Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość evien
Hey kitka. Czy podeslala bys mi swoje fotki? Ja wzielam 310 cc allergan pod gruczol. Jestem 5 mies po operacji. Teraz zaluje ze nie wzielam 350cc Moj email evien.7878@googlemail.com Ja tez ci wysle moje;-) Jak masz przed I po dla porownania to bylo by fantastycznie :-D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze tak jest, że jak już opuchlizna zejdzie to się myśli a może powinnam mieć większe, a może jednak coś tam, ale jednak z jakiegoś powodu na samym początku wybrałyśmy taki a nie inny rozmiarek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannamera 222
hej dziewczyny. ja zastanawiam sie nad powiekszeniem piersi od jakies czasu i chcialam was zapytac - czy bylyscie calkowicie plaskie przed? ja jestem wysoka 179 cm i waze 60 kg ale mam takie opadle 34c . biore pod uwage operacje w londynie.. czy ktorakolwiek z was miala jakies komplikacje?? dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evien
Pannamera Ja tez robilam w angli. Powiedz czy juz masz wybranego lekarza? I jaka klinika? Ja wybralam Transform! Lekarz zarabisy. Nazywa sie Paul Clarke :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania Evien wysłałam Wam foteczki :) Ania, powiem szczerze, że wcześniej się nie mierzyłam. Ale miałam 75 b a teraz mam 70 E :) Wiem, że to i tak jest duzy rozmiar, i do życia one są naprawdę idealne, ale po prostu miałam o nich nieco większe wyobrażenie :) Masz rację Tippy, same wybrałyśmy taki a nie inny rozmiar. Ale jak wtedy doktor pokazywał 400 dla porównania, to wydawały się takie duże. A teraz myślę, że te 400 byłyby idealne. Nie mniej jednak i tak jestem szczęśliwa ze swoich cycuchów, bo przynajmniej są i wyglądają :) Może gdzieś kiedyś po dzieciach powtórzę operację, ale póki co korzystam z tych cycuszków które mam :) Do Dr Zbigniew Giedrojc Juraha nie dostałam od Ciebie zadnego maila. Wyślij raz jeszcze na mariencze@gmail.com ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr Giedrojc Juraha
Kitka wyslalam maila jeszcze raz :) powinnas juz go dostac :) Ja umowilam sie na jeszcze jedne konsultacje do innego lekarza, chce miec porownanie :) zobaczymy co mi doradzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jakie ograniczenia u was z -wysiłek fizyczny -opalanie(słońce solarium) - sport u mnie 3 MIESIĄCE!!!!! dzisiaj pierwszy dzień bez bandaża (dziwnie się czuje tak jakos ciężko :))jaki top lub stanik sobie kupic?kupiłam stanik i top z takiego elastycznego materiału http://allegro.pl/gatta-top-sport-biustonosz-sportowy-m-kolory-i3199131900.html nie wiem czy taki może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bierzecie jeszcze jakies leki? ja biore jeszcze accolate mam jeszcze tabletek na jakies 3 tyg :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evien
Kitka ja tez ci przeslalam moje cycochy. Ty tez masz sie czym pochwalic musze powiedziec! ;-) 70 e to nie jest jakies olbrzymie. Ja nosze 70dd albo 65e zalezy od firmy. Najczesciej jednak kupuje w marks&Spencer tam maja zarabisty wybor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja ostatnio kupiłam biustonosz 60 g z maleńkim puszapem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carbahan
KRYSIA12 Ja robie u Kolasinskiego 10 czerwca piersi. pisz na priva carbahan@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana3
2coreczki1i5 jestem po zabiegu :) czuję się dobrze. implanty pod mięsień mam włożone, oby długo mi służyły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana3
2coreczki1i5 jestem po zabiegu :) czuję się dobrze. implanty pod mięsień mam włożone, oby długo mi służyły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczynki. Dawno nie pisałam... Po powrocie do pracy tak się wciagnęłam w wir obowiazków, a to juz miesiąc mija od mojego zabiegu. Każdego dnia kiedy rozbieram się do kapania ogladam moje piersi i jestem taka szczęśliwa, że wreszcie je mam. Pomimo tego, że piersi nadal mnie jeszcze bolą, sutki wrażliwe jak nie wiem co, kregosłup również, to powiem Wam, że zrobilabym to jeszcze raz. Kitka86, jestem przeszczęśliwa, chociaz mąz ciagle mnie straszy, że powie wszystkim, że powiększyłam sobie cycki mimo, że on wie ze niby tłuszczem:) Poza tym moje 275cc jest super. I tak muszę się garbić, zeby nie widac bylo, ze mam większe od moich 4cm gąbek w stanikach:) A jak u Ciebie? Po zdjeciu szwów lekarz kazal mi chodzić w sportowych stanikach i w zwyklych równiez tylko wyciagać fiszbiny, a na noc jeszcze ten pooperacyjny zakladac. Po zdjeciu szwów używalam oliwki do samrowania, aż do odpadniecia strupków. Teraz smaruje veradermem, ale zamówiłam juz plastry silionowe sutricon na blizny. A Wy czego uzywacie na blizny? Czy któraś z Was uzywala takich plastrów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana3
2coreczki1i5 jestem po zabiegu :) czuję się dobrze. implanty pod mięsień mam włożone, oby długo mi służyły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana3
wybaczcie zdublowałam swoją wypowiedź niechcący :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana3 gratuluje i cieszę sie razem z tobą;) bardzo boli ? Gdzie robiłam zabieg, wszystko poszło zgodnie z planem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana3
robiłam pod Warszawą, jestem dopiero dzień po operacji ale ból nie jest aż tak odczuwalny. serio nastawiłam się psychicznie na katuszę a tu proszę, normalnie śmigam, myję zęby :) tylko oczywiście uważam, żeby za wysoko rąk nie podnosić. być może to ketanol mnie ratuje przed bólem, przed południem dostałam dawkę dożylną i teraz przed snem połknę w tabletce. chciałabym już na nie (piersi) popatrzeć, ale narazie nie chce ściągać tego stanika i pasa. pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sophie SZ.
Majka1402 Majak, jaka mialas wyjsciowke? masz okragle czy anatomiczne? mi doktor zaproponowal 375cc anatomiczne i niestety nie potrafil mi powiedziec czyz tego wyjdzie mi rozmiar C czy D czy moze B. Ja mam male A i bardzo chcialabym miec w koncu piersi a on nie byl mi w stanie powiedziec jaki bedzie rozmiar koncowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sophie SZ.
Hallo, mile Panie. Mam dylemat i Wy jako ekspertki mam nadzieje ze mi pomozecie. Mam male A, za kilka dni operacja. Z lekarzem uzgodnilam i stanelo na 375 cc anatomiczne, projekcja 5.3cm. I niestety asysten doktora ktory robil wizualizacje nie byl w stanie mi powiedziec jaki rozmiar wyjdzie z tego 375cc anatomicznego. Jesli mam male A, i mialoby wyjsc z tego B to wolalabym wieksze wkladki adoktor raczej na 440cc sie nie zgodzi(bo takie sa kolejne w tabelce Mentora). Dziewczyny mam straszny metlik w glowie, bo nie chce sie ciac na rozmiar B-a taki mam push up teraz. Co sadzicie, jaki mi wyjdzie rozmiar? Pozdrawiam i dziekuje. Sophie Sz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka dzisiaj rzeczywiście mija miesiąc od naszej operacji :) wiesz, ta okropona nadrważliwość sutków u mnie już prawie całkowicie minęła. Ale był rzeczywiście moment, że dokuczały mi okrutnie! Teraz już robią się fajnie miękkie i mąż powoli zaczyna je miętolić :) (delikatnie oczywiście). Ale też uwielbiam moment, w którym zdejmuję stanik i mogę na nie popatrzeć. Ach! Poza tym też rzuciłam się w wir pracy. Zaczynam znowu ćwiczyć i we wtorek wracam na siłownię. Narazie powolutku, na szczęście mam trenerkę która wie o mojej operacji i będzie dobierać takie ćwiczenia żeby krzywdy nie zrobić. Majka czyli mąż jednak widział ;) a podobały mu się chociaż? :P zadowolony? Bo mój to ciągle z wywieszonym jęzorem lata hihi :D Sophie SZ. wyślij mi na mojego maila mariencze@gmail.com jakis namiar do siebie, to Ci podeślę fotki moich cycuchów. Ja też mam 375cc anatomiczne, zobaczysz sobie czego mniej więcej możesz się spodziewać. Myślę, że D Ci wyjdzie z tego rozmiaru :) Ana3 witaj w gronie cycolinek! :) Nie taki diabeł straszny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitka86 witam =) jestem dopiero 2 dzień po operacji i w pełni się nie cieszę bo dobrze się cyckom nie przyjrzałam. wow super, że już po miesiącu możesz wrócić na siłownie. może mi też się uda pod koniec czerwca. na razie zwalczam ból, staram się bez ketanolu. ehh tak czytam o wielkościach waszych implantów i ja ze swoimi 225ml mam pewnie takie jak wy przed zabiegiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gab_01
Ana3 ja też mam niewielkie w porównaniu z tym co tu czytam, 290 pod mięsień ale przy wzroście 177 przy szerokiej klatce piersiowej i wyjściowym A. To było podobno max co mogło wejść, zresztą ja i tak dużych nie chciałam więc jestem zadowolona, wyszło mi chyba takie średnie C, może małe C nie wiem. Też robiłam można powiedzieć pod Warszawą, może jeszcze w tej samej klinice co Ty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gab_01
Ana3 ja też mam niewielkie w porównaniu z tym co tu czytam, 290 pod mięsień ale przy wzroście 177 przy szerokiej klatce piersiowej i wyjściowym A. To było podobno max co mogło wejść, zresztą ja i tak dużych nie chciałam więc jestem zadowolona, wyszło mi chyba takie średnie C, może małe C nie wiem. Też robiłam można powiedzieć pod Warszawą, może jeszcze w tej samej klinice co Ty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też chirurg dopasował max wielkość do mojej budowy anatomicznej ciała :) i również jestem zadowolona z wielkości, bo gdybym miała naturalnie miseczkę A to bym nie zdecydowała się na operacje :P po prostu byłam płaska jak deska więc chciałam mieć jakikolwiek biust. teraz patrząc na mnie to mam taki efekt jak w stanikach które nosiłam przed zabiegiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sophie SZ.
KITKA86 moj email to irmina.007@wp.pl . Mam 170cm wzrostu, male A. Czy te 375cc anatomiczne, pod miesien,z projekcja 5.3cm firmy Mentor beda ladne sie ukladac pod bluzka bez ramiaczek :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sophie SZ Jestem m-c po operacji, tez mam 375 cc anatomiczne Mentor. Jaki rozmiar Ci wyjdzie musialabys mi napisać ile masz pod biustem, wtedy Ci odpowiem jakiej miseczki mozesz sie spodziewać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny dawno nie pisałam ale to nie znaczy że nie jetem z wami zaglądam tu każdego dnia.Termin mam na 4 lipca.Zawsze mnie coś niepokoi jak nie rozmiar implantu to teraz weszłam na forum Beauty w Polsce na wątki z komplikacjami po operacjach a tak niedawno pisałam do znajomej że już o tym nie myślęi jestem przekonana a tu masz!! Dzisiaj cały dzień siedzi mi to w głowie.Jak sobie z tym radzicie jakie są wasze opinie napiszcie proszę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniaa - nie martw się. nie możesz nakręcać się, że coś będzie nie tak. Tyle dziewczyn miało udane operacje to dlaczego nie Ty ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×