Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Jak sie robi?chyba szybciej niz ostrzykiwanie Jest nacinana warga w kaciku ust,robi sie "tunel" i wprowadza implant,w sedycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarla
Janessa ,Człowiek o cyckach czyta a przy okazji się ciekawych rzeczy dowiaduje :) będę musiała mojego doktora zapytać o to czy robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullhorn lip lift w czechach robilam,za malo zaryzykowal dr. Nie znalazlam zadnego dr.ktory robil w pl w tamtych czasach No niestety zaden lekarz nie lubi ryzykowac,wiec robi wszystko "skromnie malo"wiec brakuje mi 2 milimetrow i sie wyrownaja wagi.wiec wymienie ten implant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GośćKarla, od psychologa, że to powoduje kompleksy I operacja ma poprawić nasz stan psychiczny, lub od ginekologa, że jest to poporodowy zanik piersi. Spytałam czy mam iść po prostu do dowolnego lekarza I da mi to zaświadczenie, lekarz powiedział, że raczej tak. Wygląda na to, że wszędzie normalnie naliczają ten vat I nie informują o możliwości odliczenia go, a przecież to jest spora suma, bo 23%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarla
Jakoś i tak mi trudno uwierzyć , przecież to nie jest refundowana operacja nawet jak chirurg plastyk kieruje na badania krwi to trzeba za nie płacić nie są na NFZ ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarla
Doczytałam teraz ze faktycznie może być taka opcja zwolnienia z vatu jeżeli lekarz specjalista a nie pacjent tak zdecyduje , ale myśle ze rzadko który lekarz tak przez widzi mi się wyda takie zaświadczenie bo penie jest rozliczany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Bena
Monia jak unoszę ręce to mnie boli tak pod pachami, że czuję blokadę iż wyżej nie mogę. Nie wiem jak to nazwać ale tak ciągnie...i boję się je podnieść wyżej. A wy podnosice? Bez oporów? Wiem że po operacji nie można podnosić ze względu na ranę, ale po takim czasie chyba nie powinno być przeciwskazań? Zresztą dzisiaj rano mocniej pociaglam za drzwi od auta i też poczułam mocny ból z kłóciłem, nie wiem już czy ja mam niski próg bólowy czy to tak długo trwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tornado_ad
Hej dziewczyny:) wczoraj byłam na kontroli. Wszystko ładnie się goi:) moja lekarka kazała mi nosić pas jeszcze 6 tyg podobno zbliży mi biust i obniży w dół bo nie miałam prawie swoich tkanek i tym psem wymusza się ich lokalizacje:):) też cierpię od spania na plecach:/ lekarka ulozyla mi je i zapiela pas a ja sie balam je mocniej dotykac zeby sie nic nie stalo:)) dziś szykuje wszystko na święta i nic mnie nie boli :)) chłopaki pomagają dźwigać więc jest pieknie:) a piersi zaczynają mi się podobac:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Bena
Ada z plecami też się męczę... już nie mogę się doczekać kiedy będę mogła spać na boku. A cyce nadal twarde. Zobaczymy efekt po 3m-cach powinno w końcu się zmienić na lepsze. Bo ja czasami przez tą niemoc łapie doła... 20tego kwietnia jadę do spa z rodzinka i tak się zastanawiam czy ja w ogóle z czegoś tam skorzystam....czy możemy wchodzić do sauny? Muszę wypytać lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Bena ja akurat ręce do góry bez problemu podnosze, ale jak zamykam drzwi w aucie to zawsze mnie zaboli i potem albo dziwnie piecze przez chwilę albo zakłóje. Jak cały czas lewa pierś mi trochę dokuczala tak teraz prawa mi spuchla i trochę ciągnie. Za to lewa jest w bardzo dobrym stanie i zmalała, czyli opuchlizna zeszła. Także ciągle coś. Ale nie jest to taki ból czy dyskomfort żebym nie mogła robić codziennych czynności. Robię wszystko. A co do tego VAT u to gdzieś już o tym słyszałam i nawet jedna z dziewczyn zrobiła cała operacje na NFZ ale w Niemczech, wiec pewnie cos w tym jest, ale ja płaciłam 13500zl, a tutaj koleżanka pisze ze 14000 zl plus jeszcze VAT to trochę dużo,więc postarała bym się o te zaświadczenie jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrunia333
Dziewczęta odnośnie VAT to ja we wtorek będę dzwonić do mojego lekarza bo coś mi się o uszy obiło że tak jest! Słyszałam o psychologu/psychiatrze aby mieć to zaświadczenie Dopytam się dokładnie co ma zawierać bo faktycznie wole zapłacić 150 zł za wizyty niż 23% vatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrunia333
Dziewczęta odnośnie VAT to ja we wtorek będę dzwonić do mojego lekarza bo coś mi się o uszy obiło że tak jest! Słyszałam o psychologu/psychiatrze aby mieć to zaświadczenie Dopytam się dokładnie co ma zawierać bo faktycznie wole zapłacić 150 zł za wizyty niż 23% vatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrunia333
Co najlepsze moja znajoma w tamtym tygodniu miała w tej samej klinice operacje nosa a rok tem piersi i jak jej dziś napisałam o tym Vacie to była zdziwiona i napisała ze żadnego zaświadczenia nie przynosiła! Co do Spa to jest przeciwwskazaniem moczyć blizn !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrunia333
Wczoraj byłam na usg piersi i mam dwie torbieli ( po jednej w każdej piersi) po 3 mm Pozostałości po kormieniu piersią. Pani doktor która robiła usg powiedziała ze jest wszystko ok, takie torbieli to nic. Czy któraś z was tak miała ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Bena Monika mi we wtorek stuknie 5 tyg po OP z prawa piersią nadal czuje dyskomfort właśnie przy otwieraniu drzwi od auta albo np dzisiaj miałam problem z odbieraniem warzyw , na lewej mogę się już na chwilkę położyć na boku , ale nie tak w pełni tylko półdupkiem jeśli wiecie o co mi chodzi :) rąk do góry raczej staram się nie podnosić ponad głowę , blizny nadal mam ciemne mimo smarowania żelem ale pocieszam się ze może fraxel zrobi swoje :) W maju lecę gdzieś w ciepełko i tez trochę się obawiam bo a) lot samolotem a po b) słońce ale muszę się zresetować bo już psychicznie wysiadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Ada widać tak musi być. Każdy inaczej przechodzi rekonwalescencje, jednak większość dolegliwości jest podobnych. Ada a jak wygląda sprawa rozmiaru u ciebie po prawie pięciu tygodniach. Zaobserwowalas jakiś znaczny spadek w obwodzie, czy uważasz że rozmiar juz taki zostanie. W sumie jesteś już bliska tych magicznych 6tygodni, więc możesz bardziej się wypowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Cytrunia ja nie miałam ale dziewczyny z forum miały i nie było to przeciwwskazaniem do operacji. Ale wiadomo trzeba to skonsultować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarla
Dziewczyny co na przeziębienie można wziąć 3 dni przed operacja ?? Czuje ze mnie rozkłada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Karla mnie też rozkladalo i w zasadzie niczego nie wolno. Podobno imbir i czosnek odoadaja bo rozrzadzaja krew, ale tego nie miałam napisane. Nie wolno żadnych leków zawierających kwas acetylosalicynowy, czyli polopiryna, aspiryny itd. Ale za to mnie postawiła na nogi naturalna witamina C acerola do łykania w tabletkach i to w końskich dawkach. Ludzie nie doceniają Wit c, a dla mnie jest niezastąpiona i w czasie kiedy właśnie czuje ze mnie rozkłada biorę po 4 tabletki dwa lub trzy razy na dobę i jest rewelacja. Nie wiem jak jest z Ibupromem bo coprawda nie zawiera tego kwasu więc chyba go można. Ja stosowałam i żyje :) :) pamiętaj duuuuzo wody pij. Zapij te przeziębienie. Mi pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Aha jeszcze wierzę w właściwości miodu i soku z czarnego bzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarla
Dzięki Monia to lecę po ten sok i witaminę <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tornado_ad
Mnie też rozkładalo przed op. Kupiłam neosine forte i brałam trzy razy dziennie po 3 tabletki. Pani w aptece powiedziała że nie wpływa na znieczulenie i pomogło:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarla
Monia nie doczytałam i kupiłam sok z brzozy .... kur...... Tornado właśnie się zastanawiałam nad neosine tylko mam w syropie ale chyba wypije dziś i jutro . Nic mi niby nie jest a w gardle drapie może już świruje z nerwów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, mam pytanko. Czy w razie jakichś powikłań , gdy trzeba zrobić jakiś zabieg dodatkowy, to trzeba za to płacić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Bena
Cytrynowa, moja koleżanka też ma takie torbiele, i to chyba normalne, tzn. tak już po prostu czasami jest że się robią. Także nie przejmuj się tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Bena
Karola ja byłam przeziębiona przed operacją i brałam antybiotyk, nie bierz tylko tabletek które rozrzedzają krew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Karla ja miałam w zaleceniach tydz przed Op brać rutinoscorbin 1x dz do tego dołożyłam heviran bo walczyłam z opryszczka Monika ja ich nie mierze , ani razu tego nie zrobiłam po Op , miałam swój biust dość duży i zależało mi żeby nie był zwisający , wiec mam podniesiony + okrągły implant który wypełnił pierś od góry , od samego początku są blisko siebie , nie uciekają pod pachy , mięknąć zaczęły najpierw po bokach później od góry , prawa nadal się napina od środka i mam wrażenie ze implant jest ruchomy zwłaszcza jak wstaje po nocy do tego ta prawa mnie pobolewa , dr powiedział ze to jeszcze normalne a ja się trochę denerwuje czy tam się nic nie dzieje bo te bóle przyszły z opóźnieniem , bo ja po samej Op bardzo dobrze się czułam Z wyglądu trochę się zmieniły przez te tygodnie ale jeszcze mnie nie zachwycają :) w ciuchach wyglądam tak samo jak przed Op ale rozebrana różnica jest mega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrunia333
Dziewczyny pomagał wam ktoś po operacji czy byłyście zdane na siebie? Czy po wyjściu z domu widać było ze jesteście po operacji? Chodzi o wasze ruchy i wygląd ? Bo jak będę odprowadzać dzieci do przedszkola to czy będę przyciągać wzrok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrunia333
Dziewczyny czy pomagał wam ktoś po operacji? Czy byłyście zdane na siebie? Oraz czy jak wychodzilyscie z domu ( pierwszy/ drugi tydzień po operacji ) czy widać po was było że po niej jesteście ? Chodzi o wasze ruchy i wygląd? Zastanawiam się czy nie będę przyciągać wzroku jak będę odprowadzać dzieci do przedszkola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarla
Dzięki dziewczynki :) herbata , neosine , rutinoscorbin , vitamina c tak próbuje póki co :( słyszałam o tym właśnie żeby leki krwi nie rozrzedzily ..... antybiotyk tez jakiś mam w domu jakby co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×