Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Baska - dziewczyny tak tu wspominaja o tym brzuszku, ja nie mam pojecia w temacie (Na razie wiem tylko ze na plaski brzuszek dobre sa migdaly.. (jesli potrzebujemy niewielkich zmian)) Powiedz czym sie rozni czesciowa od pelnej plastyki brzucha i jak to wyglada "po"? Jakbys mogla mwyslac mi fotki bylabym wdzieczna.. Tak sobie mysle - teraz lubie moj brzuszek, ale w przyszlosci planuje dzidziusia i moze i mi kiedys przydaloby sie cos takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris - bede robila u dr Krajewskiego w Gryficach, tez mam pod piersia ciecie wybrane - ale sie wahalam, bo czasami naprawde ta blizne pozniej widac.. Ale u Ciebie nie ma nic!:) Moze to sprawa miesiecy paru a moze indywidualna - ze szybko sie u Ciebie goi, w kazdym razie super - co stosowalas na blizenki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha - i jak wczesnie zaczelas sie smarowac? ( w poprz poscie blad - pop. = Contratubex)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shit.. i znow napisalam z bledem - Contractubex Zel jest poprawnie - tak to jest jak sie nie patrzy na klawiature albo pisze za szybko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam po 2 ciazach brzuch przeokropny ,dlugie i grube rozstępy nawet pol. cm szrokosci i dlugie od dolu do gory czyli az do pępka,po odchudzaniu 25 kg w doł wiesz jak wygladal moj brzuch masakra :/ jasne ze przesle ci fotki ale to wieczorkiem :) skopiowałam - plastykę częściową przeprowadza się u pacjentów, u których zasoby tkanki tłuszczowej zmagazynoane są pod skórą w dolnej części brzucha. Zaletą tej metody jest krótkie cięcie, trwa około 1 godziny, ale nie jest wskazana u pacjentów z wyraźnym nadmiarem skóry. . Jest umieszczone na linii owłosienia łonowego. Chirurg podczas tej operacji potrafi rozwiązać problem dotyczący luźnej skóry podbrzusza, ale nie rozstępu mięśnia prostego jamy brzusznej . Pełna plastyka brzucha-. najpierw za pomocą cięcia wokół pępka zapewniony zostaje jego swobodny ruch w stosunku do otaczającej tkanki. Następnie najczęściej chirurg wykonuje długie cięcie prowadzące od jednej kości biodrowej do drugiejKolejno zostaje oddzielona skórę od ściany brzusznej, przeciągnięta w kierunku żeber i podniesiona. W ten sposób bezpośrednio odsłonięte zostają mięśnie proste jamy brzusznej, które następnie zostają wzmocnione poprzez zebranie ich i zszycie w nowym położeniu. Zapewnia to wzmocnienie ściany brzusznej i daje efekt wyszczuplenia talii. Nadmierna ilość skóry zostaje usunięta i wycina się otwór, do którego zostaje doszyty pępek.Po zabiegu bylam tydzien w klinice brzuszek jest plaski a pępek sliczny a zawsze tez wisial jak worek...tyle bylo tej skory.kurcze nie zrobilam nigdy fotek przed bo mi wstyd zawsze było... Po zabiegu wiadomo ze troszke bolało ale to raczej poszyte mięsnie niz rana, byłam nastawiona na duzo wiekszy bol :)pielegniarki mowily ze bardziej bolą cycuchy pod mięsien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baska - dzieki za naprawde profesjonalny opis(!), no to Ty jestes obcykana w te klocki! Powiedz mi jeszcze u kogo robilas i ile Cie to wynioslo..? Moja mama jak byla ze mna w ciazy to sie obwiazywala w okolicach brzucha, bo chciala szczuplo wygladac, ciaza rozwijala sie bardziej wewnatrz a ja sie urodzilam jak kosciotrupek - same kosteczki, mama sie wystraszyla i juz z kolejna ciaza sobie odpuscila - brzuch miala ogromny tym razem, ale "po" jakos jej sie wstapil.. ja sie wdalam w tate, wiec u mnie moze byc podobnie jak u Ciebie - powiedz, ile miesiecy po urodzeniu dziecka mozna juz sobie ten brzuszek poprawic? Czekam na fotki i jeszcze raz bardzo dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
Aniula 28 czekam na te fotki brzuszka i nic..... nie moge sie doczekac,byłam wczoraj u doktorka na kontroli bo juz rok po robieniu piersi wszystko jest ok ,troche nadwrazliwa prawa piers ale to juz chyba zostanie tak doktor mówił,no cóz wazne ze nic sie nie dzieje a nadwrazliwosc to pikuś NO I MAM TERMIN PLASTYKI BRZUCHA NA MARZEC ,szkoda ze musze tyle czekac ale nie moge wczesniej bo robie wtedy gdy mąż w domu bym miała pomoc, jednak robie częściowa plastyke bo całkowitej nie da rady zrobic bo powiedział mi doktor ze mam za mało skóry do naciągniecia,za szczupła jestem ,ale tylko w górnej parti:):) bo bioderka to ja mam >>>:( zastanawiam sie przy tej operacji nad lip bioderek ,wiec z tym mam czas do lutego by sie zastanowic,boje sie tych zatorów którymi strasza,ponoc w Polsce dwie kobiety zmarły z powikłan po liposukcji tak mi lekarz powiedział,mysle ze statystyka mała ale to mnie przeraża,ale brzuch to robie ,juz bym chciała teraz zaraz robic:):);

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris próbuję ze zdjęciami od Beci ,ale cos nie idzie ...czy Ty aby nie masz skrzynki zapchanej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
Dziewczyny co do tych przeziębien to fatycznie nasza psychika jest kiepska hihihi ten strach płata figle,ja wstając rano zastanawiałam sie czy nie mam kataru,nie boli gardło ,było ok ale w dzien zabiegu to juz mnie bolało hihihi,oprócz tego ze jak juz pisałam chciałam uciec to jak anastazjolog w trakcie rozmowy przed operacja robił wywiad to mu mówiłam ze gardło boli szukałam wymówek:):) okazało sie ze faktycznie mam czerwone ale powiedział ze nie widzi przeciw wskazań:):) i stało sie pojechałam na salke i Dzięki mężowi nie uciekłam i nie żałuje niczego:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
Kochane nie róbcie tylko tego błędu co JA ,kupowałam staniczki w trumphie po zabiegu tak po 2mc , i okazało sie ze teraz mi nie pasują ,piersi sie zmieniają opuchlizna itp ,a teraz nie mam komu sprzedać bo kupiłam miseczke D,65- 70 POD BIUSTEM ,ale frajda była w kupowaniu,fakt ze cięzko troche z taką rozmiarówką ale 4staniki teraz leża bez czynnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ya_gusia -robiłam w sierpniu w Bielsko B. u dr Sirka płaciłąm 11.200 z tygodniowym pobytem w klinice,opatrunki i kontrole tez w cenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meduzka poczta :) Miamorek fotki napewno zrobie, obiecuje że jutro wyśle, a którego marca robisz brzuszek?? Olesia to jest nr do mojej kosmetyczki 668774277 ma na imie Kasia jak będziesz miała już termin daj znać to spotkamy się na kawke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staniczek jak piersi zrobia sie miekkie,czekajcie cierpliwie,szkoda pieniadzy w bloto wyrzucac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniula28 - duza prosba o foteczki sycuszkow (i brzuszka jesli mozna) - ty masz ten rozmiar do ktorego namawia mnie doktorek, ja jestem za mniejszym, bede bardzo wdzieczna:) Pozdrawiam! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlia
hej dziewczyny, planuje przerzucenie wlasnego tluszczu w piersi po odciagnieciu przez body jet. czy ktoras z was powiekszala piersi wlasnym tluszczem i moze podzielic sie opinia? jestem wprawdzie na 90 proc zdecydowana ale chetnie bym posluchala o praktycznych doswiadczeniach;;;;dzieki z gory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BASKA32! możesz wysyłać foty kochana już wyczyściłam pocztę:)Faktycznie miałam zawaloną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
1Dani1 ja zaczełam nosic staniki normalne po 3miesiacach ,co lekarz to róznie mówi mi mówił ze mam spac w tym co dostałam 3mc więc słuchałam grzecznie, robiłam piersi w listopadzie wiec nie spieszyłam sie z noszeniem normalnych staników tylko za szybko juz kupowałam w eufori by miec na pózniej i to był błąd ,i teraz leżą i kase nie potrzebnie wydałam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
Aniula 28 ja robie na początku marca 7mego juz bym chciała byc po:) wyczytałam tu ze częściowa plastyka jest lzejsza w dochodzeniu do siebie niz normalna troche mnie to pocieszyło choć ból i tak pewnie jest, ale trudno najem sie taboli przeciw bólowych i minie a efekt zostanie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
Baska32 powiedz mi czy miałas całkowita plastyke brzucha? ja robie w marcu i wszystko na ten temat mnie ciekawi, a gdzie robiłas ?i jak mozna wiedziec ile dałas? ja mam za mini zapłacic około 5tys jesli do marca cena sie nie zmieni,a orientujesz sie czy w mini plastyce też ma sie te dreny z woreczkami? zapomniałam sie doktora z wrazenia zapytac:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny.Pomocy w nastepny poniedzialek mam operacje powiekszeni piersi,tak sie boje narkozy,ze sie nie wybudze,do tego wszystkiego slyszalam,ze podczas narkozy wklada siedo gardla rurke ok 20cm i oddycha za Ciebie maszyna.Strach mnie tak ogarnal,ze nie wiem czy nie zrezygnowac :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
Inka to normalny strach ,ja przed zabiegiem oglądałam film na dvd jak koleś był na sali operacyjnej i dostał narkoze a i tak wszystko czół i nikt nie słyszał jego krzyków, znajomi tak mnie straszyli i dali ten film ,czuby co? a ja obejrzałam ten film,kosmetyczka moje dwa dni przed moja operacja powiedziała mi swoja historie w trakcie operacji nosa ze myslałam ze padne,ale tłumaczyłam tez sobie ze co ma byc to będzie ,moze nam sie coś wydarzyc jadąc samochodem,idąc droga itp ,Ciesze sie ze te wszystkie strachy itp zwalczyłam i poszłam zrobic to o czym marzyłam,nasz strach jest uzasadniony,ja teraz czekam na operacje brzucha i tak samo sie boje mimo ze juz miałam robione piersi,cesarke a nadal strach zawsze jest,po zabiegu bedziesz sie sama z siebie śmiała tak jak ja ,wspominam swoja panike strach do ostatniej minuty i jak chciałam ze szpitala uciekac.teraz sie z siebie smieje:) choc przed operacja brzuch nie bedzie mi do smiechu:) ALE MY SILNA PŁEĆ JESTEŚMY EFEKTY SA WARTE BÓLU I STRACHU PRZECIEŻ TYLKO MY KOBIETY JESTESMY NAJODWAŻNIEJSZE ,SILNE CAŁE NAJ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka momentu wkladania i wyjmowania tej rurki nawet nie bedziesz pamietala,jest wyjmowana gdy jestes jeszcze nie wpelni swiadoma,ja nic nie pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda Inka ja jak dostałam głupiego jasi to nawet nie pamiętam jak mnie na sale operacyjną zabierali,obudziłam się jak było po wszystkim już na sali pooperacyjnej. Także tą rurką nawet się nie przejmuj,będzie wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka nie masz się co przejmować tym, ja w sumie miałam narkozę 4 razy i właściwie to mnie tak nie przerażało, tylko raz akurat przed operacją powiększenia piersi sobie pomyślałam, żeby tylko się obudzić, bo dzieci na mnie w domu czekają, a czy mi mieli wkładać jakieś rurki w gardło czy coś innego to naprawdę nie ma znaczenia, takie są procedury przy pełnej narkozie i już. Ja nigdy po nie miałam żadnych mdłości ani innych dolegliwości typu zawroty głowy, choć niektórzy mają takie problemy, wszystko zależy od organizmu, więc naprawdę nie stresuj się jakimiś rurkami, bo to jest dla bezpieczeństwa, żeby się nie udusić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×