Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

cześć dziewczyny!! Witaj Justka :) Wiecie co, normalnie nie mogę się doczekać operacji :) a to jeszzce kawał czasu:o:o ja moich zdjęć przed na pewno nikomu nie wyślę, bo nie ma co oglądać!!! za to po :) chętnie :) Chce ważyć jak tam poranne orgazmy? hihi dobry tekst :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kogos co pisał o martusi 69
z tego co ja przeczytałam to martusia 69 nie pisała o tym ze gwarancja jest dozywotnia czy coś w tym stylu lecz chodziło jej chyba o to ze ktróras z wasnapisała ze ma gwarancje na 10 lat pod warunkiem jezeli bedzie wypełniać co roku ankiety. a w jeszcze innym poscie doczytałam się tez , że ktos napisał o jakiejs tam firmie od implantów że posiada 10 lat gwarancji niby mentor nie nie posiada gwaracji 10 letniej. dlategodo kogoś co niby napisał ze martusia zaprzecza sobie samej i nie wie co pisze. ona napisała o swoim przypadku a własciwie o mentorze. J arównie z posiadam wkładki mentor od 2 lat i mam na nie 10 lat gwarancji na szczelność. dziewczyny czytajcie dokładnie co inne piszą i starajcie sie tez zroumieć co pisza bo czasem cieżko przelać myśli na ekran. Pozdrawiam wszstkie czytelniczki PAULINA S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
Justka6 ja miałam podobny problem (worki po ciąży) ale odrazu mam wkładki bez żadnych dodatkowych plastyk a byłam u trzech lekarzy i tylko jeden chciał mi dac pod gruczął ale ostrzegał ze bedzie widocznz wkładka doznałam szoku wiec szukałam innych lekarzy i tamci powiedzieli ze absolutnie nie robi sie kobiecie która ma tak rozsciagnieta skóre pod gruczał tylko pod MIESIEN chyba ze pierw robis sie plastyke skóry ale to nie jest konieczne jesli lekarz dopasuje profil odpowiedni, ja uniknełam dodatkowej plastyki i mam bardzo bardzo wysoki profil 320 mentory i zrobił to super i dziekuje Bogu ze nie posłuchałam lekarza ZDZITOWIECKIEGO Z GDANSKA ,wiec popytaj czy to konieczne itp ,mi lekarze mówili a w tym byli zgodni ze jesli ta skóra jest tak rozsciagnieta to wkłada sie pod miesien,przeslij mi swoje fotki przed operacja zerkne na nie i przesle ci swoje wiec zobaczymy czy miałysmy faktycznie ten sam przypadek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
Justal6 to mój email Betti72.72@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanilka1985
miamiorek poprosze tez o zdjecia dziekuje z gory...:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franzezka masz super piersi tylko pozazdroscic, ja tez chcialabym juz byc po, konsultacje mam 6 stycznia a gdzie tam operacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam zaklepane dwa terminy u dr Zawisz i dr Kasprzyk ale w koncu zdecydowalam sie na dr Kasprzyka, troche dlugo sie czeka na operacje ale podobno warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubila, ja robie u dr szczyta, po przejrzeniu różnych opinii zdecydowałam się na niego. mam 168 cm, 54 kg, rozmiar stanika 75A, a zdecydowana jestem jak na razie na anatomiczne 360, tyle wiem. lion 30, piszesz, że masz termin u dr Szczyta na luty. czy wiadomo Ci cos o operacji jaka podobno dr przeszedł, przez dwa miesiące ma rehabilitację i odłożone wszystkie operacje z dwóch miesięcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiula czy ty jestes juz po konsultacji bo mamy takie same wymiary i ciekawa jestem czy to on ci zaproponowal takie implanty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, jestem po konsultacji. zaczął od 275 i 330, a potem dał dla przykładu 360 i ja stwierdziłam, że jak już mam robić to takie, aby mnie w pełni zadowoliły, czyli z wyglądu naturalne (proporcjonalne do mojej sylwetki oczywiście), ale jednocześnie nie małe(podobno ma z tego wyjść pełne c o ile mozna tak to określić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anatomiczne ty sobie wybralas czy on ci zaproponowal, a kiedy bylas na konsultacji i ile bedziesz czekala na operacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
Vanilka i Raluka wysłałam wam fotki moje piersi po ciazy były w tragicznym stanie wiec teraz to sa piekne wiaqdomo ze nie wszystkim kobietom wysadzaja sie rozstepy mi akurat wywaliło sporo a na dodatek miałam samą skóre wiec teraz to chociaż mam cycuszki:) fajniej sie patrzy na gładziutkie cycuszki no ale cóż na rozstepy nie ma siły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanilka1985
..........dziekuje miamiorek za fotki........a Cycuszki Zajefajne :))))) zazdroszcze Ci ,ze juz po op Ja to naprawde nie moge juz sie doczekac:))) pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanilka1985
,......miamiorek jak dlugo jestes po op...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miamorek jesli mozesz wyslij mi swoje fotki, bardzo prosze, jak bede szczesliwa posiadaczka cycuszkow tez bede wysylac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
ja tez nie mogłam sie doczekac a jak nadszedł moment to ze strachu myslałam ze zrezygnuje a teraz jestem dumna ze dałam rade nie z tchurzyłam było troche cięzko ale juz zapomniałam o wszystkim 7stycznia juz bedzie trzy miesiace po operacji i nie żałuje ,widze temat co do gwarancji wkładek sama nie wiem co juz o tym myslec bo mi lekarz tez mówił ze sa dorzywotnie ale jesli faktycznie bedzie trzeba wymienic to sie nie zawacham zrobie wymianke ( oby kasa tylko była :):):) ) no i pewnie wieksze:( teraz mam 320 wysoki profil i kupuje staniki trumpha 75 D w takie wchodze :) nie mierzyłam innych firm wiec narazie ciesze sie D :) choc pod bluzką to nie widac za bardzo no jak wypchne piers do przodu to juz widac :):) zreszta mi wiecej by nie wlazło ale po latach to juz mozna myslec o wiekszych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
mało tu osób z poprzedniego topiku częsci 1 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
mało tu kobitek z topiku czesci pierwszej :( tam było nas duzo po zabiegu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
pomponiara wysyłam juz:) ja jestem prawie 3mc po zabiegu robiłam 320 mentor b wysoki profil ( z woreczków na cycuszki) pod miesien . co do karku to juz tak nie boli bo brałam tabletki na stan zapalny akurat mi sie cos takiego przytrafiło ,ale ja mam takie gówniane szczescie hihihi bo akurat po zabiegu mi to wyszło a nie jest wcale zwiazane z piersiami i operacja ale starosc nie radosc :):) zwyrodnienia mi jakies sie pojawjaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
mentory okrągłe 320 cc pod miesie bardzo wysoki profil :) akurat w moim przypadku takie trzeba było mi za aplikowac bym znowu miała pełne cycuszki bo miałam worki ,wiec kobietki jak macie małe to i tak sie cieszcie bo fajnie wychodza z takich małych ,a jak ma sie worki takie jak ja to dopiero nie fajnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×