Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

sylwiasteczkowska no to czemu nie powiedziałaś lekarzowi ze chcesz większe implanty? trzeba było porozmawiać o takiej możliwości....zadzwoń teraz do niego, może nic straconego :) wiesz taka operacja trochę kosztuje i szkoda żebyś później żałowała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiasteczkowska
nie powiedzialam o wiekszych bo polegalam na jego opini i pomimo ze czytalam duzo o operacji i implantach nie czytalam czy to sa duze czy male....w gabinecie przymierzalam i wydawaly mi sie akurat ale wyczytalam ze po operacji beda wygladaly na ok 50 % mniejsze niz mowil lekarz ze ok 10%. z lekarzem bede rozmawiac, zreszta chyba nawet gdybym my powiedziala przed sama operacja ze chce wieksze to by mi na sile mniejszych nie wlozyl)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcherub
Zamiana terminu operacji dr Stańczyk Mam termin operacji u dr Stańczyka na 3 czerwca bardzo zależy mi na wcześniejszym terminie może któraś z was wolałaby później czętnie się zamienię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evien
Ja mam 310 cc Allergan, Rozmiar przed op mialam 70/32b . Teraz 70/32dd albo 75/34d zalezy od firmy stanika. Mam 160 cm i waze 57 kg, drobnej kosci. Jestem 3 miesiace po operacji I juz zapomnialam ze ja mialam. Piersi sa miekkie, zarabiste, maz je uwielbia ;-) Jak ktoras chce fotki z przed I po operacji piszczie - przesle. Pozdrawiam wszystkich. Kinchol dzieki za pozdrowienia. Ciesze sie ze u ciebie tez wszystko ok! Pozdrawiam rowniez bardzo goraco!!!!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gab_01
evien a jaki dokładnie model Allergan masz? MF, MX... i jaką szerokość? ja jestem przed operacją i już mnie głowa boli od tego myślenia jakie wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gab_01
evien a fotki poproszę gab_123@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę o zdjęcia adzik121@op.pl i mam pytanie czy po 10 latach trzeba je wymieniać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.jestem 2,5 tygodnia po op .wydaje mi sie ze wstystko ponizej 300ml wyjdzie za nale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do ostatniej chwili sie zastanawialam 375 czy 400 .ze wzgledu na f Budowe ostatecznie zdecydowalam sie na 375 i chyba juz zaluje:-) ( a czuje sie ....no w sumie nie calkowicie jak przed ale juz prawie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Even rowniez popropsze zdj na maila mara1983@op.pl - z gory dziekuje!:) ja mam 168 cm 59 kg i doktor oscyluje w okolicach 350 ml okragle wysoki profil formy nagor. Ostateczna decyzje mamy wybrac w dniu operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evien
Gab01 Fotki ci przesle oczywiscie. Jesli chodzi o szerokosc to nie mam pojecia co mi tam doktor wsadzil. Wiem ze jest to mx. Cokolwiek jednak to jest efekt jest zarabisty! Zdjecia przesle troche pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evien
Mara bierz 350 bez wachania. To nie jest duzo. Ja mam 310 wysoki profil. Zdjecia tez oczywiscie przesle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evien
Zdjecia przeslane do mara I gab01. Mam nadzieje ze chociaz troche pomoge w wyborze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
164 cm waga 53kg .rozmiar 75B mialam podniesione i powiekszane za jednym razem.i uwierz mi wcale nie sa za duze.jak ktos nie wie to w ubraniu nawet bie jest w stanie zauwazyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiasteczkowska
evien przeslesz mi zdjecia? moj e-mail sylwiasmentkowska@hotmail.com, bede wdzieczna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiasteczkowska
sylwiasmentkowska@hotmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gab_01
Dzieki, fajne są! :-) ale mnie się wydaje że jak na 310 to i tak spore, musiałaś mieć trochę swoich. Ja mam kościstą klatkę piersiową i u mnie taki rozmiar mógłby wyglądać nienaturalnie, choć przecież 310 to nie tak dużo z tego co mówią dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evien
Gab01. Kazda z nas ma inna budowe I na mnie 310 wygladaja na dosc spore ake takze naturalnie. Wcale nie widac ze sa sztuczne. Sluchaj doktora. Wez najlepiej opinie 2 lekarzy. Porownaj. Ja powiedzialam ze ma wlozyc najwieksze jakie sie da ale zeby wygladac najbardziej naturalnie. Ja mialam dosc sporo luznej skory po karmieniu wiec doktor powiedzial ze nawiecej to 310 cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evien
Mara dzieki bardzo. Ty tez niedlugo bedziesz sie nowymi cyckami cieszyc! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evien
Sylwiasteczkowska przeslalam cycuchy! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koti77 a czemu żałujesz ze nie wziełaś większych? za małe Ci się wydają? na pewno nie jest tak źle!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny doradzcie... czy jak mam zimne na wardze i do operacji zostanie tylko strupek to mnie zoperują? mam termin na wtorek i boję się ze mi przesuną termin.bo nie zdążę wyleczyć... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki! Jestem tutaj nowa, ale od dawna śledzę ten temat i Wasze wiadomości. Uwielbiam Wasz temat, tyle tu często wsparcia, troski i dobrych rad. Dlatego piszę i ja :) Niedługo odbędzie się moja operacja - 25.04. Cycuszki robię u dr. Łonia. Wybrałam rozmiar 375 cc i myślę czy nie będą za małe! Obecnie mam 75B, wzrost 168 cm i wagę 55 kg. Maleństwo36 widzę że Ty też masz taki rozmiar. Czy mogłabym zobaczyć Twoje piersi? Nie chcę mieć dużych bimbałów, ale nie chcę też żałować, że będą za małe. Proszę, jeśli to możliwe prześlij mi jakieś foteczki na adres mariencze@gmail.com Pozdrawiam Ps. Fajnie że tu wszystkie jesteście, bo jakoś tak się lżej robi na sercu widząc ile osób będzie przechodzić lub przechodzilo to co ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was bardzo serdecznie. Czytam to forum od dłuzszego czasu, ale dopiero dzisiaj zdecydowałam się napisać. Zazdroszczę wszystkim, które są już PO i z całego serca GRATULUJĘ. Jestem po konsultacji u dr Sankowskiego. Termin mam wyznaczony na 25 kwietnia godz. 16.00(czwartek) czyli zostało 11 dni. Strasznie się boję!!!!!!! Jestem zupełnie płaska, rozm. 70AA, albo mniej. 161cm, waga 53k, mam 5 letniego synka. Dr zaproponował mi implanty firmy Mentor, okrągłe, profil wysoki, 250cc, max 275cc. Z pomiarów szerokość piersi wyszła 11cm, a rozstaw między sutkami 18cm, więc niby większych się nie da włożyć. Doradzcie mi dziewczynki czy nie wyjdą maleństwa? Chociaż przy moim "nic", to i tak będzie "coś". Drugi problem to taki, że mieszkam 100km od W-wy. Samochodem boję się jechać, bo niby jak sama wrócę po operacji? Może busem albo pociągiem? W moim otoczeniu nikt nic nie wie. Nawet mąż ani rodzice. Oni są staroświeccy i jakby dowiedzieli się co ja planuję to powiedzieliby, że w głowie mi się poprzewracało. Już kiedyś poruszyłam ten temat to właśnie taką opinię usłyszałam. A to jest dla mnie sprawa priorytetowa. Jak to wszystko ukryć, czy w ogóle się da? W pracy zaplanowałam 2 tyg urlop. Zawsze noszę super push up-y więc myślę, ze nikt się nie zorientuje. Tylko mój mąż, z którym nie sypiam od ponad roku (każdy w swoim pokoju). Bardzo chora sytuacja. Z tym, że przeciez widzi mnie w łazience, więc on na pewno zauważy. MASAKRA!!! Czy któras z Was jest Warszawy? Może mogłaby się ze mną spotkac przed operacją 25-go. Jestem chyba za słaba psychicznie, nie wiem jak sobie z tym wszyskim poradzę. Termin coraz bliżej... Pomóżcie Mozecie pisać tez na meila. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gab_123
Hej majka1402, próbowałam napisac do Ciebie maila ale coś nie przechodzi na ten adres, na pewno jest dobry? próbuję jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×