Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość Gosiunia26
miracle25 3mam za Ciebie kciuki bądź dzielna ja jeszcze 2 miesiące też się boje .Będzie dobrze:) Jak będziesz po to napisz do nas.Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiunia26
Haha oj Black nie mogłaś widzieć mojego biustu bo na tej fotce go nie widać.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiunia no raczej na nk sie nie wstawia zdjec cyckow:) znudzila mnie juz ta dyskusja :) i tak do niczego ona nie prowadzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiunia26
Miałam ale zablokowane ,więc przykro mi nie udało ci się kłamstewko;) A tak wogóle to przecież nie masz konta na NK zapomniałaś?:) Ale masz racje zkończmy tą durną rozmowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam konto filcyjne :D zeby sobie czasem popatrzec na ludzikow:D pozatym nie zawsze mialas zablokowana galerie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiunia26
Jak mój link pojawił się na tym forum to akurat miałam zablokowana galerię.Black udowodnij że byłaś na moim profilu i napisz mi ile masz lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiunia26
z tego co widzę to masz 26 tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiunia26
A zresztą ja nigdy nie podawałam nazwiska na tym forum więc daruj sobie:)) Ja wiem kto mnie odwiedził na NK, z tego forum i nie mam im tego za złe pewnie ja też bym była ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiunia to prawda że jak link do Twojego profilu sie pojawił na forum ,Twoja galeria na NK nie była zablokowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem o tym bo zaglądałam do Ciebie z ciekawości,chyba się nie gniewasz:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiunia26
Czyżby mi się coś pokręciło a byłam pewna że zablokowałam ehh Nie nie gniewam się, ja do Ciebie chyba ze dwa razy weszłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolita3333
Macie info o Dr.Annie Olender z Wroclawia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolita3333
h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość black_saphir83
gosiunia :)nie zobaczysz czy ja cie ogladalam bo mam zaznaczona opcje ze tego nie widac:D i nie mam zamiaru ci niczego udowadniac:D tak,mam 26 latek:D lolita nie slyszalam jeszcze o tej doktor:) ale z wroc polecam Jacka JArlinskiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiunia26
Black dlaczego jestes czerwona ,czy może nie jesteś Black tylko się za nią podajesz co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolita, zajrzyj na forum beauty w polsce, moze tam znajdziesz jakieś opinie o tym lekarzu :) ja też nie kojarzę takiego nazwiska.. Gosia - Black źle napisała swój nick - normalnie ma bez podkreślnika (przynajmniej ten parę postów wyżej). Ty też lepiej się zaczerń - dziwna tu atmosfera ostatnio, ktoś się zacznie pod Ciebie podszywać i znowu będzie śledztwo etc Miracle - obyś napisała za parę dni, że nie bolało tak bardzo i jest do zniesienia :D 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was :) juz sie czuje o wiele lepiej nie jem już srodków przeciwbólowych :) niewygodnie jest ,cieprna plecy ale bez porównania :) w sobote jade na sciagniecie opatrunku to zrobie fotki :) OGOLNIE 1 TYDZIEN NAJGORSZY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasmina30
czesc wam wszystkim od paru tygodni was czytam ii czytam sporo z was ma problem co uzywac na blizny powiem tak szkoda wydawc pieniadze na jakies drogie mazidła najlepsza jest wazelina zakupiona w aptece ja juz jej uzywam od 5 tyg bo tyle jestem po operacji powiekszania cycochow i jestem bardzo zadowolona bo zostaly tylko malo widoczne niteczki wiec wam polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiunia26
Samanta próbowałam dzisiaj się zaczernić ale zapomniałam hasła i za cholerę nie mogę sobie przypomnieć,ach ta moja skleroza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki, jeszcze 8 dni, Jannes ja k nastroje , bo u mnie totalna jazda , wczoraj miałam ochotę zrezygnować , dzisiaj już lepiej , ale boje się strasznie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meduza31
miracle25 jest juz chyba po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karo.s ja to sie boje ,ze op .nie odbedzie sie:( .Badania krwi robie w Polsce we wtorek ,a op w srode.O op.jeszcze nie mysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janess a gdzie się operujesz , badanie robisz dzień przed ? nie trochę wcześniej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
termin mam 18 i jest pewny ,ale wyniki bede miala we wtorek,wiec nie wiem czy beda ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki nie uwierzycie mój mąż stwierdził że jestem uzależniona od komputerka :) i wczoraj schował mi baterie od laptopa żebym nie siedziała necie:( :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×