Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Sophie SZ mam identyczny implant, jeżeli nosisz staniki 75 to wyjdzie Ci C/D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sophie SZ wysyłam Tobie zdjęcie, ja mam mniej pod biustem, więc u mnie będą wyglądać na większe niż jak Ty będziesz miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sophie SZ.
Dziekuje Agis, odpowiedz w mailu. Ale masz piekne piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koresak2
Hej dziewczyny! Jestem 3 msce po operacji 350 anatomy u kasprzyka. Mam pytanko do was czy was tez tak od czasu do czasu pobolewalo po takim czasie?? Tzn. To nie ostry ból raczej takie tykanie tu zakluje tam zaszczypie raz pod biustem raz nad a czasem sutek zakluje. Są piękne i duże nie chciałabym żadnych powikłań ... Wiem Ze do roku się układają etc .ale wiecie strach na wielkie oczy :)odpisujcie plzzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koresak - tak, tez tak miałam. Czasami mnie biust pobolewał, nie jakoś bardzo ale takie uszczypnięcia czy zakłucia....później mi to przeszło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koralka3 czyli prze te 4 lata nie miałaś żadnych komplikacji ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ania ja tez mam 4.07 operacje:-) jaki rozmiar bedziesz miala i gdzie robisz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiasteczkowska
ten gosc wczesniej to ja sylwiasteczkowska, nie bylo mnie troche bo mysle ciagle o tym rozmiarze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koresak, nie przejmuj się, jeszcze trochę minie aż przestaniesz je czuć :) Nie ma się co martwić na zapas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maleństwo_36
Korsak u mnie 8 czerwca będzie 3 miesiące, nadal mam ból sutka w prawej piersi i od czasu do czasu coś mnie w nich zakuje. Staram się nie panikować, bo doktor po operacji tłumaczył, że to wynik rozciągnięcia nerwów taki stan może potrwać kilka miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana3 - chyba należę do tych dziewczyn co nie miały komplikacji...wiadomo bolały piersi, długo twarde były i nadwrażliwość sutków...ale to minęło i jest super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Gość będę miała operację we wrocławiu u Jarlińskiego. Jeśli chodzi o rozmiar to mam ustalone 375cc mentor anatomy wysoki profil tylko jet małe ale ja to mam dobrane w polanicy bo tam miałam robić ale plany uległy zmianie i teraz mam nadzieję że ten doktor zgodzi się na ten rozmiar bo konsultacje mam 14 czerwca a z tego co wiem jest zwolennikiem małych piersi, aTy jaki masz mieć rozmiar i gdzie robisz bo kiedy to wiem:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwestrowiczka- już doczytałam że Ty to gość:) zapomniałam dodac że pod mięsieńI co najważniejsze nie mam pewnosci jaki bede miała rozmiar po, ale jak widzę każda z nas ma taki dylemat obecnie mam mizerne ( po karmieniach )82cm B a chcę mieć około 90 cm w biuście tak aby pasowało do bioder ale jak to wymięrzyć? zabij!!! nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koresak2
Może mi ktoś powiedzieć kiedy odzyskam czucie pod pierśiami już 3 msce a one dalej takie jakieś zmrozone:(nie wspomnę o sutkach... Górne cześći piersi so ok tylko od brodawek aż po blizny takie dalej jak nie moje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiula1980
Czesc dziewczynki.ja mam zabieg 18 lipca w lodzi.czy jest ktos z 400 okraglymi ? Boje sie efektu pilek ktorego chce Bardzo uniknac.mam swoje pelne b.Mozecie cos poradzic.Dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiasteczkowska
ania ale jaki implant? bo mi proponuje 275 ale wiem ze takiego nie chce....mam ponowna konultacje 12.06 ale boje sie ze sie nie zgodzi na wieksze ( jestem skolowana. tez mam mizerne bardzo po 2 dzieci i okropne teraz sie zrobily , chcialabym miec konkretny biust ...ale nie balony ale zamale tez nie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwestrowiczka- napisałam jaki implant tylko nieco wyżej bo są dwa wpisy pewnie przeczytałaś tylko ten drugi zerknij proszę jeszcze raz, a u kogo robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiasteczkowska
aaaaaaaaaaaa sorki czytalam ale sie zakrecilam.....ja robie u sankowskiego w warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maartuchaaa
Kasiula1980 a u kogo robisz w Łodzi? Ja sama zastanawiam sie miedzy 375 a 400 okraglymi metor, tylko nie wiem czy 400 mi sie zmiesci.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula 1980 ja mam mentor okrągłe 400 nie mam efektu piłek są śliczne na początku były duże i opuchniete,opuchlina już schodzi i są idealne też miałam b tylko takie zwiedle (po 2 dzieci) mam śliczny kształt i malutka przerwę między cycuchami...jestem prawie 3 tydzień po operacji nadal mnie w środku kije i pieczę ale to pewnie efekt rozerwanych nerwów (miałam pod mięsień większy) szczerze mowiac pod bluzka nawet nie widać ze mam silikony bo nosilam podwójny push up i mam ten sam efekt ale bez stanika...ale bez ubrania jest efekt o jakim marzylam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a jakie macie zalecenia co do picia alkoholu i palenia papierosów? po jakim czasie od zabiegu można iść bez obaw na imprezę i korzystać z używek? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie paliłem 2 tyg przed operacja i 2 tyg po operacji niestety po mału zaczęłam znowu :-/ kurcze nie chciałam palić ale jest ciezko,alkoholu jeszcze nie pilam ale za tydzień ide na urodziny akurat skończę tabletki (ACCOLATE).papierochy to cholery nałóg :-S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama1985 piszesz że brałaś antybiotyk napisz prosze jaki? i czy doktor tłumaczył Ci jak i na co działa ACCOLATE Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antybiotyk bralam Dalacin C 0,3 a ACCOLATE. Przeciw przerastaniu torebki wokół implantow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama1985 hmmm ja nie biorę żadnego antybiotyku przeciw przyrastaniu torebki wokół implant. w poniedziałek na wizycie u dr zapytam się o ten antybiotyk. czy jest jeszcze ktoś komu nie zostały przepisane antybiotyki po zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten pierwszy to antybiotyk a to 2 to jakieś tabletki dosyc drogie 119 zł ale.to nie antybiotyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula nie przymierzałam jeszcze żadnego stanika bo nie.mam takiego jeszcze zakupionego jeszcze troche na moje oko to napewno c jak nie d :-) przymierzałam bikini :-P fajnie :-P musze zgubić z 5 kg bo przy tym brzuchu nawet małe.mi.się.wydają :-)mam 170 cm i 64 kg .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiula1980
Mama1985 To u mnie w ogole nie bedzie widac hihi 170 cm 70 kg ale jestem na dietce i dobrej mysle ze 10 kg pojdzie w dol.Chcialabym za Jakies pol roku zoperowac brzuszek jeszcze ale nasjoners piersi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maartuchaa
Kasiula1980 ja jestem z Bialegostoku ;) myslalam ze jak robisz w Łodzi to moze u Dr Giedrojć Juraha bo ja planuje u niego robic ;) i szukam kogos kto juz sie u niego operowal ale jako ciezko ;/ w kazdym badz razie za 2 m-ce ide pod nóż i szczerze mowiac juz sie nie moge doczekac :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×