Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Cytrynek7 - trzymaj sie, dzis dolaczasz do grona slicznotek:), trzymam kciuki by wszystko poszlo pomyslnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleska – nie martw sie, widocznie masz drobna budowe - dlatego lekarz upiera sie przy tym rozmiarze, z pewnoscia bedziesz miala sexi miseczke D, lekarz to facet I chyba sie troche zna:) Ja wybiore albo moje 375 albo 400 – w sumie zapytam sie go jeszcze raz z czego bede miala wlasnie miseczke D, taka sama jak Ty:) Samanta – fotki jak zwykle super:) no rewelacja poprostu! Meduzik – wow, ale zaskoczenie(!), tylko pare dni po operacji a wygladaja swietnie! Pewnie za pare tygodni beda jeszcze bardziej boskie bo masz ciecie okolootoczkowe i w ogole nikt Ci nie powie ze to nie Twoje od urodzenia.. I jakie duze..:) Jak masz kogos do glaskania to z pewnoscia nie moze sie on doczekac.. mam nadzieje ze mojemu P. Spodobaja sie moje nowe tak jak mi podobaja sie Twoje:) Monaga – wiem ze masz racje.. ale martwie sie jak chyba wszystkie dziewczyny „przed”, wiem, ze gdybym wziela za duze to moze mi skora nie wytrzymac, i moge miec rozstepy albo brzydkie blizny, szkoda poprostu ze wybierajac rozmiar implantu lekarz nie moze Ci pokazac na 100% jakie wyjda.. Becia – no mam taka nadzieje – ale on taki niegadany ten doktorek.. jak wyszlam po 1,5 minutowej konsultacji (doslownie: „prosze zalozyc stanik, prosze przymierzyc, o.. dobrze, pani ma swojego materialu troche, no bedzie slicznie, pani cos czytala na ten temat, o.. to swietnie, dziekuje, prosze isc do pielegniarki ustalic termin) to nadal bylam w szoku ze w niecale 2 minuty pan doktor pomogl mi podjac decyzje mojego zycia w sprawie piersi.. no i dlatego nie wiem co robic.. Janess – ciesze sie ze mnie rozumiesz.. i nie dosc ze poniedzialek to jeszcze sie nie moge doczekac grudnia..:) 1Aja1 – ale masz super dziewczyno – pomodl sie zebym i ja tak miala bezproblemowo :) jeszcze raz – gratuluje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monaga
YA_GUSIA , no to chyba ta dziewczyna od paznokci raczej juz Cie nie przyjmie;) ;) , pewnie zawsze juz bedzie miała zajete wszystkie terminy jak tylko Cie zobaczy :) acha wczesniej mi sie cos poplątało bede miała wkładki 340cc cytrynek och ty szczesciaro , powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki,dopiero dzisiaj wróciłam do żywych. Ogólnie jestem 5dzień po plastyce brzucha (dla ciekawych sam zabieg i po wogóle nie boli), mój organizm bardzo źle zniósł znieczulenie w krągosłup,Od piątku ,aż do wczoraj nonstop miałam przeraźliwy ból głowy na który nie pomagały ,żadne tabletki . Cały czas leżałam plackiem w łóżku i co podniosłam głowe to odrazu okropny ból i wymioty.Ale dzisiaj dzięki bogu jest już lepiej ,Oleśka bardzo się ciesze ,że się poznałyśmy po Waszej wizycie namawiałyśmy jeszcze doktorka ,żeby włożył Ci większe implanty,ale stwierdził właśnie ,że masz swoją wyjściówke dużą i masz mało pod piersią także z tych implantów 300ml będziesz miała ładne D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monaga – z tymi paznokciami to bylo tak, ze chcialam miec koronkowego frencha – sprawa bardzo prosta – no max zamykasz sie w 3 godzinach (na zelu lub fiberglass’ie) – ta dziewczyna dlubala ze 4 godziny a potem powiedziala ze sie poddaje i ze nie umie, wiec robila poprawki a po kolejnych dwoch godzinach ja sie poddalam – wzielam pilnik do reki i sama je sobie zrobilam, wyszlam pozno w nocy.. padnieta . To ja juz tam wiecej nie pojde – niech ona sobie nie ma czasu.. Jak ktos chce wiedziec gdzie napewno NIE ISC w Szczecinie na paznokcie – to dodam ze Filozofia Piekna – maks fuszerki – mojej kolezance zniszczyli brwi.. szkoda slow. Aniula – jak juz wydobrzejesz to sie pochwal brzuszkiem:) Super ze wrocilas do zywych (zywych i pieknych) Dziewczyny od dr Krajewskiego – Jeszcze jedno pytanko – po ilu dniach wychodzilyscie do domu i co trzeba ze soba zabrac? Dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleśka 26
Anula dzięki że jeszcze próbowałyście przekonać Doktorka, trudno jak się nie zgodził to na pewno wie co robi, zobaczymy co z tego wyjdzie ja jestem dobrej myśli, po tym jak widziałam wasze piersi to jestem pewna że to świetny fachowiec no i dzięki Tobie zdecydowałam się na cięcie wokoło otoczkowe. Ciesze się że już lepiej się czujesz pozdrów swoja koleżankę i oczywiście zapraszam Was od 6 do 8 listopada jestem w klinice, już nie mogę się doczekać :-). A tym czasem ciężko pracuje bo niedługo czeka mnie dwutygodniowy urlop, zamiast lecieć w tropiki to będę leżała na kanapie i umierała z bólu a najlepsze jest to że jestem z tego bardzo, ale to bardzo zadowolona :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleśka 26
Meduza ja zamiast pracować to cały czas sprawdzam pocztę z nadzieją że są tam zdjęcia od Ciebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ya_gusia ja poszłam w pon,we wtorek zrobili op i w piątek wyszłam do domu:)Zabierz piżamkę rozpinaną,skarpetki,dres i różnego rodzaju chustczki nawilżone,żeby się odświeżyć:)A czy Ty jesteś ze Szczecina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Becia - dzieki bardzo za info :) takie informacje sa bardzo wazne, dzwonilam do pielegniarki sie zapytac, a ona do mnie: "no prosze zabrac to co sie zwykle zabiera do szpitala" wiec zglupialam.. rozumiem ze recznik i cos pod prysznic tez? tam jest prysznic? ja jestem zachodniopomorzanka, ale nie Szczecinianka - moj maz jest ze Szczecina, dlatego jak jestesmy w Polsce, to zawsze spedzamy tam pare dni :) Jak Ty jestes ze Szczecina - to mozemy sie zobaczyc w Grudniu jak juz bede "po":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleska - jak chcesz to Ci wysle ok 140 zdjec (w jednym pliku) pokazujacych piersi "przed" i "po" u tych samych kobiet - mozna mniej wiecej zobaczyc z jakiego ksztaltu co wychodzi - daj znac, a jak tylko wroce do domu to Ci przesle, bedziesz miala caly katalog :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ya_gusia prysznic jest w pokoju,więc spoko,możesz się kąpać jak Ci tylko siły na to pozwolą:)Jestem szczecinianką,a jak będziesz miała ochotę i czas to możemy się spotkać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jesteśmy umówione:)Na blizny stosowałam plasterki silikonowe i jestem bardzo zadowolona z efektu:)Dobra spadam z dzieckiem na trening papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję, doszło. Wczoraj byłam na ponownej konsultacji i usłyszałam jedno słowo, które tak mnie przeraziło, że wolałam dalej nie pytać. Dziewczyny, jak to jest z INTUBACJĄ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meduza kochana wyszły świetnie naprawdę bardzo ładne jaki teraz masz rozmiar, moje pewnie będą mniejsze :-( niestety! Ya_gusia szczęściaro, oczywiście jeśli możesz to wyślij mi ten katalog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleska.. :) szczesciara to ja bede na swieta jak wszystko pojdzie dobrze:) Wysle Ci dzis popoludniu, bo teraz jestem w pracy i mam zblokowana skrzynke.. I Jezu.. co z ta intubacja..? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleśka 26
Już jesteś szczęściarą bo wybrał dla Ciebie 375 :-) a mi tylko 300 :-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz.. to pewnie dlatego ze ty masz wiecej swojego cialka niz ja, wazne jest to, ze obie chcemy miec miseczke D, i tak wlasnie bedzie, zobaczysz.. ja nie chce wiekszych niz D, bo wygladalabym karykaturalnie z moim 168cm wzrostu, wczoraj kupilam sobie sukienke, rozmiar 8, i przymierzylam do niej taki stanik co mial mi pokazac jakbym wygladala z miseczka E, i nie bylo dobrze.. tylko taka wczesna Dolly Parton.. :) no.. ale bylo zabawnie za to:) bo wygladalam przezabawnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaczarna31
a czy od razu musiał byc zabieg? nie mozna zaczac od prostszych metod np kremów???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleśka 26
Ya_gusia ja bardzo bym chciała D ale nie jestem pewna czy wyjdzie będę zawiedziona jeśli będzie C może w tym katalogu co mi wyślesz będzie coś co poprawi mi humor, ale Ty to z tych 375 na pewno będziesz miała D. Na jakie cięcie się zdecydowałaś ja na około otoczkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleska – nalezy pamietac ze miseczki D roznia sie od siebie w zaleznosci od rozmiaru pod biustem, czyli np. 70D bedzie mialo mniejsza miseczke niz 85D, ja nosze stanik 70C lub 75B (w zaleznosci od marki stanika), jest jeszcze taki rozmiar jak podwojne D (tzw. doubleD lub DD) – czesto uzywany w Europie – i jest to odpowiednik malego E.. Lekarz u mnie zaczal od 375 (okragle) – a potem chcial mi dac „do sprobowania” 450cc, ale ja odmowilam, bo z 375 czulam sie wlasnie na takie D, Sam mi powiedziala – zreszta slusznie – ze ok 20% rozmiaru implantu „rozmywa” sie pod miesniem, wiec to co widzisz w staniku na pzrymiarce, to nie bedzie to Ci wyjdzie dokladnie, dlatego tez zastanawiam sie nad 400cc-410cc max, bo z kolei nie chce miec wiekszego niz D.. w tym celu musze raz jeszcze porozmawiac z doktorem.. Nie widzialam Twojej wyjsciowki sloneczko – wiec naprawde nie wiem co Ci doradzic – moze jeszcze jedna konsultacje z lekarzem.. a moze on ma racje – ze z twojej wkladni wyjdzie wlasnie D.. Lekarz odradzil mi ciecie okolootoczkowe z paru powodow – moj implant jest za duzy, lekarz powiedzial tak – nie moge pani obiecac, nie mamy pewnosci jak piers sie zachowa przy cieciu okolootoczkowym, to ciecie powoduje wieksza inwazyjnosc podczas operacji, dluzszy czas gojenia sie wszystkiego w srodku, dla kobiet ktore jeszcze nie rodzily i maja male suteczki (ja) – odradzam, i nie ma pani pewnosci czy nie bedzie problemow z czuciem w sutkach i karmieniem.. wiec wstepnie zdecydowalam sie na „pod piersia”.. Moj maz sie zgodzil na to wszystko wylacznie pod warunkiem, ze nic sie suteczkom nie stanie.. Zobacz jeszcze: http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=47666 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yagusia, rozmywa się na pewno, mięsien trochę spłaszcza wkładkę, o tym trzeba pamiętać :) intubować muszą - przecież podają podczas narkozy lek zwiotczający (usypiający, zwiotczający i znieczulający, przynajmniej coś koło tego pamiętam z rozmowy z anestezjologiem, ale byłam już wtedy po czymś fajnym zaaplikowanym w żyłkę :D ) - i z tego powodu muszą włożyć rurkę w gardło żebyśmy się nie udusiły :) nie pamieta się ani wkładania jej ani wyjmowana po op z gardła, bez obaw :) to dla naszego bezpieczeństwa :) sprawdź pocztę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam - sprawdze juz w domku 🌻 Czyli mowisz ze wkladaja rurke - ale kiedy - jak jeszcze jestes swiadoma?? i jak to jest.. O Bosh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie pamiętasz :) ja przynajmniej nie pamiętam zupełnie zadnych rurek i w ogóle, jakichś nieprzyjemnych elementów narkozy - bardzo się jej bałam i miło się rozczarowałam, że nie było czego się bać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleśka 26
Ya-gusia dzięki za katalog , szkoda tylko że nie jest napisane jakie one mają implanty chodzi mi o rozmiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleśka 26
Ja na twoim miejscu zdecydowała bym się na 400 ml na pewno nie mniejsze spotkałam się ostatnio z dziewczynami które miały takie implanty i wyglądały idealnie miały ładne pełne piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×