Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość Clarka0
Nie mam pasa obandazowali mnie lekko i kazali nosic tak kilka dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
Ja tez nie miałam pasa. To zależy od lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
Nawet prosiłam swojego o to bo bałam się implant może się przemieścić ale on taki pewniaczek jest twierdził ze są tak włożone ze nie ma potrzeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Clarka0 opadną i zmniejsza się przez to u góry a powiększa optycznie a raczej wysuną się do przodu na dole. Nie martw sie:) muszą się ułożyć. Mi w obwodzie nie zeszły Ale są inne. Nie wyglądają na duże a po op wyglądały na balony także uff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolek
Ola, dzieki Kochana.przesle Ci zdjecie zrobione rowno na wprost i zobacz na sutki. Sa na roznej wysokosci. Prawy implant jest wyzej- wiecej implanta jest na gorze a za malo na dole.mam nadzieje, ze zejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
Oby, ale dobrze tez lekarz Cie nie zbył i bierze pod uwagę poprawkę, jeśli wiec się nie wyrówna ( tfu tfu) to masz pewność, że Cie z tym nie zostawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdaaa111
BoGu - wiem, że troche nie w temacie (przepraszam resztę), jestem po OP piersi i teraz jeszcze planuje zrobić nos. Przeczytalam, że robilaś nosek i w związku z tym mam pytanko. którą część nosa robiłaś? I najważniejsze - czy ciężko sie oddycha, śpi z setonami? W porównaniu do op piersi - jest większy czy mniejszy dyskomfort w codziennych obowiązkach? Z gory dziekuje :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BoGu
Magda miałam prostowaną przegrodę nosową,łamany nos.. a więc tak mega nieprzyjemne bo oddychasz tylko buzią,schnie w gardle strasznie,głowa mi pękała bo nos zatkany tamponami,do tego gips i w nosie "szyny".. odezwij się na busia_@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
BoGu oczywiście ze trzeba prac ale pierwszy tydzień lekarz nie pozwolił mi nawet unieść stanika a co dopiero ściągnąć :-) nie wiem od czego to zależy ale dokładnie pamiętam jak powiedział ze stanik pierzemy po tygodniu i suszymy suszarką :-D dałam rade wytrzymać tylko 5 dni a już czułam jakbym skorupę z siebie ściągała. Operację miałam 20 marca, wiec upałów nie było to fakt. Teraz bardzo współczuję dziewczynom, które na te gorąco muszą chodzić w tych pancerzach. Ja po 7 godzinach w pracy ściągam ten stanik z wielką ulgą i od razu piorę. Jeszcze w nim chodzę na codzień, bo w zaleceniach miałam pół roku ale już szykuje się do kupna jakiegoś innego, sensownego w koronkach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
BoGu, masz jakieś fotki piersi ? z chęcią zobaczę :-) czarnulka92@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clarka0
Ja mam spiety stanik na plecach na krzyz myslicie ze moge odpiac zeby było normalnie? Mnie kark boli od tych szelek dlatego nienawidzę kostiumów wiazanych na szyi bo mam potworne bole plecow a dopiero 4 dzien nie wiem jak ja tp jeszcze wytrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clarka0
Dziewczyny po jakim czasie zaczęliście podnosić? Np swoj3 dzieci bo to juz całkiem sporo kg, i kiedy piersi zmiękną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
ja jestem pol roku po op i są miękkie. Nie pamietam już teraz od którego momentu zaczęły mięknąć Swoją córkę zaczęłam podnosić późno po ok 4 m , bałam się żeby nie zepsuć nic :) ale ona ma już 3,5 roku wiec nie wymaga częstego noszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BoGu
tak tak oczywiście że tak,parę dni od op napewno nie ale później owszem,dlatego jak bym miała jakieś poprawki robić to na 1000% jesień zima,teraz to udręka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clarka0
Nie wiem czy to po narkozi3 bo to juz 4 dzien sie zaczął ale potwornie boli mnie brzuch, obudzilam sie z takim bolem i co chwilę musze odwiedzac toaletę. Jakby tego bylo malo jestem przeziębiona i jeszcze dostałam okres wiec kombo do kwadratu, biust nie boli tylko wszystko inne sie przyczepilo też mialyscie biegunkę po op?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
Clarka niestety antybiotyk i Ketonal pewnie robią swoje :/ Wcześniej narkoza a to badziewie jest straszne :/ Tez bolał mnie żołądek Piłam siemię lniane mielone , okropny glut z tego ale pomagał i dicoflor nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clarka0
Ale ja ketonal i antybiotyk tylko w szpiyalu mialam teraz zwykle bez recepty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BoGu
Clarka tak wiele z Nas pisało o bólu brzucha itp wzdęcia i bardziej zaparcia niż biegunka.. organizm odreagowuje niestety ja jestem 3tyg po op i już lepiej,cycki zaczynają odstawać bardziej jak brzuch a to już połowa sukcesu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marbier88
Dziewczyny które miały op u dr. Muraszko. O której godzine wypuszczono Was do domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clarka0
Jak sie czujecie po op? Ja mam 6 dzien nie mnie piersi za to głowa jestem strasznie ospala zmęczona nie mam na nic sily...nie podoba mi się ten stan mówiąc szczerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćja
Miała którąś z Was problem z ropniem albo gronkowcem po operacji? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clarka0
Co myślicie o dermarollerze na blizny? Mozna gp używać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clarka0
Po jalim czasie masaz piersi konieczny? Czy wtedy szybciej zmiekna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam .Jestem 4 doba po.czuje się okropnie..Boli mnie wszystko .Ciężko mi wstawać z łóżka.boli mnie bardzo lewa pierś...dziwne uczucie bol z pieczeniem.Czy ktoś tak miał bo już się martwię że coś jest nie tak.Myslalam że mam wysoki próg bólu. Zawsze wszystko nosiłam dzielnie.dwa powody sama bez znieczulenia i nie narzekam.A tu zaczynam żałować że to zrobiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjmjulka
Dziewczyny dajcie sobie czas 4dobh po operacji to normalne ze boli przecież jakby nie patrzeć to dosc poważna operacja Boli bo musi bolec tzn ze wszystko się goi organizm się broni przed ciałem obcym Ja jestem 3,5tyg po i już kompletnie nic nie czuje czasami coś zaboli ale to naprawdę nic wnproownaniu z efektem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clarka0
3.5 tyg to i tak jeszcze sie goi w środku na pewno, mnie troche szwy ciagnal przy wstawaniu i jestem bardzo zmęczona nie wiem czym. Powiedzcie co z masazem piersi? Ogladam na yt dr kim z la chyba i tam masowaly i widac na filmikach ze bardzo miękkie te ixh piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wszystko rozumiem że boli i że ma boleć.Tylko nie rozumiem czemu ta jedna pierś mnie boli 10 razy bardziej I piecze.Czytalam że niektóre dziewczyny tak mają. Więc chyba ne powinnam się martwić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaa1989
U mnie jutro bedzie dwa tygodnie od operacji i jakos od wczoraj bol zaczal sie znowu nasilac tak, ze ledwo moge rekami ruszac. Takie jakby nerwobole. W prawej piersi gorzej, ale lewa tez daje w kosc. Mam nadzieje, ze kiedys to przejdzie. Jutro mam sciagnac szwy z blizn. Powinnam zaczac smariwac blizny juz od jutra bioolejkiem na blizny czy jeszcze poczekac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjmjulka
Co do bólu to Według mnie zawsze jedna pierś ciągnie bardziej niz druga U mnie bardziej bolała prawa bo więcej robiłam prawa ręka Co do masażu piersi to spokojnie skoro lekarz nic nie mówił na wizycie po zabiegu to znaczy według mnie ze nic nie treba robić a na kolejnej kontroli pewnie powie co i jak wiec na spokojnie dajcie sobie czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×