Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gość NataliaNiki23
Polanica Zdrój moje okolice :) dr Łątkowski dobry ponoć lekarz:). Ja zdecydowałam się jednak na Wrocław i Piotra Rataja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda33335
Paulinaxx dziś chyba mija 6 dni od Twojej operacji. Jak długo planujesz zostać w domu? Ja już nie pamiętam kwestii bólu. Zastanawiam się czy 12 dni urlopu wystarczy na operację i rekonwalescencji tj czy po 12 dniach mogę wrócić do pracy...? Jak to oceniasz? Dziewczyny, które już są po operacji-ile pozostwalyscie w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinaxx
Magda33335- dokładnie kochana :) dzis 6 dzień i powiem ci, że od 4 dnia nie biorę przeciwbólowych nawet na noc. Jeździłam autem i sama mylam głowę. Myślę że dwa tygodnie jest optymalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIza
Laski, czy zapisanie wizyty przez portal Znany Lekarz jest na pewno sprawdzone? zapisałam tak wizytę to dr Charytonowicza i teraz sie zastanawiam, czy na pewno wszystko ok ;D niby potwierdzenie dostałam na meila ale juz sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinaxx
Jeśli dostałaś potwierdzenie wizyty na maila to myślę, że jest ok i to wystarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kana6
Do jakiego czasu utrzymywał się u was obrzęk na piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaaaAa86
Hej. Jestem 3 dzień po operacji. Mam 320cc anatomiczne. Czuje się świetnie. Jedyny ból to ból pleców- nie jestem przyzwyczajona spać w tej pozycji. Mam dużo energii jakoś nie mogę usiedziec na miejscu. Korci mnie aby wziąść się za jakieś pożądki. W prawej piersi czasami mam czucie wibracyjne - czy ktoś wie może od czego? Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda33335
Monia, A jakie masz wymiary i czy 320 są zadowalające? Prześledź mi na mail foto-pewnie jesteś zaangażowana ale żeby zobaczyć proporcje w stosunku do ciała. maagg73@yahoo.it

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaaaAa86
Mam 165 i ważne 65 kg. Jak narazie jestem zadowolona z wielkości ale wiem że się zapewne troszkę zmniejsza. Zdjęcie wysłałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinaxx
Ja obrzęku piersi praktycznie nie mialam. Nawet siniaków nie ma :) wczoraj bylam na zdjęciu szwów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinaxx
Ja obrzęku piersi praktycznie nie mialam :) nawet siniaków nie ma :) wczoraj byłam na zdjęciu szwów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMonia22
Ja też rejestrowałam się na wizytę przez ten portal i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich , zagladalam na kafeteria wiele razy ale dopiero dzis zdecydowalam sie dolaczyc , zeby podzielic sie moja przygoda z powiekszaniem piersi. Jestem 9 dni po zabiegu operacje mialam 03.09.2018 w Polanica-Zdrój. Mam 40 lay I jestem po dwoch karmieniach lata temu , moj biust nie byl bardzo obwisly ale stracil swoja jedrnosc i sprezystosc mialam miseczke duze B. Mam wszczepione okragle mentor 350cc HP podmiesien. Operacja przebiegla bez problemow i wlasciwie pierwsze 3 dni po byly trudne , ale teraz juz super sie czuje. Piersi sa obrzmiale i jeszcze nie ruchome ale wygladaja ladnie. Operacje wykonal prof. Wojcicki , ktorego polecam. Jesli ktoras z pan ma jakies pytania chetnie odpowiem , bo sama przed operacja czytalam duzo postow kobiet , pozdrawiam serdecznie Joanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda33335
Kana6 ja pytałam o antybiotyk. Dostaje się to w jednej dawce w kroplowce po zabiegu, to wystarcza podobno. Dziewczyny polecacie implanty okrągłe czy anatomiczne, stoję przed trudnym wyborem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinaxx
Ja obrzęku prawie wogole nie mialam, nawrt siniakow nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej! Jestem kilka dni po operacji piersi - w sumie już drugiej. Mam pytanie, za pierwszym razem nie nosiłam pasa uciskowego nad piersiami tym razem mam nosić, piersi są bardzo nisko ułożone do tego jeszcze pas który uciska co powoduje obniżenie piersi czy one się ustawia?podniosą?bo nie ukrywa nie wygląda to póki co dobrze. Zdaje sobie sprawę że potrzeba czasu na ich prawidłowe położenie ale boję się że się nie podniosą. Pas muszę nosić 4tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinaxx
To chyba zależy od lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kateeeegosc
Jestem dwa tyg po powiększaniu piersi i nadal trochę boli... czy ten stan długo potrwa ? Już zaczyna mnie to drażnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej czy polecacie dr Gromadzinskiego z Poznania jako jedyny przeprowadza zabieg bez narkozy ale cena to kosmos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda3335
Hej hej, czy jest tu jeszcze Magda112233? Magda,jeśli jesteś to przepraszam, że przetoczyłam Twój wpis kierowany do mnie. Pisałaś, że masz okrągłe 330. Czy jesteś zadowolona z kształtu? Jakbyś wymieniał z to na okrągłe? Czemu ten wybór? Prześledź mi foto na maagg73@yahoo.it? Pozdrowienia M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda3335
Magda1122 Przepraszam ale słownik przekręcić wyrazy: przeoczylam Twój wpis i czy przeslesz mi fotke-tak miało to brzmieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinaxx
Kateeeeee ja też jestem około dwóch tygodni po powiększeniu. Jedna pierś doszła do siebie, druga jeszcze boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kateeeegość
Paulinax Też jedna piers jest u mnie bardziej boląca. Odpięłam dziś ten pas nad piersiami i trochę mi lżej...zobaczymy jak to będzie dalej. Mam nadzieję że tylko lepiej :) U mnie po nocy jest najgorzej. Bardziej mnie bolą jak leżę niż chodzę czy siedzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kateeeegość czy piersi po noszeniu tego pasa masz bardzo nisko? Ja mam zalecenia noszenia pasa przez 4tyg ale go ściągam w ciągu dnia bo piersi są bardzo nisko a nie chciałabym miec takiego efektu końcowego. Ponoć maja się podnieść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kateeegosc
Mi dr kazał nosić ok. 2 tyg ten pas. Pas nie obniżył mi piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda3335
Dziewczyny, czy któraś z Was wymieniała implanty? Czy ból jest po tej op mniejszy jak po pierwszej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinaxx
Tak u mnie tez po nocy bardziej boli niż w dzień, moze dlatego że w czasie snu mięśnie sie zastaja, mam putanie czy wy spicie juz na boku czy tylko na plecach. Ja na plecach i tak nieśmiało myślę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinaxx
Tak u mnie tez po nocy bardziej boli niż w dzień, moze dlatego że w czasie snu mięśnie sie zastaja, mam pytanie czy wy spicie juz na boku czy tylko na plecach. Ja na plecach i tak nieśmiało myślę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magiagość
Paulinaxx Kiedy miałaś zabieg? Ja 2tyg temu i nadal mnie bolą ... jedna mam bardziej nabrzmiałą. A po nocy oczywiście dużo bardziej boli. Śpię na plecach ... boje się na boku jeszcze chyba ze względu na ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniutek87
Witam, jestem po operacji powiekszenia piersi. Minęło 16 dni.Czy któraś z Was miała pod jedna piersią większy obrzęk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×