zabiegu i nawet tabletek przeciwbólowych juz nie mam potrzeby brac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa37
Ja mdłosci nie miałam i moja koleżanka z lóżka obok tez niemiała,ale nie pozwolono nam pic nawet po zabiegu po 2godzinach dostawałysmy jeden łyk wody na godzine na drugi dzien dopiero sniadanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa37
BÓL to indywidualna sprawa ale wiem napewno ze czym wiekszy implant tym wiekszy ból bo miesien musi sie wiecej naddac ja mam prawy 40ml wiekszy i jeszcze go czuje.Lewy jakby nie był operowany nawet szwy mi nie przeszkadzaja wczesniej brałam 2tabletki na dobe dzis juz nie brałam bo nie czuje dyskomfortu jestem 6dni po zabiegu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa37
ale sie NAPOWTARZAŁAM HIHIHI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki dawno tu nie byłam i widzę same nowe dziewczyny stare juz nie przesiaduja na forum zapomniały juz o zabiegu heh ja weszłam poczytac bo nie mam idealnie i nie zawiodlam sie dostalam odp na watpliwosci czy robic korekte ktoras z was pisala o duzej ilosci skory tak rzeczywiscie lepsza wieksza wkladka bo inaczej moze sie wkladka przesunac ;-( chcialam zobaczyc czy ktos mialtak jak ja i widze ze tak chodzi o opadniecie jednej piersi chociaz nie zauwazam nierównosci sutków to czuje wkladkę i dla mnie to niewygodne ale nie chce ryzykowac drugiego zabiegu nst narkoze zarezerwuje na nosek życze zdrówka dziewczyny i nie martwcie sie ból po tyg łągodnieje po dwóch już bez tabletek ja bardziej zgięta przy miesiączce chodziłam hi na drugi dzien po zabiegu lekarz wyszedł na taras i mówi oooo jednak palimy heh nie wiem jak ja to robiłąm dreny pod pachę i na taras ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa37
kokakola a moze u Ciebie wystarczy w znieczuleniu miejscowym wkoło brodawki usunąc troche skóry ,u mnie jest tez takie prawdopodobieństo ze tak bedzie trzeba zrobic blizna po tym jest niemal niewidoczna.U mnie trzeba czekac na wygojenie i wtedy bedzie wiadomo co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokakola6 o zabiegu się nie zapomina :) bo to zmienia życie. nowa37 moje gratulacje, nie miałam okazji żeby Ci je do tej pory złożyć:)!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa37
tippy dzieki :) ciesze sie ,ze juz po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ nie ma za co:) teraz powinnaś się chwalić na wszystkie strony swoimi cycuszkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabieg już w styczniu. Boje się strasznie, ale wątpliwości nie mam. Świetnie, że jest ten portal bo dzieki nie mu nie mam już obaw. Dzięki wielkie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czasami zapominam że w ogóle go miałam wróciłam do swojego rozmiaru sprzed ciązy i u mnie tak jakbym nie miała ale przed okresem odczuwam inny ból niż kiedyś wtedy to czuję to przesunięcie ;-( ale to juuż byłasiódma narkoza boję się tego przy poprawce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×