Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Dziewczyny co z sexem? Jestem w 7 dobie po operacji wrócił mój kochany....za tydzień znów wyjeżdża na miesiąc....ja pitole!!!! :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co z sexem? Jestem w 7 dobie po operacji wrócił mój kochany....za tydzień znów wyjeżdża na miesiąc....ja pitole!!!! :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co z sexem? Jestem w 7 dobie po operacji wrócił mój kochany....za tydzień znów wyjeżdża na miesiąc....ja pitole!!!! :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiasteczkowska
mama a ty nie wiesz ze sex mozna uprawiac nie uzywajac cyckow?....jest duzo pozycji w ktore tej czesci ciala nie musisz angazowac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do lexi7. Napisz proszę czy jesteś zadowolona z lekarza, kliniki. Ja mam blisko do Wrocławia ale wstępnie jestem umówiona do polanicy zdr. Cały czas się zastanawiam nad wyborem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mój lekarz dziwnie powiedział ze miesiąc bez sexu...nie rozumiem tego :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maleństwo_36
Z tą wielkością po operacji to jest bardzo dziwnie. Na początku jest szok, bo jak się nie miało nic a później jest taaakie COŚ to jest wielka radość. Później opuchlizna schodzi, cycuchy się zmniejszają i mamy do siebie żal, że mogłyśmy zrobić sobie większe. Ale gdybyśmy zrobiły większe, to one po miesiącu też by się zmniejszyły ;) A tak naprawdę to jest taka sinusoida, jak staję przed lustrem w różnych porach dnia i raz mi się wydają duże a raz małe. Ogólnie to powiem Wam, że faktycznie jak zszedł obrzęk to byłam trochę rozczarowana, ale w efekcie jestem w końcu proporcjonalna, a efekt wielkich cycków zawsze można nadrobić push-upami zamiast się męczyć na codzień wielkimi cycuchami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania622- dr Jarlinskiego mogę polecić z całego serca, nie chciałabym robić nigdzie indziej ;) przemiły człowiek, samą swoją postawą i zaangażowaniem budzi niesamowite zaufanie ;) i przede wszystkim zna się na tym co robi ;) nie słyszałam żeby ktoś był niezadowolony ;) co do kliniki też nie mam zastrzeżeń... persolel bez zarzutów a panie pielęgniarki swoim pozytywnym nastawieniem naprawdę sprawiają że te najgorsze chwile po operacji stają się lżejsze ;) co do seksu... osobiście uważam że jak się dobierze odpowiednią pozycję i nic nie boli ani blizny nie ciągną w trakcie to czemu miały by być przeciwwskazania? rózni lekarze, różne opinie... ;) najważniejsze to chyba samemu się przekonać na co własne ciało pozwala, jak nic nie boli to ok ;) byleby nie leżeć na brzuchu, nie zgniatać cycuchów i żeby za bardzo nie skakały hihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj byłam na kontroli wszystko oki,wkońcu moge sie cala wykąpać he he he :-P cyce narazie wydają mi się takie wielkie :-) pierwszy tydzień zamną!!!! Hura! Dziewczyny jakie ograniczenia u was z -wysiłek fizyczny -opalanie(słońce solarium) - sport u mnie 3 MIESIĄCE!!!!! Na wszystko :'( wczoraj skończułam antybiotyk a jeszcze przez 3 tygodnie bede brała ACCOLATE. Na początku czerwca mam 2 imprezy....przy soczku?????? :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny;) zdecydowałam sie na zabieg powiększania piersi u dr bromy termin mam 9.08.2013. Po wykarmieniu 2 dzieci mam wiszące B dr zaproponował mi implant ok 450 ml pod mięsień firmy nagor.doklady wymiar i rodzaj mamy ustalić na początku lipca( okrągłe czy anatomicne). Strasznie sie boje, ale nie umiem sie zaakceptować w nowym wydaniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny;) zdecydowałam sie na zabieg powiększania piersi u dr bromy termin mam 9.08.2013. Po wykarmieniu 2 dzieci mam wiszące B dr zaproponował mi implant ok 450 ml pod mięsień firmy nagor.doklady wymiar i rodzaj mamy ustalić na początku lipca( okrągłe czy anatomicne). Strasznie sie boje, ale nie umiem sie zaakceptować w nowym wydaniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak sobie radzicie z opieka nad dziećmi po operacji... Ja będę mieć pomoc męża prze pierwsze 2tygodnie, a potem muszę sobie sama radzic( młodsza córka bedzie miała wtedy 16 miesięcy)...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam 2 córka 5 lat a syneczek 20 miesięcy miałam ten sam problem co ty jestem tydzień po operacji mam biust :-) jestem szczęśliwa,1 tydzień najgorszy,dziś już staram się robic wszystko( nie dźwigam nic....dzieci też nie :-( ) pomału wszystko zaczynam robić...na początku nawet wstać nie moglam , nawet zrobić mleka malemu bo nie dałabym rady wstrząsnąć butelka :-( ja jestem zadowolona po tygodniu a później będzie jeszcze lepiej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam 2 córka 5 lat a syneczek 20 miesięcy miałam ten sam problem co ty jestem tydzień po operacji mam biust :-) jestem szczęśliwa,1 tydzień najgorszy,dziś już staram się robic wszystko( nie dźwigam nic....dzieci też nie :-( ) pomału wszystko zaczynam robić...na początku nawet wstać nie moglam , nawet zrobić mleka malemu bo nie dałabym rady wstrząsnąć butelka :-( ja jestem zadowolona po tygodniu a później będzie jeszcze lepiej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak synek znosi to chwilowe unieruchomienie mamusi?;) po jakim czasie mozna zacząć podnosić dzieci? Czy slyszalyscie coś o implantach firmy nagor? Zazdroszczę tym co są już po, mam nadzieje ze ja tez jakoś wytrwam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to niewiem kiedy mogłabym zacząć podnosic małego :-/ pewnie jakieś 3 mi Miesiące napewno.czas szybko leci ja 11 kwietnia byłam na konsultacji a już jestem po wszystkim :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lexi7 dzięki za opinię bardzo mi pomogła ale pytań mam mnóstwo szczegółnie o rozmiar mamy podobne wymiary więc bardzo Cię proszę jeśli Ci to nie spraswi kłopotu napisz do mnie aniaa622@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy jest wsród was jakaś dziewczyna po operacji u dr bromy, albo z implantami nagor, jeśli tak jak wrażenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gab_01
Hej, też mam dwójkę dzieci 4 lata i 15 miesięcy, jestem miesiąc po operacji i już zaczynam małą podnosić. Staram się jak najmniej ale jak nikogo nie mam do pomocy to np. do fotelika samochodowego muszę. Już po tygodniu drobne rzeczy przy nich robilam. Lekarz mi powiedzieł żeby przez 6 tygodni nie dźwigać, jak nie mam innego wyjścia to chociaż miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2coreczki5i1 - moim zdaniem po 2 tygodniach będziesz już jakoś funkcjonować, także bez problemu będziesz mogła się opiekować swoimi maluchami! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś nam temat wygasa, a szkoda:( trochę was poczytalam i zobaczyłam ze pommelo miała zabieg u dr bromy i implanty nagor... Jeśli jeszcze tu zagladasz to proszę odezwie sie...;) pozdrawiam wszystkie przed i po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr Zbigniew Giedrojc Juraha
Hej dziewczyny ;) Jak w temacie szukam informacji o doktorze z tematu. Zamierzam powiększyć u niego piersi ale w internecie mało jest o nim informacji. Czy któraś z Was operowała sie u niego? Co prawda operacje dopiero mam za 2 miesiace ale ten czas tak szybko leci.... ;))) I zastanawiam sie jeszcze jakie wybrac implanty czy 350 czy 375 firmy mentor. Czy któras moze sie pochwalic takim rozmiarem? :)))) Bede wdzieczna za odpowiedz ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim skromnym zdaniem... bierz 375. Ja tyle wzięłam, i żałuję że nie walczyłam o więcej ;) Zależy jakiego efektu oczekujesz. Jak chcesz mogę Ci podesłać fotki, żebyś zobaczyła jaki efekt wyszedł u mnie przy 375 allergan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr Zbigniew Giedrojc Juraha
Kitka86 wyslalam Ci maila :) z wielka checia zobacze Twoje foty ;) lekarz mowil ze jakbym sie uparla to moglby i wstawic okragle 400 ml tylko wtedy naciecie pod piersia bedzie troszke wieksze ;) ale obawiam sie czy nie beda wtedy za wielkie, bo generalnie mam pod biustem 72 cm i rozmiar A :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr Zbigniew Giedrojc Juraha
Kitka86 wyslalam Ci maila :) z checia zobacze Twoje fotki :) mi lekarz powiedzial ze na upartego wsadzil by 400 ml okragle mentora ale wtedy naciecie pod piersia byloby wieksze. Mam 72 cm pod biustem i miseczke A wiec nie wiem czy nie beda za duze 400, tez nie chcialabym smiesznie z nimi wygladac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr Zbigniew Giedrojc Juraha
Oj zdublowalam wiadomosc bo myslalam ze nie doszlo hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana3
2coreczki5i1 gab_01 mama 1985 wszystkie macie małe dzieci, i dopiero jak przestałyście je karmić to zdecydowałyście się na zabieg? jak to wygląda teraz już po zabiegu wasze gruczoły mleczne nadal są pełne od mleka? wybaczcie jeżeli zadałam jakieś niestosowne pytanie, ale jestem po prostu ciekawa :) mam 22 lata, jutro operacje i planuje dziecko przed 30stką więc jestem ciekawa wszystkiego na temat silikonów i macierzyństwa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana3ja tez jeszcze jestem przed operacja, ale na konsultacji lekarz mi mówił, ze operacje mozna robić minimum 3miesiace po skończeniu karmienia... Ja już wiecej dzieci nie planuje, ale jeżeli implanty będziesz miała pod mięsień to będziesz mogła karmić;) daj znać jak będziesz po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Kitka86 jestem przed i mam dylemat właśnie jakie wybrać 350 czy 375 jestem drobną osobą swoje mam mizerne B a chciałabym mieć D nie większe nie mniejsze tylko D jak wybrać czym się sugerować? Jakie miałaś wyjściowe to znaczy ile miałas w biuście przed a ile masz teraz no i ile pod biustem? może mnie to naprowadzi choć trochę Jeśli Cię mogę prosić o fotki to przeslij jesli tylko masz ochotę to mój adres aniaa622@interia.pl pozdrawiam wszystkie przed i po, fajnie jest sie podzielić z kimś problemem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×