Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Dziekuje Wam dziewczyny za pomoc,naprawde ulzylo mi po waszych wypowiedziach.Kiedy pytalam meza czy moze zrezygnowac to slyszalam:dla mnie nie musisz tego robic,daj spokoj marwie sie o Ciebie,wtedy jeszcze bardziej sie wystraszylam,tylko,ze chce to zrobic przede wszystkim dla siebie,mam dosc wiecznych stanikow z mega wkladkami.Przeciez to paranoja jak pozniej sciagasz taki stanik a pod nim zero.W lato konietki nosza bluzki z golymi plecami,tez planowalam kupic ale jak to wyglada,gole plecy i mega pasek od stanika na samym srodku.Balam sie tej narkozy,ale po waszych postach mysle,ze codziennie ktos jest usypiany,baaa nawet bez przygotowania bo nie ma na to czasu.Ogarnal mnie tez strach bo tez mam dziecko.Musze sie trzymac juz w nastepny poniedzialek dr Krajewski i nowa ja :))). Ps.Dla kazdej z Was buziaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka9922 - Slonce, ja moze nie potrafie Ci pomoc doswiadczeniem, ale trzymam za Ciebie kciuki i usciskaj jak bedziesz w Gryficach naszego wspolnego doktorka, moja operacja jest dokladnie miesiac po Twojej, tez sie boje, ale staram sie myslec pozytywnie i ze.. za dwa miesiace bede sie z tego smiala:) Buziole!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
Inka a no przesadzili,popełniłam bład chwalac sie ze robie piersi i załuje tego jak cholera,ale tak sie cieszyłam ze w pracy rozgadałam i kolezanka,a wtedy to juz poszło! kometarze ze jestem durna ze ryzykuje życie a mam dziecko ze to nie rozsądne itp to był mega bład chwaląc sie, akurat otaczam sie widocznie durnymi ludzmi,o nastepnej operacji nikt nie wie i sie nie dowie!!!!!!!!!!! dostałam nauczke i tego błędu nie popełnie znowu nic nie powiem i juz! a ja mimo to oglądałam ten film.....i smiałam sie do nich ze fajny film choc bałam sie jak smok hihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modessa
samanta jestes? co sie stalo chyba cie zbanowali na beauty odezwij sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum ponad 800tematów ,5500postów,fotki pozabiegowe ,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuszka1988
hej dziewczyny czy któraś z was robila biust u doktora kubasika z poznania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monaga
figlia - też o tym słyszałam, ale nie robiłam . Niestety żadna z tuejszych dziewczyn tego nie robila , więc sie chyba od nas niczego na ten temat nie dowiesz Kiedy byłam na pierwszej konsultacji u doktorka to go o ta metode pytałam , ale on powiedział że to tak jak z macroline, ten tluszczyk może (ale nie musi) się wchlonąć częściowo z czsem. Gdy to usłyszałam ,przestałam się dopytywać, bo to dla mnie wtedy bez sensu. Gdybym zaczęła chudnąć , to i biuścik by mi malał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuszka1988
o meduza i co jesteś zadowolona??? czy byłaby możliwość żebys przesłalą mi na @ zdjęcia?? jestem strasznie ciekawa jakie doktor robi cycuchy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuszka1988
podaje @ martunia_11@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuszka1988
hej dziewczyny! czy ktoraś jeszcze robiła biust u dr kubasika??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuszka1988
meduzo dzięki bardzo za foty!! masz świetne te cycki! gratuluje!!jak ja juz bym chciała być po zabiegu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczeta - pytanko do wszystkich doswiadczonych cycolinek - przeczytalam juz chyba wszystko nt. blizn, i jedna rzecz mnie zastanawia - jezeli nie mozna zmoczyc blizny do momentu az opatrunek pooperacyjny (plasterek) sam nie odpadnie, czyli do momentu calkowitego "wysuszenia sie " blizny, to jak zabezpieczyc to miejsce w przypadku, kiedy chcemy wziac prysznic (zaznaczam - prysznic pierzemy tez dopiero po paru dniach, czasami trzeba czekac nawet dluzej niz tydzien - do tego czasu bidet, umywalka i chusteczki nawilzajace)? Czyli jak najlepiej zakleic miejsce z blizna by nie dostala sie tam woda? I drugie pytanie - jak to z depilacja pach..? Kiedy juz mozna? Bardzo dziekuje za ewentualne odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aganiesia3
Ja tez robilam u Kubasika i z czystym sumieniem moge polecic. Powiem tez ze ma super oko bo chcialam mniejsze impl a przekonal mnie do wiekszych i mial racje. Moje zdjecia sa na beutywpolsce. Jak sie na niego zdecydujesz to nie bedziesz zalowac. Tym bardziej ze po operacji jest z nim super kontakt i zawsze sie toba zajmie obejrzy. Super lekarz i klinika i opieka tez. 100% profesjonalizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aganiesia3
ya gusia ja kapalam sie z tymi plastrami w wodzie z sola - zalecenie lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ya_gusia! Co do kąpieli to jasne że możesz się wykąpac ale nie moczyć górnej części ciała pod pachami możesz mokrą gąbką lub chysteczki nawilżające a jeżeli chodzi o depilacje to najlepiej wydepiluj się w dzień operacji a potem najpóżniej jak się da i ręce podnieś leciutko w góre ale dosłownie tyle żebyś mogła nałozyć krem potem ściągnąc szpatułka i gotowe.Nic się nie martw włoskami pod pachami ważne żebyś miała fajne cycki a pachy nie widać hehe! :)Na golenie przyjdzie czas:)Pozdrawiam Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum ponad 800tematów ,5500postów,fotki pozabiegowe ,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ya_gusia ja mialam zaklejone blizny przez 3 miesiace,zmienialam plasterki 1-2 razy w tygodniu i po codziennym prysznicu po paru dniach nie moglam odkleic tego plasterka,a blizna nie namakala ,musialam podwojnie zaklejac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny - jestescie kochane :) 🌻 , nie wiem jak wytrzymam na chusteczkach, ale dam rade!!! Trzeba byc twardym, a nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj.. cos chyba wszystkie spimy?:) 💤 Jak tam nowe cycolinki - czekam na wrazenia i relacje z wydarzenia:) Pozdrawiam wszystkie (te "przed" i te "po") serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monaga
ya_gusia, niestety nawet husteczkami nie jesteś w stanie "umyć" się,wyprubuj Etiaxil pod pachy dla skóry wrażliwej a zobaczysz , że nie będziesz mieć problemu z nieprzyjemnym zapachem , bo przestaniesz się pocic na jakiś czas, wtedy chusteczki wystarczą. Zalecam Ci jednak wcześniej skonsultować to z lekarzem. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczynki :) U mnie mija już prawie miesiąc od operacji i jest naprawdę ok. Zresztą od początku było ok. Nic mnie nie boli, mogę robić właściwie wszystko i jest dobrze. Oczywiście uważam na siebie tak na wszelki wypadek, żeby nie forsować się - wolę dmuchać na zimne :) Jeśli chodzi o kąpiel to jak tutaj czytam są chyba różne szkoły... U mnie czyli w Gryficach, pierwszy prysznic był jeszcze w szpitalu w drugim dniu po zabiegu i potem w domu już normalnie codziennie. Szwy nie rozeszły się- dosyć ładnie się goją. Zawsze po kąpieli robię masaż piersi (tak jak w zaleceniach szpitalnych), smaruję szew maścią z antybiotykiem (na receptę), na to jałowy gazik i sportowy biustonosz i to tyle. Aha ja jeszcze zakładam na noc pas piersiowy tzw. procę, żeby implanty nie szły do góry (tak profilaktycznie, chociaż lekarz powiedział, że nie ma takiej konieczności). Samochód mogłam prowadzić już w 5-tym dniu po zabiegu - wtedy jeszcze trochę bolało - ale bez przesady :) Dziewczyny , nie bójcie się, nie panikujcie, wszystko będzie dobrze, trzymam kciuki i serdecznie pozdrawiam :) Szczególne pozdrowionka dla DANI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monaga
1aja1 witaj kochaniutka. Bardzo się cieszę, że wszystko u Ciebie dobrze, uważaj na siebie i nieforsuj się zbytnio ( sprzątanie nie zając) ;) . Matko jak ten czas leci - jużmiesiąc po, ach kochaniutka jak ja bym chciała być na twoim miejscu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monaga
hej dziewczyny gdzieście się wszystkie podziały? śpicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi241
Witam wszystkich Ja jestem 8 dzien po zabiegu i tez sie swietnie czuje ... tez w 5 dzien prowadzilam juz autko , sama moglam sie wykapac , pierwsze zakupki mam juz za soba, pare dni przed zabiegiem bylam przerazona bo kolezanki mnie nastraszyly ze to taki ogromny bol ze nie wytrzymam ... bylam gotowa sie wycofac ......ale dzieki temu forum tego nie zrobilam ... dzieki dziweczynki ze jestescie ze potraficie podbodowac czlowieka i podtrzymac go na duchu ....bo dzieki wam tez pojechalam na zabieg bez nerwow dodatkowego stresu az sama sobie sie dziwilam :D teraz jestem szczesliwa bo z mizernego zwisajacego B mam wielke okragle C ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny,za 3 dni zabieg a tutaj opryszczka mi wyskoczyla tak zwane zimno.Myslicie,ze operacja moze sie nie odbyc?? jestem wsciekla. 23 listopada drKrajewski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuśka29
Hej Kochane, we wtorek o 14 miałam zabieg....Boli strasznie zwłaszcza lewa stronna..........Ratujcie...co robić by nie bolało...nie wyrabiam....nic sama nie moge robić....Juz piatek, a dalej tak mocno boli...Jakie przeciwbólowe Wam pomagały? Ledwie sie ruszam, tylko siedzenie w łóżku jako tako...Doradźcie Kochane....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anu ska 29 - ketonal forte nasz przyjaciel ;) Pozdrawiam kobietki szczególnie Becię i 1Aja1 :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monaga Sloneczko - ja tez juz o tym pomyslalam, stosuje ten preparat od jakiegos czasu i jest swietny, rzeczywiscie jest super sucho pod pachami, myslisz, ze lekarz moze mi tego zabronic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×