Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Aniula jeszcze nie byłam na konsultacji u żadnego,dopiero się wybieram pod koniec kwietnia a o doktorze Kolasińsakim myślę z tego powoduze widziałam dziewczyny osobiście które u niego robiły i są zadowolone,jeszcze nie zdecydowałam Miracle a czy ja też mogę zobaczyć fotki? jak tak to dzięki,a jak nie to nie gniewam się:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doris50
ja tez bym prosiła:)o jedna foteczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey040 - a jak dbasz (i dbałaś od samej operacji) o te blizny wokół otoczki? niektórym goją się dobrze same z siebie, inni muszą trochę pracy włożyć w wygląd blizn, a jeszcze innym mimo pracy będą one widoczne. przecież to w końcu blizny.. niemniej, napisz co robisz i co stosujesz ewentualnie na nie :) a pytanie do kiedy piersi się układają i kiedy można zobaczyć ostateczny efekt - po mniej więcej roku :) to nie tylko kwestia opuchlizny ale samego zadomawiania się impl w ciele :) Miracle - też proszę o foteczki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniulka kurde ja mam problem malutki ponieważ robią mi sie przykrócze na ściegnach ... dzisiaj mija 2 tygonie a ja rąk do góry nie podniose ... matka mi je rozmasowywuje ale jak pójdzie tak nadal to musze do masazysty chodzić bo w takim tempie to ja do pracy nigdy nie pójde :) w ogole wydaje mi sie ,że juz maleją te cycki :P wolałam te napuchniete :P do tego zajebiście nie jestem sexy z tymi kłakami pod pachami a ogolić ani rusz haha normalnie sam sex ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejjj babeczki
ale Wam zazdroszczę:P też chcę nowe cycusie ale niestety jeszcze przyjdzie mi trochę na to poczekać:( bo......... bo nie mam kasy:(:(:( Wszystkim przed życzę żeby czas szybko zleciał a wszystkim po szybkiej rekonwalescencji:) Pozdrawiam Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
witam wszystkich.... miracle25 czy moglabym tez poprosic o fotki??? jejku jeszcez dwa dni a mnie nic nerwy nie łapią.... juz nie moge sie doczekac... MIRACLE25 cezkam na fotki :) :) :) :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiunia26
Miracle o mnie @ zapomniałaś;) gosiagt@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki, został mi tylko 1 DZIEŃ ! To już jutro, ale piękne popiersie Miracle 25 dodało mi otuchy. Wytrzymam wszystko. WARTO. Pozdrawiam :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo :-) Trzymam za Ciebie kciuki ,naprawde WARTO!!!!! warto pocierpieć wiadomo przychodza chwile w ktorych sie mówi i po co mi były te cyce! ale to przechodzi a efekt pieknych piersi zostaje na klikanascie dobrych lat.Wiadomo że na początku jest ciezko jest sie ograniczonym w ruchach ,wszytsko boli trzeba poporostu dobre pare dni wyleżeć osczedzac sie zeby wszytsko dobrze zarosło. WARTO!!!! Ja sie nie moge nadziwić mam piersi zie nawet wieksze niż sobie wyobrazałam ,sa super!!! Wiec kobitki warto pocierpiec trzymam kciuki;-)) ;-) ;-) ;-) bedzie dobrze......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinami
Witam jestem żywym przykładem piersi spieprzonych przez dr Ż z Łodzi gdybym mogła cofnąć czas......:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doris50
Współczuje kochana!!! Powiedz jak ci spieprzył co sie stało???czemu nic z tym nie robisz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulek26
Witam ponownie:) Nie mam pojęcia jak to się stało z tymi rozmiarami, ale chyba faktycznie to zależy w dużej mierze od warunków anatomicznych...Ja nie mogłam mieć niestety większych wkładek, ponieważ nie byłoby gdzie ich upchnąc...:)Jestem dość szczupła a mój biust sprzed operacji też nie był zbyt imponujący...:) Ja miałam operację w klinice Linea Corporis w Warszawie a operował mnie dr Sławomir Łoń.Świetny facet i bardzo dobry lekarz! Po operacji miałam na początku trudności z dobraniem odpowiedniego stanika, ponieważ jak Wam wadomo,piersi są na początku obrzmiałe, ale teraz po pół roku kupuje bez stresu śliczne staniczki na jany biust w rozm. 70 D...:) A tak na marginesie zastanawiam się czy za jakiś czas nie poddać się jeszcze jednej operacji i jeszcze troszkę ich nie powiększyć.Skóra będzie już trochę rozciągnięta więc nie powinno być problemu. Może któraś z Was poddawała się już takiemu zabiegowi i mogłaby cos powiedzieć na ten temat? Pozdrawiam wszystkich serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet26
Witam wszystkie dziewczynki!!!!:),daaawno mnie nie bylo tu u Was,w koncu bylam na urlopie w polsce naszej kochanej:).troche Was poczytalam,nie wszystko,bo duzo zescie namachaly przez ten czas:) i widze ze troszke niemilo sie zrobilo w pewnym momencie,ja mam zamiar byc tu z Wami na dluzej wiec mam nadz ze topic wroci do normalnosci:).poki co pozdrawiam wszystkie serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet26
widze kolejne szczesciary z nowymi cycuchami:)miracle,diabliczka-gratuluje:).i jesli bym mogla poprosic o zdjecia waszych nabytkow:)moj mail gosia_daniel@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Miracle25- wyślij jeszcze mi fotki,please ...też chcę popodziwiać zanim będe miała swoje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobity ratujcie! co mam zrobić żeby na moja pocztę nie przychodziły informacje o nowej wypowiedzi na forum ,bo jestem zasypana tymi wiadomościami...kiedys chyba zaznaczyłam ta opcję...a teraz nie wiem jak ją usunąć :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doris50
To prawda!!!Zycie z nowymi piersiami jest cudowne!!!:):):)Ja nie mogę się doczekac kiedy puszczę je na wolnośc ...heheh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doris50
Jak klikasz na odpowiedz to poniżej ramki masz zdanie:chce otrzymywac powiadomienia bla bla bla to nie zaznaczaj tej kratki...?chyba???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udało się :-D Doris nie zaznaczałam tam u dołu tylko jak się logowałam kiedyś na tym forum to zaznaczyłam i kicha ale juz jest ok dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doris50
Nie ma sprawy!! Pozdrawiam cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiunia26
Miracle dzięki za fotki, fajne masz cycuchy,też już bym chciała .Przypomnij mi ty miałaś okrągłe czy anatomy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo, Janes ,Maja trzymam za Was kciuki wracajcie szybko z nowymi cycuszkami i przedewszystkim aby nie bolało.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×