Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gratulacje dla 1AJA1, dobrze że czujesz się nie najgorzej, życzę szybkiego powrotu do zdrówka. Fajnie że już jesteś z nami. Ja się szczepiłam przeciw żółtaczce już w zeszłym roku, bo już wtedy się zastanawiałam nad op, ale dopiero teraz się zdecydowałam, myślę, że bezpieczniej jest się zaszczepić i nie mieć później z tym problemów. Becia mail nie dotarł, jak możesz to wyślij na ten adres namre7@onet.eu, dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1AJA1 - gratulacje raz jeszcze!! :) - jestes bardzo dzielna dziewczynka!! super relacja na swiezo - dzieki - takie slowa sa bardzo wazne dla wszystkich "przed":) Naprawde sie torche uspokoilam, bo prawde mowiac to mi sie zaczyna juz snic ta operacja.. 1AJA1 - wracaj do siebie jak najszybciej, nie szalej z koszulkami, niech sie wygoja sycuszki, a potem.. chwal sie komu popadnie!:) Z pewnoscia sa przepiekne:) I pisz jak najwiecej. Z gory dzieki!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1Dani1 - dzieki za pozdrowka dla doktorka i super jestes kolezanka, ze odwiedzilas 1AJA1, to musi byc bardzo mile, jak o Tobie pamieta ktos, po kim sie nawet tego nie spodziewasz:) Powiedz mi - jaka byla reakcja dr Krajewskiego na Twoje komplikacje, jak Ci wytlumaczyl, dlaczego zaistnialy i co zaproponowal, by Ci pomoc.. No i jak Ty sie z tym wszystkim czujesz..? Mam nadzieje ze wiesz, ze takie sytuacje sa przejsciowe i ze wszystko bedzie dobrze (za co trzymam kciuki!) A a propos szczepionek - to co, szczepimy sie wszystkie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monaga - na kiedy Ty masz termin, bo ja sie juz zagubilam, a chcialam trzymac kciuki, i u kogo? Jak nie mozesz sobie poradzic z pecherzem - zalatw sobie z apteki Furaginum.. zawze pomaga i to dosc szybko.. ajk z wezlami to nie wiem.. ale chodz z kocykiem, czym cieplej tym lepiej:) 3maj sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ya_gusia- dziekuję za miłe słowa i zainteresowanie.Reakcja doktora była natychmiastowa.Widać było zmartwienie na jego twarzy .Byłam w niedzielę ,bo zaniepokoiło mnie ,że leci mi krew z miejsca po drenie i pod piersią gdzie szew.Doktor przyjechał specjalnie dla mnie ,żeby zobaczyć co się dzieje.Powiedział że mu sie to nie podoba i muszi zobaczyć co się tam dzieje.Przyjeli mnie na oddział i po kilku godzinach narkoza i zabieg.Doktor tłumaczył, że takie powikłania sa sporadyczne ,ale bywaja i teraz czekamy co dalej się będzie działo.Miałam dreny, lecz tym razem szybciej i ładniej się opróżniały.Wypisali mnie po 5 dniach.Po powrocie do domu następna niespodzianka z naprawianej piersi pokarm :) Doktor powiedział że to nie ma nic wspólnego z implantem i mam się skontaktować z ginekologiem.Ginekolog najpierw wykluczył ciążę, a potem przepisał Bromergon.To silny lek ,czuję sie po nim fatalnie zwłaszcza przez 1 -3 g po wzięciu .Toaleta mój przyjaciel .W ciągu dnia mdłości zawroty głowy.Cały czas z kimś jestem ,bo sie boję .Lekarz straszył omdleniami i nieraz już czułam ,że musze usiąść bo będzie kiepsko.Pokarm jednak już się nie zbiera.Także mam przeboje, ale jestem dobrej myśli .Do pracy nie chodzę.Wczoraj doktor powiedział, że sie jeszcze spotkamy ,bo piers wraca do siebie ale powoli i bardzo muszę się przykładac do masowania nie podnosic rąk długo itp .Bylo mi bardzo miło jak mi wczoraj podziękował że tak dobrze z nimi współpracuje i jestem dzielna.Mają różne pacjentki które panikują i nie chcą wspólpracowac ,a ze mna przyjemnie.Ciekawa też jestem co się wydarzy jak odstawię leki -mam sie stawić ponownie u ginekologa.Także u mnie jeszcze trochę , ale wszystko na dobrej drodze ;) No i bardzo się cieszę, że się podobaja a są jeszcze w trakcie leczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amingora
dziewczyny napiszcie prosze jak cenowo wygląda ten zabieg..od czego właściwie zależy cena(ktoś mi powiedział,że to jest cena implantów+cena zabiegu,prawda to?) i jak to jest wreszcie z tymi implantami?rodzaje. metody?od czego zalezy na jaki implant i metode powiększenia należy się zdecydowac? jestem po dwójce dzieci. juz dawno zapomniałam jaki był mój biust(a był super)...teraz to pozostałości...zwiotczałe... eh słów brak. czy ten polecany przez was lekarz z Gliwic?ma stronkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc.Lekarz znajduje sie w Gryficach.Moim zdanie najlepszy w okolicach Szczecina.Po Twoich wypowiedziach stwierdzilam,ze to wszystko dla Ciebie to na dzisiejsza chwile czarna magia.Najlepiej jak zalogujesz sie na stronce beauty w polsce,tam od a do z dowiesz sie o implantach opderacji,lekarzach.Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1Dani1 - oh.. dziewczyno ale ty jestes dzielna.. zupelnie inna niz ja (niestety).. Jak czytalam to co napisalas, to az zaciskalam kciuki z wrazenia.. naprawde.. To wspaniale ze tak sobie radzisz i ze jeszcze pomagasz innym i siedzisz tu z nami na forum, doradzasz.. kiedy tak naprawde moglabys sie skupic tylko na sobie.. A jak jest teraz? Jakie sa prognozy doktora? Czy mowil ci ze moze sie cos jeszcze stac, czy moze powiedzial ze najgorsze juz za Toba i teraz juz czekamy na wygojenie sie i poprawe? Czy dobrze zrozumialam, ze za ten zabieg po powiklaniach juz nic nie musialas placic? Moim zdaniem tak wlasnie powinno byc, bo jakby nie patrzec, nie sa one z Twojej winy.. Jesli bedziesz na kolejnej kontroli tak ok daty mojej operacji to moze sie spotkamy:)? Dajwaj znac jak sie czujesz i jak sie wszystko uklada. No trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amingora - poczytaj historie forum (czyli strony od 1 do teraz); ja zanim sie tu znalazlam tez tak zrobilam zeby nadrobic zaleglosci i miec jakies podstawowe pojecie.. Dr Krajewski operuje w GRYFICACH, podobno najlepszy od powiekszania biustow w zachodniopomorskiem i najlepszy od rekonstrukcji piersi w Polsce; dowodzi rowniez "poparzeniowka", do ktorej przyjezdzaja najciezsze przypadki w Europie, jakies 2 lata temu operowal bodajze ambasadora Stanow Zjednoczonych w Iraku i sam prezydent USA do niego dzwonil z podziekowaniami.. Jest tez wielu innych utalentowanych lekarzy w calej Polsce, chyba najczesciej dziewczyny wybieraja tego, do ktorego maja najblizej w miare.. Jesli chodzi o ksztalt - sprawa indywidualna - kosmicznej roznicy nie ma "po", jedne i drugie sa piekne, roznica w cenie ok. 2-3 tysiecy (anatomy drozsze), z okraglymi powinnas sie zmiescic w 10tys. (dr Krajewski), potem masz jeszcze troche drobnych wydatkow (leki, masci, stanik specjalny i inne) Jesli moge cos powiedziec od siebie - warto, naprawde, wszystkie dziewczyny jakie tu poznalam sa tego najlepszym dowodem.. jesli cie na to stac - nie zastanawiaj sie. trzeba jedynie rozumiec ze istnieje (co nie znaczy ze tak bedzie) ryzyko powiklan. Tyle . Zycze Ci wszystkiego najlepszego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Becia niestety nie dostalam Twojej poczty nie wiem co jest grane.Sprobuj jeszcze raz. moze spruboj na adres alan9922@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doktor już nic nie mówił o tym co sie stac może i dobrze ja chcę tylko dobre wiadomości juz teraz i pozytywnie jestem mocno nastawiona.Teraz czekamy aż sie wygoi no i czy mleczko będe produkowała jeszcze.Mam się nie forsować ,masowanko ,spokój i odpoczynek .Co do terminów niewiem ile jeszcze razy tam będę .Na pewno w listopadzie na poczatku się pojawię i potem mam nadzieje że juz nie :) Za siedem tygodni to chcialabym już na basen chodzić , ale miło że chciałabyś się spotkać :) Zabieg drugi był za darmo tak jak zrozumiałaś. Dzisiaj mam miesiąc od pierwszego zabiegu .Lewy cycuszek świętuje .Prawy odpoczywa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1Dani1 - wszystkiego najlepszego z okazji swieta lewego sycuszka, a prawy niech sobie spi..:) Oj.. przyjedz w grudniu (jak nie do doktorka to do mnie;P ), daleko masz? przywioze ze soba Biooil (super rzecz na blizenki), to wezme tez dla Ciebie jak chcesz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bede po operacji w okolicach swiat tez w Szczecinie, moze bedzie Ci blizej, bo mowilam serio, bede miala pare buteleczek Biooilu (wszystkie dziewczyny ktore znam osobiscie na tym leca) - i wezme tez dla Ciebie. :) albo moge Ci wyslac jak chcesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah.. ta wiadomosc jest rowniez do innych moich kolezanek cycolinek - jesli walczycie z blizenkami i rezultaty przychodza bardzo powoli - prosze o kontakt, bede w Polsce w polowie grudnia i bede zaopatrzona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze dalej hihi ;) ja w drugą stronę :) A specyfik chętnie wezmę jesli to nie kłopot przesłać .Podam Ci adres na maila a Ty podaj koszty przeleję Ci kaskę.Dziękuję :) meduzik- dziękuję miło że pamiętałaś :) Rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyslij mi tylko adres, nie martw sie o koszta, wysle Ci w grudniu poczta mala butelke, jak Ci sie spodoba to zamowisz sobie kolejna przez neta:) On ma szerokie zastosowanie - nie tylko blizny, ale rowniez rozstepy i inne nierownosci skorne, sama sprawdzisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Becia sorry, ale Twoje maile nie doszły, jakby Ci się chciało wysłać jeszcze raz to bardzo proszę, podaję obydwa adresy renihe@gmail.com, nie wiem co jest grane z tą pocztą. 1AJA1 jak się trzymasz? Mam nadzieję, że wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny!!! mam operacje wyznaczoną na 5 stycznia u Dr Kubasika w Poznaniu, z niecierpliwością odliczam dni do zabiegu. Doktor wybrał mi implant 385ccMcghan, cena 10800, mam pytanko, czy któraś z Was miała może taki właśnie implant i czy przy tym rozmiarze piersi są dość duże, czy może takie akurat? obecnie mam bardzo małe, do tego mimo, że małe to skóra nieco pomarszczona-rozciągnięta, jak to po po dwóch porodach, generalnie wyglądają okropnie. Mam nadzieje, że po zabiegu będą Boskie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny!!! mam operacje wyznaczoną na 5 stycznia u Dr Kubasika w Poznaniu, z niecierpliwością odliczam dni do zabiegu. Doktor wybrał mi implant 385ccMcghan, cena 10800, mam pytanko, czy któraś z Was miała może taki właśnie implant i czy przy tym rozmiarze piersi są dość duże, czy może takie akurat? obecnie mam bardzo małe, do tego mimo, że małe to skóra nieco pomarszczona-rozciągnięta, jak to po po dwóch porodach, generalnie wyglądają okropnie. Mam nadzieje, że po zabiegu będą Boskie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytrynek i Inka nie wiem co jest z tą pocztą,wysłałam jeszcze raz i mam nadzieję,że tym razem dojdą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczynki :) Jestem już w domku, wczoraj mąż razem z dzieciakami przyjechali po mnie. Fajnie usiąść już w swoim fotelu i odpoczywać, bo łóżko szpitalne nie bardzo było wygodne (przynajmniej dla mnie). W sobotę pierwsza kąpiel pod prysznicem, jeszcze w szpitalu - fajnie mieć co myć na klatce - delikatnie, bo wszystko obolałe, ale fajnie.... Potem masaż wykonany przez pielęgniarkę i założenie stanika sportowego. Jak się ubrałam w swoje ciuchy, to wcale nie było widać,że zaszły jakieś zmiany. Takie dziwne uczucie, z jednej strony dobrze bo Ci co nie wiedzieli (czyli prawie wszyscy) w ogóle się nie domyślą, ale z drugiej ...tyle bólu i ....tak mało widać. Wiadomo, że są ściścięte mocno przez ten biustonosz i nie ma żadnych pusch-apów :) Ale za to jak się rozbiorę to przyjemnie popatrzeć. Czuję się się całkiem dobrze, noc przespana bez problemów, na razie biorę 3xdziennie Ketonal, bo wiadomo, że wszystko jeszcze świeże. Ale naprawdę nastawiałam się na dużo większy ból - wcale nie jest tak bardzo żle. Myślę, że nastawienie psychiczne jest bardzo ważne. Z dnia na dzień czuję wyraźną poprawę i mam nadzieję szybko dojść do siebie. Teraz pozostało masowanie piersi 2x na dobę (dla mnie też do zniesienia - chyba mam wysoki próg bólu:)) i w środę do kontroli. Czy któraś z nas będzie w tym czasie w szpitalu? Dzięki bardzo za miłe słowa i pamięć, pozdrawiam wszystkie :) Szczególne pozdrowienia dla Dani.....:) A szczepienia p/WZW trzeba zrobić dla własnego bezpieczeństwa :) Pa,pa buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monaga
Inka słoneczko ,jeśli chodzi o tą szczepionke to musisz iść do lekarz a rodzinnego i powiedzieć mu , że MUSISZ byc zaszczepiona jak najszybciej i że wiesz że jest taka szczepionka przyspieszona , wtedy da ci pewnie recepte ( tylko nie daj sie zbyć ) YA_GUSIA ja miałam miec już oper. tydzień temu, tylko wyniki krwi miałam złe i krzepliwość też do niczego. Anestezjolog obejrzał je ( bo mój doktorek był na wyjeździe) i powiedział ,że wyniki wskazują na jakies zapalne stany czy zak. bakteryjne i niestety w takiej sytuacji on mnie nie uśpi , bo to duże ryzyko. Po 2 dniach wyszło , że mam chore zatoki i zap. pęcherza , dlatego dopuki sie nie wykuruje to nie mam co myslec o oper. Martwie sie tym ,że już niedługo święta i ,że nie zdąrze wydobrzec , a mam dziecko (mąż to drugie dziecko ;)) i nie chce żeby miało popsute świeta, bo jak wiadomo praca fizyczna jest nie wskazana (gotowanie ,sprzątanie itp.), a niestety nie moge poprosic o pomoc teściowej bo ona o niczym nie wie a ja chce żeby tak zostało. Dziekuje Ci slicznie za zainteresowanie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monaga
1AJA1 gratulacje i szczerze sie ciesze ,że wszysko idzie gładko. Kochana to ty juz na sylwestra bedziesz wyglądac na istne cudo. Meżowi sie podoba? Ach co za głupie pytanie , pewnie sie cieszy jak dziecko;) Jeszcze raz gratuluje i życze Ci wszystkiego naj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×