Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość masza711
Timida thx :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boboje - odpusć sobie dr Zukowską-ja widziala robione przez nią piersi i uwierz mi-nie chcaiałabyś takich mieć!!!! Ja tez jestem z Łodzi i myślałam o dr Piserze, ale ktos ode mnie z bliskich coś sobie u niego poprawiał i mu nie wyszło. Lepiej odczekać i dozbierać niz potem brać kredyt i poprawiać u kogoś dobrego! Zastanów się! Jedź do dr Kubasika do Poznaia Aniula już ci go polecała-u niego taniej niż w Krakowie i krótsze terminy. Poza tym dr kasprzyk z Krakowa nie robi cięcia pod pachą. MIRACLE ZŁOTKO- GRATULACJE! :-) :-) :-) Pamiętaj, że czekam na fotki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobobojesie z tego co pamietam to dziewczyny od Zukowskiej byly zalamane.zalily sie ,ze wyszly im za wysoko i poza tym ona prawie kazdej dziewczynie wklada 375ml,bez wzgledu na budowe ciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boboje ja robiłam u dr Stepniewskiego w poznaniu za konsultacje nie płacisz i wystarczy jedna powie wszystko co i jak. cały koszt operacji z pobytem w klinice to ok 9 tyś . :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karo.s i jak wyniki???ja wykoncze sie nerwowo do wtorku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiunia26
boboje dziewczyny mają racje co do Żukowskiej ja widziałam piersi od niej i nie dość że byly za wysoko to jeszcze za blisko siebie,także odradzam.Słyszałam że z Łódzkich chirurgów to Pisera jest najlepszy ale mnie do siebie nie przekonał.Jak już pisałam robię u Kasprzyka i płacę 11.500zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janess;-) Dzieki bardzo ;-) Powidzcie dziewczyny jakich stanikach chodziłysie po zabiegu.Tydzien bede chodziła teraz w tym co dostałam od lekarza potem mam sie zaopatrzyc w triumpa xtrime;-)a jakie wy nosiłyscie..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiunia26
Miracle25 Gratulacje!EEEEE jak możesz pisać to nie jest tak źle z tym bólem,to dobrze bardzo to pocieszające:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiunia ;-) pisac mozna bo ketanol dziala ale nie ukrywam że boli ale z nia na dzien mam nadzieje ze bedzie lepiej. Kłade sie juz bo musze troszke polezec;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diabełku cycunie piękne naprawde mniejsze nie dałyby takiego efektu:) Miracle gratuluje trzymaj się i odpoczywaj jak najwięcej żebyś mogła jak najszybciej cieszyć się nowymi cycuszkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, ze się nieco zapędzacie w osądach dr Ż. mimo, że ja sama mam o niej wyrobionoe zdanie na podstawie historii, które prześledziłam i nie poszłabym do niej, dość ostrymi rzucacie zarzutami. wszystkim, którzy szukają INFORMACJI polecam forum o którym dziewczyny już wspominały, beauty w polsce. warto poczytać o różnych lekarzach, choćby o wspominanym dr Kubasiku, szczególnie starsze wątki.. nie wszystkim wszystko się udaje i trzeba to wliczyć w jakieś tam ryzyko operacji operacji plastycznych.. :) dziewczyny dochodzące do siebie.. trzymajcie się 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fxfxfx
a ja mam z natury rozmiar 75G i marzą mi się o dużo mniejsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiunia26
Zawsze jeszcze można sobie wejść na Znany Lekarz.pl co do Żukowskiej to nie ma tam zbyt dobrych opini. Samanta bez urazy ale ciekawa jestem czy sama dałabyś się pociąć lekarce z tyloma negatywnymi opiniami. Kubasik z kolei jest młodym lekarzem i zanim doszedł do wprawy miał prawo popełniać błędy,czego oczywiście nie pochwalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niunia362 -dzieki za odpowiedz :) no mam nadzieje ze się nie zmniejsza bo nie po to sie tak meczymy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu, przecież napisałam, że nie poszłabym do niej, ponieważ nie mogę sobie pozwolić na zwiększone ryzyko, które moim zdaniem wiąże się z zabiegiem u tej lekarz. natomiast nie widzę sensu w odsyłaniu użytkowniczki do innego lekarza, który wcale o wieeeele lepszych notowań nie ma :) lepiej odsyłać właśnie na takie stronki jak podałaś czy beauty w polsce :) zaczynam schizować \"po co mi ta cała operacja\".. :( heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diablica ;-) Jak sie czujesz..?doszłaś juz do siebie. Ja juz po narazie ciezko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniulka tez tak uważam :) Miracle25 dzisiaj byłam na zdjęciu opatrunków i są wieksze niż widok takich ścisnietych no ale troche opadną własnie byłam we wannie wiec juz jest spoko tylko te pachy niedośc ze ruszac nie moge za bardzo to sie ogolić :P a jak z TOBĄ ? SKORO TU PISZESZ TO MUSI BYĆ OK ? :) ALE TO UCZUCIE SMIESZNE ,ŻE NIGDY NIE MIAŁO SIE CYCKÓW I NAGLE TAKIE CUDEŃKA :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny gdzie Wy się podziewacie ,co tu tak nudno się zrobiło forum nam umiera śmiercią naturalną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiunia26
Diabełku poproszę o fotkę twoich nabytków:)gosiagt@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki dzisiaj ja Was opuszcze na 2 dygodnie:(Mam nadzieje,ze jak wroce,bede miala problemy z nadrobieniem zaleglosci w czytaniu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janess trzymaj sie!!! zycze zero bolu i super efektu (napewno taki bedzie!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka25
BOBOJESIE ja tez po wypowiedziach tutaj byłam lekko przestraszona so co doktor Żukowskiej, ale dziewczyny tutaj poradziły mi żeby wejść na http://www.beautywpolsce.com/forum/viewtopic.php?t=8628&postdays=0&postorder=asc&start=850 tutaj masz watek o pacjentach po op u dr.Żukowskiej, wejdź sobie i sama poczytaj, sa tam tez na najnowszych postach fotki po operacji. A ty już jesteś po konsultacji u niej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny!! mam do Was pytanie..przeglądałam nowe zdjęcia dziewczyn po operacji i stwierdziłam, ze dziewczyna mając wkadki 290 wyszły piersi jak innej z 400cc, z tym że ta pierwsza miała Mentory natomiost druga Euro. Gdzie mogę sprawdzić jaka jest różnica w projekcji itd w danym rozmiarze z danych firm. Samanta na pewno będziesz wiedziała :) a moja op już w czwartek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki, wyniki mam ok więc 19.03 godz. 12 IDE :) Już się tak nie boje chyba dzięki relacji miracle POZDRAWIAM GORĄCO TRZYMAJ SIE! CO do rozmiaru mam jusz wszystko z dr. dogadane wkładam mentory pod mięsień i teraz słuchajcie co do rozmiaru zdaje się na niego , zdecydował że mentor 275ccHp 10.9 4.6, wysoki profil będą dla mnie najlepsze , nie chce za dużych a poza tym mówił po wymierzeniu mnie że jestem za chuda żeby wcisnąc większe. Więc biore te :) biorę kompa do kliniki, wszystko już mam łącznie z rozp. górą od piżamy . Obiecuje relacje ze szpitala :) jak dam radę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jannes trzymam za Ciebie kciuki, szkoda że już Cie nie będzie na topiku . Pozdrawiam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×