Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Tippy na konsultacji oczywiście byłam ale zapomniałam spytać jak długo używać żelu. Wszystko u mnie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evien
Dziewczyny jesli chodzi o krem na blizny to polecam dermatix! Dziala cuda! Ja jestem 6 tygodni po operacji. Smaruje nim blizny raz dziennie wieczorem I prawie ze ich nie widac. Problem tylko ze nie wiem czy mozna kupic go w Polsce I ze do tanich nie nalezy! Ale skoro kogos na cycochy bylo stac to krem w porownaniu jest bardzo tani! Js w kazdym rszie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evien
KINHOL Ty nie pisz maila tylko dzwon od razu! Ty mu musisz powiedziec o tym a on powinien przeprowadzic jakis wywiad chocby przez tel! Ja mam wizyte kontrolna 11 marca. Pierwszy raz mnie doctor widzial na sciagnieciu szwow. Teraz druga wizyta. U mnie cycuchy jak najbardziej w porzadku. Zmnieszyly sie prawdzie mowiac. Ale sa rowne, nic nie boli, nie ciagnie. Nie przypomina mi w cale nic ze jestem po operacji!!! Ja wzielam opcje leniucha! Widzisz, jest 6 tyg po operacji a ja jeszcze nie wrocilam do pracy. Jak mi firma placi 100% chorobowego to na razie nie wracam. NIE ROBIE TOTALNIE NIC! Ale wiem, ze ty masz malutkie dzieciaczki! Nie denerwuj sie ale zadzwon do lekarzs I powiedz mu co I gdzie cie boli! Mam pewnosc ze to nic powaznego. Toni 76 dzieki za pozdrowionka! I wzajemnie oczywiscie. Mam nadzieje ze ta twoja przeprowsdzka sie w koncu skonczy! ;-) Pozdrawiam wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karla32
Dziewczyny czy mozliwe zeby 5tyg po operacji jedna piers dalej roznila sie od drugiej wielkością i kształtem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evien
Ja jestem 6 tyg po I nic takiego nie mam. A czy one od samego poczatku byly innych rozmiarow? Chodzi o roznice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karla a byłaś z tym u swojego lekarza? widział jakąś różnice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karla32
Byłam tydzien temu u lekarza czyli miesiąc po op i powiedzial ze widzi roznice ale jest pewny ze sie wyrownają. Ja jednak sie martwię bo większość dziewczyn po miesiacu ma juz rowniutkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie, na pewno lada dzień wszystko się ładnie ułoży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evien
Karla kazda z nas jest indywidualna I moze byc tak ze ty potrzebujesz wiecej czssu. Czy ty masz duza roznice tych piersi? I czy od samego poczatku byla ta roznica czy zbbiegiem czasu sie to zaczelo? Nie zamartwiaj sie na zapas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gremmi
już po konsultacji:) 450 okrągłe. Myśle ze piekne beda, wzielam gorna rganice, ale troche sie boje ze beda duze. 11 plan stanie sie rzeczywistoscia:) nadal mam strach przed operacja, ale to chyba normalne. doktor obiecał ze dostane silne rozweselacze przed, mam nadzieje ze podzialaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karla32
Evien, po operacji miałam ta jedna duzo bardziej spuchnieta niz druga ale to dlatego ze przy tej jednej wiecej mi lekarz robił. Teraz ta różnica jest duzo mniejsza niz po operacji ale jest. Moze masz racje ze powinnam tej jednej piersi dac jeszcze czas... tylko jak dlugo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gremmi
op 11 marca, czekanie jest stresujace. chcialabym byc ju po wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to już niedługo! W każdym razie nie zostało Ci już dużo czekania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evien
Karla Kazda piers goi sie osobno... ja wiem ze latwo mowic jak mnie nic nie martwi. Ale uzbroj sie w cierpliwosc. Masuj delikatnie obie piersi ruchami okraglymi najlepiej oliwka. Daj jeszcze sobie dobre 3 tyg. Jak mozesz zrob sobie zdjecie I na nastepny tydzien znowu kolejne I kolejne I porownuj tydzien po tygodniu. Jesli po masazach I serii zdjec piersi beda rzeczywiscie bez najmniejszych zmian pokaz zdjecia doktorkowi I wtedy nie daj wmawiac sobie ze jest ok! Zawsze moze byc pewna mama roznica miedzy piersiami. Nawet naturalne piersi nie sa jednoczesnie takie same... wiec mozna przyjac jakas mala roznice. Karla masuj cycochy rob fotki dla porownania I staraj sie nie robic za duzo! Po prostu wypoczywaj I nie zadreczaj sie. Bedziemy gadac za 3 tyg I zobaczysz bedziesz zadowolona! !!! Glowa do gory bedzie dobrze kochana :-) Pozdrawiam wszystkie laseczki! ;-) Kinhol!!!! Zyjesz ty kobieto!!!!??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evien
Gremmni 450 cc okragle. Dosc spory implant! Jaki rozmiar masz teraz jesli moge zapytac? I jaki ma byc efekt koncowy? Bo juz napewno lekarz ci powiedzial .:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No faktycznie dość spory, ale właśnie jaki masz rozmiar wyjściowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gremmi
75 b. powiedzial ze wyjda w granicach duzego c, ale ze co do rozmiaru to okaze sie po operacji.nie sprecyzowal ze wyjdzie na pewno 3 lub na pewno 4. mam dosyc szeroka klatke piersiowa i grubsza skore i podobno chociaz implant jest duzy to w moim przypadku piersi nie powinny byc jakies ogromne. nie chce miec wielkich nadmuchanych piłek:/dziewczyny jak z ta narkoza, tylko to nie daje mi spokoju. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beva81
Dziewczyny czy normalne jest ze mi spuchl brzuch dwa dni po zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny bede miala zabieg u doktora w.z wroclawia,w meilach nie jest za bardzo rozmowny.powiedzcie jaki on jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evien
Marysia U mnie zaczely byc miekkie po 4-5 tygodniach. Tylko rano jeszcze byly twardea pozniej robily sie miekkie. Teraz jestem 8 tyg po I juz problem twardych piersi z nocytez zniknal. Ile czasu ty jestes po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evien, zabieg miałam 9 lutego. Zatem to już 22 dni. Ale piersi nadal mam twarde i ani dygną. Często pojawiają mi się stany obrzmienia które mijają i powracają - wtedy mam wrażenie jakby implanty miały ochotę eksplodować. Już nie mogę doczekać się większej normalności ponieważ w tej chwili piersi mam rozstawione szeroko tak, że czuję je pod pachą co bardzo ogranicza mi ruchy rąk. evien, kiedy zaczęłaś podnosić ręce do góry? Tak zupełnie do pionu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evien
Marysia Od operacji minelo zatem tylko 3 tyg. Ja tak mialam 5-6 tyg. Uczucie bylo takie jakbym byla przed karmieniem. Piersi byly strasznie nabrzmiale I ciezkie. Nawet jak sciaglam stanik do kspieli to strasznie ciaglo I bolalo. Pozniej bylo juz lepiej. Z tym podnoszeniem rak do gory to tez gdzies ok 6 tyg mysle. Mowisz o rozstawieniu piersi. Mam nadzieje ze uzywasz dobrej jakosci stanika sportowego. Ja uzywam z firmy shock absorber mozna kupic na ebay albo I allegro. Naprawde warto zainwestowac. Swietnie uklada piersi. Ja do tej pory chodze w tych stanikaxh bo jestem dopiero 9 tydz po op. W poniedzialek mam konsultacje z moim doktorem czy wszystko jest ok. Dolegliwosci jako tako nie mam ale jak bym chciala dluzej podnosic rece do gory to jednak jeszcze czuje pewien discomfort. Marysia bedzie dobrze. Jesli moge zapytac jaki rozmiar mialas przed I jaki masz po? Nie martw sie na zapas bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evien, zacznę od stanika. Tuż po operacji dostałam biustonosz ShockAbsorber B109. Wytrzymałam w nim 3 dni. Ucisk taśmy wokół całego tułowia, nie tylko pod piersiami był tak duży, że nie mogłam tego znieść. Potem poczytałam, że model B109 tak już ma, że taśma stanika wrzyna się niemiłosiernie. Model N109 jest zmieniony. Również kształt miseczek. Dlatego poprosiłam lekarza o zmianę stanika. Dostałam, i mam do teraz, stanik Triumph Triaction Trophy N. Zszyłam w nim trójkącik, bo tak kazał lekarz, i teraz mam go na sobie. Zamówiłam w sklepie internetowym dwa biustonosze Anity: model 5523 zapinany z przodu i model Momemntum 5529. Czekam aż dojdą. Jeżeli obydwa będą pasować to będzie dobrze. Mój lekarz poleca Anitę. Jeżeli okażą się nie pasować wówczas pomyślę o tym ShockAbsorberze ale o modelu N109. Przyznaję, że mam problem z doborem stanika bo moje piersi mają teraz rozmiar dużego C. Zwykłe C stanika jest za małe. D za duże. Przed operacja miałam 70A zupełnie płasko. Dodatkowo jeszcze nie mam dzieci więc i nie miałam nadmiaru skóry, który można było wypełnić implantem. Obawiałam się rozstępów dlatego z wielką ulgą przyjęłam wybór mojego lekarza to on dobrał mi rozmiar implantów i zagwarantował, że nie będzie rozstępów. Zdaję sobie sprawę, evien, że to dopiero 3 tygodnie, ale przezywam ciężkie chwile, zwłaszcza nocki mam trudne gdy budzi mnie ból związany z obrzękiem piersi. Jestem notorycznie niedospana i zmęczona. Ale z dnia na dzień dostrzegam poprawę. Jestem tylko niecierpliwa i chciałabym być już bardziej sprawna i mobilna. Zwłaszcza ręce ale zdaję sobie sprawę, że dopóki będę czuć twarde piersi to z rozciągnięciem mięsni ramion w okolicach pachy będzie trudno. Czuję opór i boję się zrobić czegoś na siłę A stanik sportowy gotowa jestem nosić jak najdłużej. A potem, już po zagojeniu, spać w sportowym topiku dobrze trzymającym piersi. Tym bardziej, ze moje piersi 70A były szeroko rozstawione wiec i te nowe też takie są i będą nawet gdy staną się już miękkie. Dzięki, evien, za słowa otuchy. Takich słów nigdy za wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evien, zacznę od stanika. Tuż po operacji dostałam biustonosz ShockAbsorber B109. Wytrzymałam w nim 3 dni. Ucisk taśmy wokół całego tułowia, nie tylko pod piersiami był tak duży, że nie mogłam tego znieść. Potem poczytałam, że model B109 tak już ma, że taśma stanika wrzyna się niemiłosiernie. Model N109 jest zmieniony. Również kształt miseczek. Dlatego poprosiłam lekarza o zmianę stanika. Dostałam, i mam do teraz, stanik Triumph Triaction Trophy N. Zszyłam w nim trójkącik, bo tak kazał lekarz, i teraz mam go na sobie. Zamówiłam w sklepie internetowym dwa biustonosze Anity: model 5523 zapinany z przodu i model Momemntum 5529. Czekam aż dojdą. Jeżeli obydwa będą pasować to będzie dobrze. Mój lekarz poleca Anitę. Jeżeli okażą się nie pasować wówczas pomyślę o tym ShockAbsorberze ale o modelu N109. Przyznaję, że mam problem z doborem stanika bo moje piersi mają teraz rozmiar dużego C. Zwykłe C stanika jest za małe. D za duże. Przed operacja miałam 70A zupełnie płasko. Dodatkowo jeszcze nie mam dzieci więc i nie miałam nadmiaru skóry, który można było wypełnić implantem. Obawiałam się rozstępów dlatego z wielką ulgą przyjęłam wybór mojego lekarza to on dobrał mi rozmiar implantów i zagwarantował, że nie będzie rozstępów. Zdaję sobie sprawę, evien, że to dopiero 3 tygodnie, ale przezywam ciężkie chwile, zwłaszcza nocki mam trudne gdy budzi mnie ból związany z obrzękiem piersi. Jestem notorycznie niedospana i zmęczona. Ale z dnia na dzień dostrzegam poprawę. Jestem tylko niecierpliwa i chciałabym być już bardziej sprawna i mobilna. Zwłaszcza ręce ale zdaję sobie sprawę, że dopóki będę czuć twarde piersi to z rozciągnięciem mięsni ramion w okolicach pachy będzie trudno. Czuję opór i boję się zrobić czegoś na siłę A stanik sportowy gotowa jestem nosić jak najdłużej. A potem, już po zagojeniu, spać w sportowym topiku dobrze trzymającym piersi. Tym bardziej, ze moje piersi 70A były szeroko rozstawione wiec i te nowe też takie są i będą nawet gdy staną się już miękkie. Dzięki, evien, za słowa otuchy. Takich słów nigdy za wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evien
Ja mam 2 rozne modele z shock absorber. Ten jeden co mam na sobie to wlascie b109. Na poczatku byl co prawda troche przyciasny I uwieral. Troche go rozciaglam I zaczelam zapinac na pierwsze zapinki. Nie te ostatnie. Cycuchy sie swietnie w nim ukladaja. Sa zblizone do siebie. Bo ja tez mam problem z rozstawem. Rozchodzily sie na boki I beda. Lekarz mi o tym powiedzial przed operacja. Ze moje piersi minimalnie rozjezdzaja sie na boki I jak wlozy implanty to bedzie to samo tylko w wiekszym rozmiarze. Dlatego tak wazny jest stanik po operacji. Ten drugi model to s4663 jest to styl topiku sportowego z miseczkami ja mam rozmiar 75d teraz. Albo tez 70dd to zalezy od stanika. Znam jeszcze triumph ale tego nie mam. Reszty stanikow nie znam. Mieszkam w angli tu tez mialam operacje. Miejmy nadzieje ze te staniczki beda ci dobre. W razie czego gdybys miala problem mige ci kupic z tego absorbera tutaj I poslac do polski. Marysia cierpliwosci.... wszystko bedzie ok. Musi bolec. Jestesmy krotko po operacji ale mysle ze warto pocierpiec.... bo kochana lato przed nami! Pomysl tylko jak wyskoczysz na plaze w bikini! :-) Ja mialam duzo skory bo urodzilam juz dwojke dzieci. No I juz wiecej nie chce. Mialam 310cc. Przed operacja 70b. Maryska piszesz o bolu w nocy. To tez normalne. Ja tez spac nie moglam. Tym bardziej ze bylam przyzwyczajona spac na brzuchu a teraz musze spac na plecach. To dla mnie katorga! Czasem spie delikatnie na boku ale nie za dlugo bo w tedy boli I sie budze. Wiec widzisz. Nie walczysz z tym sama!!! Po to jest to forum zaby jakosc sie wspierac I przejsc przez to najgorsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evien
No I jeszcze jedno wazne! Kup ty sibie oliwke dla dzieci I masuj codziennie piersi. Mnie po sciagnieciu szwow lekarz powiedzial zebym tez po tym masazu pochodzila pol godz bez stanika ;-) na luzie. I wydluzac co dziennie do godzinki! To tez pomoze ci w walce z bolem. No I nie rob nic na sile. Nie dzwigaj, nie podnos rak do gory jak nie musisz. Daj sobie czas na wszystko! !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evien, żebyś wiedziała jak podnosisz mnie na duchu. Niby wszystko było mi wiadome, że będzie bolało, ze potrzeba cierpliwości, że będzie trudno, i że nie będą pierwszą i jedyną ale jak tak budzę się w nocy, jak budzi mnie ból w wyniku tego obrzęku lub z pwodu konieczności spania tylko na plecach to przychodzą mi do głowy różne dołujące mnie myśli. Fakt, iż codziennie, gdy po kąpieli oglądam siebie w lustrze to cieszę się niezmiernie. Jednak słowa takie jak Twoje, niby takie banalne, że nie jestem z tym sama, są mi bardzo potrzebne. Odnoszę wrażenie, że raczej mało tutaj takich postów. Jutro powinny dotrzeć do mnie zamówione biustonosze. Mam nadzieję, że choć jeden podpasuje. ShockAbsorbery są dostępne również w Polsce. Nie będę Cię kłopotać, bo w przypadku zwrotu, u nas w kraju sklep nie robi z tego problemu i zwracają pieniadze. Nie wiem jak w Anglii. Ale dziękuję za dobre chęci. Też nie mogę doczekać się już chwili gdy założę obcisłą bluzeczkę lub sukienkę z dekoltem. Przed operacją też takie nosiłam, jedynie wspomagałam się stanikami push-up. Teraz za to będzie pięknie! Z tym spaniem na plecach to rzeczywiście udręka. Chyba jak większość kobietek z małym biustem spanie na brzuchu to była dla mnie norma. Jeszcze się nie przyzwyczaiłam do spania na plecach i nadal szukam dla siebie wygodniejszej pozycji. Bo jak nie bół pleców to ból rąk lub nóg wyprostowanych na płasko budzi mnie ze snu Mam implanty anatomiczne i początkowo lekarz zapewnił mnie, że masowanie piersi nie wchodzi w grę. Ale gdy po tygodniu opowiedziałam mu o swoich nawracających stanach obrzmienia, to poradził mi, abym jak tylko piersi mi spuchną i zacznę odczuwać rozpieranie, to aby wówczas delikatnie, ruchami od dołu ku górze, powolutku i delikatnie je uciskać całą dłonią. To powinno zmniejszyć ból i pomóc w stanach obrzęku. Niestety, ponieważ czułam pod dłonią zbyt wielki opór od wewnątrz, po delikatnych próbach masażu odstąpiłam od nich. Powiedziałam o tym lekarzowi a ten potwierdził, ze dobrze zrobiłam, bo nic na siłę. Ale ta oliwka będzie dobra do nawilżenia i uelastycznienia skóry która, jak sądzę po momentach swędzenia i mrowienia, chyba nadal się jeszcze rozciąga. Z tym uważaniem na siebie to też sobie powtarzam, żeby nie zapomnieć. Czasami się zapominam bo mieszkam sama i wszystko w domu musze zrobić sama. Uważam, aby przez zapomnienie czegoś nie chwycić i nie dźwignąć. A jak wychodzę po zakupy trzeci lub czwarty raz z rzędu, przed operacją zajęło by mi to jedynie raz, to sama zaczynam się do siebie chichrać W czwartek idę do kontroli i popytam o możliwość zdjęcia stanika choć na pół godzinki. Byłoby super. Teraz, zdarza mi się odpiąć na kilka chwil, tak aby tylko złapać oddech. uściski, evien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MArysia - z tym spaniem to kwestia przyzwyczajenia! ja początkowo nie potrafiłam tak zasnąć a teraz tylko przyłożę głowę do poduchy:) A oliwką to się smaruj, nie będzie rozstępów:) No a po kontroli odezwij się, ciekawe jakie będą Twoje wrażenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×