Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gośćAda
Cytrunia lepiej kogoś mieć bo nie wiesz jak zareagujesz po narkozie , ruchy masz spowolnione za dużo rękoma nie powąchasz :) do tego ja się bardzo męczyłam przez pierwsze klika dni Gość to chyba zależy jakie powikłania , najlepiej podpytaj swojego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tornado_ad
Ja też chodziłam taka przygarbiona- bałam się wyprostowac i po przejściu kilku kroków do łazienki z powrotem czułam się jakbym przebiegła maraton Ale od 3 dnia po minelo wiec myślę że i u Ciebie będzie podobnie. A jeśli chodzi o wygląd to nic w ciuchach nie widać-zawsze mozes z zwalić że Cię grypa zbiera:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tornado_ad
Dziewczyny a czy któraś z Was ma makijaż permanentny brwi? Jakis czas temu źle mi zrobili regulację i nie umiem dojść z brwiami do ładu.. . Tylko nie znam się na tym kompletnie. Czy włoski normalnie potem rosną? Znacie kogos ze slaska nnaprawdę dobrego zalezy mi na naturalbyn efekcie.Totalny laik ze mnie w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarla
Tornado ja mam permanentny brwi normalnie rosną , pierwszy raz miałam w 2010 robiony i musiałam go wywabić i teraz mam tez zrobiony i jest super tylko ze ja w Gdańsku robiłam :) tak ze polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrunia333
No właśnie niby mąż jest a jakby go nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny chciałam zapytać czy wizyta kontrolna i ściąganie szwów jest już w cenie operacji czy się osobno płaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest w cenie, nawet kilka wizyt kontrolnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrunia333
Zaczynam mieć stresa Przymierzałam te wkładki i wyglądały ok A boje się że jak zejdzie opuchlizna to będzie złe wyglądało ze mam okrągłe implanty Zawsze chciałam anatomiczne a lekarz doradza okrągłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Cytrunia jeśli lekarz zalecił okrągłe to wie co mówi zaufaj mu :) tez się bałam i powiedziałam doktorkowi żeby tylko nie wyszły mi piłki Na permanentnym się nie znam , nie mam choć myśle o ustach :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tornado_ad
Cytrunia nic się nie martw. Napewno lekarz lepiej doradzil. Ja mam anatomiczne 440 cc Ale z dnia na dzień maleją i chyba teraz wybrałbym okrągłe. W ciuchach wogole nie widać że mam większe niż miałam. A o seksownym rowku nie mam co marzyć. I wyobraź sobie że panikowalam że będą za wielkie. Lekarz bas ocenia i z jego doświadczenia trzeba korzystać:) także głowa do gory. Jak chcesz moje zobaczyć to podaj maila przesle. Naprawdę nie są duże pomimo cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tornado_ad
Kryska1983 ja mam 6 wizyt kontrolnych i wszystkie są w cenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Cytrunia ogarnij sobie obiady i do zamrażary , ciuchy na wys rąk bez podnoszenia , tak samo naczynia których używasz , zaopatrz się w wodę i leki przeciwbólowe i będzie git , tylko w auto za szybko nie wsiadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Tornado a co masz nie tak z rowkiem ? Za daleko są? I dlaczego nie jesteś zadowolona z anatomów? Ja bardzo chciałam ale dr mi odradził ze szybko opadną wiec bez sensu U mnie tez w ciuchach nie widać ale w stroju kąpielowym efekt będzie :) Co do rozmiaru poniekąd dobrze bo nie muszę wymieniać garderoby a jak kiedyś się znudzę to wymienię na większe chociaż chyba jednak nie.. za stara jestem :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Tornado też jestem ciekawa Twoich. Wyślę swoje 315 anatomiczne. monika7777@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tornado_ad
Narazie mogę wyglądają dziwnie i są za daleko od siebie. Lekarka twierdz że się to zmieni czas pokaże:)) już posyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrunia333
Oj dziewczyny jak dobrze że tu jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Ada nie klep głupot, co to za gadanie, że za stara jesteś :) :). W bikini nie jedna nastolatka cie pożre wzrokiem. Ja akurat mam anatomiczne i jestem zadiwilona póki co,a zobaczymy z czasem jak to będzie.. Lekarz doradzil takie, a ja miałam cicha nadzieję że właśnie tak będzie. Jednak okrągłe też sa piękne. Widzialam wiele i prezentują się zacnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za odpowiedź, tak tez myślałam ale nie byłam do końca pewna bo w cenniku kliniki jest tylko cena konsultacji i operacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrunia333
Oj dziewczyny jak dobrze że tu jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Tornado ale dużo dziewczyn miało taki problem , na starym forum zaglądało dużo dziewczyn po OP to było fajne bo dzieliły się wiedza której tak poszukujemy po Op i pamietam jak pisały ze nie mogą się doczekać aż zbiorą cycki bliżej siebie :)) z perspektywy czasu każdej się to udawało wiec cierpliwości Jesu jak nieskładnie napisałam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrunia333
Muszę się w takim razie przygotować żeby wszystko było blisko i na wyciągnięcie ręki Co do rozmiaru to mam nadzieje bo tez nie chce piłek odstających Tornado jeśli możesz to prześlij proszę Cytrunia333@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrunia333
Oj dziewczyny jak dobrze że tu jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Monika No już swoje lata mam :)) zła jestem ze czekałam tak długo , ze stchórzyłam rok temu , teraz mam jaką schizę pt na bank mam jakąś torebkę w prawej piersi i dlatego tak mnie boli Ech... przed Op stres , po Op stres .. :)) Fajnie ze mamy takie miejsce ze możemy obgadać tu każda kwestie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tornado_ad
Poszlo:) no to uff jak mówicie że to może jeszcze będzie bliżej;) generalnie mega się cieszę bo są a ich nie bylo :)) naprawdę super że siebie mamy bo jedno jest pewne że każda z nas panikuje że hej:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościowa123
Na ból gardła przed op mi lekarz polecił płukanie woda utleniona (łyżeczka na pół szklanki cieplej wody) - 2-3 gulgotania i koniec, tak kilka razy dziennie i na drugi dzień mi przeszło. Może wam tez pomoże ...a wracając do staników - ja mam nosić 10 tyg, ale widzę ze co lekarz to inne zalecenia. A powiedzcie Czym smarujecie piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Cytrunia ja pierwszy dzień po przyjściu z kliniki leżałam , byłam straaasznie zmęczona ( oczywiście legowisko pod katem 30 st ) później dresik i funkcjonowałam ale pamietam ze niektóre dziewczyny miały problem z naciśnięciem klamki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Kryska w różnych klinikach są różne opcje , musisz podpytać ja mam wszystkie wizyty kontrolne w cenie , przyjeżdżam jak mi dr ustala ale tez mi powiedział ze jeśli cokolwiek mnie zaniepokoi mogę zawsze podjechać pomiędzy Do tego fraxel na blizny tez mam w cenie ale ja za zabieg płaciłam dużo więcej niż dziewczyny tu piszą , oczywiście tez dlatego ze miałam dodatkowo podnoszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Ada wydaje mi się że na torebkę to jest jeszcze za szybko. Lekarz mówił że po pół roku czasami się zdarza, że pierś zaczyna robić się twarda i zmienić kształt i to może być właśnie torebka. Więc bierz torebkę i na zakupy po nową bieliznę :) :). Ty miałaś podnoszenie plus implant, więc wydaje mi, że ta pierś bardziej ucierpiała niż moja więc daj jej czas. Bierz magnez, pomoże mięśnia. Tornado foty poszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sponsorowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaulina
Cześć dziewczyny, za 9 dni mam operację implanty okrągłe 375 cc wysoki profil. Mam 168 zm wzrostu i waże 55 kg. Obecnie mam takie duże A małe B. Strasznie boję się że będą za małe bo chciałabym żeby różnica była spora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×