Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość ISABELLA_EVA
Dziewczyny :D jutro rano w koncu sie wykapie cala pierwszy raz od tygodnia :) W KONCU ZDEJME PLASTRY ! juz mam dosc bo wszystko mnie swedzi :) od operacji minal tydzien jutro rano bedzie 8 dzien i w koncu pozbede sie tych smierdzacych plastrow :) jestem zaniepokojona bo czuje niedosyt.. patrze na piersi i czuje ze jednak chcialabym zeby byly wieksze. Wy (laski po operacji) tez tak mialyscie? A DO WSZYSTKICH PRZED - nie bojcie sie nie ma czego naprawde :) jedyna malo przyjemna rzecz to wyciaganie drenow to bardzo boli ale tak ogolnie to przeciez ciagle bedziecie dostawaly leki przeciwbolowe. :> IDE SPAC i rano wskakuje do wanny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SAM pewnie ze zrozumialam ,raz sie zyje!:)wkurzalam sie dzis bo mama zaczela mi belkotac o obcych cialach w ciele,czemu nie zrobie tego za piec lat,czy sie tak nie boje?moj fajowy partner ze to robia stare baby,normalnie wiesz jak Ci tak plota to zaczynasz watpic i na zlosc nie pokazuje im ze sie boje,a po cichu poplakuje z strachu,dobrze ze my sie dziewczyny rozumiemy.No nie pomagaj normalnie!Jeszce bedzie szczekal zebami jak sie faceci beda ogladac:)!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadza sie ja też mam mieć świeże badania ale dzwoniłam do kliniki i powiedziano mi, , że hiv i hcv mogą być wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isabela ,a poczekaj aż Ci zejdzie opuchlizna wtedy będziesz mówila że mogłyby być większe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, trzymam kciuki 🌼 Blubelle, masz rację z tymi badaniami.. a powiedzmy jak się ma zbyt wysokie lub niskie ob, to można to jakąś dietą czy czymś \"wyprostować\" żeby było ok? tak mi się gdzieś obiło o uszy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ISABELLA_EVA
KTORAS Z WAS chiala nr do niemkiewicza - wejdz na www.niemkiewicz.pl znajdziesz na stronce wszystko. ZDJELAM PLASTRY I OKAZALO SIE ze cyce sa duze czuje je az pod pachami i ze mam 3 rozstepy , czerwone jak szlag... na lewym cycku dwa po boku i na prawym jeden. SA MALE ale wiecie przerazaja mnie... poradzcie mi co mam z tym zrobic? jakis dobry krem ? co zrobic zeby zlazly albo zeby ich widac nie bylo. slyszalam ze swieze takie czerwone rozstepy mozna usunac. Wychodzi na to ze wiekszych niz 450 faktycznie mi nie mogl wsadzic bo by mi calkiem rozstepy powylazily. powiem Wam ze juz mi sie podobaja sa duze i rowne, fakt lekkie piramidy ale sa swietne :) mojemu facetowi juz sie podobaja. PORADZCIE CO MAM Z TYMI ROZSTEPAMI ZROBIC :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aramisg
Dziewczyny mój zabieg już we wtorek, strasznie się boję. Prześlijcie proszę jakieś foty, będę czuła, że warto cierpieć:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samanta OB to jest wskaznik stanu zapalnego, jezeli jest podwyzszone to mamy w organizmie jakis stan zapalny, nawet moze to byc niewyleczony zab, dieta tego nie zmienimy, trzeba wyleczyc stan zapalny a ja juz 6 dzien po operacji, moje cycuchy sa super, wrocilam calkowicie do siebie, wszystko robie oprocz noszenia na rekach mojego bobasa, jestem wpelni sprawna :-) w piatek jade sciagnac szwy, wczoraj dzwonilam do mojego doktorka czy odstawic ketonal, powiedzial zebym brala mniejsza dawke nawet jesli mnie nic nie boli bo on tez dziala p/obrzekowo a od jutra mam brac wit E :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny Isabella Eva- mnie tez juz szlag trafia z tymi opatrunkami, jutro jade do doktora na ich zdjecie, ale opaske nad piersiami musze nosic do niedzieli zeby mi cycuszki pod brode nie podjechaly. Ja nie mialam drenow, ciakawe od czego zalezy, czy je zakladaja czy nie. A cycuszki chcialabym aby juz zmalaly, tzn zeby zeszla opuchlizna. Jak bede miala 87-88cm w biuscie to bede bardzo zadowolona, poki co utrzymuje sie 91cm. Kasiekkasiek- podaj prosze namiary na te firme co szyje staniki na zamowienie, sama chetnie skorzystam po powrocie do UK. Samantha- wysokie OB przewaznie wsazuje na stan zapalny w organizmie, naturalna substancja przeciwzapalna jest cholesterol, czyli nalezaloby wlaczyc tluszcze zwierzece, poza tym z tego co pamietam, swietnie dziala czosnek (naturalny antybiotyk)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADŻENTA
POMPONIARA ja oglądałam Twoje cycorki,a powiedz jaki miałaś rozmiar wyjściowy bo ja mam ZEROOO !!! NIESTETY !!! PEWNIE WŁOŻE MINIMALNIE :( A MOŻE KTÓRAŚ PODOBNA DO MNIE??? i prześle fotki na pocieszenie i jak to jest potem z badaniami dziewuszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADŻENTA
no co ty POMPONIARA i aż 300 sie udało? ja nawet skórki nie mam zupełnie płasko,no może ciut... a masz może zdjęcia z przed? szczęśliwa pewnie jesteś że już je masz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blubelle - właśnie o to mi chodziło, z tą dietą :) czyli jednak coś tam można pokombinowac jakby co ;) dzięki Kasiek na pewno napisze jak się ta firma nazywa, tyle że dziś ma op, więc pewnie jak wróci i się ogarnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzenta to jakie implanty wejda chyba zalezy od twojej budowy, ja np mam waska klatke piersiowa i wieksze juz by nie weszly, a zadowolona jestem bardzo, bardzo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexar
dziewczyny ja tez jestem płaska jak decha a lekarz od razu zaproponował mi 400 :-O! twierdzi ze mam skóre naciągniętą po karmieniu, więc wybrałam 350 zeby nie przeginac ha ha pod biustem mam 86 a w "niby" biuście 91,wiec chyba nie mam wąskiej klatki i stąd taki rozmiar co? mam andzieje że nie wyjdą ogromniaste ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexar
a co do badań, to nic nie wiem jakie? mój lekarz dał mi wizytówkę anestezjologa i kazał mi się z nim skontaktować 3 tyg przed op,i on mi wszystko powie...też tak miałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam pod biustem 70 a w biuscie mialam 80 teraz mam 91, moj doktorek dal mi na konsultacji kartke z zaleceniami przedoperacyjnymi i z wykazem badan jakie mam zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADŻENTA
ALEXAR I POMPONIARA ja akurat jestem w barach szeroka tylko skórki nie mam i mi sie chyba nie da dużo włożyć,chociaż też karmiłam dwoje dzieci,ale jakoś mi sie wycofało wszystki hi,hi :) ale taż chyba nie chciałabym więcej niż 300 bo też nie chcę przeginać i co ludziom powiem,wcale nie mam zamiaru sie chwalić w koło,bo sie ludzie w głowy pukają,a nikt nie rozumie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzenta skoro karmiłaś dzieci i od pokarmu Ci piersi się powiekszyły to i implant się wiekszy zmieści.Nie ma sie co martwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADŻENTA
ANIULA czy mogę zobaczyć twoje cycorki i jak masz z przed to też bym chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADŻENTA
no akt że jak miałam pokarm to cycki miałam fajowe ale słowo daje że nie mam w tej chwili nawet szmatek to dziwne bardzo,ale dzięki za pocieszenie,co by sie nie udało włożyć to będzie lepiej niż jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violesia
Pomponiara to miłas niemal taki sam rozmiar wyjściowy co ja teraz! Czy mogłabyś mi przesłac fotki ? Jaki bedziesz miała teraz rozmiar stanika? 91 cm to IMPONUJĄCE! Też bym chciała :-) Podaje maila gdybyś chciała wysłać fotki violesia@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violesia
Blubelle a jaki miałas rozmiar wyjściowy? Czy wysłabys mi fotki, bo wszystkie fotki jakie widziałam były z wkładkami okrągłymi. jesli możesz to napisz u kogo robiłas i hm...za ile :-) Pozdarwiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADŻENTA
ANIULA dzięki są cudne ,masz się czym cieszyć ! Odpisałam Ci na maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×