Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gosiunia to Ciebie też ktoś odnalazł w ten sposób na nk?Kurde co się dzieje?Ktoś się bardzo nudzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka25
Gosiunia26 Anetka zapomnij o Żukowskiej lepiej idż do Pisery.\" Gusiu czy możesz mi powiedzieć coś więcej o Piserze?? Gdzie przyjmuje i jaki jest mniej więcej koszt?? A już tak się cieszyłam z tej Żukowskiej, wszyscy mi mowili, ze jest bardzo dobra, nawet mój klient który studiuje medycyne powiedzial ze jest w czołówce:/ i że jej specjalizacja to rekonstrukcja wiec zwykłe powiększannie to dla niej nic trudnego.. Zmartwiłyście mnie teraz, a o Piserze coś słyszałam ale mogę prosic gosiu o coś wiecęj??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetka, zajrzyj na forum beauty w polsce, w zeszłym tyg dwie dziewczyny miały u niej op. poczytaj trochę info o niej, jest dużo opinii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka25
Właśnie się rejestruje:) Napędziłyście mi niezłego stracha ale bardzo się cieszę, że pomyślałam, żeby poszukać czegoś w necie i że trafiłam na to forum. zobacze co tam piszą .... Mam nadzieję, że znajdę jakiegoś dobrego dr w Łodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetka25 , odradzam ci i Zukowska i Pisere. Ja jestem z Lodzi i jade poza Łodz do dr, raczej nie zaufalambym ani jednemu, ani drugiemu lekarzowi. lepiej zaplacic 2-3 tys wiecej i zrobic u kogos sprawdzonego. Tak ja samanta radzi poczytaj sobie na beuty o doktorach to cie się przejasni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka25
No chyba mam jakiegoś pecha...., nie chce mnie zarejestrować, juz 3 raz próbuje, no ale nic cierpliwie będę się starała dobić na to Beuty. A ty gdzie jedziesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W stopce npisałam - do Krakowa. Ale w calej POlsce sa świetni lekarze, wybór nalezy do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anetka jestes z lodzi wiec niedaleko wroc:) z czystym sumieniem moge ci polecic dr Jacka Jarlinskiego:) przystepna cena zabieg swietnie wykonany,lekarz przystepny i przesympatyczny pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiunia26
Anetka ja też jestem z Łodzi i byłam na konsultacji u dr.Pisery mi zaproponował 300 za 10tyś.słyszałam o nim że jest niezły ale jak masz więcej kaski to lepiej wybierz się do stolicy,albo dr.Jarlińskiego słyszałam o nim dużo dobrego.Ja wybrałam dr.Kasprzyka z Krakowa ze wzgledu na komputerowy dobór implantów,noo i doktorek jest super,ale wybór należy do ciebie oby nie Żukowska.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
karo... widze ze robisz u kubasika ja umowilam sie na wizyte do bielanskiego ..Powiedz mi prosze ile bedzie cie kosztowala operacja i jak dlugo czekalas na termin zabiegi ..Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, ostatnio jak pisałam było chyba 96 stron, wracam a tu proszę, taki dorobek. Ja już jestem 12 dni po op, wczoraj byłam na zdjęciu szwów. Wszystko goi się super, piersi są jak dla mnie piękne, a będą jeszcze piękniejsze, jak mówi mój doktorek. Jestem straaasznie szczęśliwa. Ogólnie ból jak cholera, ale o tym pisały już inne kobietki, które to przeszły. Ja myślałam, że jak przeszłam dwa porody bez znieczulenia, to już mnie nic nie zaskoczy, a tu proszę... Ale na szczęście już nic mnie nie boli, powoli mogę spać na boku. I jak patrzę na moje piersiątka, to nie whałabym się ani razu zrobić to jeszcze raz, chociaż tuż po op. mówiłam inaczej... Takie dwie informacje dla przyszłych posiadaczek pięknych biustów - może się przydadzą: po pierwsze, to nie trzeba przeznaczać na proces rekowalescencji urlopu z pracy - można wziąć chorobowe. Mnie o to spytała po zabiegu pielęgniarka, i przyznam, że b. się zdziwiłam. Myślałam, że jak się kroję na własne życzenie, to jest to tylko moja sprawa. A tu ważne jest to, że jestem niezdolna do pracy i dlatego mogę wziąć L4. Ja z tego nie skorzystałam, bo już miałam wybrany urlop, ale może którejś z was się przyda. po drugie, to warto przed op. porozmawiać z anastezjologiem. Ja kilka lat temu miałam op. z powodów zdrowotnych i wymiotowałam po narkozie straszliwie, była to z tego wszystkiego najgorsza męka. Teraz przed op. poprosiłam anastezjologa o podanie środka, który zminimalizuje ten efkt uboczny i naprawdę po operacji w ogóle nie odczuwałam mdłości, ani razu nie wymiotowałam. to na tyle z pierwszych wrażeń, pozdrowionka dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kakukabana u Bielanskiego czy Bieleckiego? zabieg u Kubasika kosztuje 9000tyś ,a na zabieg długo się nie czeka ok 2-3 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiunia26
Bielizna erotyczna ...BLACK (numer 570063195)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiunia26
Jak chcecie sie pośmiać to wejdźcie na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiunia26
Inaczej.Wpiszcie sobie w wyszukiwarce allegro bielizna erotyczna i tam będzie "fajny komplecik "za 25zł buhaha;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm nie ma tam nic smiesznego przynajmniej dla mnie wiele dziewczat ma ten problem i np marzy o zelkach my mozemy sobie na nie pozwolic,one moze nie uwazam ten post za zenujacy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie śmieje się z tego że ktoś nie ma piersi czy ma małe,tylko z tego kompletu.W życiu bym czegoś takiego nie ubrała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawde 4 powyrzesze posty uwazam za idiotyczne :/ przeciez nie wszystkie dziewczeta ktore tu wchodza chca poprawic piersi z rozm np C ,niektore zaczynaja od A!!!!! i nie uwazam aby osoby majace A nie mialy luster w domu dziewczyny zastanowcie sie troszke nad swoimi wypowiedziami:( tu zagladaja tez osoby ktore naprawde nie maja piersi i maja nadzieje uzyskac jakies wsparcie a nie takie komentarze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniula ok ale dziewczyny moga to inaczej odebrac pozatym wszystko jest kwestia gust topik na ten temat powinien byc zalozony na innym forum i powinno byc dokladnie napisane czy komus chodzi o to ze ma sie smiac z bielizny czy z piersi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny komplecik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny komplecik
myslalby kto black jakim jestes obronca ucisnionych, matka teresa z kalkuty, przeciez gosiunia wyraznie napisala ze chodzi o "fajny komplecik", lepszy mozna by uszyc ze starej firanki, ciekawe kto to kupuje (chyba blacka no bo nie widzi w tym nic smiesznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny komplecik 1 primo akurat na moje piersi sie to nie nadaje :D 2 primo pozatym fajny kompleciku bluznisz 3 primo jesli masz takie fajne stare firanki to prosze o pokaz :D 4 primo czy ty nie wiesz ze kazdej z nas podoba sie cos innego i kazdej z nas cos innego pasuje??:) zastanow sie nad swoja wypowiedzia:) janess jestem z toba:) bedziesz miala piekne wymarzone cycuchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiunia26
Black ale ty jesteś rozwinięta jak byś nie wiedziała to cię uświadamiam że jestem właśnie taką dziewczyną która ma wyjściówkę 0.A mnie chodziło akurat o ten komplecik ale skoro tak ci się podoba to przepraszam że uraziłam twój wyrafinowany gust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki ;-) Powiem Wam ze jestem kłebkiem nerwów ,boje sie strasznie tego bolu .............,trzymajcie za mnie kciuki .Jade na 8.45 wiec tak koło 12 napewno juz bede po z nowymi cyculami ;-) aha jeszcze jedno poznałam Karoline ktora w tym samym dniu bedzie miała zemna zabieg zawsze razniej bedziemy razem ,wszystko dzieki forum;-) pozdrawiam Was wszystkie ....;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiunia widzial na nk jaka masz wyjsciowke :D wiec nie musisz mnie \"uswiadamiac\":D co do tego \"jak jestem rozwinieta\" to powiem ze bardzo:D a co do mojego gustu to dziekuje :D rowniez zwazam go za wyrafinowany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×