Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość ISABELLA_EVA
Dziewczyny kiedy bede mogla lazic w normalnych stanikach? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabela każdy lekarz mówi inaczej ,mój powiedział że moge po 2miesiącach zacząć już w dzień nosić normalne staniki,a w nocy przez 3miesiące ten pooperacyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiunia26
Aniula28 ja tu nie chciałam cię nadwyrężać z tym wysyłaniem ,ale widzę ,że już wszystkie obejżały twoje nabytki tylko nie ja. Proszę wyślij mi też jeśli to nie problem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiunia26
gosiagt@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie widzialam nabytkow Aniuli i nawet nie chce ogladac, bo jeszcze zaczelabym marzyc o takich:),a ja nie bede nawet 300 miala:(Nie daje ogladac oczom nic powyzej 350;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiunia ależ widziałaś już moje fotki,byłaś jedną z pierwszych do której wysłałam, a taki był Twój komentarz ::( Aniula nie obraź się na mnie ale uważam że w tej chwili te twoje piersi choć ładne są moim skromnym zdaniem trochę za duże jesteś za wąska w ramionach na takie duże,a Ty jeszcze chcesz sobie powiększać.Więcej nie zawsze znaczy lepiej.Ale o gustach się nie dyskutuje skoro Tobie się takie podobaja to życzę powodzenia.)::

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle tych zdjęć się ogląda że ja też czasami nie kojarze ,kogo oglądałam ,a kogo jeszcze nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ISABELLA_EVA
a kto chce moje fotki ? mam nawet fotki przed operacja:P jutro minie tydzien po operacji a w srode zrobie zdjecia bez plastrow w samym staniczku :) mam 450 cc pod miesien, 167 cm wzrostu, 59kg, wyjsciowe mialam srednie B. Jezeli ktoras z was chcialaby sie czegos dowiedziec np czego spodziewac sie po tym zabiegu i ogolnie jak to przebiega to moge opowiedziec:) pozdrawiam dziewczyny i jezeli ktoras z was mi jeszcze nie wyslala swoich zdjec to chetnie obejrze - niewiadoma@onet.eu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADŻENTA
ANIULA jesteś chyba zadowolona? przede mną długa droga ale też myślę o poznaniu jeśli byś miala polecić to wlaśnie swojego doktorka? i ile płaciłaś jeśli moge wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADŻENTA
dziewczyny żałuje tylko że sie u mnie NIESTETY dużo nie zmieści pewnie dużo poniżej 300 :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isabela ja bardzo chetnie zobacze Twoje fotki, Madzenta ja płaciłam 8500tyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADŻENTA
ISABELA-EVA jesteś zadowolona że już po,a bałaś się,bo ja cholernie marze bo nie mam piersi a chcę bardzo,ale też bardzo się boję,tego wszystkiego ale na razie nie mogę chyba bo mam aparat na zębach,a to do operacji musi chyba zniknąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADŻENTA
ANIULA TO CHYBA NIE DUŻO??? CZYTAŁAM O WIĘKSZYCH CENACH A CZY JESTEŚ ZADOWOLONA Z OPIEKI U NIEGO ITD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violesia
Izabella_Ewa ja chetnie zobaczę zdjecia przed i po :-) U kogo robiłaś i za ile jesli można wiedzieć? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violesia
Izabella_Ewa maila nie podałam violesia@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzenta masz racje cena jest niższa niż w innych klinikach,ale to nie był powód dlaczego zdecydowałam się na tego lekarza. Klinika jest na bardzo wysokim poziomie opieka jest super z efektów jestem super zadowolona. Lekarz bardzo miły i konkretny wszystko mi przed operacją wyjasnił,a jego rola nie skończyła się po op i skasowaniu kasy.Do tej pory dzwoni do mnie raz w tygodniu pytając jak się czuje ,jak sie piersi układają i czy jestem zadowolona.Moim zdaniem nie trzeba płacić po 15tyś żeby być zadowolonym z efektów.. U mnie w szczecinie jest klinika Dmytrzaka gdzie kasują po 13-15tyś, i 50% pacjetek wraca na poprawki,albo jest niezadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADŻENTA
ANIULA dzięki chciałabym trzymać kontak z tobą.wiesz taką kwotę łatwiej uzbierać.a powiedz czy tego lekarza ktoś ci wcześniej polecał czy sama szukałaś?i czy trudno to wszystko przejść czy potem te piersi wszystko wynagrodza???tak ja myśle że bym wszystko ścierpiala:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początku sama szukałam później poznałam 2dziewczyny ,które robiły u niego i były zadowolone (widziałam ich cucuchy).I tak zdecydowałam się na niego,pojechałam na konsultacje (bezpłatną) i wszystko umówiliśmy.Pytałam również o korekcje blizn,bo miałam wypadek samochodowy i mam blizy na czole, dr zaproponował że zrobi mi je na kase chorych.( jeszcze się śmiał że to nie dlatedo że ma za dużo pieniędzy).Po zabiegu najgorszy jest pierwszy tydzień później jest już coraz lepiej. Żeby nie było mi smutno samej to namówiłam przyjaciółke na zabieg.miała jednak zabieg 2tyg po mnie ma implanty 450ml jest też super zadowolona,a tydzień po mnie robiła sobie zabieg dziewczyna którą poznałam na forum BEAUTY i też jest zadowolona jesteśmy w stałym kontakcie. Także nie chwale doktorka tylko na swoim przykładzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeżeli chodzi o ból to piersi napewno Ci wszystko wynagrodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADŻENTA
ANIULA to ciesze się dziękuje ci bardzo i już nie moge sie doczekać,a czy długo czekałaś na zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADŻENTA
a jakie masz cięcie bo wolałabym pod piersią niż w otoczce chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
któraś z Was pytała, czy można mieć operację z aparatem na zębach - można, kilka dziewczyn stąd na pewno miało Iza, Pomponiara, jak samopoczucie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADŻENTA
SAMANTA dzięki to ja pytałam ,poważnie ? myślałam że wszystkie OZDOBY trzeba zdjąć do znieczulenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzenta ja mam cięcie wookół otoczki i jest kompletnie nie widoczne ,a Ty dlaczego chcesz pod piersią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violesia
Aniulla zdecydowałam się na ten Poznań, bo ładnie masz cycuszki i opinie dr tez ma zadawalające. Nie wiem tylko, czy dr przyjmie mnie inego dnia na konsultację? Zadzwonie w tygodniu i sie dopytam, bo bede jechac zawodowo do Poznania, wiec przy okazji upiekłabym dwie pieczenie na jednym ogniu :-) Napisałas, że w pt ma konsultacje (to tez wyczytałam na stronie kliniki) a ja bede raczej w poniedziałek-wtorek. Nic to zadzwonie jak bede znała temin mojej podróży. A może maila wystosować do dr z zapytaniem? Jak myślisz Aniula?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na zabieg czekałam ok 6miesięcy,ale tylko dlatego że tak i termin mi pasował .Pierwszy wolny termin dr miał po ok 3miesiącach. Konsultacje są w każdy piątek od godz 17.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADŻENTA
ANIULA nie wiem dlaczego,bo mi się wydaje że będzie przeszkadzało potem ??? męża mam na mysli hi hi,nie wygląda to dziwnie później?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MADŻENTA - na sto proc Ewcia miała dwie operacje w aparacie, kojarzę jeszcze jakieś dziewczyny ale nie pamiętam nicków. niby kolczyki też powinny być powyjmowane, a wielu lekarzy każe wyjąć tylko z języka i ewentualnie z sutków, inni tolerują te z bioplastu a inni każą po prostu wyjąć wszystko i koniec. Ewcia miała w Pastuchy i na pewno miała aparat na zębach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madżena ze mna miala operacje dziewczyna z aparatem na zebach i nie musiala go sciagac, takze luz samanta moje samopoczucie super, funkcjonuje normalnie, tylko nie podnosze corci noi zadnych ciezkich rzeczy, gotuje obiad, oczywiscie wszystko z umiarem (bardzo duzo maz mi pomaga noi mnie troche stopuje) wlasnie przed chwila skonczylam segregowanie bielizny i ubran, wszystkie stare staniki i stroje kapielowe wyrzucilam, super co nie? wreszcie bede mogla wiekszosc bluzek zakladac bez stanika, ale jestem HAPPY :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADŻENTA
SAMANTA dzięki serdeczne,czyli mogę pomalu szykować się na konsultacje:))) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×