Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość poczatkujaca9999
violesia ale czy on juz tobie wycenil ta przyjemnosc pytam z ciekawosci bo mam takie same wymiary :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Początkująca ceny poszły w góre już dawno ,ale jak dobrze zagadasz z doktorkiem to ci zrobi za tyle co ja w najgorszym wypadku za 9000tyś.Powiedz mu że z nim rozmawiałaś przez tel i powiedział Ci 8500tyś i na tyle jesteś przygotowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Gratuluje kasiekkasiek nowych cycuszkow- wiem, jakie to szczescie:) Pomponiara- dopiero zauwazylam ze mialysmy zabieg tego samego dnia. Dla mnie od teraz 12.02 to drugie urodziny, bo tego dnia narodzilam sie jako kobieta:) Bede wysylac foty po 2 marca, bo teraz jestem jeszcze w bandazach, cycki mam poki co opuchniete i zielone (nie mialam drenow), na dodatek od tygodnia mam wysypke- caly dekolt, szyja, ramiona i plecy w takich malych pryszczykach (ponoc to potowki) i mysle, ze to reakcja na antybiotyk, ktory skonczylam brac wczoraj, wiec oby mi to szybko zeszlo. Wczoraj po praz pierwszy od operacji sie wykapalam. Ktos pytal ile placilam- 11000 pln Wiecie, ze u mnie w rodzinie nikt nie zauwazyl? Ani tata, ani babcia, ciocia.Oni wszyscy widzieli mnie przed opeacja w tych samych ciuchach (polecam swetry z zabotami hehe) Mama wiedziala. A co do bolu- moglabym powiedziec, ze to prawie nie boli. Ja po 5 dniach calkowicie odstawilam srodki przeciwbolowe. Bolalo dzis w nocy bo za ciasno zalozylam ten bandaz, ktory zapobiega podjezdzaniu implantow. No i tylek z kregoslupem czasem pobolewaja od spania w pozycji pollezacej. A tak poza tym to luzik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiekkasiek,bluebelle-gratuluję nowych nabytków i tak starsznie chciałabym być już po :-( a mi jeszcze tyyyyyyyyyyyyyyyle zostało...wspierajcie mnie dziewuchy w czekaniu,please bo zwariuje z zazdrości,ze Wy juz macie a ja nieeeeeeeeeeeeeee!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
początkujaca9999-zapisuj się wrzesień,bedziemy razem się cieszyć :-) i pocierpimy razem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie,ja rowniez zdecydowalam sie na zabieg,z tym ze jade na Slowacje,bede robila sobie piersi i brzuch jednoczesnie,nie wiem tylko jakie implanty wybrac,okragle czy anatomiczne...lekarz podal mi cene za cala operacje 3000 euro,wiec chyba nie tak drogo,jest tylko jeden mankament,ze nic o nim nie wiem,nie mam niczyich referencji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka ole
janess-Dzieki za odp. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniania ,a nie boisz sie oddać się w ręce lekarza o którym nic nie wiesz, przecież to Twoje ciało i Twoje zdrowie. Ja też chciałam zrobić sobie jednocześnie brzuch i piersi ,ale mój lekarz powiedział że absolutnie,bo to było by za duże obciążenie dla organizmu. Cena może i jest kusząca ale moim zdaniem za dużo ryzykujesz,u nas też znajdziesz lekarza któryby Ci zrobił w tej cenie te 2 zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniula sama sie wzruszyłam ,że bede miec takie dobre cyce :) ale my tu WRAŻLIWE PŁACZKI JESTEŚMY HAHAHA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADŻENTA
ALEXAR nie jesteś sama ja też planuje na wrzesień,a do kogo się szykujesz?Ja chyba do kubasika,bliżej mam do wrocka ale nic nie wiem na temat tamtejszych doktorków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADŻENTA
Dziewuszki ja jestem straszliwa płaczka i naprawde ile fotek od was miałam przy każdej płacze i w ogóle co sobie pomyśle że też będę taka szczęśliwa to mi łzy ciekną i mnie zatyka !!! Ale cóż,przecież będę miała coś czego nigdy nie miałam i jak tu nie płakać zeszczęścia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADŻENTA
BLUEBELLE pisała że nikt w rodzinie nie zauwżył,właśnie tego sie boję,bo tylko mama wie i sisterka,i wolałabym żeby tak został,a przecież wszyscy wiedzą że jestem płaska a nagle pokaże sie z biustem i cooo??? Może któraś doradzi coś mądrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj mialam problem z oddechem tak mnie klulo jakby serce i miesnie mi sie trzesly w srodku ze nie umialam nad nimi zapanowac,dziwny bol..nie spalam prawie,ale nie wylam tez z bolu..takze nie jest tragicznie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a kogo mozecie polecic w Poznaniu i okolicach.Jakie sa terminy i ceny? a moze ktoras miala zabieg w Londynie-jesli tak to prosze o jakies info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzenta ja się kompletnie nie przejmuje tym co ludzie powiedzą, skoro chciałam sobie zrobić to zrobiłam nikt mi na to nie dał. Ja mam do tego inne podejście dla mnie nie jest to nic złego ani kępującego.Wiadomo że nie chodze i nie chwale się dookoła,ale jak ktoś zauważy i pyta to odpowiadam wprost. Także nie martw się ludźmi,bo oni Ci na to nie dają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maggietka ja polecam dr Kubasika jestem miesiąc po operacji jestem super zadowolona,mam 400ml okrągłe cena 8500tyś teraz niby ceny poszły w góre ,ale za 9000tyś napewno Ci zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADŻENTA
ANIULA masz rację, jednak ja mam takich znajomych którzy tego nie rozumieją,więć wolałabym powiedzieć że mi wyrosły nagle i że sama jestem zaskoczona hai hi ,zresztą mój doktor ginekolog ciągle pyta KIEDY BĘDĘ DOJRZEWAĆ !!! no może dane mi będzi dojrzeć:) ANIULApytałaś może doktorka ile takich zabiegów sie wykonuje,bo widzę że to się zrobilo powszechne ja już dawno marzyłam że to zrobię,jeszcze jak leciał program z polanicy KLINIKA CUDÓW (kilka dobrych lat temu) ale zawsze odkładałam...dopiero teraz jak weszłam na forum do Was to podjęłam decyzję,mam nadzieję że słuszną!!! właśnie wpadł mi dziś LEWY tysiączek także kaska się gromadzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniula dzieki za odpowiedz Prosze powiedz mi jak to wyglada po operacji tzn.kiedy wizyty kontrolne itd bo mieszkam na stale w UK i nie wiem jak to wszystko zorganizowac-ile dni urlopu potrzebuje itd Jesli wiesz cos o jego terminach to bylabym wdzieczna za informacje Powiedz z jakiego rozmiaru startowalas i jaki masz teraz Istotne jest tez dla mnie ten prawdziwy czas rekonwalescencji i widocznosc blizn Przepraszam ze zadaje tak podstawowe pytania ale jestem zupelnym laikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADŻENTA
dziewczyny powiedzcie dlaczego ja jestem wciąż pomarańczowa,jużtrochę się tu udzielam??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzenta musisz wejść w PREFERENCJE i tam założyć sobie profil wtedy bedziesz czarna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADŻENTA
n niestety zapomniałam hasła,kiedyś założe jeszcze raz,ale dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diablica jakie masz wymiary jak można zapytać, że możesz sobie pozwolić na 400? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzenta akurat mój lekarz operuje 2 albo 3dni w tydodniu i ma 3-4 zabiegi dziennie,czyli w skali miesiąca to od 24 do 48 pacjentek,ale niewiem jaki z tego procent to powiększanie piersi. Napewno duży %,bo doktorek powiedział że to jest najpopularniejszy zabieg i teraz robi ich najwięcej,ale przecież są lekarze którzy operują codziennie .HHMMM troche tych cycolinek już chodzi,a my nawet tego niewiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janess czekam z niecierpliwoscia na Twoje nowe nabytki! Ja też sie wzruszam jak ogladam wasze fotki :-) Miśka87 a jakie miałas rozmiar przed op? Wysłałabyś mi fotkę nowych nabytków? Jaki masz teraz rozmiar? Zastanawiam sie nad dr Kubasikiem z Poznaia i nad dr Kasprzykiem, ale za żadne skarby nie moge się zdecydowac, bo obaj fajni i profesionalni. I tak siedze i myślę, a czas ucieka :-( Madżenta, powiedz znajomym że od Bawarki ci urosły i kuracji alternatywnej, która niestety nie przynosi u wszystkich takich efektów :-) I niech kombinują sobie jak to możliwe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×