Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gość
domyślam się dziś już jest trochę lepiej dzwoniłam do lekarza i jeśli nie przestało by po przeciwbólowych to miałam się zgłosić do niego . po 2 ibupromach i ketanolu ból przestał ale czuje się jak z czyms przyczepiibyn na przodzie a leżenie na plecach już 3 dzień jest okropne. ...... Ale mam nadzieję że warto bo szczerze jeszcze nie widziałam swoich cycków bo mam *****ndazami obklejine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1233
Cześć dziewczyny! U mnie dzisiaj drugi dzień od operacji - implanty okrągłe pod mięsień i powiem szczerze ze ból znikomy! Najgorsza była pierwsza doba i pierwsze wstawanie z łóżka. Ból okropny! Ale druga doba już super! Wszystko robię praktycznie sama poza myciem włosów, noszeniem czy sięganiem po rzeczy znajdujące się wyżej (problem z uniesieniem rąk). W domku już nie brałam żadnych przeciwbólowych, tylko ciepła herbatka na gardło bo boli po intubacji troszkę:) zdecydowanie nie ma się czego obawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tośka2000
Myślę, że wszystko zależy od progu bólu ... mój jest bardzo niski i nastawiam się, że lekko nie będzie. Odczuwanie to indywidualna sprawa. Pocieszające jest to, że prędzej czy później mija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super gość1233! Dużo odpoczywaj w takim razie, życzę Ci żebyś czuła się tak jak teraz. Jaak nie musisz brać lekow przeciwbólowych to w ogóle świetnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ból to bardzo indywidualna sprawa. Niektóre kobiety odczuwają go zdecydowanie bardziej. Jeśli bol jest powracajacy to od razu do lekarza, bez zastanowienia się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jestem 4 tygodnie po powiększeniu a biust nadal boli, kiedy to minie ? jak było u Was, ile to jeszcze będzie trwało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lucja1234 wlasnie jak to wyglada ? Biorę dokument od psychiatry i okazuje klinice ? Czy musze cos Latwic w Zusie ? Czy klinika sie zgadza na takie rozwiązania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 380
Do gosc: idzieaz do psychiatry prywatnie i zanosisz zaswiadczeniw do kliniki i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co każda klinika godzi się na takie zaświadczenie? mam termin operacji na grudzień - czy da się to jeszcze załatwic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcela28
ale to chyba nie jest taki prosty proces co? nie do końca się orientuję ale o takie zaświadczenie chyba nie jest łatwo bo tak to kazda operacja powiększania piersi byłaby robiona na zaświadczenie od psychologa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RubyBlue
Tw1090 Dziewczynom chyba chodzi o obniżenie kosztów zabiegów o VAT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Dziewczyny! Mam pytanie Jestem nie całe 2 tyg po zabiegu powiększania piersi Po operacji obie piersi były ładne równe po tyg jedna zaczęła zmieniać kształt prawa (jestem praworęczna nie wiem czy to tez ma jakieś znaczenie - wiadomo prawa ręka więcej rzeczy robię) zrobiła się nie równa, są wyczuwalne zgrubienia i trochę mniejsza tak jakby opadła ( lekar mówił ze nie mam się czym martwić tylko cierpliwie czekać ,ze te zgrubienia to może być zapalenie nerow dlatego tak to wyglada i ma się to wyrównać - mam nadzieje) miała któraś z was taka sytuacje? Wyrównaja się te piersi ? Trochę mnie to martwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Silikon sie przemieszcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co to znaczy? Już tak zostanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak lekarz powiedział żeby czekać to moim zdaniem powinnaś tak zrobić - poczekać aż się piersi ułożą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic innego mi nie pozostało jak tylko czekać :) Nie wiem dlaczego ale mam wrażenie ze może buc to implant który się krzywo ułożył ale chyba to niemożliwe bo implant jest okrągły i to zniekształcenie j zgrubienie pojawiło się dopiero ponad tydz po operacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale żeby aż tak krzywo się implant ułożył Eh Na początku ta nierówność i zgrubienie bolała teraz już prawie wcale ale wygląd tego się nie zmienił. Mam nadzieje ze zmięknie i będzie miała kształt jak po operacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No mam nadzieje ze tak nie zostanie i wszystko się wyrówna Na początku to zgrubienie bolało teraz już prawie wcale Ale poza tym nie zmieniło wyglądu i nierówność nadal jest widoczna Lekarz widział, dotykał mówił ze przejdzie Oby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam niestety dziane przeczucie ze to jednak implant się przemieścił Gdyby to było zapalenie, minęło by już po tyg albo chociaż zrobiło się miększe i mniej wyczuwalne a u mnie bez zmian Pierś nie ma okrągłego kształtu.. na początki października mam kontrole wiec trochę czasu jeszcze jest żeby ewentualnie się coś zmieniło Czy któraś z Was miała lub zna taki przypadek? Da się to jakoś naprawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy wątek o zelkach ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej kobietki, powiedzcie mi, czy przed operacją miałyście wyleczone wszystkie zeby ? Najmniejsze ubytki itd? Mam taką sytuację, że mam zmianę w wierzchołku zeba który nie boli ( jest to 2 u gory ) jest tylko wrażliwy. Dentystce jest szkoda robic kanałowy zeba z przodu i kazała poczekać. Z tym, ze operacje mam w grudniu dopiero. Poradzicie mi co mam zrobic w tej sytuacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość 17:22 Zęby muszą być zdrowe i wyleczone ponieważ grozi Ci powiklanie tzw.torebką. Jeśli masz zabieg w grudniu to zdążysz zęba leczyć jak coś się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie polecacie staniki pooperacyjne? Staniki sportowe? Chodzi mi o firmę i model

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Za miesiąc mam mieć operacje. Byłam już dwa razy na wizycie u mojej pani doktor. Na pierwszej zaproponowano mi 275 cc wysoki profil i doktor powiedziała ze maksymalnie może włożyć mi 300 cc, ponieważ jestem drobna osobą mam 164cm wzrostu ważę 53kg. i mam wąską klatkę piersiowa(72cm pod piersiami). Większe implanty będą mi wychodziły pod pachami. Na drugiej uzgodniłyśmy ze wezmę 300 cc. Chce mieć ładne pełne piersi ale nie za duże takie małe C mi wystarczy. Moje obecne piersi są rozmiaru zero niestety nigdy nie miałam pełnej miseczki A , a po wykarmieniu dwójki dzieci to już nic nie mam. Proszę doradźcie mi czy 300 cc wysoki profil będą małym/średnim C ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RubyBlue
Hej Daga - mam podobne rozmiary i zaplanowany średni profil 255 - dam Ci znać co z tego wyszło (liczę na średnie C) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ruby blue - moja kolezanka przy piersiach zero i wąskiej klatce zrobiła 255 - żałuje bo są ledwo odstające od klatki. Na zdjęciach wyglądają jak ledwo wyrośnięte piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekam na cyc
A ja w czwartek juz mam termin. Wyczekalam. Wszystkie badania zrobione. Trochę stresik jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny robiac operację wybierajcie duże cyce.Conajmniej rozmiar D.Cyce nie rosną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×