Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gośćelmo
Tequila22 jeju ale ladne.widac ze dobrze sie czukesz.ale malutka,ja mam 1.70 sm I zero biustu.aty mialas biuscik.wysle tobie tez jak bede po.juz sie trzese.I zazdroszcze tobie ze juz po jestes. :( dzekuje za dzecie bardzo ladny masz biust xxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcela28
hej a kiedy masz operację? i jaki rozmiarek Cię czeka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Minelo 24 h od zabiegu, a ja umieram, nawet prochy nie pomagaja ;((( Chce sie tylko plakac :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość BB
Dziewczyny ja też tak mam po operacji ,jak tylko coś ziem to zaraz mnie wybrzusza. Zawsze miałam płaski . Jeśli chodzi o wkładki to ja mam okrągłe335 pod mięsień profil wysoki. Faktycznie wyglądają jak anatomiczne, ale to się będzie zmieniać jak zejdzie opuchlizna i zejdą w dół z czasem. Czy was też tak dwie i ciągnie w miejscu szwów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuza1234 wysłałam Ci maila, nie pamiętam już jakie zdjęcia Ci wysyłałam więc załączyłam wszystkie :) te z podniesionym topem sportowym, w koszulce i co leżę są najbardziej aktualne :) Dziś u mnie mija równo 2 ms od operacji :) Śmigam już w bokserkach i bez stanika, sprawność wróciła całkiem do normy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćBB jak ciągnie i rwie to normalne, jeszcze trochę i zacznie swędzieć :) To dobry znak - znaczy że się goi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Teqiulla cudne fajne kragle ,naprawde widac ze jestes z nich dumna :-) Ja mam taka sama wyjsciowke ,ten sam rozmiar a u mnie jakies takie koslawe sa i bardziej jak anatomy to wyglada ,sa takie szpiczaste niz okragle i troche mnie to martwi,ale jutro pierwsza kontrola zobacze co mi lekarz powie .Najbardziej bym sie ucieszyla jakby mi ten pas z gory pozwolil juz zdjąc ,koszmar ten pas dla mnie noi mam czesc piersi zasiniaczone okrutnie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
gosc z 19:07 ; niestety widze przechodzisz to tak jak ja tzn ten poczatek ; ja wylam z bolu wrecz lez tone wylalam .ale dzis juz 9 dzien i nie boli prawie nic,chyba bardziej kregoslup. Nastaw sie pozytywnie z dnia na dzien bedzie poprawa .A jaki lek p.bolowy bierzesz??Masz jakies imie bo niewiem jak mam się do Ciebie zwracać :-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKasia
Dziewczyny Dziekuje za wsparcie:) to jednak zajad robię oklady z surowego czosnku i naprawde pomaga :) jeszcze tylko jutro i w piatek wyjeżdżam o 6 rano :) ten zajad zakamufluje i tak prawie go nie widac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BB320 czekamy na wieści i spij dziś spokojnie :* godzina zero się zbliża :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
gosc Kasia bedzie dobrze:-) Niewiem ile czasu od operacji mozna brac jakies leki ale kup zelazo potem i bierz to te zajady sie skoncza i tez w anemii sie bierze .ja biore z Olimpa jak dla mnie najlepsze a przetestowałam juz sporo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKasia
Zuzia1234 Juz dzisiaj zaczęłam jesc wit b2 to raczej wskazane przed zabiegami operacyjnymi ale po zabiegu kupię jakiś zestaw witamin i zelazo i sprawdzę po jakims czasie wyniki . Na silownie wrócę dopiero po 6 tyg jesli dam radę i zacznę od nóg pośladków i brzucha ale juz zadnych spalaczy nie ruszam warzywa i owoce i morfologia się poprawi. A jak tam nasza kolezanka która dzisiaj miała operacje chyba Sylwia ? Biedulka pewnie odsypia. Mam nadzieję że wszystko bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Zuza ty to jak coś walniesz. Jakie masz koslawe? Hi hi. Jutro się przekonasz ze są piekne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tequilla22 doradz mi prosze- od wczoraj wieczorem piersi zrobiły mi się ponownie twarde i wrażliwe i mam uczucie ciała obcego pod skóra. Czy to minie? jestem 13 dzien po zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leenia to jeszcze normalne, mnie pobolewały do ok.3 tygodnia. Ale zobaczysz jak to szybko się zmieni, ja długo się nie mogłam przyzwyczaić do implantów, ciagle czułam coś obcego. Do tej pory śpię w biustonoszu sportowym i na brzuchu mi sie dziwnie leży i tylko potrafię 5 minut wytrzymać :P Ale mam nadzieję że to się zmieni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
cześć dziewczyny . żyje. boli. doskwiera ten ucisk i brak możliwości swobodnego oddechu. jeszcze nie wiem co tam mam hihi bo zawinieta jestem cala najważniejsze ze juz po!!! ok 18 do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
gosc Sylwia super ze jestes juz po ! bardzo sie ciesze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ysiaaa
3 dzien dzisiaj ;(( dalej boli jak cholera ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, to ja pisalam wczesniej jako gosc, w koncu przypomnialam sobie haslo do profilu, no wiec dzisiaj 2 dzien, niestety boli bardzo, sama wstaje z pozycji siedzacej, chodze do toalety, jem. Chlopak pomaga w czym moze. W piatek jade na sciagniecie bandazy i zalozenie stanika, ciekawa jestem bo mam dwa roznej wielkosci implany a sama nigdy nie widzialam roznicy w moich piersiach, nawet teraz pod bandazami lewa wydaje sie wieksza mam nadzieje ze beda takie same ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Punani . Kazda z nas jakos na swoj sposob to przechodzi lub przechodzila .ja np. jak sie obudzilam po operacji to ryczalam wrecz i pielegniarka sie pytala co dwie minuty jak sie czuje i co chwile dostrzykiwala cos dodatkowo do kroplowki z Tramalem a lekarz mnie glaskal po glowie . Taka opieka to skarb. I tak nastepne dwa dni. potem juz z dnia na dzien lepiej. dzis 10 dzien i sama juz zmienilam wczoraj posciele,odkurzalam.ciesze sie ze jest to forum zawsze to jakos razniej czlowiekowi. Pomalu napewno bedzie lepiej , musisz dac sobie czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja 82
Dziewczyny, czy wy tez tak sie garbicie? Jak sie prostuje to mnie wszystko ciagnie... I jeszcze ten wielki brzuch.....u mnie zawsze brzucha bylo brak, a teraz wielki jak balon. Od czego ten brzech sie robi? Bo na pewno nie od jedzenia, ledwo co jem, nie mam apetytu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja 82
Podzielcie sie prosze czym natluszczacie cycki.... smarowalam bio oilem ale mnie zapycha i mam mnostwo malych krostek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
To ja 82 10 dni dzis jestem po. tez sie lekko garbie to chyba przez te szwy bo ciagna mnie . Noi teraz mnie szczypac zaczynaja . Brzuch tez jak cokolwiek zjem nawet pol kanapki mam jak balloooon :-( tez duzo teraz nie jem wogole apetytu nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość Sylwia - super ze jesteś po, napisz więcej jak dojdziesz do siebie, jak opieka i jak się czujesz, trzymaj się , pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
To ja 82, nie jestem jeszcze po operacji,ale z wlasnego doswiarczenia jezeli chodzi o olejki roznej postaci zawsze moja skore wysuszale,I tak samo nigdy nie uzywalam he u moich dzeci.tylko mleczka.bardzo jest dobry fiemy Vichy albo neutrogeny do skury suchej,Cale zycie he uzywam.bo lejki wysuszaja I zatykaja pory.kup sobie mleczko albo jakis dobry krem.xxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Gosc Sylwia,boze jak zazdroszcze ze jestes po.a jak ja sie boje.napisz cos wiecej jak juz bedzesz w stanie.xxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goscelmo nie martw sie ja mialam we wtorek operacje, dzisiaj drugi dzien po, pomimo chwil zalamania nie jest az tak zle :-) wszystko do wytrzymania! Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKasia
Dziewczyny To jednak zajad. Nic przez noc sie nie uchodowalo zadna ooryszczka. Jednak wciąż obawiam się że lekarz jutro odesle mnie do domu :( te zajady rowniez wywołują jakies wirusy i grzyby . Smaruje czym sie da trochę pastą do zębów i olejkiem herbacianym i czosnkiem ale jest nadal wiadomo w jeden dzien nie zejdzie :( wlasnie czekam na wizyte u onkologa. Trzymajcie kciuki tez już chcę być posiadaczką pieknych piersi :( tak dlugo na to czekałam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, podziwiam Was i strasznie Wam zazdroszcze, ze zdecydowalyscie sie na operacje. Czytam Was juz od jakiegos czasu poniewaz marze o wiekszym biuscie. Mieszkam od jakiegos czasu na Malcie i poznaje golym okiem, ktora ma silikonki :) wczoraj nawet widzialam babke z czarnym pasem powyzej piersi, a cycuchy miala olbrzymie :))) napatrzyc sie nie moglam hehehe pozdrawiam Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JJ88
Hej dziewczęta, a co myślicie o balsamach dla kobiet w ciazy ... Gdy chodziłam z brzuszkiem to smarowałam sie palmersem by skóra była elastyczniejszy i nawilżona. Po ciazy nie mam ani pol rozstępu, balsam ten nie był "ciężki" dla skory, tylko pięknie ja pielęgnował :) Do operacji pozostało 53 dni :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×