Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość Cytrunia333
James jakie masz dokładnie implanty? Ps dziękuje za zdjęcia i wow!! Piękna Ciało mega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia tak:),leci ten czas Strasznie,trzeba korzystac z zycia:) Ja cwicze,w ciazy przytylam 32 kg wiec bylo ciezko,ale po roku wrocilam do formy i staram sie trzymac zasad;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
McGhan MX 410,290g,anatomiczne ,-5,5 projekcja(wysoka) Dalo 90cm w obwodzie ,a bylo z 80 -81cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez będę miała operacje w klinice dr szczyta 12 maja i będę operowana przez dr Chartynowicza. Ja mam mieć 415.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tornado nie jestem w stanie Ci konketnie Odpowiedziec,chyba mi sie znudzily i troche wieksze chcialabym,ale to pewnie wiekszosc tak ma. Dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jmjulka
Janess mogę też prosić fotki ??? Chciałabym zobaczyć ten rozmiar ? Justysiabir@WP. Pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jmjulka
Cytrunia czy ja też bym mogła zdjęcia ? Mam mieć 260 niewiem czy nie będą malutkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrunia333
Dziewczyny ja dopiero 18 kwietnia będę miała operacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrunia333
Dziewczyny tak jak pisałam dowiedziałam się i muszę mieć zaświadczenie od psychologa/psychiatry. W piątek mam wizytę Żeby nie płacić VAT trzeba mieć ( przynajmniej u mnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Janess no to niezle przypakowalas, ale liczy się teraz,a teraz jest idealnie. Ja i z jedną i z drugą ciaza tylko 12 kg więc samoistnie zeszło. Natomiast wiadomo szczupła nie znaczy jędrna. Wiadomo dobre geny to nie wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarla
Cześć dziewczynki żyje ale nie mam się za dobrze :( narkoza wcale nie straszna .... gorzej po .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarla
Pisałam wcześniej ale nie ma tych postów .... mam włożene 425 hp okrągłe już jak mnie wybudzali to mówili ze piękne są ja tego nie widzę bo mam stanik i pas :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarla
W szpitalu dawali leki to było super nawet sama wstałam o 4 rano do łazienki w domku trochę gorzej i tętno mam przyspieszone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarla
Ale dam radę ! Dzięki Bogu już po . Wiadomo ze boli ze dyskomfort ale warto !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Super Karla :) teraz będzie już tylko lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tornado_ad
Boli GośćKarla Ale pomysł że ból minie a cycki zostaną:) dobrze że się odezwalas:)) najgorzej będzie jutro a potem już z gorki:))) Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrunia333
karla dobrze ze się odezwalas Zazdroszczę Zdaj relacje w miarę możliwości jak się czujesz Jestem ciekawa bo niedługo mnie to czeka i mam stracha ogromnego jak będę funkcjonować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościowa123
Ada kiedy zaczynasz ten laser? Ile razy trzeba skorzystać by był efekt? Z tego co pamietam to pisałaś o tym ze masz to w cenie operacji. Ciekawa jestem czy to pomaga. W perfect medice słowem nie pisnęli o takim rozwiązaniu ale pewnie dlatego ze nie maja takiego laseru;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościowa123
Janess jako najbardziej doświadczona tu, czy blizny u ciebie po tylu latach są widoczne ? ja dopiero jestem 3 tyg po op wiec jeszcze długa droga przede mną ale zastanawiam się czy będą się rzucać w oczy ;) czy poza rozmiarem (bo pisałaś ze to jest powód zmiany) jest coś dlaczego chcesz zmienić implanty? Czy piersi np opadły ? Jeśli mogę się dołączyć do prośby pozostałych dziewczyn i poprosic o foty to będę wdzięczna. Mój adres : odadoz12@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kryska1983 Ja pierwotnie miałam mieć 12 maja też u doktora Charytonowicza, ale przełożyłam na 21 kwietnia. Niby już byłam na wszystko zdecydowana a teraz mam jakieś rozkminy czy dobry implant wybrałam. Jestem baaaardzo chuda i liczę na to że 345 anatomiczne dadzą fajny efekt. Niestety ten implant jest chyba rzadko stosowany bo nawet na zagranicznych stronach trudno znaleźć zdjęcia. Nie wiem czego się spodziewać. Chyba zaczynam już panikować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa123 nie zawracaj sobie glowy bliznami,one sa cienkie,krotkie ,w zgieciu pod piersia. Ja nic nie robilam z bliznami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa123 Nie zawracaj sobie glowy bliznami Sa cienkie ,krokie w zgieciu pod piersia Moje beda po tej op.2x grubsze. Ktos musialby piersi podniesci i od spodu zajrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa123 Nie zawracaj sobie glowy bliznami Sa cienkie,krotkie w zgieciu pod piersia Ja nic nie robilam z nimi Moje bedzie teraz 2x grubsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarla
Cytrynunia samej narkozy nie pamietam wiec rzeczywiście nie jest straszna , wybudzanie tez nie , nie było mi zimno bo w perfect medica podgrzewają łóżka wiec nawet było mi miło i cieplutko , noc dość ciężko szczególnie oddychanie i do łazienki tez wstać musiałam z pielęgniarka tak koło 1 to było prawie zemdlałam ale to dlatego ze dwa dni nic nie jadłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Gosciowa mi zaproponował dr , powiedział na ost wizycie ze widzimy się za 3 tyg i zrobimy fraxel No to pytam te kobietki w rejestracji jaki jest koszt żebym była przygotowana a one mi ze ma to w cenie:) i mam być z pół godz wcześniej żeby się znieczulić , opisze wam później jaki jest efekt , nie wiem tez czy mam 1 zabieg czy kilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez miałam najpierw na 8 czerwca ale udało mi się przełożyć na 12 maja bo wtedy miałam już urlop ustalony dużo wcześniej niż decyzje o operacji. Powiem ci ze ja mam później niż Ty a zaczynam powoli tez panikować jak to będzie i chwile zwątpienia się pojawiają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna_2018
Hej dziewczyny, jestem tu nowa i szukam pomocy narazie na forum, czy są tu dziewczyny które są dłużej po operacji, ja jestem 8 miesięcy, nadal nie czuje sutków, nadal jest nadwrażliwość i od dwóch dni pojawił się kłójący ból w obrębie sutka w jednej piersi, nie ciągły ale od czasu do czasu jest, martwi mnie to jestem już dość długo po zabiegu, proszę dajcie znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O matko :( Zawiesil sie wczoraj topik ,a pozniej jednsk wszystko poszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janess
Justyna tez tak mialam i niestety tak juz mi zostalo Nadwrazliwosc troche sie zmniejszyla Jestem 9 lat po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×