Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

ewcia konewcia jutro zrobie swierze foteczki:) wlasnie dzwonilam do przyjaciulki zeby przyszla i mi je zrobila wiec ci wysle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcia ja po 2 op juz po kilku dniach spalam na boku a na brzuchu kilka razy mi sie zdyzylo ale powiem szczerze ze jest to cholernie nie wygodne ale ja na plecach sie bardzo zadko ,moja pozycja do spania to na prawym boku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak po drugiej op. to luzik:) też spałam na boku ale fakt ,że ''coś'' :) mi przeszkadzało ;) czekam na fotki pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktos mopze mi pow czemu nie moge w moim profilu poprawic meiila?????? ANIULA PRZEPRASZA kurcze moj meil to BLACK_SAPHIR83@wp.pl nie wiem dlaczego nie moge zmienic tego bledu w profilu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samanta mialas racje,dostalam meila z odpowoiedzia i potwierdzilo sie to co mi napisalas bardzo ci dziekuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia/Samancia moja ciocię boli bardzo kręgosłup, ale może dlatego że jest drobnej postury. Ty jesteś nieco wieksza. Ona przy wzroście 175 waży 48 kg, wiec e/f może jej \"ciażyć\". Sam, a 27.04 to masz termin konsultacji, czy zabiegu? Miłego dnia dziewczynki :-) Janess gg :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia/Sami moją ciocię boli kregosłup, może dlatego że jest drobniutkiej postawy przy wzroscie 175 waży 48 kg - więc e/f może jej ciążyć. No ty jestes nieco większa, wieć może twój oragnizm nie odczuwa przeciążenia. Sam a 27.04 to masz termin konsultacji, czy zabiegu? Janess gg :-) Pomponiara poczta :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Black wysłałam jeszcze raz, Violesia widze że TY też jesteś ranny ptaszek jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniulka ja bym może i pospała, ale dziecię moje mi nie daje :-) i mąż dziś z rana na dyżur pędził, wiec ja skoro świtowa dziś :-) A jak cyculki? Powiedz Aniula czy masz czucie w piersiach? Bolą cie jeszcze troszkę? I nie masz uczucia ciała obcego, znaczy nie ciążą ci za bardzo? Ja się obawiam, że bedzie mi cięzko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc kobietki , z okazji naszego dnia życzmy sobie all the best :) Pogoda piękna , wreszcie wiosna a mój dead line się zbliża nieubłaganie , jeszcze 11 dni :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiunia26
Witajcie kobitki:)Wszystkiego najlepszego w dniu naszego święta Wam i sobie życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiunia26
Ewcia mogę prosić o fotki. gosiagt@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączam się do życzeń :-) Karo ale masz fajowo! Tylko nie zapomnij sie odezwać po! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violesia mnie też córcia obudziła ,bo mąż zapomniał że dzisiaj jest niedziela i nastawił budzik na 7:40 myślałam że go udusze. :( Co do cycuszków to już dawno nic mnie nie boli czuje tak jakby były moje od zawsze. Nie czuje żadnego dyskomfortu.Czucie w piersiach miałam od samego początku,w końcu mój lekarz to geniusz :) :) :) ha,ha,ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 u mnie wiosennie pada śnieg heh :P Violesia - to jest termin operacji :) na kons u mojego dr byłam już dawno :) pozdrawiam kobietki 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violesia , wezme kompa do kliniki i będe wam pisać przed i po ( jak dam radę) hi hi :):) Moja córcia mie obudziła dopiero o 8 45 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniula super! Ale ty jesteś tak bardzo miłą i pozytywnie nastawioną osobą, ze nie mogłoby być inaczej u Ciebie :-) Twój doktor tez mi sie wydaje dotknięty" pacem bożym" i jest bardzo kontaktowy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo trzymam cię za słowo! U mnie moze nie tak snieżnie jak u Sam, ale deszczowo i pochmurnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane również Zycze NAM wszystkim wszystkiego NAJ,NAJ ,aby spełniły się wszystkie nasze marzenia:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo.s w naszej klinice nie ma internetu chyba że masz bezprzewodowy, ja też przyjechałam z laptopem i mój mąż zabrał go z powrotem do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniula dzięki za info, przygotuje się odpowiednio żebym mogła wam pisać :):) W POznaniu boska wiosna , 7 stopni i SŁOŃCE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIore moje dziecie na rower , na razie PA PA kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to jakiś czubek który wkleja takie rżeczy, gdyby dziewczyny chciały żeby ktoś je oglądał w realu to same by to zrobiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świadczy to tylko o tym, że kogoś krew zalewa z szalejącej, wrecz świdrującej wnetrza zazdrości!!!!! Bo jest czego zazdrościć, prawda? Piekne dziewczyny! Pewnie wkleił to ktoś niezbyt atrakcyjny z niska samooceną, no i niezbyt błyskotliwy. Cóż głupota nie choroba - nie ma leków. Ale ta głupota wynika raczej z silnych zaburzeń psychicznych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JudakII
witam kochane panie ile koszttuje taki zabieg???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komus sie kurwa nudzi, nawet wiem komu ale ja nie mam sie czego wstydzic, jak ktos mysli ze mi zrobil na zlosc to sie bardzo myli, jedna z nas to znaczy z was (bo ja sie z tego szamba wypisuje) jest zdrowo jebnieta, dziewczynki uwazajcie komu wysylacie zdjecia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×