Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gość
Dziewczyny ja za 2 godziny ide pod noz :-) czytam was od dawna ale dopiero teraz sie odzywam, trzymajcie kciuki. Iza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Leeenia moja kolerzanka musiala wiedzec I jej Maz poniewaz ona bedze MNA sie opiekowala w warszawie po operacji.zreszta I tak by wiedzala bo jest DLA mnie jak siastra.od 19 lat sie przyjaznimy.dzewczynki kochane wiem ze moj Maz da rade,jest baaardzo dobrym mezem I tata.dobrze ze mamy takich mezow,bo bez nich to bys my nie spelniale swoie marzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Gosc Sylwia.kochana trzymam za ciebie kciuki,dobrze rozumiem twoj strach.bo mam za miesiac I juz poprostu SPAC nie moge.ale tutaj dzewczyny mowia ze nie ma czego sie bac, wiec im wierze.kochana Dan znac jak bedzesz po.poprosze moze sie troche uspokoje.xxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Gosc Iza.Daj znac jak bedzesz po.trzymam kciuki za ciebie.xxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Lidia in red.powiedz mi kochana po jakim czasie mialas zdiete szwy.bo ja tez jade do polski.zabieg bede miala 2 go czerwca a powrotny bilet mam na 16 czerwca.I sie martwie jak bede z powrotem lieciala.bede miala tylko podreczny.I czy bedze mi ciezko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia i Iza - trzymam za Was kciuki, ja ide 11-05, już się boje odezwijcie się po- buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
najlepsze jest to ze mieli zadzwonic z kliniki o której mam sie stawić jutro a tu jeszcze cisza ... czyżby przed burzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość BB
Dziewczyny nie ma co tak panikować ja jeszcze 10 dni temu też ze strachu nie wyrabiałam. Sama operacja i ta doba w klinice to do zniesienia. Powiem wam , za to po powrocie do domu zaczyna się prawdziwa mleczarnia. Ja do tej pory nie przespałam całej nocy ból kręgosłupa okropny, mięsień ciągnie,ruchy bardzo ograniczone bez przeciwbólowych ciężko wytrzymać. Niestety trzeba się nastawić na cierpienie. Sama mam nadzieję że po 2 tyg będzie lepiej bo już mam dosyć. A ten gorset masakra , nie wiem jak wytrzyma w nim 6 tyg. Ale oczywiście jest to wszystko do przeżycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BB320
Leeenia co u Ciebie jak się czujesz? Dziś jesteś 11 dni po zabiegu prawda? Pytam bo ja będę musiała właśnie po takim czasie wrócić do pracy a wiesz jaką mam pracę. Myślisz zecdam radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie. Z jakiego rozmiaru na jaki sobie powiekszacie piersi ? Ja jestem płaska jak deska rozmiar 70A. Chcialabym miec tak duze jak wtedy gdy urodzilam dziecko i mialam mnostwo mleka w piersiach. Czyli powiekszenie o 1 rozmiar. A wy jak powiekszałyscie ? O ile rozmiarow ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
jutro o 7.30 mam sie zgłosić do kliniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BB320
Sylwia trzymam kciuki bądź dzielna Ja w czwartek o 8.15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
BB320 dziękuję :) zwariuje do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidia_in_red
Gość elmo - co d szwów to ja mam wewnętrzne rozpuszczalne także nikt nic mi już ściągac nie musiał a zazyczaj przy normalnych szwach zdejmowane są po tygodniu max 10 dniach także się wyrobisz na spokojnie. co do bagażu 10kg nie ma takiej opcji 2kg to jest max. Wiec ja wysłałam paczke do UK i problem z głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Dzewczyny czy tak naprawde jest zle po powrocie do domu z kliniki?ja mam bardzo nizki prog bolu nie wiem wogule dlaczego sie zdecydowalam.Cale zycie marzylam o ladnym biuscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
A jeszcze mam pytanko wlasnie wrocilam od lekarza.bo poprosilam o tabletki przesuwajacej miesiaczki.a ona do mnie z takim pytaniem a dlaczego Pani nie moze miec miesiaczki.I tak naprawde nie wiedzalam co mam odpowiedzec.I powiedzala ze w tym kraju wrecz kaza odstawiac wszelkie lekarstwa hormonalne przed operacja poniewaz jest Jakie's nie biespieczenstwo.ale dala mi I kazala brac od 16 maja przez 10 dni.I powiedzala ze nie gwarantuje ze nie dostane na okres operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
gosc ELMO .lekow hormonalnych nie powinno sie brac na dwa tyg. przed operacja ,gdyz zwiekszaja lepkosc krwi i powstanie zakrzepow moze wystapic a co za tym idzie zatorowosc. Tak ja mam napisane na karcie z zalecieniami przed operacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mojej operacji pozostało 55 dni ... To jak cała wieczność :/ :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Gosc Elmo ahaaa tak czy siak i tak dostalam po operacji zastrzyk w udo .wlasnie przeciwzakrzepowy .oraz moje nogi od kolan w dol zostaly owiniete ciasno bandazem elastycznym (mowil lekarz cos o trombozie ...) malo pamietam z tego bo przed operacja dali mi jakies magiczbe pastylki do lykniecia .wiec to zeby sie stosowac to chyba jednak naprawde wazne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leenia
Beatko ja juz w pracy od 2 dni, nic mnie nie boli normalnie pracuje, nikt nie zauwazyl ze mialam operacje, spokojnie po 10 dniach wsiadziesz w auto. Dzis juz troche spałam na boku :-) ostatni przeciwbolowy bralam 3 dnia po operacji, nie bój sie zabiegu i nie słuchaj tych co straszą ogromnym cierpieniem bo dostaniesz leki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Leeenia ja tez po 14 dniach wracam do pracy. fajnie ze piszesz ze damy rade. nie mam pracy fizycznej mimo to wymaga ode mnie sprawności. pracuje z dziećmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
a mam pytanie ile czasu czekalyscie juz w klinice na zabieg? ile trwa przygotowanie? zastanawiam się o ktorej pojde pod noz skoro o 7.30 mam byc w klinice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
gosc Sylwia.Ja w klinice bylam na 10 a o 11 juz chrapałam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leenia
ja byłam w klinice o 9 a zabieg dopiero o 13:30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leeenia
gosc sylwia jesli nie musisz podnosic dzieci to spokojnie dasz rade pracowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BB320
Leeenia Dzięki Ci kochana bardzo mnie pocieszylas kurczę aż mi odwagi przybyło. Ty to jesteś szczęściara nie dość ze masz super ładne cycki to jeszcze tak dobrze to przychodzisz. Pozazdrościć. Mam nadzieję ze u mnie tez tak będzie ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
ja tez mam taką nadzieję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś o jeden rozmiar ?? nie szkoda tylu pieniędzy na powiększenie tylko o jeden rozmiar ?? Ja powiększałam z małego A do pełnego D. Nosiłam wcześniej duże posh upy i nic nie odróżnia się teraz od tego co było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domka80 tak piersi sztywniały jakby po zmianie pozycji i po wstawaniu ale to mi całkowicie znikło po ok. 3 tygodniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w klinice miałam być na 12 , biurokracja, papierkowe zgody, wpłacanie pieniędzy, jeszcze raz przymiarki, wybór implantów, rozrysowanie, rozmowa z lekarzem, z anestezjologiem i pod nóż szłam jakoś o 13:15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×