Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość monaga
inka zobacz www.szczepienia.pl/media/index.php?id=411 szczep. dla podróznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1AJA1 cieszę się że tak dobrze się czujesz.Śmiać mi się chciało jak pisałaś o pierwszych wrażeniach .Ja też na początku myślałam nic nie widać ,kurcze może większe powinnam zrobić. Ale jak zobaczyłam w domku na spokojnie to już nie marudziłam .Wiesz co jest najlepsze ? Wczoraj się na tym złapałam.Poszłam do sklepu .Miałam luzną bluzę i praktycznie niewile było widać .Kiedyś mnie to krępowało ,wydawało mi się że wszyscy patrzą .... a teraz L- U -Z . Wiem że są i wyglądają świetnie ;) I nie wyobrażam już sobie że myślą -d echa , nie ma piersi .... teraz ja myślę - oj nie wiecie co ja tutaj takiego fajnego mam i jak mi z tym dobrze ! Nie myslę o całym moim bólu i komplikacjach :) Cieszę się - po prostu cieszę :) No i uwielbiam mojego Doktora :) Hi hi Pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monaga.Dziekuje bardzo za taka pomoc ja mieszkam w niemczech ale tutaj napewno dziala to tak samo operacje mam 24 listopada mam nadzieje,ze zdaze jutro lece do lekarza,nie mam zamiaru ryzykowac.Jeszcze raz dziekuje. Becia zaraz sprawdze poczte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Becia.Dziekuje fotki dotarly cycki super.Powiedz jaki masz teraz rozmiar?? a jaki mialas wczesniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Becia.Dziekuje fotki dotarly cycki super.Powiedz jaki masz teraz rozmiar?? a jaki mialas wczesniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Becia.Dziekuje fotki dotarly cycki super.Powiedz jaki masz teraz rozmiar?? a jaki mialas wczesniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Becia.Dziekuje fotki dotarly cycki super.Powiedz jaki masz teraz rozmiar?? a jaki mialas wczesniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka super,że wreszcie doszły:)W mojej stopce są wszystkie moje wymiary z przed i op op,w tej chwili kupuję biustonosz 70g:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka super,że wreszcie dotarły:)W mojej stopce są wymiary z przed i po op teraz noszę biustonosz 70g:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1AJA1 – super ze jestes juz z nami i bez szpitala :), bardzo, bardzo dziekuje za te wszystkie opisy, dzieki nim, moze tak odrobinke mam mniej strachu.. ;P Powiedz proszę na czym polegal i czemu ma służyć ten masaz od pielęgniarki i czy bardzo boli? Z czego startowalas i jaki masz teraz mniej wiecej rozmiar? No i czekam z niecierpliwością na jakies foteczki, bo mnie czeka to samo u tego samego doktora już niedlugo.. a rozmiar niby mam ustalony.. choc mysle o wiekszych.. Jeszcze raz – gratuluje (ale masz teraz fajnie..) Monaga – jak się czujesz, czy to cos przewlekłego? Rozumiem ze czekasz Az już będziesz zdrowiusienka i ustalasz nastepny termin – czy może już go ustalilas na „zas” .. A na swieta – zorganizuj sobie zawczasu jakas pomoc.. (powiedz ze miewasz boleśniejsze miesiaczki ostatnio i ledwo się ruszasz czy cos w tym stylu), nie przeforsuj się.. wiecej w tym szkody niż pozytku, a jak na jedne swieta pojedziecie np. do rodzicow lub przyjaciol – to tez dobra opcja:) 3maj się i wciągaj miod – to naturalny antyseptyk :) Kochane dziewczyny od Dr Krajewskiego – takie pytanie – jak on zaklada dreny - czy wychodza one ze szwu po implancie czy z boku,osobno; i czy można go poprosic żeby były ze szwu po implancie, oraz czy narkoza jest wziewna czy do układu przez zylke. Z gory dzieki za pomoc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1AJA1 – super ze jestes juz z nami i bez szpitala :), bardzo, bardzo dziekuje za te wszystkie opisy, dzieki nim, moze tak odrobinke mam mniej strachu.. ;P Powiedz proszę na czym polegal i czemu ma służyć ten masaz od pielęgniarki i czy bardzo boli? Z czego startowalas i jaki masz teraz mniej wiecej rozmiar? No i czekam z niecierpliwością na jakies foteczki, bo mnie czeka to samo u tego samego doktora już niedlugo.. a rozmiar niby mam ustalony.. choc mysle o wiekszych.. Jeszcze raz – gratuluje (ale masz teraz fajnie..) Monaga – jak się czujesz, czy to cos przewlekłego? Rozumiem ze czekasz Az już będziesz zdrowiusienka i ustalasz nastepny termin – czy może już go ustalilas na „zas” .. A na swieta – zorganizuj sobie zawczasu jakas pomoc.. (powiedz ze miewasz boleśniejsze miesiaczki ostatnio i ledwo się ruszasz czy cos w tym stylu), nie przeforsuj się.. wiecej w tym szkody niż pozytku, a jak na jedne swieta pojedziecie np. do rodzicow lub przyjaciol – to tez dobra opcja:) 3maj się i wciągaj miod – to naturalny antyseptyk :) Kochane dziewczyny od Dr Krajewskiego – takie pytanie – jak on zaklada dreny - czy wychodza one ze szwu po implancie czy z boku,osobno; i czy można go poprosic żeby były ze szwu po implancie, oraz czy narkoza jest wziewna czy do układu przez zylke. Z gory dzieki za pomoc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1AJA1 – super ze jestes juz z nami i bez szpitala :), bardzo, bardzo dziekuje za te wszystkie opisy, dzieki nim, moze tak odrobinke mam mniej strachu.. ;P Powiedz proszę na czym polegal i czemu ma służyć ten masaz od pielęgniarki i czy bardzo boli? Z czego startowalas i jaki masz teraz mniej wiecej rozmiar? No i czekam z niecierpliwością na jakies foteczki, bo mnie czeka to samo u tego samego doktora już niedlugo.. a rozmiar niby mam ustalony.. choc mysle o wiekszych.. Jeszcze raz – gratuluje (ale masz teraz fajnie..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monaga – jak się czujesz, czy to cos przewlekłego? Rozumiem ze czekasz Az już będziesz zdrowiusienka i ustalasz nastepny termin – czy może już go ustalilas na „zas” .. A na swieta – zorganizuj sobie zawczasu jakas pomoc.. (powiedz ze miewasz boleśniejsze miesiaczki ostatnio i ledwo się ruszasz czy cos w tym stylu), nie przeforsuj się.. wiecej w tym szkody niż pozytku, a jak na jedne swieta pojedziecie np. do rodzicow lub przyjaciol – to tez dobra opcja :) 3maj się i wciągaj miod – to naturalny antyseptyk :) Kochane dziewczyny od Dr Krajewskiego – takie pytanie – jak on zaklada dreny - czy wychodza one ze szwu po implancie czy z boku,osobno; i czy można go poprosic żeby były ze szwu po implancie, oraz czy narkoza jest wziewna czy do układu przez zylke. Z gory dzieki za pomoc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ya_gusia dreny wychodzą blisko pachy nie spod piersi,ale ja po drenach nie mam żadnego śladu:)Odnośnie narkozy to nie pamiętam jak podają,tak szybko to się dzieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry dziewczyny za powtorki na stronie, ale mi forum szwankuje i dostaje wiadomosc ze nie dziala jak wysylam.. Becia - u Ciebie sie wszystko pieknie pogoilo - ja nie mam takiego szczescia, u mnie te sprawy ida powoli, dlatego juz wolalabym miec ten dren tam, gdzie jest ciecie.. no ale chyba nie mam wyboru, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Becia, kurczę nie dotarły, szkoda, nie wiem co jest, bo inne wiadomości przychodzą 1AJA1 super, że dobrze się czujesz i już jesteś w domku Ja mam we wtorek i już cała drżę ze strachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1AJA1 - Gratuluję! :) I Dzięki za takie opisy, duuużo pomagają. Edytkaka - ja mam termin u Kubasika na 20 listopada. Mam małe A i dr wybrał 275 albo 295, bo jak to powiedział - "więcej nie wejdzie". Nie dość, że mam malutkie piersi, sama jestem mała, to jeszcze mam taki, a nie inny rozstaw mostka. Dodam jeszcze, że nie rodziłam. Skoro dr wybrał Ci taki rozmiar to na pewno wiedział, co robi. Poproś Meduzę o zdjęcia, może Ci wyśle. Miała operację 15.10 i dr Kubasik się popisał, cudo po prostu :) Piersi są naprawdę piękne, wyglądają okazale, ale jak najbardziej naturalnie. A to dopiero 8 dni, tj wtedy były zdjęcia robione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze pytanie do dziewczyn, które operację robiły kilka miesięcy/kilka lat temu - jak się czujecie z implantami w piersiach? Mnie nachodzą poważne wątpliwości, nie chcę się czuć później jak lalka, sztucznie... Jak się czujecie z implantami? Swobodnie? Czy czuć, że "coś" tkwi w środku, przeszkadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka jak większość polek nosiłam tradycyjne 75b:)Czy mogłabyś spróbować wysłać moje fotki do Cytrynek,może od Ciebie dojdą,bo ode mnie nie chcą?Dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleśka 26
Meduz jak po wizycie w klinice? Ja byłam w sobotę odwiedziłam Anule 28 i jej koleżankę, zobaczyłam ich piękne piersi obie wyglądają ślicznie mają niby duże implanty 400 ml ale wyglądają bardzo fajnie i proporcjonalnie nie wyglądają na sztuczne i nie są za duże. Anula28 cieszę się że się poznałyśmy mam tylko małą depresję że Doktorek nie zgodził się na większe tym bardziej że widziała Twoje i Twojej Koleżanki wiem że z takich była bym 100% zadowolona a te moje 300 będą malutkie, ale na pewno lepsze od obecnych. Mam nadzieję że wasze piękne płaskie brzuszki już was nie bolą i że szybko dojdziecie do siebie trzymajcie się cieplutko i oczywiście zapraszam na oddział 6 listopada.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleśka dobrze,dobrze było.Jak przyjechałam do kliniki to Anilula jeszcze na stole operacyjnym leżała więc Jej nie widziałam,za to odwiedziłam dziewczyny z pokoju nr 4 czyli Martę ze Szczecina z forum z beauty,która ma olbrzymie wkładki jak na jej figurę mentory uhp 430 i 455 i Anitę z mcghanami 370 chyba TRX;posiedziałam z nimi trochę ale były wyczerpane więc resztę czasu czekałam przed gabinetem doktorka;jak sie skończyła op Ani to doktorek mnie przyjął;dr zartowniś jak zdejmował bandaż to powiedział,żebym się nie okręcała dookoła bo jak zdejmie bandaż to nie zdąży ewentualnie złapać moich piersi (że co???),ściągnął bandaż -oj jak przyjemnie taki luz,wszystko swędziało,podeszłam do lustra i je zobaczyłam,ani okropne ani piękne,w biustonoszu były ściśnięte a tu sie rozjechały na boki,czułam ,ze je pod pachami,nie trwało to długo ,bo zaraz dr z powrotem założył biustonosz;po 1 listopada zdjecie plasterków,bo wcześniej nie będzie dr w klinice-jedzie do Madrytu na konferencję; na pożegnanie kazałam dr pozdrowić Anię,nie wiem czy pozdrowił,uśmiał się,ze znam jego pacjentki Anię,Martę-powinien sie cieszyć,ze tak działają fora internetowe,dzięki nim ma darmową reklamę i coraz więcej pacjentek; Olesiek wpisz w stopkę wybrany implant i twoje wymiarki,pozdrawiam; O bólu piersi juz zapomniałam,jedynie po nocy bolą mnie trochę plecy;piersi twarde ale ani nie widzę ani nie czuję po bokach brzegów implantów ,nic się nie marszczy,na razie wygladam jak matka karmiąca;biustonosz od doktora musiałam zwęzić między cyckami,pamietajcie szew na zewnatrz nie od srodka; pozdrawiam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meduzik - no ja juz tyle slyszalam jakie ty masz piekne sycuszki ze tez chce zobaczyc, jakbys mogla to napisz mi tez prosze z jakiego rozmiaru wychodzilas i jaki mniej wiecej masz teraz .. Bo mi doktor dal (do mojego 70C/75B) - 375 okragle a potem zapytal czy chce przymierzyc wieksze, ale ja zdecydowalam ze te sa ok, teraz mam watpliwosci, bo podobno 20% implantu sie "rozmywa" pod miesniem.. chcialabym miec miseczke D, wyjdzie mi taka z tymi wkladkami? No i ogolnie dol, bo jest poniedzialek, a weekendy sa stanowczo za krotkie - pozdrawiam wszystkie dziewczyny cierpiace na syndrom poniedzialku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleska - nie wiesz moze z jakich rozmiarow wychodzily te dziewczyny co widzialas z wkladkami 400? i jakiego mniej wiecej one byly wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, powysyłałam Wam zdjęcia z pół roku po :) jeśli kogoś pominęłam (przepraszam 🌼 ) to proszę o kontakt czy info, doślę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleśka 26
Meduza nie wiem jak mam wpisać w stopkę. Ya-gusia nie wiem jaką miały dziewczyny wyjściówkę tak na oko to 172 wzrost i około 55 kilogramów ale wyglądają na prawdę dobrze z tymi 400 ml dlatego jestem zła że u mnie nie zmieści się więcej. Jak będzie Anula 28 to musisz dokładnie się jej spytać o wymiary. Meduza a jak twój rozmiar okej czy mógł by być większy? Ja się mało nie po płakałam że nie mogę mieć większego :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×