Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

A z tym fotografem to mowilam powaznie (Jarek Romacki - boski facet), ja mialam juz okazje z nim pracowac i to naprawde utalentowany koles, no i ma super studio.. Mamy juz jedna ochotniczke (Becia jak sie rozmyslisz to Cie udusze ;P ), potrzeba nam jeszcze 10 dziewczat i bedziemy mialy kalendarz ;P Ja mu juz powiedzialam ze do niego wracam na jakas sexi sesyjke :) (pod warunkiem ze przezyje krojenie..) Buziaki dla wszystkich "przed i po" pieknych cycolinek :) Inka - zyjesz? Kciuki mam spuchniete ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cmoczek
czesc dziewczyny nie brałam udziału w rozmowie, ale od jakiegoś czasu ją śledzę. Jutro powiększam sobie w końcu cycuchy!!! Troszkę się stresuję... Trzymajcie za mnie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweety 82
Hey Dziewczyny!!!Troche mnie nie bylo,musialam nadrobic co tam zescie napisaly:),wizde duuzo nowych cycatek jest,fajnie:).Aniula,wizde ze brzusio zes se zrobila:)szalejesz:),moge poprosic o zdjatka Twoich cycuchow?Kiedys mi pzryslalas,ale to bylo zaraz po operacji,a teraz masz nowsze:).Ja jednak wezme 400,chociaz doktorek mi proponowal 375,ale jak go spytalam czy oby nie beda takie pilki jak Victoria Beckham,to pow ze nie :):),bo tego sie boje.Ya-Gusia,wizde ze jestes z UK?wizde ze masz swira niezlego przed operacja,ja mam jeszcze co prawda troche czasu,ale czasem juz mam momenty zwatpienia,ale nie wymiekne!:)Yagusia,powiedz(napisz:))mi prosze,jak to jest w UK z tymi badaniami przed operacja?bo ja chyab bede musiala tu zrobic ,mam niemile doswiadczenia tu z lekarzami,bo oni na wszystko paracetamol daja:-D,porazka normalnie.pytalas o szczepionke ,ja tez bym chciala,zrobilas ja?Pozdrawiam Dziewczyny.Aha Aniula28,moj mail Gosia_Daniel@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweety 82
Aha to ja sweet26,musialm zmienic nicka,bo ktos mego zajal pzrez ten czas;-o :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Zwracam sie do wszystkich które już są po zabiegu ale w szczególności do kasprzykowych dziewczyn:D. Mam 176cm wzrostu, 78cm w biusce i 67 cm pod. Doktor zaproponowal 290g anatomiczne. POdczytuje was juz dluzszy czas i doszlam do wniosku ze moga byc jednka za male i zginac przy moim wzroscie?Janess apeluje zwlaszcza do ciebie bo wiem ze masz takie same a jestes sporo nizsza ode mnie, co bys poradzila?:)Ale oczywiscie prosze wszystkich o rade;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pestka310
MIAMOREk -posluchałam rady i byłam na kolejnej konsultacji u dr Łonia z Linea Corpis w wawie, konsultacja super - lekarz poświęcił mi prawie 2 godziny, dużo mówił, odpowidał na wszystkie moje pytania, mogłam mierzyć specjalne wkładki w takim sppecjalnym staniku i koszulce, pkazywał rożne zdjęcia - równiez te nieudane (nie jego :-)) i powiedział po zmierzeniu mnie, ze owszem jestem drobna, ale, ze spokojnie może mi dac implanty 330!!!!! Dl amnie to szok! bo Obrocki twierdzil, że maks dla mnie to 260 i nić więcej mi nie wciśnie... Powiedziałam o tym temu wczorajszemu lekarzowi i stwierdził, ze nie wie czym kierował się tamten chirurg bo mam warunki na 330 Mentory łezki wysoki profil! Kurcze, dla mnie byłoby super te 330.... podobno Obrocki wielu dziewczynom wciska te 220.... Sama już nie wiem co o tym mysleć. Dr Łoń powiedział,ze nic mi nie będzie wychodzić bokami i brodawki tez na boki mi nie pójdą... - a Obrocki mnie tym straszył. Pod mam 75 i miseczkę A-B zalezy od stanika... Myślicie, żeby zrobić te większe? Mierzyłam wkładki - super sie czułam z tymi większymi cyckami ;-) Dużo dziewczyn pisało mi, ze tez sa drobne i maja wąską klatkę a mają większe implanty i że te 260 to prawie nic! abuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Sweety - ja nie robie w UK, choc moj maz namawial mnie do tego by zrobic na miejscu, bo gdyby cos bylo nie tak, to bede miala lekarza pod reka, w zwiazku z tym, nie wiem tez jakie praktyki sie tu stosuje (badania), jade specjalnie do Polski bo juz jakis czas temu wiedzialam, ze bede robila u dr Krajewskiego. Widzialam "na zywo" jego prace, poza tym przekonala mnie ta historia z ambasadorem USA, ktorego dr "zrekonstruowal" po wybuchu jakiejs bomby w Iraku o ile dobrze pamietam.. No i amazonki sa nim zachwycone.. nie mialam nawet konsultacji u nikogo innego. A jak bedzie - przekonam sie juz za tydzien :) Poki co panikuje sobie po cichutku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Zwracam sie do wszystkich które już są po zabiegu ale w szczególności do kasprzykowych dziewczyn . Mam 176cm wzrostu, 78cm w biusce i 67 cm pod. Doktor zaproponowal 290g anatomiczne. POdczytuje was juz dluzszy czas i doszlam do wniosku ze moga byc jednka za male i zginac przy moim wzroscie?Janess apeluje zwlaszcza do ciebie bo wiem ze masz takie same a jestes sporo nizsza ode mnie, co bys poradzila? Ale oczywiscie prosze wszystkich o rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanta - jesli czasami tu jeszcze zagladasz - przeslij mi prosze te zdjecia (jesli je jeszcze posiadasz), z ktorymi wybralas sie do lekarza przed swoja op. Dzieki bardzo za maila, wlasnie zagladalam do skrzynki. Buziaczki - odzywaj sie czasami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweety 82
Yagusia,ja wiem ze nie robiszw UK:),chodzilo mi bardziej o to czy badania zamierzasz robic tu czy w PL??i jak jest ze szczepionka przed operacyjna?bo pzrecioez tzreba ja wziac kilka mscy pzred operacja,ja w pzryszlym tyg ide do swojej GB....,to popytam:),ale moze Ty juz cos wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Yagusia.Dzis wupuscili mnie do domu.Opisze ci mniej wiecej.Wdzien przyjazdu do kliniki przyjdzie do twojego pokoju anastazjolog i bedzie pytal czego sie boisz.Powiedzialam ze tego ,ze sie nie obudze.Powiedzial,ze wieksze jest prawdopodobienstwo,ze po wyjsciu ze szpitala potraci mnie samochod,w dzien operacji dwie godziny przed zabiegiem dostalam zastrzyk w pupe po ktorym nawet chcialo mi sie smiac,doktor wybral wkladki mentor 335cc wiec teraz mam takie porzadne C wszystkie siostry zachwycaly sie,mowily ze pieknie dobral tak naturalnie.Operacja trwala tylko 40 minut.Budzisz sie jeszcze z rurka w buzi dla bezpieczenstwa ale tego naprawde nie pamietasz,pozniej na oddzial i morfinka cie faszeruja zeby nie bolalo.2wa pierwsze dni sa najgorsze.Boli to normalne ,ale da sie przezyc.Mozesz kupic stanik u nich na oddziale za 300 zl,mi kupila siostra w triuph za 90 zl czarny sportowy-fajny jest i o wiele tanszy.Jestem zadowolona choc najgorsze jest wstawanie z lozka.Yagusia ja mam 18stego kontrole,wiec Cie odwiedze.Badz silna.jak cos pytaj jeszcze pozniej usiade na kompa i odpowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka - !!! no Bogu dzieki zyjesz, ja juz myslalam zeby na odzial dzwonic, bo Cie nie bylo, a ja jestem panikara :P Dzieki za opis – takie rzeczy pomagaja mi najbardziej, bo człowiek się boi niewiadomego, a ja jak chocby jestem w stanie sobie wyobrazic pewne sytuacje, to jest mi lzej. Mowisz, ze zastrzyk w pupe.. bolalo? Tak troche smiesznie ze w pupe :D ja ostatnio mialam taki jak mialam ze 4 latka :) ale super ze daja głupiego Jasia – bo bez tego się u mnie nic nie odbedzie.. Operacja tylko 40 min.? Mialas pod miesien czy gruczol? Jesssu jak szybko, normalnie dziewczyny mowia ze ze 2-3 godz! (może u Ciebie wyszlo tak slicznie, ze nie było co poprawiac? Rurka mi się nie podoba – i mowisz ze się nie pamieta (a Ty pamiętasz :P ) Aha – z tym stanikiem przesadzaja – napisz mi proszę jak się nazywa dokladnie ten Twój z Triumpha – tez sobie kupie – powiedz tylko, czy doktor go zatwierdzil i jak się go zapina (stanik oczywiście – nie doktorka :P ) I najważniejsze – dzieeeeeeeeki 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 – będzie to mój największy prezent gwiazdkowy jak mnie ktos odwiedzi na oddziale :D nie masz pojecia jak się ciesze, mam taka panike, ze nie dosc ze nie spie i nie jem to jeszcze boli mnie zoladek i glowka – tak się denerwuje.. :/ Opowiedz cos jeszcze o doktorku, rozmawial z Toba przed op., mialas okazje go dopytac o cos, poszperac w implantach itp.? I ogolnie – co pamiętasz w okresie „po glupim Jasiu” i czy oprocz Wit. C i rutinoskorbinu (no wlasnie – bralas je do konca, Az do pojawienia się na oddziale?) – czy robilas cos jeszcze by siebie i swoja skore przygotowac do op.(?) Z gory bardzo dziekuje. Ale się ciesze z Twojej kontroli, jej!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineczka – powiedz jeszcze – Ty moze robilas sama jakies badania sporo prze terminem op., czy Ci dzien przed na oddziale zrobili(?) Jeśli na oddziale – placi się za nie, czy sa w cenie zabiegu? I jakie to były badania (ile razy wyciągnęli z ciebie pelna strzykawke)? Aha - i co zabrałaś ze soba do szpitala? Ja już powoli się pakuje i nie wiem czy o wszystkim pamiętałam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ya_gusiu Ty mnie rozbrajasz już nie mogę ze śmiechu:)Szalona Kobieto!!!A co do tego kalendarza to on miałby być goły?Tak czy inaczej piszę się na to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sweety - jesli chodzi Ci o szczepionke przeciw WZW - to w UK jej nie podaja, pisze o tym szerzej na http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3915663&start=7920 Natomiast badania przed op. - moj lekarz nie prosil mnie o nie, stad mniemam, ze zostana mi one zrobione na oddziale, ja sama profilaktycznie robie sobie badania tak dla sienie i zawsze mam super, ale tym razem zrobilam tylko jedno - na poziom przeciwcial hep.B, wyszlo normalnie Nie wiem co jeszcze moglabym zrobic, stosuje sie do zalecen mojego lekarza - i dbam o siebie jak o niemowle. A kiedy Ty masz termin i u kogo robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Becia - jestes super laska to sie pokazesz!, a co:) Nie wiem czy goly ale z pewnoscia sexi :) Ja myslalam o konkurencji dla Pirelli :P A co do mojego szalenstwa - wielkie jest ale i pocieszne - a dodatkowo teraz mam swira i wszystko mi sie kojarzy z implantami.. (Bosh, jak doktorek mnie wytrzyma - nie wiem - ale kto mnie zna - ten sie o niego boi - glownie ze go zagadam, i ze narkoze podadza mi wczesniej niz powinni) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
Pestka 310 widzisz warto isc do chociaz dwóch lekarzy jak po pierwszej wizycie nie jest sie przekonanym do lakarza itp jesli jestes taka pzytywnie podekscytowana ta wizyta a pisząc widze ze tak to bym wybrała tego lekarza i te wkładki ja jestem tez wąska w klatce i pasie a mam 320 wysoki profil okragłe i nic mi nie wystaje po bokach a nawet w bluzce to nie widac ze mam cycuszki hihihihi ,wiesz jak byłam u dwóch doktorków to od jednego własnie słyszałam (zdzitowiecki) ze po bokach beda te okragłe wystawac ze jak sie schyle to implant bedzie widac bo u mnie pod miesien to nie ma mowy bo miesni nie mam!!!!!!! drugi juz lepiej mówił ale na kase chciał naciagnac i nie miałam zaufania,a trzeci którego wybrałam czyli Muraszko zrobił mi i okrągłe i pod mięsien powiedział mi jakto pani nie ma miesni!!!!! i nic po bokach nie wystaje uwarzam ze nawet 400 mógł mi wsadzic:) to by było cos hihihii. jedna z kolezanek tu odradzała ci małych wiadomo ze kazdy robi to co lubi ale takich jest jak ona malutko osób lubimy naprawde piersi by było je widac :) mysle ze ta propozycja doktora jest dobra ,ale wiadomo to ty podejmujesz decyzje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pestka310
MIAMOREK - dzięki za odp. No własnie mi tez ten Obrocki powiedział,ze więcej niż 260 to będą przy schyleniu się widoczne krawędzie implanrtu... Tak więc robię u tego drugiego - mialaś rację,zeby posc do innego na dodatkowa konsultację ;-) Mam do ciebie MIAMIORKU serdeczną prosbę - czy możesz mi podesłac zdjęcie swoich cycuchów dla porownania? PLEEEEASEEE..będe ci bardzo wdzięczna ;-) Ya Gusia - trzymam kciuki - nie bój się , wczoraj rozmawiałm z moim mężem - jest chirurgiem ogolnym i powiedział,zeby nie robic z tego paniki bo to na prawde nie mega skomplikowany zabieg, i zeby nie bać się narkozy. Moj facet powiedział ze nie koniecznie musi to być zastrzyk w dupkę- może być też wstrzyknięcie środka w welfron a potem to już będzie ci ,,lotto" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka - no Ty to juz ogolnie masz super Kobietko - bo masz zrodlo informacji w domu :) Super jest tak moc sie kogos zapytac o cokolwiek 24h/7.. Moj doktorek poki co, na maila mi nie odpisal, jak dzwonie - to operuje, a jak z nim rozmawiam to mi odpowiada jednym wyrazem (no malomowny chlopak jest).. Tak czytalam Twoje posty (jestem na etapie czytania wszystkiego na forum od poczatku, zeby mnie nic nie minelo), i tak a propos tych widocznych brzegow implantu przy odrobine zbyt duzym implancie - wsrod tych dziewczat, ktore dobraly sobie extra do 50cc do rozmiaru proponowanego przez lekarza (tytulem - wiecej juz pani nie wcisne) - czy mialy te "widoczne brzegi przy schylaniu"? - nie kazda, ale jesli jakas miala, to jej to ustepowalo i przestawalo byc widoczne do 6 miesiecy, kiedy to implant sie ukladal i zstepowal. Tyle wiem z forum (tego i innych) Pozdrowienia dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zaznaczam - do 50cc wiecej, bo to oczywiste, ze jak ktos wezmie implant jak bochen chleba - to widac bedzie :) A co mowi Twoj maz Pestko, jak on uwaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yagusia.Doktor ogolnie malomowny przyjdzie popatrzy i zaraz ucieka.Rurki nie bedziesz pamiatala 100%,naprawde operacja trwala 40 min.Jakprzyjma cie na oddzial to pobiora krew,rano beda wyniki,jak bedzie cos slabo to podlacza cie pod kroplowke,ogolnie wkuja ci taki werflon przez ktory beda podawac leki,jest to wygodne bo nie trzeba non stop sie wkuwac.Zastrzyk w pupe nie boli nie martw sie.Jedyne badanie ktore zrobilam sama to usg piersi czy nie mam zadnego guza i nic wiecej,reszte zrobili w szpitalu czyli pobrali krew.Przyniosa Ci implanty bedziesz mogla je dotykac zgniatac i to mocno przetestuj sama ze sa mega wytrzymale.Odwiedze Cie napewno,wiec nie martw sie a co do operacji stwierdzam teraz NIE MA SIE CZEGO BAC. Jeszcze jedna rzecz dwa razy odwiedzil mnie ksiadz ktory chodzil po szpitalu i pytal czy chce sie spowiadac ,ja uciekalam od tego jak moglam a to ze mnie boli i spac sie chce hehe.Yagusia beda podawac Ci morfine po zabiegu i nie bedzie bolalo,sisusiu bedziesz robila do baseniku w lozku,mnie najbarziej bolaly plecy od lezenia juz budzilam sie przez to w nocy.Co do wyciagania drenow NIE BOLI !! :))Pozdrawiam Cie mocno i dziekuje za wsparcie podczas operacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do glupiego jasia to fajne przezycie jestes taka na luzie ja akurat podczas dzialania zastrzyku ogladalam kiepskich i usmialam sie troche :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineczka - dwie sprawy - moj lekarz nic nie mowil o USG piersi - czy to znaczy ze mi nie zrobia na oddziale? Co ja mam zrobic? I czy siusiu mozna samemu (czy da sie samemu)? I jak sie czujesz, jak dajesz rade Slonce? Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stanik nazywa sie triaction i jest zatwierdzony zapina sie go jak zwyczajny stanik ale z tym naprawde nie ma problemu.Co do wyboru implantu naprawde warto ufac doktorkowi bo on wie co bedzie idealnie wygladac.Zaproponowal mi 325 i sa idealne bo 375 to juz jak mierzylam w staniku to widzialam ze beda za duze i doktor to potwierdzil gdyz jestem drobna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, ide kupic stanik dzis, a co z tym USG piersi, nie zrobia mi na oddziale? Jezu - ja myslalam ze robie wszystko, tak jak doktor kazal, ale teraz czuje ze nie .. no plakac mi sie chce.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha - sprawdzalam w internecie ten stanik - i wyswietlaja mi sie rozne jego rodzaje - moglabys mi przeslac link z jakims obrazkiem z netu bardzo prosze (ale sie zmartwilam ze jeszcze nie mam wszystkiego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogolnie te wszystkie staniki nazywaja sie tak samo: triaction triumph, ktory z nich jest Twoj? http://www.shopwiki.co.uk/Triumph+Tri-Action+Workout+Bra http://www.triumph.com/uk/en/pc/97.html http://www.figleaves.com/uk/product.asp?product_id=th-12755&cookied=11/12/2009%20101405 http://www.problempresents.com/cms_images/triumph%20tri%20action.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomocy Cycolinki - niech mi ktos wysle link do zdjecia stanika Triumpha ktory mam kupic. Dzieki! Jezu - a moze to przelozyc - w ogole nie jestem gotowa z tej paniki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka moje gratulacje; zmień stopkę ,wpisz rozmiar implantów; Ya Gusia kochanie biedactwo zamęczysz się tymi wątpliwosciami,czytam Cię i czytam i od ponad 20 stron szalejesz,uspokój się ,wszystko bedzie dobrze,jesteśmy z Tobą....nie denerwuj się;zorganizuj te ostatnie 5 dni tak żebyś nie miała czasu na myślenie o op. trzymam kciuki za Twoje nowe rewelacyjne cycki Panie Boze dopomóż Ya Gusi,bo inaczej sie wykończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×