Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość Martasyt
Nie jest tak zle, ja od lekarza dostałam dwa biustonosze pooperacyjne , wiec w te upały miałam na zmianę. Będąc w domu nie zakładałam żadnych koszulek i dało rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest tak zle. Ja dostałam od lekarze dwa biustonosze pooperacyjne wiec nosiłam na zmianę, a będąc w domu nic na to juz nie zakładałam. Da sie wytrzymać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 0417
Ja jestem 4 dni po operacji, wiec nie wiem jaki rozmiar faktycznie zostanie a ile stanowi to opuchlizna. Jak było u Was, dużo sie rozmiar zmienił po 3-6 miesiącach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam biust A i gdyby nie sterczace sutki w te upały mogła bym chodzić bez stanika.Czy operacje są potrzenbe jak ma się taką budowę ciała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 0417
Jestem 5 dzień po operacji i nadal mam sporo opuchlizny, ciekawa jestem o ile zmniejszy mi sie biust po jej zniknięciu. Jak to wygląda po 3-6 miesiącach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 0417
Powtórzyłam pytanie bo mi sie nie wyświetlało wcześniejsze, mam za to wrażenie że mam z dnia na dzień większy biust . Czy nadal może puchnąć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4512
gość0417 mi też po paru dniach się biust powiekszyl a potem opuchlizna zaczela stopniowo schodzic :) bez obaw. jestem teraz poltora miesiaca po operacji, i opuchlizny juz nie ma, a biust z dnia na dzien coraz ladniejszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4512
gość0417 + mi po poltora miesiaca biust nie zmalal, po prostu zrobil sie bardziej ksztaltny, i z tego co moj doktor mowil to juz nie zmaleje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karikarikari
ja jestem po operacji rok. Ksztalt jest piękny, wręcz idealny ale dla mnie za maly. Szykuje się do poprawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jką masz wielkość co rozpaczasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez chcialabym wiedziec jakie wymiary implantu przy jakiej wyjsciowce. Rowniez mam za male i chce poprawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 0417
Dzieki za odpowiedź, czekam dzielnie do 6 tygodnia. Chociaż jak zaglądam w stanik to już jestem zadowolona i szczęśliwa, większych bym nie chciała 330 pod mięsień i tak wygląda mi na duuuże C jak nie D a startowałam z A może bardzo małego B :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe to tak jak ja...a jeżeli byłby rozmiar "płaska deska" to ja bym z tego startowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tośka2000
Dziewczyny, gubię się pomału w tych wszystkich wymiarach itp :) mam już wybrane implanty anatomiczne allegrana 335cc i termin operacji za niecały miesiąc. Byłam u jednego dr i zastanawiam się czy nie pójść na jeszcze jedną konsultację w celu weryfikacji poprawności wyboru ... aktualnie mam rozmiar 70C przy obwodzie w klatce 72 cm a w biuście 86cm. jestem po dwóch karmieniach i zastanawiam się czy anatomy podniosą mi biust i zauważe różnicę ;) zaczynam mieć wątpliwości. Mój dr nie jest zwolennikiem dużych implantów i obawiam się, że większych mi nie wsadzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martasyt
Bardziej okrągłe implanty beda kształtne niż anatomiczne jeżeli chcesz podnieść biust, to lepiej okrągłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4512
Tośka2000 - ja jestem po ciąży, biust swój miałam, bo przed operacją nosiłam 65C/D ale push-upy, z tym, że biust obwisły. Wybrałam implanty okrągłe, mimo że dr wybrał dla mnie anatomiczne. Uważam, że nie byłabym zadowolona gdybym go posłuchała. Chciałam mieć okrągły biust, wypełniony właśnie na górze (bo moje cycki wyglądały jak skarpety z piaskiem :) ) i taki mam, jestem zadowolona ze swojego wyboru :) także ja polecam okrągłe, jeśli jesteś po karmieniach. Ktoś gdzieś pisał nawet, że anatomiczne, gdy jeszcze trochę 'opadły', czy obniżyły się to wyglądały właśnie tak jak po karmieniu więc nie wiem czy efekt Cię zadowoli, jeśli zdecydujesz się na anatomy. Nie jestem jednak specjalistką w tej dziedzinie, ale mówię z doświadczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tośka2000
Właśnie też mi się wydaje, że okrągłe bardziej wypełnią pustą klatkę ... jutro zadzwonie i zapytam o okrągłe. A czy wiecie jak porównać implanty firmy Allergan z Mentor ? Czy allergan 335cc a mentor 400cc to ten sam rozmiar ? Wiele dziewczyn z podobną wyjściówką i wymiarami ma włożone 400cc mentor i wyglądają naprawdę super, jednak nie wiem jaka jest między nimi różnica i co prosić lekarza, bo on pracuje tylko na allerganie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tośka2000
A czy mogłabyś mi przesłać zdjęcie swoich nowych piersi na maila ? Jestem ciekawa efektu bo mamy podobną wyjściówkę. Chyba, ze jest gdzieś forum ze zdjęciami przed/po .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karikarikari86
Toska, ja miałam bardzo nisko osadzony "biust" :D czyt. skórę i lekarz mi zasugerowal implanty okragle (chociaż szlam na konsultacje z nastawieniem na anatomiczne bo wydawaly się bardziej naturalne). Cale szczęście, ze posluchalam lekarza :). Tez mam Allergan. Ksztalt mam cudowny ale ide na kolejna operacje bo za maly rozmiar (choć wiem, ze to był max jak na pierwsze podejście). Mam niestety dosyć szeroka klatke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćToska2000
KariKari a jaki implant Ci wkładał ? Aktualnie mam całkiem fajny biust ale daleko mu do wyglądu sprzed dwóch ciąż ... nie są mocno obwisłe ale tez i nie jędrne pod brodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4512
Tośka2000 - podaj maila to spróbuję coś wysłać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny pokaźcie swój nowy biust po operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toska2000
gosc 4512 toskam2000@wp.pl czekam z niecierpliowścią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4512
Toska2000 - wysłane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toska2000
gosc4512 Rewelacja :) zazdroszczę efektu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekam na cyc
Cześć dziewczyny 21 września mam termin operacji. Mi lekarz zaproponował 480 ml. Mam szeroka klatkę piersiową stąd taka objętość implantu wychodzi. Obecnie mam rozmiar 75c ale opadłe po dwóch karmieniach. .. pan doktor stwierdzil ze będę miała piękne E jak przed karmieniem. Dobrał mi anatomy , bo przy okrągłych istnieje ryzyko ze sutka będą patrzyły w podłogę :-) po powiekszeniu w biuście mam mieć 97 cm, w biodrach mam 102. Wzrost 170 i 65 kg. Pan doktor twierdzi ze będzie wyglądać idealnie. Będę śledzić forum bo w grupie raźniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekam na cyc
Cześć dziewczyny 21 września mam termin operacji. Mi lekarz zaproponował 480 ml. Mam szeroka klatkę piersiową stąd taka objętość implantu wychodzi. Obecnie mam rozmiar 75c ale opadłe po dwóch karmieniach. .. pan doktor stwierdzil ze będę miała piękne E jak przed karmieniem. Dobrał mi anatomy , bo przy okrągłych istnieje ryzyko ze sutka będą patrzyły w podłogę :-) po powiekszeniu w biuście mam mieć 97 cm, w biodrach mam 102. Wzrost 170 i 65 kg. Pan doktor twierdzi ze będzie wyglądać idealnie. Będę śledzić forum bo w grupie raźniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dytko123
Cześć :) a u kogo bedziesz miec operacje ? ja mam u Kasprzyka w K rakowie ale dopiero na grudzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część :) a gdzie bedziesz miec operacje ? ja u Kasprzyka w Krakowie :) ale dopiero na grudzien .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEMILA
hej robcie piersi u furmanka w czechach robi piekne równe i kształtne.danielfurmanek.cz ja mam 500cc wsadzone najwieksze jakie wsadza ale chodziło mi o wyglad bardziej seksbomby a nie jest wogole tak! cycki maja juz 2 i pół tygodnia nie miałam zadnej opuchlizny tylko jeszcze czuje takie spreżanie.nikt mi nie powiedział ze sa duze,jak dwa grejfruty wygladaja moze nawet jak pomarancze....całkowity koszt eurosilikon 7600zł.bardzo mało no jestem zadowolona ale za 5 lat wsadze 700cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×