Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość kakukabana
heh to dobrze ;)...nie chcialabym sie nabawic jakis :)....ale mysle ze posmaruje sie troche zeby nie bylo ....dmuchac na zimne bo a noz wyjda bez smarowania to bede sie w brode pluc ze nie smarowalam :) Samanta ty to jmasz dobrze :) ja kurde jeszcze czekac musze do 15 czerwca;) ale jak znam zycie przecieli :) kiedy masz dokladnie Op ?:) bedziemy trzymac kciuki :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, mi lekarz zakazał masażu piersi, choć różni lekarze różnie podchodzą do tego tematu. A co do mojej odrętwiałej jednej piersi to dzwoniłam dzisiaj do kliniki i sekretarka mówiła, że tak może się dziać po operacji i żebym specjalnie się tym nie martwiła, ale i tak wybieram się na konsultację, zeby potwierdził mi to lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
Ludzika :) Gratuluje !!!:)))..teraz doczytalam ze bedziesz miala dzidziusia:).. teraz to ty ale masz piersi dorodna :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Nareszcie udało mi się na chwilę tu wejść. Asiula, mam nadzieję, że niebawem minie Ci to uczucie odrętwienia, bo na pewno nie jest to fajne... Daj znać, co powie lekarz. Cześć Ludzika. Mogłabyś napisać jakie masz implanty włożone i jakiej jesteś budowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiula czy Twoje implanciki to mentory?obejrzałam fotki,dziękuję,rozmiar wybrałaś sama czy to maksimum ,które wybrał lekarz ?bluebelle Tobie tez dziękuję za foteczki:-) i ciagle zastanawiam się jakie duże żelki wybrać? na Beauty można by całą noc przesiedzieć-tyle tam postów do czytania Kukakabano-tak jak mówisz-im więcej się czyta tym większy mętlik w głowie(matko jedyna jak to sie pisze?po cichu mówie na Ciebie HannaMontana:-) Sam moze się zamienimy na terminy,co?zazdroszczę Ci,ze to juz tylko 5 dni; tak tak wiem,ze Ty też czekałaś na ten dzień bardzo bardzo długo; powodzonka,wszystkie trzymamy kciuki za Twoje wymarzone piersi; foteczki chętnie obejrzę, przecież wiesz o tym:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedziałam,ze coś przekręcę w tym nicku -kakukabana a ja kuku coś tam,sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
hehehe meduzia..jestes druga osoba ktgora mnie nazwala HannaMontana:)))))..nie przejmuj sie nawet nie zauwazylam ze przekrecilas nicka ;).... Jak tam wrazenia po wizycie u Kubasika?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masowanie mialam tez zabronione,nawet te nocne,przyjemne masaze...cale 4 tygodnie:(na szczescie skonczyl sie ten miesiac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klinika ładna,Kubasik sympatyczny tylko taki skromny,ze nie chciał mi pokazać galerii piersi przez siebie robionych(mówił,ze akurat nie zabrał laptopa-przeciez w stacjonarmym kompie w gabinecie powinien je mieć,prawda?) i tak gadalismy gadalismy,ze nawet nie przymierzyłam żadnych implancików do swojej klatki piersiowej tak mnie zszkokował tym ,ze mi da wiecej niż 300;nastepnym razem to ja przez całą wizytę przesiedzę z gołymi cyckami w gabinecie naprzeciw doktorka,zeby doktorek w 100% dobrał własciwe zelki:-):-)a co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
meduzia ....mnie tez moj doktorek nie pokazal zdjec chociaz ja i tak nie pytalam ..totalnie nieprzygotowana pojechalam na konsultacje :D..przymierka u mnie byla wlasnie 300l ale kurcze nie pamietam jak to wygladalo :/...;D;D...mnie powiedzial ze dokladne przymiarki sa przed op uzgodnienia jaki implancik ktory w ten dzien przywoza dlatego juz tam o 8 powinnam byc ...kurcze sie nie moge doczekac normalnie :))) janess..a Ty co masz za nowe plany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny z tym masowaniemjest różnie ja miałam zacząć masować po 3tyg ,ale tylko blizny.Asiula,Blu podeślijcie fotki jeżeli moge prosić :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz odpowiadam jakiej budowy jestem Przed 62kg 174cm wzrostu - wyfitnesowana;P pod wymiar byl 71 tyle zostalo ;) w piersiach jakies 83 implanty anatomy zdaje sie 325 i w piersiach przybylo obwodu do 91,5-92 co dalo rozmiar 70E ale nosilam tez 65F i lepiej wygladaly cycuszki jak napisalam teraz zaciazylam jestem w 7 mies i 101 w cycusiach mam i kompletnie nie wiem co zalozyc na biust;(( fajowy jest, ale... w co go schowac, zeby nie chwalic sie biustem do pasa w przyszlosci;))))) on w biustonoszu byc nie lubi i basta;) jest okropnie delikatny, ale podobno kobiety w ciazy juz takie sa wrazliwe;) najgorsze jest to, ze on nadal rosnie;((( Co moge poradzic kobietkom szczuplej budowy, aby nie powiekszaly piersi ponad rozmiar E bo bedzie im ciezko kupic biustonosz. Ja kupuje tylko z netu. Freya, Fantasia, Le Mystere, Panache sprowadzane z UK... w okolicy mojego miejsca zamieszkania, ciezko nawet i o sklepy z takimi rozmiarami. Wiec na pale kupuje i odsylam jesli cos jest nie tak. DO tego moja budowa nie pozwala mi na fizbiny takie wysokie bo mam siniaki na mostku;))) heh;) to taka moja rada;) sprawdzie sobie biustonosze na piekne cycuchy zeby nie plakac ze przez zle podtrzymanie sie niszcza i opadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selavi
witam Was dziewczynki. jestem tu nowa. tydzien temu miałam operacje u Libora Polaka. Efekt jest po prostu zniewalający!! :) Ale mam takie pytanie. dr kazał mi smarować szwy wazeliną lekarską. czy to chodzi o tą naszą zwykła białą wazelinę? jedną pierś mam bardziej spuchniętą i bardziej bolącą (lewą), prawa praktycznie wcale mnie nie boli. to normalne? pozdrawiam wszystkie posiadaczki nowych nabytków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Selavi moje gratulacje,nie napisałaś jaki rozmiar osiagnęłaś i jaką miałaś wyjściówkę,odpowiedzi na pytanie Ci nie udzielę ,bo sama jestem przed, ale z pewnością któraś cycolinka:-) Ci zaraz powie;jak chcesz sie pochwalić cycuszkami chętnie popatrzę:-) Sam a Ty co?zamilkłaś przed tak ważnym dniem? miesiace oczekiwania a op juz za 4 dni ,buziaczki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Selavi ja rowniez dolaczam sie do pytań Meduzy ... jakie masz implanty i z jakiej wyjsciówki? Jesli bedziesz taka dobra i wyslesz nam fotki bedziemy baaardzo wdzieczne. Ja mam jeszcze miesiac i kilka dni do mojego dnia;-) pozdrawiam wszystkie forumowiczkii mimo deszczowego dnia uśmiechu zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Dziewczyny! Bluebelle dzieki za foto cycuszki masz świetne ;-) ... pozdrawiam :-D (i czekam na swoje z niecierpliwością...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm...Meduza31,widzę że wybrałas takie same implanty jak ja, z tym że ja mam dużo większe wymiary tzn 173cm,82 pod i ok 89 w biuście (o ile dobrze pamiętam) więc jednak wybiorę 400 żebym nie żałowała!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selavi
zdjęć jeszcze nie mam ale rozmiar wyjściowy był A (nawet niepełne), teraz mam C :) w jednej mam 325ml a w drugiej 350 anatomy firma memmore czy coś takiego.. cycuszki powoli się goją ale fote dopiero zrobie jak nie bedzie widać tych zszyć. wygląają bardzo naturalnie :) pozdrówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meduzka, jestem jestem.. nie mogę się doczekać tych paru dni teraz.. bo chyba mnie coś bierze (albo po prostu podświadomosć mi płata figla) - dlatego im szybciej mi zrobią ten zabieg, tym lepiej hihi nie zdąży się nic rozwinąć.. :) wazelina lekarska to z tego co mi wiadomo właśnie ta biała, ale lepiej zapytać dla pewnosci farmaceuty.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam w jakim towarzystwie idziesz na operację?ktoś jeszcze w tym dniu ma co Ty?tam na beuty masz psiapsiółkę?Hoana chyba ma też ten termin,ale ona chyba u Kubasika robi(a może mi się coś pomyliło); co jest z tą naszą psychiką,czytałam na beuty ,że wiele dziewczyn przed op zaczyna łapać jakieś przeziębienie,kaszelek,gorączki-jakby stresu było mało,nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Selavi z nieba mi spadlas:)wlasnie interesuje mnie ten doktorek,podpatrzylas moze lub podsluchalas, co tam szepcza na temat noskow w jego wykonaniu?Kakukabana to moj plan:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
janess:)))...ja tez mam jeszcze jeden plan;)...ale najpierw musze piersi sobie dorobic ;))hehe...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selavi
z tego co wiem to doktorek nie ma złej opinii, co o innych operacji niż pow piersi nie orientowałam się, ale jak byłam ostatnio na kontroli u niego to cała poczekalnia była Polaków. wejdź sobie na jego stronke i pooglądaj zjęcia przed i po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N-O-V-I-K-A
Kakukabana- wyjściówka jak u większości A, a po C. Piersi w staniku sportowym w całości wypełniają miseczke, nawet ciut brakuje. Mierzylam również twardsze staniki i w niektórych potrzebowałam D bo piersi ledwo się mieściły :) (345) Pod biustem mam 76, wzrost 168, waga 57, więc stanik 75 C. Piersi masuje 3 razy dziennie po 1 min przez 5 tygodni, mialam zacząć po 2 tygodniu. We wtorek zaczyna sie 6 tydzień i koniec noszenia pancernika !! :) Blizny smaruje 2 x dziennie dermatixem. Skurcze przeszly mi po 3 tygodniach i od tamtej pory nie czuje żadnego bólu. Cycuszki są jak naturalne, tylko jeszcze twarde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meduza - no właśnie z Hoaną razem będziemy mieć tego samego dnia, prawie o tej samej porze i w ogóle.. :) :) fajnie tak, mieć zawsze, nawet przez komórkę, z kim pogadać jak się przechodzi ten sam koszmar hihi :) (chociaż mam nadzieję, że nie będzie aż tak źle :) ). jeszcze jedna dziewczyny też będzie tego dnia operowana u bieńkowskiego chyba.. :) własnie o to chodzi z tą naszą psychiką - wiemy, że za nic nie możemy być chore, bo nas nie dopuszczą do zabiegu, ze zaczynamy sobie ze stresu wkręcać aż czujemy objawy - mnie boli gardło i czuję się ogólnie rozbita, ale nie mam gorączki a i gardło boli mnie \"napadowo\". jak mi się przypomni bardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meduza31, tak mam Mentory, u mnie nie było rozmowy ile się zmieści, od początku oscylowałam wokół 325/350 i nie miałam specjalnych dylematów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli chodzi o te przypadłości chorobowe przed operacją to rzeczywiście coś w tym jest... ja również to przechodziłam i panikowałam, żeby tylko przeszło do operacji... uzbroiłam się w dużą dawkę pozytywnego myślenia oraz herbatkę z miodkiem i cytryną i przeszło... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiula oto mój email zlosnica27@amorki.pl ,Dziewczynki dostałam od któreś z Was zdjęcia ,ale nie wiem od kogo,cycuszki na zdjęciach bardzo ładne dzięki.Chciałabym wiedzieć u kogo robione i jakie implanty. Pozdrawiam gorąco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniula Jesli dostalas 8 fotek to pewnie ode mnie:)) Jak mozesz podaslij mi swoje, chetnie zobacze prace innego poznanskiego doktorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×