Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Hej dziewczęta, a co myślicie o balsamach dla kobiet w ciazy ... Gdy chodziłam z brzuszkiem to smarowałam sie palmersem by skóra była elastyczniejszy i nawilżona. Po ciazy nie mam ani pol rozstępu, balsam ten nie był "ciężki" dla skory, tylko pięknie ja pielęgnował :) Do operacji pozostało 53 dni :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, podziwiam Was i bardzo Wam zazdroszcze ze zdecydowalyscie sie na operacje. czytam Was od jakiegos czasu i marze o wiekszym biuscie. Od jakiegos czasu mieszkam na Malcie i golym okiem poznam dziewczyne ktora ma silikonki :)) a jest ich tu sporo :) wczoraj widzialam dziewczyne z czarnym pasem powyzej piersi a miala je olbrzymie! :)) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorry, myslam ze za pierwszym razem mi sie nie wyslalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BB320
Dziewczynki ja juz po widziałam przez chwilę moje cycochy. Są super. Jestem szczęśliwa ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKasia
Dziewczyny To jednak zajad bo nic przez noc mi sie nie uchodowalo dzwonił do mnie doktorek ale nic nie mowilam o tym zajadzie:( mam nadzieje ze nie zauważy choc w to wątpię:( tak czy inaczej przygotowałam sie psychicznie na to ze operacja moze zostac przełożona :( kupilam masc lipsy i smaruje wszystkim czym sie da i pastą i spirytusem i olejkiem herbacianym i czosnek aj robi sie strupek ale marne szanse zeby do jutra zeszlo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
gosc Kasia .podobno masc tranowa jest super na zajady ale smierdzi niemilosiernie . tak na forach pisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Kasia smarujemy tylko ta maścią bo ona natłuszcza i leczy. Spirytus i pasta wysuszaja robi się strupek otworzysz usta zajad pęknie i tworzy się od nowa i tak w kółko. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKasia
Marzena Dziekuje juz taka zdesperowana jestem że robię wszystko bezmyslnie:( juz nałożyłam grubą warstwę maści lipsy i zobaczymy ale nie nastawiam sie na cuda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
BB320 kochana ale super zazdroszcze.opowuedz wiecej jak I co,bo ja sie trzese.xxxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Dobrze będzie zobaczysz. Nie sądzę żeby ten parszywy zajad miał wpływ na zabieg. To nie opryszczka tylko zmiana przez brak witamin. Natłuszczaj ta maścią jak tylko wyschnie i będzie ok zobaczysz. Ta maść lub opakowanie jest takie zielonkawe jak ta pomadka co pisalam? Bo nazwa taka sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Punani kocnana,a jakie to sa he chwile zalamania?bo moja taka znajoma nie kolerzanka,zrobila sobie biust,I nawet dochodzilo do tego ze prosila swefo meza zeby ja zabil tak jej bolalo.I muwila po co ja to sobie zeobilam.....nie wiem czy klamala czy mowila serio.,ale mnie bardzo wystraszyla (((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tequilla pokaż nowe foteczki :D ty to masz elegancki biuścik ale i figurę :) Ja od dzisiaj w dzień już w normalnym staniku :) sytuacja zmusiła bo wszystkie sportowe poprałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny kiedy mialyscie wyjmowane szwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKasia
Marzena Tak tak to ta masc kupilam w aptece za 14.50 smaruje i mam nadzieje ze sie zagoi chociaż trochę:( ja pierdziele ile to stresu i bólu kosztuje. Onkolog stwierdził że zmiana w piersi jest łagodna i nie przeszkadza w operacji wchlonie się samoistnie. Jeszcze nie zrobiłam ooeracji a tu juz pod górkę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do goscelmo Nie martw sie kochana nie az tak, ale poprostu plakalam i pytalam siebie na co mi to bylo, jade jutro sciagac bandaze wiec pewnie jak je zobacze to wszystko przejdzie :-))) Trzymaj sie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BB320 super ze juz jestes po. Teraz dwa dni cięższe a potem już z górki. Trzymaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Kasia to dobrze ze u onkologa wszystko ok. Ja tez dziś byłam na usg i tez jest ok. Nie martw się ze pod górkę. Niedługo będziemy mieć z górki i mam nadzieje ze z pięknymi cycuchami. A które badanie krwi miałaś najgorsze? Bo ja teraz martwię się morfologia bo zawsze miałam kiepską. Jestem ciekawa jaka granice trzeba przekroczyć żeby dr odwołał zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Puanini ja poprostu sie boje depresji Jakie's,bo jestem bardzo sklonna do stanow depresyjnych.boje sie ze tak bede dalwko od dzeci I od meza,I w takiej sytuacji poprostu znienawidze ten biust.jeszcze biedna ta moja kolerzanka kochana bedze musiala na to patrzyc jak ja wyje.juz jej nie zazdroszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
jestem juz w domu. właśnie wróciłam. bol póki co do zniesienia ale jeszcze jestem pod wpływem środków z kliniki. opieka super. bardzo przyjemnie i troskliwie. calym sercem moge polecić. jestem pozawijana i do poniedziałku nic mam nie ruszac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKasia
Marzena Ja mam niską hemiglobine 10.2 ponizej normy wyczytałam ze jest to anemia lagodna czyli nie ma tragedii a co za tym idzie reszta tych odczynow jest poniżej normy bo anemia. Mocz tez nie bardzo jakby infekcja dróg moczowych byla ale żadnych objawów nie mam nic nie piecze nie swedzi zadnych uplawow nic. Ani kataru ani kaszlu tylko ten pieprzony zajad:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Sylwia to super ze juz jesteś po. Jakoś ten okres kilku dni się przemeczysz a potem już tylko lepiej i pierś do przodu. Trzymaj się. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy którejś z was naprawdę zakładali szwy które trzeba było ściągać ? Ja mam wewnętrzne ale ich nie ściąga się przecież natomiast skórę miałam stripami (plastrami) sklejoną. Wszystko ładnie się zrosło i nic nie trzeba było gmerać przy ranie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Dzewczyny a powiedzcie jakie sa koszta lekow przeciwbulowych,I ile kosztuje stanik bo musze przeciez na zmiane sobie kupic.a nie wiem ile to wszystko w polsce teraz kosztuje.xxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ketonal forte to koszt ok 10 zł a stanik dokupiłam dodatkowy za 100zł ale wiem ze ceny bywaja rózne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elleni1 ja mialam szwy sciagane w poniedzialek czyli 10 dni po zabiegu, nie bolalo takie tylko dziwne uczucie :-) Czy ty mialas wrazenie ciala obcego pod skórą? Bo od dwóch dni czuje implanty ze tam siedzą i takie dziwne uczucie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BB320
Gość elmo Ja dziś za lęki zapłaciłam 27zl. Dostałam ibuprom, paracetamol, pyralgine i ketonal. Mam rozpisanie który lęk o której godzinie. Nie bój się operacji bo nic nie będziesz czuła. Ja byłam tak zestresowana ze miałam puls 103. Dostałam przed operacją tabletki uspokajające i na operację szłam wyluzowana. Po operacji jak się obudziłam to czułam się naprawdę świetnie jak po zwykłej drzemce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BB320
Jeśli chodzi o szwy to będę miała ściągane po 7 dniach po operacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenia tak ale to przejdzie, bez obaw :) ja dopiero od jakiś 2 tyg czuję je zupełnie inaczej niż na początku :) Już są takie "moje" i nie sprawiają wrażenia, że coś mi tam wsadzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćelmo to zależy jaki stanik kupisz. Jak sportowy w triumphie to zapłacisz 100zł, ja kupiłam 3 sportowe ale w decathlonie i zapłaciłam 40 zł za szt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Dziewczyny ja juz dzis po pierwszej kontroli. Niestety jedna piers jest jeszcze bardzo napuchnieta .druga juz ladnie sie prezentuje.co za tym idzie pas na gore musze nosic nadaj. Strasznie sie matrwie ze jedna jest duzo wyzej niz druga i nawet patrzac do lustra jest bardziej wypchana od dory i po boku .oby to minelo bo ja juz placze ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×