Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Domka80 jak Twoje bóle, czy juz wszystko idzie w dobrym kierunku ? Jak piersi poukładały sie? Sama miałaś nie małe problemy z powikłaniami, mam nadzieje ze u Ciebie juz tylko lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie świeże cycolinki, ktore chcą sie pochwalić wysyłajcie fotki. KASIA jak Twoje piersi, zaczęły sie wyrównywać ? Jak samopoczucie, czekam na pozytywne wieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce miec fajny cyc
zuza1234 wlasnie co sie stalo? Tak mi szkoda Ciebie ze cos poszlo nie tak :( Mirca33 nie jest 3 miesiace tylko rok i 3 miesiace po :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
JJ88 Nie ma sie czym chwalic, chyba wszystkie juz widzialy dziewczyny i kazda mowi ze zle to wyglada... szkoda slow .Moj maz jedzie ze mna dzis do doktorka i mowil ze wejdzie ze mna do gabinetu .Niechce byc z nim sama tzn z tzm lekarzem a z nerwow pewnie mi jezyka w gebie zabraknie ,wiec niech on sie wykloca .Sam do mnie wlasnie maz teraz dzwonil i mowil ze jak lekarz zawalil i nie bedzie chcial tego poprawic to sprawa pojdzie do sadu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Zuza kto ciebie operowal?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka089
kurde to ja jestem do d**y bo nie umiem przestać chodź mi lekarka kazała ograniczyć a nic nie gadałal ze mam nie palic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Ja chyba przestane tutaj wchodzic,bo wczesniej tak sie cieszylam ze bede miala wkoncu biust,a teraz po tych wpisach mam depresje jak trzeba.juz moj maz kazal przestac czytac,bo I on sie denerwuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Punani ja raz dziennie po wieczornej kąpieli pryskam octeniseptem i wycieram wacikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuza1234 jeżeli coś z implantem się stało to na zdrowy rozum powinni naprawić na własny koszt ! nie wyobrażam sobie że mogłoby być inaczej nawet :/ Kurcze a jak ściągał ci te szwy to nie szturchnął cię tam skalpelem czy czymś ostrym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce miec fajny cyc kleisz już te plastry na blizny bo chcę podpytać czy naklejasz też na to cięcie na którym masz jeszcze strupek (dobrze kojarzę) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
coz pora jechac do lekarza... przez jakis czas tu raczej nie bede wchodzic bo widze wszystkie sie zachwycacie a mi przykro .. jeszcze gorzej sie martwie przez to forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Dzisiaj mija 2 tyg od mojej operacji powiększania biustu wkładki anatomiczne 385, mam pytanie gdyż jedna blizna jest cieniutka niepraktyczne już bez strupów a druga blizna wyglada inaczej, ma więcej strupów bardziej zaczerwieniona i w jednym miejscu bardzo delikatnie sączy się tak jakby osocze...czy po dwuch tygodniach to normalne? Po jakim czasie Wam zagoiły się te blizny? Czego najlepiej używać do przemywania tych ran i czy smarować czymś? Z góry dziekuje za odpowiedz pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość punani
mi tez tylko z prawej sie saczy, psikam octeniseptem, i bola jakos, ale kurcze babki nakrecilismy sie z tymi wszystkimi powiklaniami, relax i wszystko bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elleni strupek spadł mi 2 dni temu i jest tak jak sie obawailam... mam duze wgłebienie po tym strupie wielkim... zaczelam plastry naklejac z tydzien temu i wtedy po prostu nie naklejałam tam gdzie byl ten strupek. Ogolnie to naklejam je tylko na blizne pionowa bo te wokol otoczek mysle ze ladne sa i nie przeszkadzaja mi a ta pionowa to taka zaczerwieniona i to bym chciala zniwelowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie lekko sączy się w prawej ale to może dlatego że jestem praworęczna i wszystko robię tą ręką może naciągnęłam coś i dlatego tak się dzieje natomiast lewa jest jeszcze troszkę nabrzmiała na górze. Myślicie że to wszystko normalne? Jestem straszną panikarą i aż się boję pomysleć że coś może być nie tak. Dodam tylko że tydzień temu byłam na zdjęciu szwów i lekarz powiedział źe wszystko jest ok ale wczoraj jak odkleilam plaster zauważyłam że jeden szew został nie zdjęty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
Do dziewczyn z powikłaniami: przeslijcie mi proszę fotki na emaila. Zuza też bym ciebie prosiła albo kogoś kto ma Zuzy zdjęcia, bo pewnie Zuza szybko nie wróci tu na forum. Masakra ( Jestem przed operacją. Forum czytam od jakiś dwóch miesięcy. Tak się cieszyłam na te nowe cycki a teraz zaczynam się zastanawiać czy poddać się tej operacji. Tylko ci się dzieje każda z was była super zadowolona. Mój email. Bez spacjioczywiście zyrafa2003@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja moge wysłać Ci zdjecia piersi po operacji i zdjęcia blizn jeśli się nie boisz takiego widoku;) bo ja osobiście mdleje jak widzę krew i sama się sobie dziwie jak przeżyłam tą całą operacje i pobyt w szpitalu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza daj znak. My trzymamy kciuki za ciebie. Gość Joasia to jak ja też jestem przed. Mam mieć w pn, a już Wcz o mało nie odpuściłam. Ale na dziś jestem zdecydowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
Gość z 18:00 poproszę o zdjęcia. Jak możesz to napisz też w emailu wzrost wagę i jakie duże masz implanty. Ja man mieć wstępnie anatomy 320ml. Operację mam mieć u Potockiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja także poproszę jak mozesz. Pośle Ci jsk u mnie będzie po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość385
GośćJoasia wielkość tak jak pisałam wcześniej 385 anatomiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość385
Wysłałam meila daj znać jak odczytasz jak wrażenia;) zmieniam nik na gość 385 zeby było wiadomości bo się bałagan zaraz zrobi. Posty odnosić sączenia z rany rownież były moje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKasia
Dziewczyny Rewelacji nie ma ale piers powoli powoli schodzi w dół widzę roznice Mąż codziennie robi mi zdjęcia czekam cierpliwie. Za 11 dni kontrol. Wysłałam wczesniej zdjecie lekarzowi na tel i nie oddzwonil choc wczesniej mówiłam o moich obawach powiedzial że tak czsaem jest że piersi schodzą różnie że nie ma powodu do obaw mam nadal nosic pas i wszystko się unormuje. Sama ciekawa jestem co sie dzieje u Zuzy . Staram się nie nakrecac mam trochę zajęć i spraw rzadko tu zaglądam. Jestem dobrej mysli. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JJ88
Kasiu kochana cieszę sie, ze przesyłasz choć odrobine pozytywnych wieści. Napewno piersi ułożą sie równo. A za miesiac pewnie Ty bedziesz pocieszać mnie. :* teraz nie forsuj sie i odpoczywaj jak najwiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza wszystkie czekamy na jakieś wieści od Ciebie. Trzymamy kciuki za pozytywny rozwoj sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam na zdjecia od nowych cycolinek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu aż mi ulzylo. Tak się ciesze, ze coś lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
W koncu jakis pozytywny wpis. Kasiu ciesze się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domka80
JJ jestem po USG i wszystko Ok, mam powiększone węzły chłonne po obu stronach, ale radiolog mowi ze nie ma powodu do niepokoju, twierdzi ze implanty sie przyjęły ładnie. Dzis mija 5 tydzień i dopiero od tygodnia zauważyłam ze sie asymetria wyrównała. Jeśli chodzi o moje nerwobole to zelżały na tyle ze moge normalnie funkcjonować i nie faszerować przeciwzapalnymi , ale nie minęły całkowicie. Cycki pobolewają ciagle, raz jest dobrze a na drugi dzien gorzej, ale to jest raczej bol 1 na 10... Wiec bardziej dyskomfort. Dlatego na dzis dzien po 5 tygodniach stwierdzam ze operacja sama to pryszcz, jazda zaczyna sie pózniej i moze trwać nawet kilkanaście tyg.... Nie wszystkie sie goimy jednakowo... Cierpliwości kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marchewkaa
Dziewczyny, a jaki rozmiar piersi miałyście przed zabiegiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×