Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość Domka80
Cześć laski! Jutro mija 3 tyg od operacji, od 3 dni śpię na boku. Piersi jeszcze pobolewają lecz to jest nic w porównaniu z nerwobolami... W sobotę wylądowałam na pogotowiu, myślałam ze mam zawał, codziennie atak bólu nerwu miedzyzebrowego... Piersi sie goja ale kręgosłup, mięśnie ... Masakra dosłownie.... Jak mnie złapie to tylko leżeć ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Gość z tego co wiem to odchudzanie raczej jest niewskazane. Wahania wagi 2-3 kg raczej nie wpływa na implant ale więcej chyba tak. :'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domka80 cały czas o Tobie myślałam, już miałam się pytać jak sytuacja u Ciebie. Kurczę bardzo Ci współczuję :( Powiedz mi czy to się zmieni ? te dolegliwości ? Czy lekarz mówił że jak tak dalej będzie to może to grozić wyjęciem implantów czy to po prostu powolutku dojdzie do normy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odchudzanie implantu nie odchudzi :) Ale Twoją pierś tak, jeśli masz troszkę swojego gruczołu to może zdarzyć się tak że tkanka tłuszczowa nieco się spali i pierś może się zmniejszyć. Natomiast jeżeli masz implant pod mięsień to piersi nie opadną bo mięsień trzyma implanty cały czas w jednym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidia_in_red
Eleni - fotki wysłałam :) Domi 80 - współczuję Ci strasznie od samego początku komplikacje ; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Domka80 .a od poczatku mialas takie dolegliwosci ??czy dopiero teraz po takim czasie? bol kregoslupa tez mam niestety ale z tego co dziewczyny pisza to tez taki bol krzyza i ogolnie kregoslupa przechodzily .To jest jakies klucie w mostku ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidia_in_red wow ale różnica !!! są piękne ! <3 aż trudno uwierzyć, że po takim czasie krótkim taka zmiana na + ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domka80
Jakie wyjecie implantów?! Jezzzu nie strasz! Mi te nerwobóle zaczęły sie w 5 dobie, ale taki silny atak miałam dopiero w sobotę. Doktorek twierdzi ze to napięcie mięśniowe uciska na nerw międzyżebrowy. Ogólnie czuje ze ta lewa piers jest mocniej trzymana przez mięsień ... Jeśli te ataki beda sie powtarzać to neurolog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to jest spowodowane przez implanty tak ? czy wcześniej miałaś problemy neurologiczne? Domi zapytałam czy lekarz takie coś sugeruje bo jeżeli implanty są przyczyną to czy to nie zagraża poważnie zdrowiu ? Moja znajoma ma nerwobóle ale w jednej piersi, ale implanty ma już ponad 5 lat, jednak przez cały ten okres pierś ją mocno boli i w zasadzie jest cały czas na lekarz przeciwbólowych bo ciągle jej do dokucza, ale nie chce wyjąć implantów choć lekarz nie raz to sugerował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
jesuuu ale dygam jak czytam o tym wszystkim. zwariuje do srody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
O matko az sie zaczelam bac.juz zaplacilam wiec nie ma odwrotu.dzewczyny nie straszcie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Czy ktoras z was brale leki hormonalne na przesuniecie misiaczki.kurcza tak mi sie przesunela,wprawie na operacje a juz kupiony mam bilet.czy po operacji sie wymiotuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domka80
Dziwi mnie to ze lekarz nie zaproponował trwałej blokady nerwu miedzyzebrowego koleżance tylko usunięcie implantów. Ja nigdy nie miałam podobnego bólu, wiec zwalam to na kark dochodzenia do siebie po operacji ... Chociaż leczyłam juz kiedyś krecz szyji i cierpiałam na przykurcz mięśnia ... Wiec bardzo możliwe ze mam predyspozycje. Jeśli dalej bedzie mnie ten nerwoból męczył ... Na pewno bede rozważać drastyczne rozwiązania... Tym czasem muszę wyluzować bo zwariuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Domka80 miejmy nadzieje ze to nic powaznego a juz napewno nie bedzie trzeba wyjmowac implantu.Moze przy wstawaniu cos Cie szarpnelo ,cos się nadwyrezylo i teraz dlatego takie cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
trzeba skopiowac calosc zeby sie otworzylo ,niewiem czemu sie nie oznaczylo w calosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Oj nikt na moje pytania nie otpowiada ale to nic.ja sobie tak popisze tutaj.wiec mam 1.70 wzrostu,waga 60 rozmiar stanika nawet nie wiem,wiem ze A.ale obwodu nie znam.zawsze jak kupuje stanik to wielki pushup..ale itak nic nie wypychal.lekarz zaproponowal wkladki firmy mentor anatomiczne 345 lub 390 HP.ale jak bylam u doktora na pierszej konsultacji,to warzylam o 4 kilo mniej.no I nie wiem ktore mam wybrac,I czy jak wieksze to znaczy ze bedze wiekszy bol po operacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domka80
Tak to jest wlasnie to cholerstwo ... Ja zawsze mam takie szczęście ze cos sie przypaleta do mnie, staram sie jednak myślec pozytywnie i przetrwać okres rekowalescencji, cycki sa jeszcze sztywne, nieruchome, krwiaki dopiero dopiero co zeszły... Jeszcze ciut je widać... Wiec mam głęboka nadzieje ze dojdę do 100% sprawności i jeszcze bede mogła sie cieszyć nowym biustem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Domka80 czytalam jeszcze na innych stronach i tam pisze ze jakis nerw zostal poruszany za bardzo i stad to jest i trzebaby zrobic jakies rtg klatki i jeszcze jakies badania i ze jeslli jest to uszkodzenie nerwu to to mija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
aha moje siniaki na cyckach to sa takie ze wygladam jak Frankenstein

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
a liiton 1000 nie pomaga na siniaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
nie smaruje tego niczym tzn tych siniakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domka80
Tak, najpierw ekg i płuca aby wykluczyć zawał i zator ... Chociaż na pigotowiu tylko ekg mi zrobili i odsłuchali, ale płuca osluchiwo ok i wykluczyła wszystko związane z płucami. Pocieszam sie ze po operacji to wszystko "rozwalone " i sie goi ... Wiec moze nie bedzie tak zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość elmo ja po operacji jako tako nie wymiotowałam , ale pod wieczór po jakiś 4 godzinach od operacji wypiłam jogurt i herbatę słodzoną i mnie zemdliło niemiłosiernie i zwymiotowałam wszystko. Wymioty mogą też być reakcją na morfinę. Moja koleżanka razem ze mną miała operację i wymiotowała co 5 minut, już nawet nie miała czym a cały czas wymiotowała, i wymioty u niej utrzymywały się przez 2 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domka80 musi być dobrze, nastawienie to połowa sukcesu ! Obyś to wytrwała . Trzymam kciuki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domka tez miewam te nerwobole ale staram sie je ignorowac, tez mi sie wydaje ze jaby serce mnie bolalo ale to nerwy. dzis na przyklad wcale jeszcze nie zlapalo. Jesli chodzi po operacji to bylo mi niedobrze, strasznie chcialo mi sie wymiotowac za kazdym razem gdy probowalam sie podniesc ale pielegniarki mowily ze to normalne i faktycznie trzeba bylo to rozchodzic. Dzisiaj bylam sciagnac szwy i pasa nie musze nosic bo moje piersi nie sa wysoko :-) No i odnosnie spania na boku, to moge spac na boku o ile bedzie mi wygodnie :-) Stanik pooperacyjny mam nosic przez 6 tyg, za tydzien mam zaczac masowac piersi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domka80
Ja w ogóle dzis sie zorientowałam ze od tygodnia powinnam juz masować cycki... A jutro 3 tygodnie mijają. Wyczułam jakieś zgrubienia w jednej... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość JP
Mam pytanie. Byłam dziś na konsultacjii... Lekarz zaproponował mi okrągłe implanty na mięsień rozmiar 350. tzn. Nie dał mi wyboru tylko oznajmił tak. Nawet nie zapytał jaki kształt chce. To chyba przesada? powinien być chcyaba jakiś wybór? czułam, ze narzuca mi swoją opinię,a przecież moje zdanie też się powinno liczyć? Do tego nawet mój chłopak stwierdził, ze nie podobało mu się zachowanie lekarza względem pacjenta... Dziewczyny powiedzcie proszę czy lekarz dał wam wybór jakiś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domka80
Leżenia moich nie dało sie zignorować, bol niesamowity. Dzis w ogóle zorientowałam sie ze juz od tygodnia powinnam masować piersi, a jutro minie 3 tyg. Wyczowam w jednej piersi zgrubienia miękkie, to chyba ten plyn jeszcze. Napiszcie dziewczyny jak madowalyscie swoje piersi, czy jest jakas specjalna metoda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×